Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość fanfashion
Te dane liczbowe pochodzą z videobloga, gdzie ujęty jest również rok 2010 i przychód jest jeszcze wyższy ok.3,5 mnl. Nie jest to jedyny sklep z bielizną / odzieżą, który generuje zyski. te, które nie przynoszą dochodów, najczęściej są traktowane po macoszemu, jako dodatek do głównej działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
kilka , może kilkanaście polskich sklepów odzieżowych odnosi mniejsze czy wieksze sukcesy .cała reszta , czyli setki , tysiace praktycznie nie mają szansy na zaistnienie w sieci . i właśnie tym sklepom nie pomoże pozycjonowanie . co najwyżej pozycjoner postara się by wejść było bardzo dużo . chyba wszyscy zauważyli na czym ten pic polega .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfashion
Ale jeżeli wejść jest bardzo dużo, a nie przekłada się to na zakupy, to przyczyna leży gdzie indziej: kiepski towar, zbyt wysokie ceny, kiepskie zdjęcia, odrzucająca grafika, że nie wspomnę o usability.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
człowieku ja mówię o tym , że te wejścia sa organizowane by pokazać efekt pozycjonowania . ci co odpłatnie klikają na strony czy reklamy nie robią tego bo szukają towaru do kupienia . oni zarabiają na klikaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
zgadzam się , że większość sklepów , zwłaszcza gotowców , nie ma szans na sukces , bo marny program , bo marny towar itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfashion
Pozycjonowanie to nie "organizowanie wejść" , chyba że trafi się na pseudopozycjonera. To mozolna praca, którą trzeba zacząć od SEO i która na pewno nie daje natychmiastowych rezultatów. Jeśli ktoś oferuje Ci szybką zmianę w ilości wejść, to od razu mu podziękuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam, że się wtrącam
kolorowesnymam widzę że nie masz najmniejszego pojęcia o pozycjonowaniu od kiedy to się pozycjonuje na ilosć wejść ? Pozycjonuje się słowa kluczowe i płaci się za pozycję którą osiągnie na dane słowo kluczowe firma pozycjonujaca. Najczęsciej jest tak że zaczyna się płacić dopiero za pierwszą stronę w wyszukiwarce czyli tzw. top10 Jak chcesz dużo wejść na stronę to sobie kup za złotówkę z hakiem 100 000 wejść na stronę i się ciesz http://allegro.pl/promocja-100-000-wejsc-na-strone-autosurf-i1680752491.html I jeśli dla Ciebie to mało 3,5 mln przychodu na detalu w sklepie internetowym to brak mi słów. Następna sprawa jeśli uważasz że kiedyś nie trzeba było pozycjonować to jesteś w grubym błędzie, zawsze trzeba było pozycjonować żeby zaistnieć w necie, teraz jest tylko trudniej bo konkurencja większa. Intymnie.com dalej przeznaczają fundusze na pozycjonowania żeby nie spaść na pozycjach w wyszukiwarce. Ich sukces to w dużej mierze pozycjonowanie a nie jak ty to napisałaś wieloletniego istnienia, bo są o wiele starsze sklepy internetowe które nie odniosły sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
coś pokreciłeś napisałam , że 200000 dochodu rocznie to w 2009 roku żaden specjalny sukces , zwłaszcza przy dość dużym wysiłku osiągnięcia w firmie rodzinnej 3mln przychodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfashion
Dlaczego przy dość dużym wysiłku? Firma rodzinna nie oznacza przecież braku pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
no właśnie konkurencja w necie jest tak ogromna , podaż znacznie przewyższa popyt , więc im więcej wypozycjonowanych sklepów , tym mniejsza szansa na sukces dla kazdego z nich ja sklepu detalicznego w necie nie posiadam i nie mam zamiaru . próbuję swoją stacjonarną hurtownię opartą na współpracy ze starymi , stałymi klientami przenieść do netu . ciężko mi ich wszystkich namówić na wirtualną współpracę , wolą przyjechać , dotknąć itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam, że się wtrącam
Jak polskie sklepy oceniają wynik finansowy w 2009 r.? Ubiegły rok był zdecydowanie lepszy finansowo dla polskich sklepów internetowych niż rok poprzedni - w 2009 roku 87% respondentów osiągnęło zysk netto (73% rok wcześniej). Zyski netto badanych firm oscylowały między 100 tys. zł a 500 tys. zł, sprzedaż netto poniżej 10 tys. zanotował jedynie co jedenasty sklep. Prawie 70% istniejących sklepów internetowych poprawiło swoje zyski w porównaniu do poprzedniego roku. Odnośnie do liczby zamówień: co trzeci sklep w 2009 roku obsługiwał od 1 do 5 tys. zamówień, a dwa na trzy zwiększyły liczbę zamówień w porównaniu do roku poprzedniego. Liczba klientów internetowych sklepów systematycznie wzrasta - co czwarty sklep w 2009 roku obsłużył od 1 tys. do 5 tys. klientów. Dane prezentowane w raporcie jednoznacznie wskazują, że polski rynek ecommerce wkroczył w okres mocnej stabilizacji, skutecznie walcząc o e-klientów i wykorzystując sprzyjające uwarunkowania gospodarcze. Sprzedaż w sklepach internetowych wzrosła w 2009 r. o 17,66%, tj. do 5,33 mld zł, natomiast całkowita wartość transakcji przeprowadzonych na platformach aukcyjnych zwiększyła się do 8,1 mld zł, co oznacza zmianę o 25% w stosunku do 2008 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
no ale w tym raporcie to chyba nie o sklepach odzieżowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
poza tym nasz premier też forsuje tezę , że wszystko idzie do przodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam, że się wtrącam
kolorowysenmam nikt nie napisał że pozycjonowanie jest łatwe, jest to mozolna praca, jak praca jest poparta wiedzą pozycjonera to sukces jest jak najbardziej realny. Jeden pozycjoner na forum napisał że w ciągu 6 miesięcy wejdzie do top10 na jedną z najtrudniejszych fraz w polskim google, konkretnie chodzi o frazę pozycjonowanie, wszyscy się pukali po czołach a co się okazało że po 3 czy 4 miesiacach był w top10 a po 5 czy 6 nawet top1 czyli numer jeden na ta frazę w polsce. Co do hurtu odzieżą to w necie jest o wiele mniejsza konkurencja jak w detalu. PS. co do raportu to nie dotyczy on oczywiście o amych sklepów odzieżowych a ogólnie wszystkich sklepów internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
no tak ale my tu rozmawiamy o sklepach odzieżowych a te realne i wirtualne , mają z roku na rok coraz słabszą kondycję oczywiście od każdej reguły są wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
myślę , że najlepiej by było gdyby wypowiedziały się osoby , które posiadają wirtualne sklepy odzieżowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Next Day
Dzień dobry, zapraszamy do hurtowni z nową odzieżą damską (www.next-day.eu)sprowadzaną bezpośrednio z Włoch i Francji. Staramy się w miarę możliwości dobierać ciekawe wzory i różnicować asortyment pod względem cenowym, tak więc można u nas znaleźć zarówno odzież takich marek jak Rinascimento, Northland, Jus d'Orange, FiFilles, ale również np. Vera Lucci, Forla Paris czy inne modele w przyjaznych dla odbiorców cenach:-) Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do next day
modelki takie jakies bez zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńska _dash
Witajcie! otwieram butik z odzieżą damską czy któraś z Was posiada jakieś namiary na hurtowników z dobrym towarem. dash@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
Ptak, tylko Ptak, Kasieńko, i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Next Day
@do Next Day Dziękujemy za odzew - fakt, że modelki są bez życia, bo to manekiny :-) Ale mamy świadomość, że nad zdjęciami trzeba będzie popracować, bo niestety nie oddają do końca wszystkich ciekawych detali i ogólnie całego uroku prezentowanej odzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Next Day
A możesz powiedzieć jak dużo towarów już sprzedałaś z tego sklepu. Ile średni na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszkolandia
Do hurtowni Next Day zdjęcia powinny być na jasnym tle, to ubrania byłyby lepiej wyeksponowane, ale większość ciuchów jak dla mnie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
kochani,jestem tu NOWA,mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona :) We wrzesniu otwieram Sklep z koncowkami kolekci..mam kilka namiarow ale czy ktos moze mi doradzic jakie hurtownie są dobre,maja dobre ciuchy w rozsadnych cenach??? Jestem z Poznania,ponoć w kaliszu jest fajna hurtownia.. Ech...mam do Was tyle pytań.... POMOZECIE???? Buziaki :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożemt ale teraz
SSIJ PAŁĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Nooo...widzę że inteligencja co niektórych pozostawia wiele do życzenia :) No cóż..poczekam na kogoś inteligentnego i chetnego do poważnej rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam serdecznie
dziewczyny nie wiecie może w jakiej cenie na sa sukienki letnie eleganckie polskiech marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość import
Klaudi proszę o kontakt na teddy.trade@gmail.com jeżeli interesuje Panią odzież niemowlęca i dziecięca, jestesmy bezpośrednimi importerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×