Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość mag__
i dlatego cieszę się, że w porę się obudziłam zanim złożyłam ten wniosek o dotację na sklep odzieżowy. bo nie stać mnie na ponoszenie strat. i teraz czekam na decyzję w sprawie dotacji ale to całkiem inna branża. mam nadzieję, że będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mag_ trochę nietaktowna ta Twoja wypowiedź wobec dziewczyn, które można powiedzieć "walczą o przeżycie". Więcej empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcieee
W jakich miejscach macie lokale ? Czy to ruchliwe okolice ? Nie wiem do jakich osob skierowane sa Wasze oferty, ale wydaje mi sie, ze najbardziej chetne osoby na ciuchy to przewaznie ludzie mlodzi... dobrze jak w poblizu sa jakies uczelnie, szkoly srednie itd. O ile oczywiscie asortyment skierowany jest do tej grupy wiekowej. Mieszkam w duzym miescie i widze jaki szal panuje w galeriach i sklepach sieciowych, wiadomo ze czlowiek nie oczekuje ze bedzie az taki obrot jak tam, ale jesli ma sie ciekawe ciuchy, pożądanych marek, odpowiednio sie poinformuje ludzi, ze taki sklep jest... moze zbyt idealistycznie mysle i moze nie ma to nic wspolnego z rzeczywistoscia, ale przeciez ludzie czesto latami prowadza swoje sklepiki i daja rade, zyja z tego... Przykladem jest u mnie taki sklep ze spinkami i innymi akcesoriami do wlosow, istnieje od... ho ho , a przeciez w sumie ile mozna zarobic na spince ;) ? Powstal jak bylam malolata, teraz nia juz nie jestem, a facet nadal to prowadzi, a nie wierze ze tkwi tam caly dzien bo nie ma nic innego do roboty, albo ze doklada tego interesu. Trzeba chyba miec po prostu szczescie i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Tylko do piątku specjalna okazja na biustonosze damskie w cenie 2,01 zł i 2,45 zł mix wzorów , fasonów i kolorów . Minimalne zamówienie z jednego mix 12 sztuk. Zapraszam do kontaktu na e-mail biuro@eurolifestyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Po 2,45 mamy też mix bielizny damskiej i męskiej(slipki, bokserki, stringi , etc. ) minimalne zamówienie 100 sztuk zapraszam zamówienia zbieram tylko do jutra w tej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a powiedzcieee JA MAM SKLEPIK NA OSIEDLU GDZIE JEST DUŻO BLOKÓW. ALE SIĘ OKAZUJE ZE TO SYPIALNIE. LUDZIE WRACAJĄ WIECZORAMI. A WCIĄGU DNIA WIDAĆ TYLKO BABCIE ALBO NIANIE. A ONE RZATKO ZAGLĄDAJĄ. WYDAWAŁOBY SIĘ ZE RAJSTOPY SKARPETKI ....ITP KAŻDY POTRZEBUJE A OKAZUJE SIĘ ZE NIESTETY NIE!!!!!!! ZAŁAMKA!!!! DZIWI MINIE ZE BIELIZNA GŁOWNIE CHODZI O BIUSTONOSZE POLSKICH MAREK NIE WYSTĘPUJE W GALERIACH HANDLOWYCH TO DLACZEGO NIE MA POPYTU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem jak inni
niewiem jak inni kupujący ale ja z braku kasy bieliznę kupuje raz na 5-6 lat aż się znosi, kupuje dwa biały i czarny triumpha za 200-300 zł i noszę do upadłego , bielizny nei widać więc można oszczędzać na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzież włoska
Witam Serdecznie! Współpracuje z włoskim producentem odzieży damskiej i męskiej, made in Italy, z niżeszej półki w szokująco niskich cenach!!!!! Ceny prosto od producenta włoskiego netto w euro, nie pobieram rzadnych opłat ze strony polskiej, sklepy, hurtownie zainteresowane szczegółami prosze o kontakt modaitaly@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaaaa
12:45 [zgłoś do usunięcia] odzież włoska Witam Serdecznie! Współpracuje z włoskim producentem odzieży damskiej i męskiej, made in Italy, z niżeszej półki w szokująco niskich cenach!!!!! Ceny prosto od producenta włoskiego netto w euro, nie pobieram rzadnych opłat ze strony polskiej, sklepy, hurtownie zainteresowane szczegółami prosze o kontakt modaitaly@onet.eu Prowadzisz działalność społeczną komu te kity ,żadnych opłąt buhahaaahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbawił mnie wpis nieco wyżej, że bielizny nie widać więc mozna oszczędzać. To jest szok, a jednocześnie gorzka prawda o pewnej grupie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcieee
Tak ten tekst z noszeniem bielizny "do upadlego" jest przerazajacy, no ale coz... co kto lubi :o . Bodystyle - a probowalas sie wspomoc sprzedaza przez internet ? Wiem, ze allegro jest dosc drogie, ale wszystkie promowane aukcje ktore wisza na gornych stronach dzialu "bielizna i odziez" to z reguly tanie rzeczy ktore za bardzo niewielkie pieniadze mozna kupic od "Chinczykow" ... az sama sie czasem dziwie ze to ludzie kupuja ;) . I pewnie narzucaja marże ze 100-150%... Moim zdaniem nie nalezy sie od razu zalamywac i myslec o najgorszym tylko szukac mozliwych drog, skoro bielizna nie idzie tak jak oczekiwalas to moze nalezy pomyslec o sprzedazy czegos innego, albo o zmianie miejsca ktore mysle w duzej mierze jest problemem, bo skoro mowisz ze nie ma ludzi, albo same starsze osoby to co tu sie dziwic, ze nie ma kto do Ciebie zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Dzis naprawde jestem zalamana jest godz 16sta a ja mam zero w kasie?! co sie dzieje dlaczego ludzie nie kupuja...jak tak dalej pojdzie poprostu zamkne sklep .Gdybym jeszcze tego czyszu placic nie musiala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem jak inni
jak nie masz na opłąyt i chleb to logiczne ze nie kupujesz ciuchó :O ale panienki nigdy w takiej sytuacji nie były żeby sobie odnówić kupna kolejnej markowej szmatki za parę stów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem jak inni
16:02 [zgłoś do usunięcia] a powiedzcieee Tak ten tekst z noszeniem bielizny "do upadlego" jest przerazajacy, no ale coz... co kto lubi . tak co kto lubi albo musi zastanów się co piszesz, ubrania to są potrzeby trzeciorzedne najpierw opłąty, potem jedzenie a ptoem może kiedyś ubrania, ale co ty wiesz o takich ludziach , nci sądząc po tym tekście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcieee
Nigdzie nie pisalam o markowej szmatce za kilka stow - to juz Twoja wizja. Wolalabym nie miec netu, a nie chodzic w jednych majtkach kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem jak inni
16:33 [zgłoś do usunięcia] a powiedzcieee Nigdzie nie pisalam o markowej szmatce za kilka stow - to juz Twoja wizja. Wolalabym nie miec netu, a nie chodzic w jednych majtkach kilka lat. nie wiedziałam że majtki kupuje się co tydzień nowe myślałam że się pierze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkar13
Witam czytam czytam, i włosy się jeżą na głowie :))) Czekałam na dotacjie ale zrezygnowałam bo wieczni coś- ( prosze przyjść za tydzień i tak wkółko od 2 miesięcy) a za lokal trzeba płacić!!! Ruszam od wtorku z bielizna damską i dziecięcą plus odzięż dziecięca i bluzki damskie nowe i używane - od prawie 2 mięsiący handluje na giełdzie w każdą niedziele i tylko raz miałam uhandlowane 600zł- a tak 900 w góre za plac płace 60zł. Zrobiłam sobie reklame i kobitki pytają kiedy wkońcu otworze sklep:)))) I zaznaczam że towar biorę (według niektórych tutaj badziewie z Chin) z Wólki Kosowskiej za śmieszne pieniądze ( tylko trzeba się nachodzić i patrzeć na jakość materiału) podam przykład kupiłam podkoszulki chłopięce za 5zł sztuka a sprzedaje za 20zł idą jak świeże bułeczki :))))) i to 100 procent bawełny. Większość ludzi niema pięniędzy na drogie ciuchy i patrzą żeby kupić tanio. Życze wszyskim handlującym wytrwałości i dużyyyyyyych utargów :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcieee
"nie wiedziałam że majtki kupuje się co tydzień nowe myślałam że się pierze ;P " Jak dla mnie mozesz chodzic w jednych majtkach i 10 lat , nawet jak cale sie rozejda i beda miec dziury. Jest mi to zupelnie obojetne. I zupelnie nie chodzilo mi o to, ze ktos moze nie miec pieniedzy i ze ja sama z siebie robie nie wiadomo kogo, chodzilo raczej o kontekst wypowiedzi, apropose tej oszczednosci... na wodzie tez mozna przeciez zaoszczedzic myjac sie raz na tydzien poki sie jeszcze nie smierdzi prawda ? Albo nie myc wlosow tylko je zwiazac, zalozyc czapke i tez taniej bedzie bo szampon przeciez kosztuje, a i woda nie jest za darmo, do tego trzeba uzyc suszarki wiec prad itd itd. To tyle ode mnie 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem jak inni
widać że nigdy nie stałaś przed wyborem co zrobić nie mając ani grosza a mając nie zapłacone opłaty , to tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna-odziez@wp.pl
Witam, Mam do sprzedania odzież damską - są to bluzki, topy, tuniki i sukienki. Ceny bluzek już od 12,90 brutto Wszystkie rzeczy są bardzo dobre gatunkowo bez jakichkolwiek wad, w 100 % pełnowartościowy towar. Cały nasz asortyment wiosna / lato 2010 wykonany zgodnie z obowiązującymi trendami w modzie osoby zainteresowane proszę o maila na adres modna-odziez@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag__
do lalu-na nie uważam by wyrażenie swojej opinii w kwestii wyboru było nietaktem. przede mną bardzo dużo osób wypowiadało się negatywnie o tej branży. ja tego absolutnie nie robię, podejmując decyzję opierałam się na obserwacji lokalnego rynku, rozmów ze znajomymi którzy albo mają swój sklep albo pracują w takowym, nie ukrywam także, że dużo dowiedziałam się również z tego forum o tej branży. po prostu jak wiele tu osób wyrażam swoje zdanie na pewien temat, być może jakiejś osobie to też się przyda. ja ze wszystkich wypowiedzi tu wybieram te, które uważam za sensowne i myślę, że inni też tak robią. nie widzę w tym braku empatii. wręcz przeciwnie - życzę wszystkim powodzenia bez względu na to jaki interes otworzą (albo np. zmienią branżę). trzeba walczyć o swoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMariaa
Witam mam do sprzedania w atrakcyjnych cenach bieliznę biustonosze w atrakcyjnych cenach W cenie 2,5 (7 kolorów) , 2,99 zł ( 3 kolory) , i 3,99 brutto ( 3 fasony) różne kolory i wzory , zdjęcia na e-mail wysyłka kurierem w cenie 16 zl Dostępne ilości 130 najtańszych, pozostałe po 60 sztuk . Zakup w dowolnych ilościach kontakt na AnnaMariaShop@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie:)otwieram butik sklep z odzieza damska i mlodziezowa:)poszukuje jakis fajnych ciuszkow:)jesli macie jakies ciekawe oferty prosze o kontakt mailowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia podaj e-mail
becia podaj e-mail albo napisz biuro@eurolifestyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Do becia2525) Witam serdecznie jeśli szukasz interesującej odzieży damskiej - eleganckich sukienek zapraszam do współpracy : www.vera-fashion.pl - sukeinki na każda okazję ! Więcej zdjęć nowości wyślę na e-mail Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLClothes
Witam My startujemy narazie w internecie z ubraniami outlet, na początek oferujemy bardzo niskie ceny nakladamy symbliczna marze w celu pozyskania klientów Oferujemy także hurt. Zapraszamy do odwiedzin nas na: www.slclothes.republika.pl Jesteśmy także na allegro wsyztkie informacje na Naszej stronie a także mile udzielimy przez gg czy telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia2525 podaj adres mailowy prześlę Ci jutro ofertę cenową i zdjęcia, wczoraj wróciłam z Włoch z towarem. Ceny ok. jakość super i fajne fasony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez urazy
bez urazy ale 46 złoty w hurcie za bluzeczke Berhska jak dobrze widziałam to chyba kosmos, ja mam je w ofercie po 18,84 , to chyba nie są niskie marże tylko kosmiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruyhn
SLClothes strasznie drogo te bluzki z bershki z kokarda sa po 22zl w innej hurtowni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Interesuje mnie sieć handlowa QUIOSQUE.Napiszcie proszę czy znacie tę sieć.Może robiłyście tam zakupy?Zastanawiam się nad otworzeniem sklepu tej marki,oglądałam ich sklepy w Sieradzu i Szczecinie.Ciuchy mają cenowo średnia półka.Jeżeli znacie tą firmę to proszę podzielcie się tą wiedzą ze mną. Pozdrawiam i wysokich utargów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×