Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość modaxxl
Ja tam tez robię błedy i wiem to,ale to wszystko dlatego,że szybko piszę tak w międzyczasie :P i nie zwracam uwagi na blędy innych bo to sensu nie ma. Powiedzcie mi, macie u siebie w sklepach możliwość płacenia karta? Bo ja nie mam,a dużo klientek się pyta, zastanawiam sie jak to jest, jakie są tego koszty i w ogóle. Może ktos mi coś powiedziec na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam terminal do płacenia w sklepie w Bieszczadach. koszt miesieczny to 69zl za terminal i koszty płacenia to jakieś procenty nie duże.ludzie często płaca i w miesiącu to prawie połowa jest placony w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja dalej co wyżej pisałam. Dobrze mieć terminal ja założyłam coś dwa lata temu bo ciągle pytali albo że zaraz wrócą proszę odłożyć na chwile towar i tak to wyglądało i nikt nigdy nie wracał.Trzeba tylko popytać po różnych bankach bo każda firma inaczej.z jednej terminal na dwa lata drudzy z miesięcznym wypowiedzeniem.ale ogólnie mysle ze warto mieć. za terminal i za prowizje z banku płace około 100zl .to wszystko zależy na jaką sumę się sprzeda.Powiem szczerze ze ludzie już coraz rzadziej noszą gotówkę przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terminal trzeba mieć. ja założyłam bo mnie zaczęły denerwować klientki nawet nie takie co prosiły o odłożenie i nie przyszły tylko takie " o ja bym wzięła ale tylko kartą". no to mam... chcesz karta? a bardzo proszę... koszty miesięczne do udźwignięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy nie wiecie jakie firmy szyją ładne sukienki weselne i co można by było dogadać się przez telefon lub mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj ze zrozumieniem tekstu 10 wpisów powyżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo firm szyje pieknych sukienek wystarczy poszperac w internecie i po dzwonic. Kazda firma wysyła sukienki na paczki nie ma z tym problemu, duzo producentów ma swoje strony na fb. Wystarczy troche chęci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam u mnie już wiecej osób zagląda...ale ie kupują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaM
Bardzo fajne forum. W tej całej slabej sprzedaży można pocieszyć się, że nie tylko u mnie słabo idzie. Widać takie miesiące. Aby później było lepiej ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
no można się pocieszyć można tylko czasem ktoś tu zaglądnie i nas wtedy pacyfikuje jakie to głupie jesteśmy że się wypłakujemy ;) a to jest takie forum terapeutyczne a poza tym gus podaje że sprzedaż w styczniu spada w stosunku do grudnia o 25%... jadę w przyszłym tygodniu i mam nadzieję na piękną "wiosnę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
modaxxl: ja sukienki "weselne" przywożę czasami - i jak nie sprzedam to czekam aż zejdą. dwa lata temu "trafiłam" na fajne weselne właśnie przez net - brałam w ciemno i było ok. teraz wezmę jakieś sukienki koronkowe jak znajdę - jestem gotowa przejść dokładnie wszystkie hale i wyszukać sukienki z koronki - jak nie będzie to wolę nie brać niż wtopić... ostatnio wtopiłam na kolorze ciemna malina - nie mogę się tego... uuuppssss.... ale koronki poschodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez koronki też sie sprzedają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki sryki palą mi się styki
Jesteście głupie i nieudaczniki hahahhahaa. Do łopaty a nie za handel uuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaM
Koronki - klasyk, czy przy sukience, czy przy bluzce, zazwyczaj znajdą nabywcę ☺ Dziś w nocy wybieram się po towar. Mam nadzieję, że będą nowości. Byłam jakieś 3 tyg. temu to ciężko było coś wybrać. Jestem szczęśliwą wylosowaną przez GUS. Ale przy tej ankiecie jest info, żeby nie patrzeć na sezonowosc. A tak naprawdę to zawsze grudzień jest lepszy od pozostałych miesięcy. Takie uroki przedświątecznej gorączki ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
łopatę wożę w aucie bo jak spotykam takiego buraka to go sadzę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky gdzie jedziesz za tydzień?? Po towar?? Moge Ci powiedzieć kto ma fajne koronki :P mi ładnie schodzą od nich haha burak od łopaty sie odezwał,ale to było zabawne Ja tu lubie zaglądać i pogadac tylko niestety ostatnio nie ma z kim bo przez tych "buraków" którzy na nas naskakują nawet nie ma do kogo się odezwać Tez chciałam za tydzień po towar jechać,ale nie mam z kim, a samej to za daleko jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak to jest teraz z tym macierzynskim , i chorobowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
modaxxl: bym po Ciebie przyjechała ale to chiba nie po drodze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
a tak poza tym ja naprawdę wożę w aucie łopatę, dwa młotki, kask i kamizelkę odblaskową - własność narzeczonego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nicky przygotowana na każda sytuacje....i buraki wykopac i zakuty łeb rozwalic...a tak na powaznie -q****aja mnie typy na etacie ,ktorzy nie maja pojecia o DG,a mądrosci swoje na forum przekazuja. Cwaniacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Na macierzyńskim byłam w 2014-2015 roku. Teraz miało się coś zmienić. Później mieli cofnąć zmiany. Dobrze jest zapytać księgowej. W 2014 roku wystarczyło przez miesiąc płacić max składki żeby uzyskać wysoki macierzyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
a mnie ******* że nie ma nic do powiedzenia a włazi na forum z nudów, żeby pokrytykować...bo mu żal **** ściska ze robią coś sami a on siedzi na etacie i pije kawkę do 15tej. potem dom dzieci itd. nuda no to wlezie na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
a co do sklepów otwieranych z dotacji : dziewczyny tak mają pokręcone mózgi przez UP, że nie rozumieją że Urząd nie daje pieniędzy za darmochę. Urząd dokładnie wie że 99% tych sklepów przez rok da dochody na poziomie zasiłku dla bezrobotnych... tylko jak dadzą dotację to jest etat na przyznanie pieniędzy kursy i rozliczenia. bo bez doświadczenia w branży, bez krytycznego przyjrzenia się lokalizacji sklepu i potencjalnym szansom, bez znajomości rynku zakupów naprawdę szanse takiego sklepu zakładanego TYLKO z dotacji przez osobę w wieku 21 lat sa niewielkie... pomimo całego entuzjazmu osoby, której wydaje się że będzie super bo państwo dało dotację to trzeba brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dostałam pieniadze z dotacji, ale 2raz y tyle musiałam jeszcze dołozyc ze swojej kieszeni, i co 4 lata i dalej funkcjonuje sklep , są gorsze miesiace ale sie nie poddaje.Jesli jest mozlowiosc wziecia takiej dotacji to polecam ale z głową każdy może sprobowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky no niestety chyba masz nie po drodze do mnie hehe. Trzeba ignorowac tych burakow to sie znudza i przestana tu pisac swoje madrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te matoły to są zazdrośni ze ktoś może mieć cos swojego a nie pracować u kogos za marne grosze.Wiec co mogą mądrego powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie wiecie dziewczyny gdzie można kupić ładne koronkowe sukienki. Proszę napisać na mail kama288@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tontina
:) :) :) Nieprawdopodobne, że ten topik jeszcze istnieje :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko :0 Pisałam tu prawie 9 lat temu :D Młoda byłam i miałam zero doświadczenia. Pozdrawiam wszystkich, którzy są tu teraz i którzy pisali ze mną ;) Oszo, Danger,Naleśnik,Mml itd...Oj naśmiałam się z siebie :) A co najlepsze to okazuje się, że i w diecie się udzielałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×