Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość jak u Was handel?
Witam.jak u Was utargi? bo u mnie porażka! czy ludzie w tym roku nie kupują jesiennych ubrań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do botox ) Dzianiny zeszły z produkcji ale nie mam ich jeszcze na foto ! Natomiast strona ma charakter poglądowy : www.vera-fashion.pl Dziś przyjadą kolejne kolory - kolejne modele zejdą z produkcji Zdjęcia sukienek doślę najszybciej jak ot możliwe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dzisaj
21:31 [zgłoś do usunięcia] czy mogę prosić @ posłuchajcie dziewczyny i @ u mnie dzisaj ja także proszę o oferty na Emma-butik@p.pl dziękuję i pozdrawiam adres jest niepoprawny podaj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę prosić
prawidłowy adres Emma-butik@wp.pl dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
co do Tarnowskich Gór to byłam tam w lato i była wielka klapa (mało stoisk otwartych, a hurtownicy sprzedawali głownie detalistom), ale powiedziano mi że to dlatego bo większość hurtowników miała ruszyć całą parą dopiero od jesieni więc trzeba zapytać kogoś kto był w tym miesiącu Co do utargów u mnie też bardzo kiepsko, marzenie własnego butiku lega powoli w gruzach...wszyscy starzy "wyjadacze" w handlu odzieżówką mówią że nigdy nie było tak źle...to co dopiero tacy raczkujący w branży! ja też dałam wypowiedzenie ale nie zamykam tylko się przenoszę (jest jeszcze iskierka nadziei we mnie że się ruszy) czynsz będzie prawie czterokrotnie niższy więc zobaczymy!Tutaj płace 4tys miesięcznie bo niby ruchliwa ulica, a dziś miałam 7 osób w sklepie.... Życzę wszystkim dziewczynom mega utargów a jak nie to chociaż wiary, że będzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę prosić
Sklepowa masz calkowitą rację. U mnie to samo. Do tego ostatnio kuleje sprzedaż na Allegro. Zawsze sporo sprzedawałam ale ostatnio też kiepsko idzie. Ludzie kupują i „zapominają zapłacić, targują się, wybierają opłaty za przesyłkę ekonomiczną mimo iż priorytet to tylko 1 zł !!! różnicy, pytają czy mogą zapłacić na początku miesiąca (jak dostaną kasę) normalnie masakrycznie. Tak nigdy nie było!!! Co to będzie? Wie ktoś:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monii:)
Witam,jestem tu nowa.Od kilku tygodni myślę o otwarciu czegoś swojego,myślałam o markowych ciuszkach np.Zara,HM itd.Nigdy niczego swojego nie miałam ale już mam dość pracować u kogoś za marne grosze i być pomiatanym.Bardzo proszę o namiary na jakąś tanią,rzetelną hurtownie.Planuję najpierw zacząć od sklepu internetowego a może póżniej gdyby się udało to może jakiś sklepik.Mój adres to fifa.n@wp.pl Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sklepowa i innych co do Tarnowskich Gór- Gwarek , byłam na początku września stoisk dość dużo , ceny też dość duże , załęże jest tańsze , a zawsze coś fajnego można wymyszkować ja dopiero raczkuję , zaczęłam 7 września , ale mam nadzieję , że się rozkręci pozdrawiam wszystkich i życzę nam wszystkim lepszych utargów w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
ja bardzo dziekuje za wszystkie maile do mnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferuje bielizne damską w komi
oferuje bielizne damską i galanterię w komis, umowy komisowe na początek na tydzień dwa - w tej chwili mam do zaproponowania ok. 250 sztuk biustonoszy damskich , paski damskie , skarpetki, wysokojakościowe figi damskie oraz torebki , mam też skarpetki męskie cienkie również mogą iśc na komis , oferty konkretne wysyłam na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze chwila
uff udało się, przeczytałam wszystkie wpisy, nawet te niepotrzebne :) Ja mam ochotę na własny sklepik. Plany sięgają wrzesień 2011 może ciutkę wcześniej. Chwilami czytając komentarze dostawałam załamkę, ale jak to u większości ja uważam że mi się uda he he. Na początku chciałam otworzyć sklepik w jakimś ruchliwym miejscu, mieszkam w mieście ponad 100 tyś, może być ciężko. Miałaby to być odzież markowa. Z czasem jednak myślę że może mogłabym mieć taki sklepik plus budkę na targowisku np. z tańszą odzieżą. Koszt wynajmu sklepu ok 30m2 to 2500-3500 tys, a budki 300-500zł. I tak sobie myślę że płacić będę przecież tylko jeden Zus a zarabiać będe na 2 punktach. Jak czytałam Wasze wypowiedzi to kilka z Was ma sklepy za 4tyś/m. To chyba to musi się opłacać. No własnie co do tej odzieży to sama nie wiem, bo chciałabym mieć elegancki butik ale czy warto? może będzie kicha. No a tanie zawsze pójdą, przynajmniej powinny. Mam jeszcze trochę czasu ale tak naprawdę to jeszcze chwilka i trzeba będzie się zdecydować. A wiadomo że nikt nie chce w coś wejść i kwitnąć. Zastanawiam się też nad dotacją z UP (bo na UE to chyba nie mam szansy). Nie mam jednak żyrantów i raczej nic się w tej kwestii nie zmieni. Muszę jeszcze trochę poczytać, popytać w urzędach i może coś wymyślę. Fajne jest to forum i miło się czyta. Tylko kilka komentarzy jest niepotrzebnych. Takie docinki, chamskie odzywki itp. Przecież po to tu jesteśmy aby sobie pomagać. Pozdrawiam i życzę super utargów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunex
Mógłbym prosić o oferty odzieży w rozmiarze od 44 i większej na adres nunex.sklep@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limanova
Witajcie, jakiś czas temu odkryłam to forum i podczytuje od czasu do czasu. Ostatnio pojawił sie temat sklepow outletowych i super. bo własni etaki zaierzam otworzyć już wkrótce. co do hurtowni, jest problem, troche już pojeździłam, pooglądałam, znalazłam kilka ciekawych, z tymże towar im zszedł i ostatecznie nie mam gdzie złożyć zamówień.. eh. Szukam również zagranicą, niestety przy mojej "wielkości" ;) sklepu wyprawa do barcelony mija się z celem, ale może jakoś na tym forum uda mi sie znaleźć kogoś uczciwego i jakoś coś... Ale to kiedyś. Obecnie szukam zelazka parowego i bardzo proszę o pomoc w wyborze, bo zawsze miałam pecha do sprzętu elektro i wolałabym nie polegać w tym zakresie tylko na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszówjest ktoś
jest ktoś z rzeszowa ???gdzie sie zaopatrujecie w towar??? dziewczyny jakie macie marze ??? i jakie utargi jak mozecie mi powiedziec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchajcie dziewczyny...
słowa dotrzymałam,wasze adresy w czwartek podałam tej swojej hurtowni,maja do was sie odezwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze chwila
Mnie dopadła choroba :( Widzę że interes kwitnie bo jakoś mało wpisów. A jak nazwałyście swoje butiki? Od imienia swojego czy może tak jakoś "new styl"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do posluchajcie dziewczyny: super, dziekuje! mam nadzieje, ze sie odezwa z ciekawa oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaosldk458906859078
znacie jakies hurtownie outletowe ktore nie sprzedaja w pakietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni tydzien byl u mnie
fatalny :( . Nie wiem co robic :( . Mam takiego dola i jestem tak zrezygnowana, ze ech. A jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sama nazwa wskazuje hurt
jak sama nazwa wskazuje hurtownia to nie sklep zeby sprzedawac na sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dać się
Też mizernie. Wrzesień gorszy niż sierpień. Nie wiem co się dzieje. Czy komuś idzie dobrze, czy może odzywają się tylko sierotki które nie poterafią sprzedawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
U mnie też wrzesień kiepski, ale chociaż znacznie lepszy od sierpnia W tym roku, kolekcji jesiennej nie warto było zamawiać bo po lecie przyszła od razu zima i ludzie już pytają u mnie o kurtki zimowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limanova
nikt nie używa żelazka parowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulek24
16:37 [zgłoś do usunięcia] mam w hurtowni a takie lepsze z cenami na metkach po kilkadziesiąt funtów, po 30 zł moge prosic o szczegoly? adres evka0905@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78787878787878787878787878787
nikt nie uzywa bo jest beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do limanova hej zerknij sobie na allegro żelażko parowe Tobi co prawda nie jest zbyt małe ale naprawde radzi sobie z pogniecionymi ciuszkami a jak wiadomo deska do prasowania albo rzeczy jak psu z gardla nie idą w parze ze sklepem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
witam miłe Panie i panów Poprosze o namiary nahurtownie odzieży dla puszystych pań:) Sama jestem przy kosci i dobrze sie czuję sprzedajac tego typu odzież:) Pozdrawiam serdecznie i życze znakomitych utargów a sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
oj,zagapiłam się-mój adres bozenka997@gmail.com no to poproszę o maila na ten adresik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×