Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość DO MUFLON82
prześlij mi ofertę tych suk na meila EmodaXXL@wp.pl jakie rozmiary i cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2316
jak wam idzie teraz sprzedaż?? jak wyprzedaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Amalwina - 2382 szt. jeśli wliczyć śladowe ilości obuwia i akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta1902 czy mogłabys mi napisac skąd masz bieliznę chciałabym dodatkowo wprowadzic bielizne do sklepu ale mysle ze jakas polska niedrogą za bardzo i dobrą.doradz proszę, co sie się najlepiej sprzedaje?podaje meil bozia30@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniczek
fudzi1987poznan@amorki.pl dzieki z góry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniczek
"staniczku...ręce mi opadają jak czytam takie teksty zastanawiam się czy to pisze osoba rzeczywiście zainteresowana założeniem sklepu , czy ktoś komu się nudzi i chce tu tylko pogadać". dla Twojej wiedzy przyznaje sie ze jestem w tym zielona, jedynie co znakjduje na forum to tylko pytania brak konkretnych porad i odpowiedzi przynajmnije w tym temacie, piszac to liczylam na pomoc, nie nie nudzi mi sie, dysponuje spora gotowka ale chce zaczac miec cokolwiek na papierku zajac sie czyms co bez duzych kosztow wypali, malo ale do przodu, rece mi opadaja jak czytam tylko obrazliwe komentarze, chcialam pogadac z osobami wtajemniczonymi w ten biznes, skoro nie masz nic konkretnego do napisania to nie komentuj osob ktore chcialy jedynie zaczerpnac wiedzy, kto pyta nie bladzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomioutlet
Posiadamy w sprzedazy outlet znanych brytyjskich firm tj:YESSICA, PRIMARK, TAMMY, ADAMS, M&S,BHS, DEBENHAMS, FALMER, NEW LOOK, TU, MiSS SELFRIDGE, SELECT, EVIE i wiele innych.Wiekszosc z nich posiada jeszcze oryginalne metki.Sa to koncowki kolekcji,nadprodukcja lub niesprzedane produkty.Nie posiadaja zadnych defektow.Cena ubran za kilogram wynosi 59zl netto-minimalne zamowienie wynosi 10kg.W kilogramie miesci sie przecietnie 4-6 ubran. Posiadamy rowniez obuwie w tej samej cenie. email: gomioutlet@gmail.com tel: +48516624419

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia5555
do kolorowesnymam "powiem ci , że jak chodzi o ciuchy to w wielu przypadkach sieciówek , możesz uzyskać przy dobrych układach nawet 100% narzutu od swojej ceny zakupu .na towar , który nie zdążysz sprzedać w czasie , otrzymujesz korektę do cen , albo zwracasz , a potem kupujesz juz przecenione . " Widzę, że sporo wiesz o tej branży, czy możesz polecić jakieś konkretne marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
staniczek nie gniewaj się , ale często wydaje mi się , że ktoś ma tu interes by jedynie podgrzewać dyskusję , by forum żyło , by statystyka itd. przecież rozmawiamy z wirtualnymi osobami , każdy może pod wieloma nickami pisać itd coraz mniej chce mi się tu cokolwiek wartościowego pisać , pomimo , że jestem raczej osobą życzliwą . może i dlatego , że ja podpisuję się nickiem identyfikującym konkretną osobę i firmę , a większość z was jest zbyt wirtualna . lubię rozmawiać z ludźmi w realu i w necie , na tematy zawodowe i inne , które mnie zaciekawią . ale produkując się gdziekolwiek , chciałabym jednocześnie i sama się czegoś nauczyć , albo chociażby dobrze się zabawić , w sumie chodzi o to bym widziała w tym korzyści także dla siebie . szkoda , że nie ma miejsca w sieci , gdzie na tematy biznesowe można by porozmawiać w gronie osób identyfikowalnych . zresztą gdyby nawet takie miejsce było , to też mam wątpliwości czy byliby chętni na otwarte i szczere dyskusje . może dobrym pomysłem byłoby gdybym np zrobiła przy swoim portalu forum dyskusyjne , takie tylko dla osób prowadzących działalność . może tam byłby sens wymieniać się doświadczeniami , pomagać sobie wzajemnie dobrymi radami . staniczek...skoro jesteś zielona , to musisz wiedzieć , że nie powinnaś zaczynać marzeń o swoim biznesie na bazie informacji zdobytej na Kafeterii . racjonalniej byłoby przez jakiś czas zatrudniać się do różnych sklepów z bielizną . jeżeli jesteś bystra to potem , szybko i trafnie ułożysz sobie plan na swój biznes . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
monia5555 wystarczy hasło w google : franczyzna , umowy partnerskie itp najlepsze marki są głównie sprzedawane w sklepach działających na podstawie takich umów .praktycznie kazda liczaca się marka szuka chętnych do współpracy. niestety musisz mieć na początek sporo pieniędzy by podjąć dyskusję , by móc negocjować cokolwiek . z reguły im więcej będziesz zarabiała w przyszłości tym więcej na poczatek musisz zainwestować . wiele marek stawia warunki lokalowe , czyli renomowane centra handlowe w dużych miastach , czyli duże czynsze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
aleksa m może rozejrzyj się jak tam jest , czy nadawałoby się na pogaduchy w węższym gronie wybranych znajomych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
Sama korzystam czasami z tego forum i jest bardzo pomocne. Poza tym można tworzyć grupy zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T-shirt damski Formax
T-shirt damski Formax Krótki rękaw mix kolorów i rozmiarów. 100% bawełna 1 sztuka tylko 6 złotych brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
aleksa m powiedz coś więcej o tym forum , w czym jest pomocne dla ciebie . nie lubię się rejestrować w ciemno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
Są tam obecni specjaliści z różnych dziedzin, ludzie z pasją, tacy którym "coś" chce się w życiu robić. Ja korzystałam z grup tematycznych, dotyczących konkretnych interesujących mnie zagadnień, ale są też grupy, gdzie po prosu można "tylko" pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
aleksa m czy każdy może się zarejestrować , czy tylko właściciele firm ? czy trzeba podawać prawdziwe dane firmy , czy można fikcyjne ? czy forum jest darmowe , czy płatne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
już pobieżnie przeczytałam regulamin rozumiem , że tam płatne są usługi ekspertów jeżeli korzystałaś z takich usług to zdradź czy warto korzystać , czy byłas zadowolona z porad , czy były to tylko ogóle odpowiedzi . jakiego rzędu koszty i czy warte tych usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
'czy każdy może się zarejestrować , czy tylko właściciele firm ?" każdy "czy trzeba podawać prawdziwe dane firmy , czy można fikcyjne ?" dane powinny być prawdziwe, fikcyjne profile mogą zostać usunięte "czy forum jest darmowe , czy płatne ?" darmowe "rozumiem , że tam płatne są usługi ekspertów jeżeli korzystałaś z takich usług to zdradź czy warto korzystać , czy byłas zadowolona z porad , czy były to tylko ogóle odpowiedzi . jakiego rzędu koszty i czy warte tych usług" Być może są takie usługi dodatkowe i są one płatne, ja z nich nie korzystałam. Po prostu zadawałam pytanie na interesujący mnie temat w odpowiedniej grupie i wywiązywała się dyskusja. Wiele się dowiedziałam z tego forum w temacie, w którym była "zielona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniczek
"może dobrym pomysłem byłoby gdybym np zrobiła przy swoim portalu forum dyskusyjne , takie tylko dla osób prowadzących działalność . może tam byłby sens wymieniać się doświadczeniami , pomagać sobie wzajemnie "...wiec w czym problem?? wydaje mi sie ze wchodzac w jakikolwiek biznes powinno sie zorientowac w terenie, pierwsza mysla zawsze jest internet. tak tez zrobilam, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
staniczek "może dobrym pomysłem byłoby gdybym np zrobiła przy swoim portalu forum dyskusyjne , takie tylko dla osób prowadzących działalność . może tam byłby sens wymieniać się doświadczeniami , pomagać sobie wzajemnie "...wiec w czym problem?? wydaje mi sie ze wchodzac w jakikolwiek biznes powinno sie zorientowac w terenie, pierwsza mysla zawsze jest internet. tak tez zrobilam, pzdr .......................................... pytasz w czym problem jeżeli chodzi o założenie forum , to wymaga czasu , i niedużych pieniędzy ze strony zakładającego . potem fajnych chętnych do dyskusji . jeżeli chodzi o doradzanie tu , to zauważ , że brak chętnych do dzielenia się swoim doświadczeniem , popyt znacznie przewyższa podaż . oczywiście , że zanim zaczyna się jakikolwiek biznes należy się dobrze zorientować w temacie . ale net nie jest dobrym pomysłem . chyba , że kompletnie zamknięte forum , które powinno być jakby klubem przyjaciół , którzy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów , wymieniają się tylko między sobą radami itp . staniczku...żeby np tobie pomóc , byś nie musiała się potem uczyć na własnych błędach , żebyś nie traciła czasu na eksperymenty , należałoby bardzo obszernie się wypowiedzieć . nie możesz wymagać by ludzie z branży , którzy sami latami eksperymentowali ponosząc koszty niewiedzy , teraz każdemu w necie na życzenie podali tę wiedzę na tacy , w prezencie . nawet przy najlepszych chęciach , trudno tu kompleksowo pomóc osobie zamierzającej otworzyć biznes . założenie , że masz wystarczające środki i dobre chęci , to za mało . może spróbuj zadawać pojedyncze szczegółowe pytania , na które można będzie dać krótkie , jednoznaczne odpowiedzi . potem złożysz sobie całość do kupy i przeanalizujesz wg własnej logiki. i będziesz miała sposób na dobry biznes . myślę , że wielu z nas odpowie ci na krótkie pytania . ty będziesz miała poglądy wielu , wybierzesz wg własnego rozumu . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bora ja większość towaru mam chińskiego i tylko na tym jadę. Miałam kiedyś biustonosze polskie ale w ogóle mi nie szło. Z polskich produktów mam tylko rajstopy, stroje kąpielowe i trochę piżam. Mam dwa sklepy z bielizną w dwóch różnych miastach( małych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_dash
Witam serdecznie ! Czy ktos z Was orientuje sie moze kiedy na Ptaku pojawia sie odzież juz bardziej jesienno- zimowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja mam podobne pytanie jak powyżej. Kiedy na ptaku będzie coś nie letniego i nie zeszłorocznego? :-) Może ktoś był na dniach, albo się wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Nie wiem kiedy w Ptaku, Maximusie czy innym WGO coś się pojawi, ale sugeruję wstrzymać się z zakupami póki co... a i skorygować ewentualne kontraktacje. Dziś GUS podał dane o sprzedaży detalicznej. Z komentarza X-trade: "Dynamika sprzedaży detalicznej w czerwcu była nieco niższa od oczekiwań i naszej prognozy i wyniosła 10,9% R/R. To mniej niż w poprzednich miesiącach, choć po części różnica wynika z wyższej bazy odniesienia. Co więcej, spadek dynamiki w cenach stałych był mniejszy (z 8,5 do 6,4% R/R), potwierdzając, iż szczyt inflacji jest już prawdopodobnie za nami. Największy spadek dynamiki sprzedaży dotyczył odzieży i obuwia." Ten trend już się zarysował kilka miesięcy temu i staje się coraz mocniejszy. Nawet taki gigant jak LPP zrobił w czerwcu w przychodach tylko +8% r/r mimo zwiększenia powierzchni handlowej o 20% r/r - więc kryzys wreszcie dotarł i do nas. Tort jest coraz mniejszy, a sieci zgarniają coraz większą jego część i coraz mniej jest na nim miejsca dla małych butików handlujących ptakiem i innym. Jeśli generalnie sprzedaż w sieciach rośnie mocniej niźli ogólna całego rynku to oznacza że czas bytików handlujących ptakiem i innym właśnie się kończy. IMHO ten kwartał (III) będzie bardzo trudny, w czwartym może będzie nieco lepiej. Ale to tylko moje luźne wnioski, niemniej jednak może komuś dadzą do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
Niestety masz rację, ja ten trend zauważyłam już pod koniec zeszłego roku, ale dzieje się coraz gorzej. A u Ciebie jak się sprzedaje, bo z tego co pisałeś na forum nie handlujesz Ptakiem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
żle, z tym, że ja ten sezon spisałem z góry na straty - upłynniam co mogę bo też się wpinam do sieci na depozyt, kontraktacje miałem tylko takie "na przetrwanie". Ale spadek obrotów mimo to czuję mocno. Bardzo źle się sprzedał w tym sezonie jeans, a i w bawełnie szału nie ma. Teraz obciąłem ceny na maksa z marżą zerową lub poniżej na zupełnie nietrafione modele i póki co jest jako tako z obrotem - zysk w tej chwili ma dla mnie mniejsze znaczenie bo chodzi o szybkie odzyskanie gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
A myślisz, że w przyszłym roku będzie lepiej, bo mam w planach inwestycje i zastanawiam się, czy jej nie opóźnić, żeby zobaczyć jak to dalej będzie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELA podaj swojego maila, miałabym kilka pytań, bo otwieram butik odzieżowy od września w związku z czym poszukuję dostawców z okolic Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×