Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość do Likwidacja butiku włoskiego
proszę o fotki i ceny na adres donetta@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do M ONA35
Przepraszam za to co napiszę, ale nie dziwię się, że "jęczysz" , że jest źle itp. Ogólnie spadek obrotów w odzieży ma każdy bez względu na to jakim asortymentem i firmami handluje. Ale powiedz mi tak szczerze co Cię podkusiło żeby sprzedawać marki takie jak Zara, Stradivarius, Bershka? Logiczne jest przecież to, że ludzie po taką markę wola iść bezposrenio do sklepu firmowego to raz, a dwa taki sklep jak wprowadza swoke wyprzedaże to nie masz z nimi szans. Przykład: w moim mieście otworzył się w zeszłym miesiącu second hand łączony z outletem. Postanowiłam tam wejść bo bardzo zainteresowała mnie wystawa i o dziwo bardzo miłe zaskoczenie ze strony second handu bo to chyba najlepszy second hand w moim mieście, pachnie, ciuchy ładnie wywieszone (nie nadźgane na wieszaku) ale outlet totalny niewypał. Odzież oczywiście z Zary, Bershki etc., ceny koszmar 79, 89 zł!!! Porozmawiałam sobie tak szczerze z dziewczynami i przyznały mi, że ten outlet który kupiły nie sprzedaje im się w ogóle, co nie jest zresztą dla mnie dziwne. Ja osobiście się dziwię, że osoby decydujące się sprzedawać outlet sprzedają marki tego typu. Uważam, że lepiej zainwestować w marki ciekawsze, może mniej znane w Polsce ale mające bardzo dobrą renomę na "świecie", a tak poza tym to niestety ale musisz zacisnąć teraz trochę zęby bo okres jest dość kiepski ale na Twoim miejscu i tak całkowicie bym zmieniła asortyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Też się przenoszę z handlem. Na inną ulice w moim mieście. Też dotknął mnie kryzys i próbuję zminimalizować koszty. Czy będzie lepiej, nie wie nikt. Okaże się. Teraz jest fatalnie. Może tak jak piszecie trzeba ten okres jakoś przetrwać. W zeszłą sobotę pojechałam do galerii handlowej w sąsiednim mieście i byłam porażona ilością zamkniętych sklepów. Ludzi spacerujących też niewiele, nie mówiąc o kupujących. Poszukuję producentów odzieży, którzy byli by chętni oddawać odzież w komis albo chociaż z możliwością wymiany na inny towar jeśli się nie sprzeda. Może jesteście w stanie mi coś pomóc. Piszcie proszę za co z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M ONA35
DZIĘKI ZA RADĘ TO NAWIASEM MÓWIĄC ZMIENIĆ ASORTYMENT MYŚLISZ ŻE JAK WYBIORĘ SIĘ DO ŁODZI TO ZNAJDĘ COŚ CZYM MOGŁABYM HANDLOWAĆ CHODZI MI O JAKIEŚ CIUSZKI A TAK POZA TYM CZY W PTAKU MOGĘ DOSTAĆ UBRANIA INNYCH FIRM JAK POLSKICH NP. WŁOSKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do M ONA35
Nie wiem co można dostać w Patku bo ja tam nie jeżdżę, uważam za bezsensowne zaopatrywanie w miejscu, gdzie detalista może spokojnie wejść i kupić to w takiej cenie jak hurtownik:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W jakie dni najlepiej jechać po towar do ptaka, tuszyna i głuchowa? I w jakich godzinach są otwarte np. w piętek? W której hali jest odzież berge? I czy tak 18 sierpnia będzie już kolekcja jesień zima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Coś na pewno znajdziesz w Łodzi, może coś u chińczyków w Wólce - najlepiej jechać osobiście i zobaczyć na żywo jak to wygląda. Wbrew pozorom to można znaleźć wiele ładnych i fajnych rzeczy, niezłych cenowo. Może popytaj się o stałą współpracę z taki firmami jak DE FACTO, VISSAVI, AGGI, zawsze to coś innego i miałabyś wyłączność i stale nowy towar. Może przejdź na odzież dla kobiet +25. Albo na sukienki weselne. Strasznie mi się nie podoba podejście hurtowni w Polsce do sprzedaży. Ja kupuję tylko tanie kolczyki, ale już samo to, że mają na allegro niektórzy hurtownicy wystawione na parze po kilka/kilkanaście groszy taniej niż w hurtowni w Łodzi już o czymś świadczy. Detal tańszy niż hurt. Nie wiem do czego to doprowadzi, ale tym sposobem hurtownicy sami siebie pośrednio wykańczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do czarno mała) Jakie sukienki na wesele cię interesują - ma w ofercie dwa super fasony więcej mogę podesłać na e-mail Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do ann291111 ) Podaj e-mail podeślę ci swoją ofertę + jak wyżej napisałem 2 hity lata !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAĆ PAN
I WYCHODZI NA TO ŻE BIEDA W HANDLU JEST WSZĘDZIE CZY TO ULICA CZY.......... INNA ULICA CZY GALERIA . KTO PRZETRWA ? NIE MA NA TO RECEPTY. MAM KONTAKT Z PRZEDSTAWICIELAMI I TO CO OPOWIADAJĄ TO HORROR! OWSZEM ZNAJDZIE SIĘ PICOWNIK JAK TO OCH I ACH SIĘ JEGO TOWAR SPRZEDAJE . DLA MNIE NAJGORSZE JEST TO ŻE LUDZIE PRZYPŁACAJĄ TO ZDROWIEM TE STRESY ICH DOBIJAJĄ CIERPI RODZINA (SAM TO ZNAM). WIĘKSZOŚĆ CHCIAŁA WZIĄĆ SPRAWY W SWOJE RĘCE A TU DOSTALI STRASZNIE PO GŁOWIE! I TO JEST IRYTUJĄCE PRZYKRE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka Tematu
Nie ma się co czarować jest coraz gorzej. Od lipca sprzedaż na sklepie stacjonarnym siadła mi całkowicie w internecie już w czerwcu zaczeło się żle dziać. Ja podjełam decyzję że muszę sobie odpocząć psychicznie i robię sobie wakacje 3-4 tygodnie za granicą, wiele nie stracę a może wyjdzie mi to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaoferty
do muflon ja też poproszę ofertę sukienek oferty.asia @ onet.pl (bez spacji:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeromatica
Witam Otwieram maly butik z odzieza, czy musze miec na poczatek kase fiskalna? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
skoro owierasz butik i nie wiesz czy musisz mieć kasę, to może daj sobie spokój, bo widzę że nie masz zielonego pojęcia o handlu...za pół roku będziesz płakać na forum że nic ci się nie sprzedaje...sory, ale nie mogę sie powstrzymać jak czytam coś takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do aeromatica może zajrzyj na nasze nowe forum odzieżowe butiki.zbiegowisko.pl tam ci podpowiemy co z tą kasa i nie tylko pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
wszystkich innych także zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeromatica
Dziekuje za odpowidz aleksa m i kolorowesnymam, a co do butik 1 to po co tu zagladasz na te forum skoro jestes wszystowiedzaca-cy , nie udzielasz informacji i denerwuja cie ludzie ktorzy o cos pytaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollow1
Witam :) Próbuję się zarejestrować na nowym forum, lecz cały czas wyskakuje informacja że wpisałam nieprawidłowy kod a wydaje się mi, że dobrze przepisuję cyfry z obrazka... co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollow1
ufff...udało się jednak :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likwidacja butiku włoskiego
WYJATKOWA PROMOCJA!!!! Rzeczy o których pisałam kilka stron wcześniej: 1. Suknia wieczorowa D&G 2. Płaszcz Versace 3. Bluzka GF FERRE 4. Spodnie JUST CAVALLI 5. Sukienka RINASCIMENTO !!!Odzież nowa, przy zakupie całości cena 1000 zł!!! Ceny przy sprzedaży jednostkowej: 1. Suknia D&G 1250 zł 2. Płaszcz Versace 850 zł 3. Bluzka GD Ferre 150 zł 4. Spodnie Just Cavalli 150 zł 5. Sukienka Rinascimento 95 zł Dla zainteresowanych zdjecia na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakimi markami włoskimi...
...odzieżowymi bylibyście najbardziej zainteresowani przy zakupach w hurtowni odzieżowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkafufka
http://allegro.pl/sliniak-bandana-i1750452008.html polecam jako nowy asortyment, zajmuje sie rozprowadzaniem sliniakow i moge zaproponowac lepsza atrakcyjniejsza cene jesli bedziesz zainteresowana zakupem wiekszej ilosci. moj email: emilia@creativsurgery.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
na stronie głównej masz szybką rejestrację musisz pamiętać żeby widoczny kod cyfrowy wpisać podajesz swój nick , adres e-mail ,dwa razy powtarzasz hasło i wysyłasz potem możesz swój profil wypełnić , ale nie jest to chyba wymagane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na południu Pl dziś słońce a co za tym idzie handle powinien ruszyć. Z reguły tak bywa, ze wzrost temperatury niesie wzrost sprzedaży. Czego wszystkim zyczę i zapraszam na wyprzedaże www.vogahurt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Kochani czy w Ptaku znajdę rzeczy z końcówkami rzeczy katalogowych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alledrogo
Allegro znokautuje konkurencję. W tym roku Sprzeda więcej niż wszyscy inni. Serwis Allegro zdecydowanie zdominował polski e-handel. Nadal nie tylko skutecznie opiera się krajowej i zagranicznej konkurencji, ale szybko rośnie w siłę. Jak podaje Rp.pl, tegoroczna sprzedaż za pośrednictwem serwisu prognozowana jest na 8,6 mld zł, tj. o miliard więcej niż w roku ubiegłym. Dla porównania, jeszcze w 2007 roku było to 3,8 mld zł. Co ciekawe, obroty wszystkich sklepów internetowych w naszym kraju mają wynieść w 2011 roku 7,5 mld zł, czyli mniej niż samego Allegro wynika z prognoz Euromonitor International. Inne dane dotyczące najpopularniejszego serwisu aukcyjnego w Polsce też robią wrażenie. Okazuje się, że każdego czerwcowego dnia tego roku na Allegro finalizowano ponad 100 tys. aukcji, a wyświetlano ich prawie 500 tys. podaje Rp.pl za Alledrogo.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdka z tej strony
no, a najpewniej to allegro znokałtuje sprzedawców. najwięcej na tym interesie oczywiście ugra samo allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×