Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

dziewczyny była któraś w ptaku albo w Wólce sa jakieś ładne kurtki zimowe lub płaszczyki ??? Ostatnio wybrałam sie do WGO w Poznaniu tyle sie nasłuchałam ze takie fajne ciuchy i szczerze musze przyznać ze sie rozczarowałam ciuchy dosc drogie jedynie co spodobalo mi sie to spodnie z turcji bardzo dobre jaościowo ale reszta... Bluzki po 59 zl w hurcie + marża kto to kupi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka99
Czesc dziewczyny, u mnie wrzesien duzo lepszy niz sierpien chociaz mysl o zblizajacej sie zimie spedza mi sen z powiek. Byle przetrwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagna
mam w sprzedaży włoskie płaszcze , cena z metki około. 400 zł, hurtowa 150 zł , wysłalam ofertę na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagna
to znaczy chciałąm wysłac ale Twój email nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka99
Do Jagna A jakich marek sa te plaszcze? Jezeli mozna to rowniez poprosze oferte na maila : dzasta99@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagna
oferty poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5
Jagna ja również poproszę o ofertę tych płaszczy: dtulowiecka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagna
oferta poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagna
oferta poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka edka
Witam ponownie szanowne kobietki :) Ponieważ sprawdziłam ceny szali w ptaku i tuszynie chciałabym się z Wami podzielić spostrzeżeniami. Mianowicie szału w różnicy cen między Ptakiem, a Tuszynem zupełnie nie ma. Trzebaby przejść cały Ptak i Tuszyn i wtedy będzie się wiedzieć, który model gdzie jest najtaniej. Dajmy na to w Ptaku kupiłam bardzo ładne szale za 15 zł (chyba mi się trafił jakiś dobry sprzedawca), te same szale w Tuszynie są w cenie od 16-19 zł! Inny znowu model u tego sprzedawcy w Patku jest po 15 zł (u innych sprzedawców na Ptaku najtaniej znalazłam za 12 zł), a w tuszynie można już go dostać za 9 zł (ale tylko na 2 stoiskach, reszta po 12 zł)...sama nie wiem gdzie już jeździć żeby dostać najtaniej kilka zł na szaliku to spora różnica, ale jak widać kupowanie u jednego sprzedawcy wszystkiego się zupełnie nie sprawdza. Trzeba też uważać na pseudo handlarzyków - towar który widziałam w hurtowni z biżuterią sztuczną w Ptaku, mieli w Tuszynie - narzucali do hurtu po około 4-5 zł na szalu.... Wydaje mi się, że niektórzy sprzedawcy "jadą" na opini, że Tuszyn to musi być tanio i dopóki człowiek nie zorientuje się ile ten sam towar kosztuje w innym miejscu to jest pewien, że ma tu najtaniej...ehhh Nie byłam jeszcze w Głuchowie, ale mam zamiar się wybrać, może tam ceny będą bardziej przystępne i wyrównane. W Wólce z tego co czytałam w internecie też jest stosunkowo drogo i że do hurtu raczej z niej należy zrezygnować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagna
rowniez poprosze o oferte plaszczy i kurtek na adres poziomka228@interia.pl dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
wszyscy narzekają na wrzesień a u mnie był o niebo lepszy od sierpnia. Miesiąc uważam za raczej udany. Początek października też całkiem całkiem. Ale to dopiero 3 dni:) więc jeszcze dużo się może zmienić. Wszyscy tylko kurtki i kurtki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wólka
Byłam ostatnio po towar w wólce, ceny kurtek zimowych dla dzieci w porównaniu z zeszłym rokiem poszły do góry od 50 do 100%, byłam w szoku.kupujących było mniej niż zwykle a na parkingu bez problemu można było znaleźć miejsce.chyba nadchodzą straszne czasy dla handlujących ciuchami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagna
poproszę o ofertę płaszczy i kurtek włoskich Emma-butik@wp.pl dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronak99
Tak mialam poczatke pazdziernika pochwalic ale tego nie zrobie bo dzisiejszy dzien to szczyt wszystkiego! Jest cieplo, milo i przyjemnie ,wiec nie ma jak pobuszowac po sklepach a tu nic - po prostu klapa na calej linii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagna
oferty poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagna
jeśli chodzi o szale i chusty to mam od 8 do 15 zł za sztukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elessi
Czesc dziewczyny mam wielka prosbe chcialam otworzyc butik z wloska luksusowa odzieza i potrzebuje namiary na wlochy jakies ciekawe miejsca gdzie mozna tanio kupic markowe ciuchy mialam otwozyc to z kolezanka ktora mieszkala we wloszech i wie gdzie takie zeczy mozna znalesc ale sie troche posprzeczalysmy bo ona nic by nie chciala robic tylko wszystko zostawic na mojej glowie wychowalam sie w domu dziecka wiec pewnie myslala ze analazla sobie frajerke ktora bdzie na nia robic i jeszcze po nogach ja calowac za to wogole ze jest sorry ze tak pisze ale poprostu jestem zalamana bo wszystko jest otworzone na mnie bo ona stara sie o dotacje i nie moze miec dzialalnosci na siebie a ja juz kiedys mialam wiec otworzylysmy firme na mnie i lokal wynajety na mnie 4tys miesiecznie plus wladowalam pieniadze w remont w tym tygodniu juz koncza i mialysmy jechac do wloch a tu nagle ona mi wyskakuje ze jesli nie bede sie zajmowac jej dzieckiem jak ona bedzie w pracy to ona w ten interes nie wchodzi wiec skoro juz tak sie zaczyna to jak tylko pomysle co bedzie dalej to mi sie plakac chce bo wszystkie oszczednosci w to wrzocilam i kredyt wzielam zeby jechac teraz do tych wloch po te ciuchy a ona cwaniara bo nie wydala do tej pory ani zlotowki MASAKRA!!!! Pomozcie mi prosze nie wydaje mi sie zebym byla dla was jakas mega konkurencja pewnie nawet nie mieszkamy w tym samym miescie nie bede was klamac ze mieszkam za granica pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elessi
moj adres elessi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORMALNIEporażka
Nie warto, bo z tego co sie orientuję w niedziele w Wólce nieczynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagna- oferty szale/husty
hejka dziewczyny , które macie do sprzedania. Prosze o ciekawą ofertę na szale i husty. Mój adres aga113@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota w wólce
Według mnie nie warto także jechać do wólki w sobotę, jest otwarte krócej i trzeba się streszczać z zakupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie. Jestem nowa. Podchodzę do Was z pewną nieśmiałością. Prowadzę sklep outletowy dla pań. Jest jak w handlu, raz gorzej, raz lepiej. Oby częściej było lepiej. Wrzesień faktycznie był lepszy niż sierpień. Chciałabym się was poradzić i zapytać co zrobić żeby w sklepie więcej klientek mnie odwiedzało? Macie jakieś sprawdzone pomysły, które działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botakbonie
Witam Prosze o przesłanie oferty płaszczy, kurtek oraz szalików. Mój mail botakbonie@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×