Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość butik1
a co tu taka cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdka z tej strony
bo dziewczyny przeniosły sie na nowe forum. przynajmniej nie ma tam takich głupich tekstów jak ten powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matuniu
dziewczyno! Ajdki wpis odnosił się do innego wpisu powyżej, który został usunięty przez moderatora. Trochę kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie na swiecie
A gdzie jest to nowe forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teddytr
Import i dystrybucja odzieży dla dzieci i niemowląt !!! Zapraszam do hurtowni na www.teddytrade.com poniżej podaję ceny hurtowe, towar można obejrzeć na sklepie: SP4 11,00 pln ( organic cotton ) SD1 9,00 pln BDR1 6,80 pln DBS1 20,00 pln KB1 35,00 pln SP3 9,50 pln KBZ1 45,00 pln BKR1 22,00 pln ( cena za 4 pack ) SL1 1,20 pln Teddy Trade Import of Baby Garment www.teddytrade.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrao_mała
Czy widziałyście gdzieś w hurtowniach zegarki jelly - silikonowe, po ile i gdzie? Cud nad cudami, dziś nie padało :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvanessss
hej mam pytanie, jestem całkiem zielona w biznesie, ale strasznie marze o własnym butiku z odzieżą, jak narazie jestem kelnerką w Anglii czego mam już serdecznie dosyć. Mam zaoszczędzone 10tyś. zł. czy tyle pieniędzy wystarczy by otworzyć własny biznes?? i czy warto zaryzykować wszystko w taką jedną inwestycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vvanessss
Witaj, niestety uważam, że 10 tys to nawet za mało na zatowarowanie sklepu. A dochodzą jeszcze opłaty za odświeżenie lokalu jeśli jest "zapuszczony", za sam wynajem, meble i wiele innych mało znaczących pierdół. Aby zakupić odpowiednio wiele towaru potrzebne jest około 20tys tak mniej więcej na lokal wielkości około 20m. Czyli na malutki sklepik. Raczej im wiekszy sklep tym wiekszy powinien byc wklad w towar. inwestycja calej kwoty moze bedzie miala powodzenie jesli masz dobry punkt sprzedazy i odpowedni lokal, małą konkurencje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michelleshadow
MUFLON poprosze o oferte odziezy damskiej, sukienki, plaszcze, bluzki... na email : kusia2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
vvanessss Jestem wlasnie na etapie ruszania ze sklepem,otwarcie 1 wrzesnia Jak narazie włożyłam ok 16000 ale potrzebuje jeszcze ok 200szt towaru czyli uważam że jakieś dodatkowe 7000. Otwieram OUTLET z Koncowkami Kolekcji..moj lokal to ok 35mk,dzierżawa 1500zl Odłóż jeszcze 5000 i otwieraj,mniej ciuchow bedziesz miala ale uwazam ze warto probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Szukam PILNIE odzieży w Ptaku BLEND!! Glównie koszule meskie Ktoś wie w jakiej hali mam tego szukać??? Czy znajdę tam też jakieś OUTLETY??? Towaruje się w innych hurtowniach ale slyszalam że BLENDA znajdę właśnie tam Będę wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Klaudii 1982...
...zostaw tutaj swój adres mailowy a na pewno dostaniesz jakieś oferty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlani-Styl
Do Ann 291111 Witaj Ann, przez przypadek trafiłam na to forum, i oczywiście na Twój post. Jestem dystrybutorem odzieży damskiej polskich producentów. Jeśli jesteś zainteresowana współpracą to proszę napisz. arlani-styl@hananke.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Kochani Ponawiam apel z zapytaniem gdzie kupie w Ptaku rzeczy Blenda-najlepiej koszule meskie oraz czy dostane tam jakieś rzeczy Outletowe ?? Z gory dziekuje Klodi.eko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka022778
Witam! Posiadam na sprzedaż w ilościach hurtowych dziecięce welurowe czapeczki. Jeżeli jakaś osoba jest zainteresowana, chce zobaczyć zdjęcia lub uzyskać więcej informacji, proszę pisać na gg 2404873.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fh gomi
Witam, Posiadamy w sprzedazy outlet znanych brytyjskich firm tj:YESSICA,DOROTHY PERKINS,NEXT, PRIMARK, Top shop, TAMMY, ADAMS, M&S,BHS, DEBENHAMS, FALMER, NEW LOOK, TU, MiSS SELFRIDGE, SELECT, EVIE i wiele innych.Wiekszosc z nich posiada jeszcze oryginalne metki.Sa to koncowki kolekcji,nadprodukcja lub niesprzedane produkty.Nie posiadaja zadnych defektow.Cena ubran za kilogram wynosi 59zl netto-minimalne zamowienie wynosi 10kg.W kilogramie miesci sie przecietnie 4-6 ubran. Posiadamy rowniez obuwie w tej samej cenie. Zapraszamy! FH GOMI email: gomioutlet@ymail.com gomioutlet@gmail.com tel: +48516624419

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukuję fajnej odzieży w rozmiarach 44-50 do sklepu z odzieżą damską. Interesują mnie przede wszystkim sukienki, żakiety, spodnie:) Dziewczyny dajcie jakiś fajny namiar, proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlani styl
Do Mk Fasion Jestem dystrybutorem odzieży kilku polskich producentów, w swojej ofercie posiadamy odzież damską w rozmiarach 38-52. Jeśli jesteś zainteresowana zapraszam do współpracy arlani-styl@hananke.pl tel 505006542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Wyjątkowa promocja: Pakiet męskich oraz damskich spodni jeansowych w cenie 18 zł/szt/netto. Pakiet składa się z: 41 szt spodni damskich: DIESEL (www.diesel.com) - 14 szt RIFLE (www.riflejeans.com) - 12 szt LUSSILE (www.lussile.com) - 7 szt CARS (www.cars-jeans.nl) - 1 szt GARCIA (www.garcia.nl) - 5 szt ICHI (www.ichi.biz) - 1 szt ROCOCO (www.rococo.gr) - 1 szt 23 szt spodni męskich: RIFLE (www.riflejeans.com) - 8szt FCUK (www.frenchconnection.com) - 4szt CARS (www.cars-jeans.nl) - 10szt GANT (us.gant.com) - 1szt Cena 18 zł/netto/szt obowiązuje przy zakupie całości pakietu (64szt) Przy zakupie mniejszej ilości cena do uzgodnienia (uzależniona od ilości). W razie zainteresowania istnieje możliwość przesłania zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Mam pytanie dotyczące księgowości. Czy prowadzicie same księgowość czy zlecacie to księgowej. Im dłużej prowadzę działalność tym częściej mam wrażenie, że moja księgowa to zwykły matematyk. Zliczy rubryki, wyśle mi smsem ile mam Vatu do zapłacenia i to wszystko. Chciałabym księgowego z prawdziwego zdarzenia, porozmawiać, coś doradzić, niech pani zrobi tak bo to lepiej się opłaci a tu nie ma czegoś takiego. Nie wiem czy ja jestem tak głupia , że z tych jej wywodów to mało co wynika czy może bez sensu wywalam na to pieniądze. Może raczej powinnam zainwestować w dobry program do księgowości i sama się tym zająć. Podwójna satysfakcja: sama będę miała szerszą wiedzę na te tematy a pieniądze w kieszeni się zostaną. Co uważacie? Jakie wy macie księgowe? Ile im płacicie? A doradzicie jakiś dobry program? Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płace 100 złotych
ja płace 100 złotych , ale tylko w sumei za sprawdzenie, bo i tak robie wszystko w wf-mag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ann...
Ja płaciłam swojemu księgowemu 250 zł/m-c!!! Stwierdziłam, ze to bardzo dużo skoro to firma jednoosobowa, nie ma pracowników (tylko właściciel), rozliczając mój sklepik z odzieżą miał pracy podejrzewam, że na 2 godz. miesięcznie :)) Tez był takim księgowym, który tylko mi wysyłał maila z informacją o płatnościach Zus i Vat. Postanowiłam spróbować skorzystać z prowadzenia rachunkowości on-line, i przy tym zostałam. Płaciłam 250 zł/m-c teraz płacę 40 zł/m-c, korzystam z programu wfirma.pl, jestem bardzo zadowolona i powiem Ci że prowadzenie rachunkowości zajmuje mi właśnie z 2 godz. miesięcznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro-mała
mój adres @: kolczyki122@wp.pl i jak u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro-mała
Otwieram nową działalność, tzn. nie nową firmę, ale będę zajmować się jeszcze czymś innym. Mała, prosta inwestycja, ale może się opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro-mała
Najlepiej mieć kilka źródeł dochodów, tu niby wpadnie 1000 zł, tam 500 zł itd, i jest inaczej, w skali miesiąca z takich drobiazgów wychodzi niezła kwota. A jak to nowe forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jesteśmy importerami odzieży dla dzieci i niemowląt. Zapraszamy do hurtowni na www.teddytrade.com W ofercie body, śpiochy, pajace, dresy, kombinezony i inne artykuły. W ofercie produkt SP4 marki Faded Glory rozprowadzanej przez Walmart w USA, produkt BKR1 marki Carters !!! Ceny hurtowe: SP4 11,00 pln ( organic cotton ) SD1 9,00 pln BDR1 6,80 pln DBS1 20,00 pln KB1 35,00 pln SP3 9,50 pln KBZ1 45,00 pln BKR1 22,00 pln ( cena za 4 pack ) SL1 1,20 pln Teddy Trade Import of Baby Garment www.teddytrade.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płacę księgowej 240 zł. To chyba spory koszt jak na taki kryzys. Wszędzie szuka się oszczędności a ja je chyba marnuję. Sprawdzę te platformę wfirma.pl. Czy trudna jest obsługa, czy drukuje wszystkie potrzebne druki do zus i us? Czy w innych sferach działalności jest przydatna? Może np prowadzić stany magazynowe? Za wszystkie podpowiedzi bardzo dziękuję i czekam na inne propozycje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czaro-mała
"Otwieram nową działalność, tzn. nie nową firmę, ale będę zajmować się jeszcze czymś innym. Mała, prosta inwestycja, ale może się opłaci. " To znaczy, ze zrezygnowałaś zupełnie z biżuterii? Czym teraz będziesz się zajmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×