Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość BDP
A czy ktos z WAS moi drodzy moze polecic jakies ciekawe miejsca we Francji gdzie warto by bylo skoczyc po ciuszki? Dziękuje za informacje dot. kurtek :) Wybieram sie w srode, tylko jeszcze nie wiem czy Wlochy czy Francja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Muflon82
Odnośnie tych tuniczek tych i tych ze wstaawkami ze skóry była tutaj już dyskusja - i ludzie którzy widzeli je na zywo twierdzą że niestety jest to kiepski materiał. Wszystkie rzeczy tego sprzedawcy mają fajny zbyt tylko że to kwestia fajnych fotek - no niestety rzeczy nie mają takich fajnych kształtów i sa kiepskie gatunkowo - aczkolwiek cieszą się powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak można ????????????
proszę o opinie .. zastanawiam się nad allegro, opłaty mają coraz większe i rachunek co miesiąc za ich prowizję i wystawianie mam niemały. ciekawi mnie czy by przeszło gdyby np wystawiac bluzkę za 1 zł a koszt przesyłki 39 zł. Czyli realnie buzka 30 zł + koszt przesyłki 10 zł. wtedy prowizję zapłacę od 1 zl, a nie od 30 zl. czy allegro nie usunie takiej aukcji??? prowizja od 30 zł już jest nie taka mała, jak za 1 zl, wystawienie, promowanie, podświetlenie, osoby które nie wpłacą a kupią i niezły rachunek co miesiąc. co o tym sądzicie??? do tej pory wysyłałam tylko pocztą, ale muszę pomyśleć nad kurierem. Ile trzeba sprzedać zeby miec cenę za wysylkę 10 zł - 12 zl??? Usługi kurierskie są chyba objete podatkiem vat 23%? jaką firmę kurierską mozecie polecić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak zwykle
@scandic Po co sie reklamujesz jak strona jeszcze nie gotowa? Gdzie ta galeria, fotki, ceny? Dowcip jakis czy firma kogucik? Zawracanie głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jak zwykle
Ja na tej stronie bez problemu znalazłam galerie, to Ty jesteś ofiara losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_agi_sklep
ciagle pytacie o te same sukienki czy tuniki z wstawką ze sztucznej skóry, poczytajcie na ostatnich stronach, temat ich był już tu wielokrotnie wałkowany ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scandic
firma ma stronę od 2002 roku jak byś się wczytał to byś zobaczył www.scandicfashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te sukienki są
te sukienki są koszmarne i na jedno kopyto to chyba moda sprzed 50 lat , kto teraz takie nosi chyba moherowe babcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyxyyyyxyyx
@do Jak zwykle co mi po galerii jak nawet nie ma przedzialow cenowych. Sama jestes ofiara losu. Na modelki moge poparzec sobie w TV, w interesach licza sie konkrety i to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolderka22
witam wszystkich którzy szukają biznesu ja jestem producentem kołder i poduszek prowadzę sprzedaż bezpośrednią i internetową jest dobrze zapraszam do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kołderka, rozumiem, że proponujesz zakup hurtowy np. do sklepu internetowego? ogólnie daj link się luknie na towar. Mam w planach kupic na prezent ..oże kołdre i 2 poduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modaitaly
Witam Serdecznie! Nazywam sie Gosia i mieszkam we Wloszech, oferuje profesjonalne uslugi posrednictwa we wloszech, adresy, tlumaczenia, negocjacje w zakupie, Włoskiej odziezy firmowej prosto od producentow takich marek jak np. RINASCIMENTO, ROSSODISERA, WAGGON, JUST-R, IMPERIAL, ANNARITA N., ARTIGLI, BABYLON, COCONUDA, MANGANO, KONTATTO, GUARAPO, SILVIAN HEACH, FLO & CLO, GIL SANTUCCI, SARAH PACINI, MISS MISS, MARY C, NORTHLAND, PRIMO EMPORIO, PLEASE, SISTE'S, TENAX i wiele wiele innych Wloskie obuwie, torebki, paski, akcesoria takich marek jak np. ISLO, L'ESTROSA, CHRISTINA LUCCHI - OVYE, SPAZIO MODA, FRANCESCO MILANO, LEA-GU i wiele wiele innych Osoby zainteresowane oferta,foto,cennik prosze o kontakt na mail, pozdrawiam goraco gosia konopka tel. +39 3343861408 skype gosiagosia355 gg 6071644 modaitaly@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Gosia a masz fajna sukienke na sprzedaz , niedroga , skromna i Tanią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadprodukcja firmówek
psiadam kontakt także odzieży na kontenery z turcjii,ale mam też bardzo dobry kontakt takiej odzieży z bangladeszu,faktycznie uszyją co sie chce,ale mam także dobry kontakt takiej odzieży i np.nadprodukcjii odzieży firmowej takich firm jak h&m kappa only itp,zależy co jest akurat dostępne w magazynie.wygodą jest że ten towar jest sprowadzany do niemiec można go z tamtąd odebrać. jeśli ktoś jest zainteresowany większymi ilościemi ponieważ tam się kupuje na tysiące sztuk to nr mojego gg 9551731 ceny sa wg mnie bardzo niskie.podam przykład jednego np sweterka only 1,70euro ,ceny zależa od ilości kupowanego towaru. sabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie mam sklepu, bym zamówiła towar....ale wynajem sklepu kosztuje duzo. I otwarcie dzialalnosci gosp. też(opłaty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara massimo dutti obuwie outl
ZARA MASSIMO DUTTI STRADIVARIUS BERSHKA OBUWIE OUTLET 15KG POSIADAM W SPRZEDAŻY OBUWIE OUTLET WIOSENNO-LETNIE FIRM ZARA MASSIMO DUTTI BERSHKA STRADIVARIUS.PAKIETY PO 15KG(OK 30-33PAR)OUTLETPODLASIE@GMAIL.COM 513816650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nawet i właściciele hurtowni maja problemy ze , zbytem? O rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie czy ktoś może wie gdzie można kupić odzież rediala???chciałabym wstawić tą odzież do swojego sklepu ale nie mam pojęcia gdzie można ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie grryzie
co druga hurtownia w Niemczech ma tą odzież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli rozumiem ze w Polsce nie znajdę żadnej hurtowni z tą odzieżą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co chcesz przepłącac ?
a po co chcesz przepłącac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaoferty
zapomniałam dodać, cena dla hurtu 39,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragiczne te ciuchy
sprytne i kto to kpi jak ma na alegor w tej samie, wielka hurtowniczka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mi się wydaje???
czy mi sie wydaje czy te sukienki do hurtu były kilka dni temu po 39 zł??? i detal na allegro też 39 zł ??? może się mylę i źle mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Asi
to jest hurt czy detal?Sprawdziłam i na alegro taka sama cena....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "hurtownicy"
To niestety praktyka stosowanan przez wielu "hurtowników". Tylko niech się później nie dziwią, że nie mają klientów hurtowych, skoro detalistom sprzedają w tej samej cenie, to kto to później kupi w sklepei z marżą, a często i dodatkowo z vatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaro_mała
Wiosna za oknem. Zastanawiam się nad giełdą w tym roku, mam nadzieję, że nie będzie znowu padało w każdą niedzielę. Ciekawe czy ktoś z Was mógłby mi odebrać kolczyki w Maximusie lub u Chińczyków. Chcialam zamówić tylko za 200 zł - 4 wzory, ponieważ nic innego mnie nie interesuje od nich i nie chcą mi wysłać. Chcialam im zrobić przelew na konto i nic z tego, za mała kwota. Nie ma to jak dobra obsługa. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×