Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Nowa_K
Witam Dziewczyny nie straszcie ja jestem w trakcie otwierania Outletu w miasteczku 10-tysięcznym. Mam obawy ale mam nadzieje że jednak po wakacjach handel ruszy... Wiadomo wakacje..ludzie wyjeżdzają..traca na wakacje,interes kwitnie bardziej w kosmetykach ponieważ mój szwagier ma drogerie i on zarabia teraz kokosy! A po wakacjach ludzie zmieniają ubrania,dzieciaki idą do szkły i je tez trzeba ubrać! No nie wiem,ale to sa moje obserwacje rynku Trzymam mocno za wszystkich kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdam7603
Nie wiem czy to dużo bo lokal za rok będzie mój na własność:) bo po prostu to 1500 jest rata mojego kredytu wziętego na 3 lata:) a typowy sklep w moim mieście jest jeszcze 1 z bielizną no i prawie w kazdym odzieżowym. Ale duży wybór i konkurencyjne ceny mam, raz w miesiącu robie spore promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
bozenka1982 proponuję dołożyć do obecnej oferty bieliznę damską. ale lepsze marki , żadna chińszczyzna. w razie co napisz do mnie na info , może coś wymyślimy konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielizna
Gdzie mogłabym kupic dobrej jakości bieliznę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka288
Witam ponownie,bardzo proszę o jakąs informację,gdyż jestem w podbramkowej sytuacji ,miałam z mężem pomysł i zainwestowaliśmy w lokal w bardzo dobrej lokalizacji ,chociaż dość drogi.Zakupiliśmy też towaru za 15 tysięcy,to były wszystkie nasze oszczędności...teraz jeśli nie znajdziemy hurtowni która da buty w komis lub z opóźnioną spłatą aby zaopatrzyć się w więcej towaru nie ruszymy co łączy się z tym że popłyniemy...och błagam o podpowiedz jeśli słyszeliście o hurtowni co daje w komis lub posiada opcje opóźnienia z płatnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
bielizna Gdzie mogłabym kupic dobrej jakości bieliznę ? .......................................................................... jakie marki cię interesują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielizna
mam sklepik w miejscowosci ok 3000 z odzieza i chciałabym wprowadzic bielizne dobrej jakosci bo wszedzie tylko chiny Klienci pytaja o taka. Nie mam okreslonej marki Moze byc nawet polskiego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
bielizna mam sklepik w miejscowosci ok 3000 z odzieza i chciałabym wprowadzic bielizne dobrej jakosci bo wszedzie tylko chiny Klienci pytaja o taka. Nie mam okreslonej marki Moze byc nawet polskiego producenta. ........................................................... no to wpisz w google np "bielizna producent" i wyskoczy ci cała lista. ja polską bielizną nie handluję Triumph i głównie włoskie dobre marki. i te włoskie głównie polecam, bo ekstra gatunek i tańsze od Triumpha i od wielu polskich marek. chociaż jak cię stać na zrobienie stoiska z Triumphem , to też ma sens , bo cały czas jest liderem dla klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielizna
No tak zastanawiałam się nad Triumphem ale tylko outletowym bo jednak cena A może podzielisz się informacjami o tych włoskich markach agataozg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
wejdź na kupujizarabiaj.com zarejestruj się gdy już się zalogujesz kliknij na zakładkę "wkrótce" tam możesz popatrzeć na bieliznę włoską ceny dotyczą cen detalicznych brutto w przypadku innych produktów ceny są cenami detalicznymi netto ceny hurtowe są inne w zależności od sposobu współpracy . trochę zamotałam z tymi cenami, ale to wina informatyka , na dniach będzie poprawione. jeżeli będziesz chciała pogawędzić , napisz na info@kupujizarabiaj.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
no ale po tej ilości wystawionych i sprzedanych rzeczy nie można jeszcze wyciągać jednoznacznych wniosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
jeszcze za mało sprzedałaś w stosunku do ilości wystawionych pozycji by można wyciągać jakiekolwiek wnioski może jak sprzedasz połowę i same najdroższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie mam już torebki, apaszki, biżuterię, paski, katalogi Avon( chociaż avon to bardziej dla przyjemności niż dla zysku)... o bieliźnie już myślałam, ale obok mnie jest konkretnie sklep z bielizną i nie chciałabym już tego powielać. Sama nie wiem co wymyślić żeby przyciągnąć i zatrzymać u siebie klienta. Myślałam że może jakaś burza mózgów z wami coś mi podsunie. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak będziej dla mnie jest szokiem jak ktoś sprzedaje po 4000 sztuk rzeczy na miesiąc a ile sztuk odzież mozna sprzedać w dobrze prosperującym sklepie stacj. na miesiąc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
no to wstaw sobie do sklepu komputer z w miarę dużym monitorem , dam ci dostęp na specjalnych warunkach do mojego portalu i zamiast bawić się w drobne zyski na kosmetykach , więcej zarobisz oraz przyciągniesz więcej klientów do swego sklepu. bez inwestowania w towar, bez ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do magdam7603
do magdam7603 Nie wiem czy to dużo bo lokal za rok będzie mój na własność bo po prostu to 1500 jest rata mojego kredytu wziętego na 3 lata a typowy sklep w moim mieście jest jeszcze 1 z bielizną no i prawie w kazdym odzieżowym. Ale duży wybór i konkurencyjne ceny mam, raz w miesiącu robie spore promocje Jeżeli to 1500 to rata, to inna sprawa, myślałam że to czynsz za te 16m. A jaką bieliznę głównie sprzedajesz? Najtańszą chińską i turecką, czy raczej droższą? Możesz zdradzić, jak wyglądają te promocje u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie czy w Wólce Kosowskie czy w okolicach łodzi ciuchy kupuje się na paczki czy można sobie wybierać kolory i rozmiary ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
do kolorowesnymam no to wstaw sobie do sklepu komputer z w miarę dużym monitorem , dam ci dostęp na specjalnych warunkach do mojego portalu i zamiast bawić się w drobne zyski na kosmetykach , więcej zarobisz oraz przyciągniesz więcej klientów do swego sklepu. bez inwestowania w towar, bez ryzyka. ....................................................................................... A czy mogłabyś mi wyjaśnić, na czym polega współpraca z Twoim portalem? Tutaj lub na maila: dziupla-sklep@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_dash
Witajcie! poszkuje adresy sklepów internetowych z dobrą niedrogą odzieżą damską, macie jakieś namiary ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kolorowesnymam mogłabyś pokrótce na maila napisać mi na jakiej zasadzie działa z tobą współpraca? anezob1@op.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
frogs wife tak jak już wspomniałam , z twojej strony niezbędny jest komputer stacjonarny lub laptop z dostępem do netu . dostęp do naszego portalu z możliwością zakupienia towarów może mieć osoba prowadząca działalność gospodarczą , która kupuje na swoje ryzyko do dalszej odsprzedaży w cenach hurtowych oraz osoby które podpiszą umowę o współpracę na zasadzie pośrednictwa. pierwsza opcja nie wymaga wyjaśnień druga polega na pośredniczeniu między klientem detalicznym , a nami . klient detaliczny może złożyć zamówienie z twojego konta , w twojej obecności , lub ze swojego podkonta , ze swojego komputera , które dostanie od ciebie . współpracując z nami dostajesz od nas konto na naszej poczcie bez reklam , z możliwością tworzenia kont dla swoich klientów . za każde złożone i zrealizowane zamówienie z twojego konta otrzymujesz prowizję . klient detaliczny odbiera zamówiony towar od ciebie . my wraz z towarem wysyłamy dla ciebie fakturę w cenach detalicznych , pomniejszonych o prowizję . każde indywidualne zamówienie twojego klienta jest osobno zapakowane w torbę firmową z wykazem rzeczy i ceną . w przypadku zamówień powyżej określonej kwoty , klient otrzymuje prezent np znanej marki zachodniej : majteczki , rajstopy itp. ponieważ my ponosimy koszt wysyłki , wymagamy by zbiorcze zamówienie było odpowiednio duże . towar wysyłamy szybko , najpóźniej następnego dnia po uzyskaniu zapłaty , kwoty potwierdzonej przez nas , pomniejszonej o prowizję dla ciebie . różnica pomiędzy ceną detaliczną , a ceną na fakturze jest twoją marżą . co do szczegółów dotyczących np wysokości prowizji rozmawiamy tylko z osobami konkretnie zainteresowanymi współpracą . jeżeli masz jeszcze jakieś ogólne pytania , chętnie tu wyjaśnię . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
bozenka1982 poczytaj powyżej zadaj dodatkowe pytania zarejestruj się na naszym portalu , przejrzyj oferty i w razie co podejmiemy konkretne rozmowy na maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zaczyna robić się jaśniej,, nie musisz mi już odpisywać na maila, bo pisałam również na twoją pocztę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
bozenka1982 ok, dostałam na ewentualne pytania dodatkowe postaram się odpowiedzieć jak najszybciej , ale teraz muszę zająć się pilnymi sprawami . więc proszę o wyrozumiałość gdybym była w necie nie dostępna . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
dziewczyny , przepraszam , ale zwrócono mi uwagę , że pokręciłam : "klient detaliczny może złożyć zamówienie z twojego konta , w twojej obecności , lub ze swojego podkonta , ze swojego komputera , które dostanie od ciebie . współpracując z nami dostajesz od nas konto na naszej poczcie bez reklam , z możliwością tworzenia kont dla swoich klientów . " ......................................................... prostuję więc klient detaliczny nie może ze swojego konta zamawiać bezpośrednio z portalu . może jedynie dostać od pośrednika dostęp do oglądania ofert . klient może zamówić towar tylko za pośrednictwem pośrednika . tak by pośrednik miał wyłączność i pewność , że wszystko jest pod jego kontrolą i otrzyma prowizję od każdej zakupionej rzeczy. pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za zamieszanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej340
Do KOLOROWESNYMAM Bardzo proszę o adres portalu poniewaz jestem też zainteresowany: asmg@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neparadiso
Cześć Od czerwca wspólnie z koleżanką prowadzę butik z oryginalną odzieżą włoską. Same jeździmy do hurtowni we Włoszech. Zapraszam www.nelparadiso.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Do Kolorowesnymam-napisałam wiadomość bezposrednio do Waszej Hurtowni i otrzymałam info,ze nie można znaleźć domeny,podaj jeszcze raz poprawnie swój adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×