Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość dobrzeubrani
co do sprzedaży internetowej to służę radą www.dobrzeubrani.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężko nie ciezko
ale mozna dotrzec do klientów z całej Polski , nie tylko w swoim mieście to jest duży plus , podwójna reklama zarazem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
Witam! Od pewnego czasu czytam,czytam,czytam i iii postanowiłam dołączyć do Was .Butik prowadzę nooooo będzie juz 6 m-cy iiiii raz na wozie raz pod ( częściej chyba pod).Potrzebuję czasami duchowego wsparcia a z Waszych wypowiedzi czerpię nadzieję że będzie lepiej. Jeżeli mogę komuś doradzić ( pojawiały się takie pytania) gdzie najlepiej robić zakupy to osobiście jestem zwolenniczką Głuchowa.Tuszyn owszem (są to tylko moje doświadczenia) ale jak ma się biznes od "zawsze" i stałe przyzwyczajenia.Nie zawsze mam czas na pisanie (dodatkowo pracuję zawodowo)ale napewno wpadnę tu czasami i chętnie "pobleblam".Pozdrawiam wszystkich" po fachu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Dziewczyny właśnie wróciłam z Łodzi. Kupe kasiory wydałam ale mam nadzieje że się opłacało.Przywiozłam płaszczyki damskie w dużych rozmiarach(śliczne) ładne bluzeczki jest nowa kolekcja bielizny(cudna) także od jutra czekam na klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pineczka
Cześć dziewczyny:) Chciałabym otworzyć własny sklep z odzieżą damską, na początek wystarczyłaby mi nawet sprzedaż internetowa. Chciałabym się dowiedzieć coś na temat bazaru w Tuszynie, czy opłaca się kupować tam hurtem i jaką odzież tam znajdę? Jestem z daleka, poza tym wysyłam tam mojego chłopaka (sama nie mogę jechać bo jestem w 9 msc. ciąży) i musze mu wszystko wytłumaczyć. Interesują mnie przede wszystkim jakieś bluzki, tuniki, legginsy, sukienki. Z góry dziekuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pineczka
DoniaG czytałam parę Twoich wypowiedzi i wywnioskowałam, że Ty właśnie zaopatrujesz się koło Łodzi więc możesz mi powiedzieć co nie co na temat tego bazaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
Witam.Pineczka masz super chłopaka ja gdybym wysłała mojego męża po zakupy to musiałabym zmienić logo sklepu ;-))) 5.03.2010 byłam w Głuchowie na zakupach i jest sporo towaru takiego o jaki pytasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoniaG powiedz w którym miejscu są już nowe kolekcje bielizny, bo ja byłam w warszawie prawie dwa tygodnie temu to nic praktycznie nowego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, już jakiś czas czytam wasze posty i postanowiłam przyłączyć się do rozmowy. Chciałabym otworzyć sklep z ciuszkami z końcówek kolekcji zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Udało mi już się wynająć lokal i mam uzbierany kapitał na otwarcie. Chciałabym zapytać czy ktoś z was zaopatruje się w takie ciuszki i czy może mi polecić jakieś dobre hurtownie. Chciałabym żeby w moim sklepie były końcówki znanych marek jednak nie mam jeszcze doświadczenia w tej branży. Jeżeli możecie to powiedzcie mi na co mam uważać przy zakupie i przy otwarciu. Jak najlepiej wyeksponować towar i ogólnie co mogłoby mi pomóc dobrze się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam sprecyzować, pisząc końcówki kolekcji mam na myśli końcówki kolekcji znanych marek typu: zara, bershka, Stradivarius, h&m, Mango, itp. Męskie sportowe: burton, etnies, es, animal, analog, dc, (czy ktoś wogóle wie czy można dostać ciuchy z tych marek? chodzi o męskie ciuchy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Kinga ma super kolekcje Mat,Milena,Ava zaczął sie nowy sezon i praktycznie każda firma wypuściła już kolekcje nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pineczka
Dzięki ifajka:)) A możesz mi napisać jeszcze jakie tam są ceny? Głównie chodzi mi o ceny hurtowe jakiś bluzek, tunik itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Say Say
Witamy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę. Zajmujemy się importem odzieży damskiej i młodzieżowej z Francji i Włoch.Prowadzimy sprzedaż wyłącznie hurtową. Oferujemy nowy towar najwyższej jakości w modnych, oryginalnych wzorach oraz w szerokiej gamie kolorów. Nasze kolekcje charakteryzują się krótkimi seriami ,oryginalnymi i wyszukanymi modelami oraz atrakcyjnymi cenami. Zapraszamy do współpracy sklepy, butiki oraz sprzedawców internetowych.Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.saysay.pl . Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail : info@saysay.pl i tel.515125527 Pozdrawiamy serdecznie Zespół Say Say

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina4063
Od jakiegos czasu zagladam na to forum i jestem bardzo ciekawa waszych opini.CHCIALAM OTWORZYC SKLEP Z ODZIEŻĄ CIAŻOWĄ W MIESCIE 40TYS MIESZKANCOW ALE NIE WIEM CZY TAKI SKLEP SIE W OGOLE OPŁACA CZY WARTO W TO WCHODZIC?napomne jeszcze ze w moim miescie jest tylko jeden taki sklep.Moze ktos z was tez ma taki sklepik i odpowie na moje pytania.Chcialam sie strac o dotacje z UP ale nie zlozylam wniosku bo mialam problem z wynajeciem lokalu.moze w przyszlym roku sprobuje.pozdrawiam i prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiuuuu
Czy możecie polecić jakąś dobrą i tanią internetową hurtownię z biżuterią? Gdzie się zaopatrujecie w biżuterię? Gdzie jest tanio i duży wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Aga__Z
Witam serdecznie wszystkich, mam do Was dziewczyny prośbę. Tez chciałabym otworzyć sklep i potrzebuje namiaru na dobrą hurtownie odzieży młodzieżowej. Jestem z Podlaskiego i też składam papiery o dotację z UP więc początkowy budżet bedzie skromny ok 10tys. a lokal ma powierzchnie 20m2. Moze tez podpowiecie jak dobrze wypełnić formularze i jakich argumentów użyć aby została rozpatrzona pozytywnie. A co sądzicie o cenach i towarze w hurtowni BRONX? W mojej miejscowości większość sklepów zaopatruje sie w łodzi a ja chciałabym coś nowego. Jeżeli ktoś chciałby pomoc podaje meil aga_z125@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do _Aga__Z (aga_z125@wp
masz e-maila na poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania199
witam! ja równiez chce otworzyć swój sklepik z odzieżą typu OUTLET, mam tylko jedno pytanie. czy otwierając sklep z końcówkami danych firm muszę mieć jakieś pozwolenie na sprzedawanie danych merek np Zara, Bershka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garderoba Outlet HURT!!
Oferujemy outlet angielskiej firmy Phase Eight w pakietach oraz na sztuki. kontakt: 505 770 379 zeeo@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garderoba Outlet HURT!!
Oferujemy outlet angielskiej firmy Phase Eight w pakietach oraz na sztuki. kontakt: 505 770 379 zeeo@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garderoba Outlet HURT!!
Do hania199 Nie, nie musisz mieć żadnych pozwoleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!Jestem tu nowa i liczę na waszą pomoc.Otóż chcę otworzyć własny sklep internetowy z markową odzieżą damską męską dziecięcą kosmetykami itd.Np mogę kupić spodnie firmy Lee za 40 zł\szt i sprzedać je np za 100 zł! mój problem polega na tym czy zaryzykować??co wy byście zrobiły??to sklep internetowy jak go zareklamować żeby byli klijęci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klijęci
to raczej nie bęce ... jak juz klienci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klijęci
pisze sie klienci , nie klijęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klijęci
piszesz jak analfabetka ... klienci nie klijęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty co od poprawiania błędów!!! nie tego dotyczyło pytonie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klijęci
nie od poprawiania ale zęby bolą na analfabetyzm tego narodu każdy się zasłania pseudo chorobą ... nie żyjemy w buszu .... wypada pisać poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×