Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość do Muflon
A ty je sprzedasz po 60/szt, niezły biznes robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokserka_12
mam do zbycia po zakończeniu działalności towar sprzedawany na allegro, jest na niego dość duży popyt i jest bardzo popularny na allegro, cena po kosztach,ale najlepiej zakup całości sprzedałam 2500szt tej marki i mogę podać po jakich cenach idzie (skany z mojego konta allegro) i mogą być skany z kontabankowego, jakie miesięczne są dochody z tego. oferowany przeze mnie pakiet to 840sztuk Cena do negocjacji Na oferowanych pakiecie można zarobić 6tys.-8tys. Dominują bluzki i sukienki, są tez spodnie kurtki i stroje kąpielowe. Kolekcja wiosnenno-letnia Warunek jest jeden: transakcja musi być zrealizowana przed 16 maja. Można odebrać osobiście ubrania. kontakt:strefahurt@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnybodyKnow
Witam. Czy ktoś robił zakupy w CenterGross w Bolonii? Szukam informacji na ten temat, na ten cen, wogóle czegokolwiek... Ktoś ma jakies dosiwadczenie w tym zakresie, którym jednoczesnie chciałby się podzielic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy, jesteśmy importerem odzieży włoskiej dla Pań o większych kształtach. Pierwsza dostawa kolekcji wiosenno-letniej jest już w sprzedaży. Zapraszamy do obejrzenia oferty na naszej stronie www.ostudio.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaka jakość i wykończenie ! wszystko w szlachetnych włoskich materiałach - to nie chińczyk z sieciówki Pozdrawiamy OSTUDIO MODA www.ostudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranny...
Większość wygląda tandetnie a ceny kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w mordę
tandetne fotki i produkty , a ceny chyba z kosmosu, jak sprzedaliście tam chociaż jedną rzecz to chyba tylko przez pomyłkę, nawet we Włoszech nie ma takich cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SCC Centrum Chińskie Jaworzno
Mam pytanie do tych którzy jeżdzą do SCC Centrum handlu Chińskiego w Jaworznie. Interesuje mnie czy wybór towaru jest podobny do tego z Wólki Kosowskiej ? Ważne są dla mnie też ceny, z tego co słyszałam jest tam drożej jak w Wólce. Ja chcę zrobić małe zakupy i jeśli w Jaworznie jest drożej o 5-10 % to nie opłaca mi się wtedy jechać do Wólki skoro do Jaworzna dojadę w 40 minut a wyprawa do Wólki muszę przeznaczyć cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika199117a
Ja sprzedaję ciuszki na sztuki cena od 23 do 28 zl za sztuke, zalezy od wzoru, albo mam mozliwosc wysylania z hurtowni, podaje minimalne zamowienia i koszty za sztuke ile wynosza. Piszcie na e-mail monika199117a@wp.pl Oczywiscie wysylka gratis :) 5 sztuk - 22 zł/sztuka 10 sztuk- 20zł/sztuka 15 sztuk- 18 zł/sztuka 20 sztuk -16 zł/sztuka 30 sztuk -15 zł/sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobne z kokardami kupiłam za 10zł/szt i nie musiałam kupować 30szt żeby mieć dobrą cenę. Średnia cena takich bluzek to 13zł/szt w hurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do doświadczonych handlowców ...czym wartoobecnie handlować?Zainteresowałam sie handlem torebek .czy warto? mam zamiar poszukać miejsca na taki handel w jakims markecie w Warszawie. Proszę o wszelkie wskazówki. pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do doświadczonych handlowców ...czym wartoobecnie handlować?Zainteresowałam sie handlem torebek .czy warto? mam zamiar poszukać miejsca na taki handel w jakims markecie w Warszawie. Proszę o wszelkie wskazówki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palomita1888
Posiadam do sprzedania odzież z niemiec 15zł / kg jusra2009@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna_1984
Witam, jakby ktoś szukał dobrej, POLSKIEJ marki w przystępnych cenach: www.fierezza.pl nowości są zamieszczane tu: https://www.facebook.com/pages/Fierezza/175092732558131 dobre ceny, świetna jakość, niezłe warunki, tylko mało zdjęć. pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SCC Centrum Chińskie Jaworzno
Pomimo że nie dostałam odpowiedzi na moje pytanie dzisiaj udałam się do SCC Centrum Chińskie Jaworzno i jestem totalnie rozczarowana. W żadnym wypadku nie polecam nikomu, totalna porażka. Pusto, brak kupujących, wybór towaru mizerny ceny też nieciekawe. Chyba tylko około 70% stoisk wynajętych przez hurtowników z czego jeszcze 10-20% było zamkniętych. A druga hala która była otawrta w zeszłym roku całkowicie pusta brak najemców. Słyszałam że w Katowicach na Załężu jest giełda odzieżowa i jestem ciekawa czy na niej jest w czym wybierać ? Bo z Jaworzna wróciłam z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OUTLET
POSIADAMY W SPRZEDAŻY ODZIEŻ OUTLET FIRM.ZARA OLSEN SOLEIL MEXX VILA SISLEY BERSHKA ONLY STEFANEL MORGAN JOOS I INNE WIEC3EJ INFORMACJI NA MAILA MOJ MAIL TO outletpodlasie@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chcę otworzyć własne stoisko na bazarze na początku będzie to handel drobnymi rzeczami typu: bielizna, skarpety, rajstopy. W związku z tym mam kilka pytań: czy handel tego typu rzeczami jest opłacalny? gdzie najlepiej zaopatrywać się w taki towar? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do edzia22
podaj email , wysle oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc odzieżż
czemu jest tutaj tak cicho???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supernova Lilija
No wlasnie. Co tak cicho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie. prowadzę sklep odzieży w galerii w lublinie, sklep powstał w marcu.. to sklep z odzieżą damską - włoską i francuską, utragi są tragiczne.. ledwo wyrabiam na koszty, co można zrobic, zeby jakos te utargi zwiększyć..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do edzia222
Najlepiej po towar jedź do chińczyków do Wólki Kosowskiej. Czy się to opłaca? Zależy ile będziesz miała opłat, jaka jest konkurencja, czy dopisze pogoda. Czy będziesz miała box czy na otwartej przestrzeni? Będzie zła pogoda to możesz zapomnieć o utargach jak deszcz wszystko zmoczy. Jesli będziesz miala tanio, fajne rzeczy, niedużą konkurencję, małe opłaty to myślę, że będziesz miała szansę żeby coś zarobić. Towar jest o tyle dobry że nie ma go w ciuchlandach, no i trzeba bieliznę czy rajstopy kupić. Musisz przyciągnąć klientki ceną i wyborem bielizny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do edzia222
zmiana towaru? może wystaw też coś na allegro? chyba nie trafiłaś w rynek. też jestem z lublina, jest kilka galerii z sieciówkami, sama już nie wiem co mam kupić. mogłaś otworzyć sklep z butami, bielizną, ubrań już jest dużo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do edzia222
to było do anka01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odp. A jakie są ceny w Wólce za tego typu rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana towaru.. towar mam różnorodny i ciągle to nie to. a nie stać mnie też na to, żeby kupywać sukienki po 90 czy 120 zł jak są np. w nadarzynie. chodź są bardzo dobre gatunkowo. Nawet różnego typu promocje nic nie dają. na allegro wlaśnie chce spróbować, może akurat się uda.. faktem jest to, że mam troche za mało rzeczy na sklepie, ale póki co nie stać mnie na to, żeby dokupić. może to jest też powodem tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest przesyt wszystkiego i wszystko źle idzie. Handel był dobry i owszem ale 10 lat temu. Nie wygramy z sieciówkami które sprzedają za grosze. W dodatku każdy chce coś z Zary lub H&M i pal licho, że jakość fatalna. Szmatki trzeba sobie odpuścić .. Przynajmniej jako główny zarobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×