Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość maria24
to czym handlujesz, że miałaś 1,5 tyś obrotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dzisiaj
poza ciuchami prowadzę też hurtownię wielobranżową , upominki gadżety , artykuły dekoracyjne, wyposażenie domu etc , teraz poszło 20 szklanych szachów , i 48 kieliszków z technologii LED ,świecą się w trakcie picia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10dnidamrade
do u mnie dzisiaj jezeli masz hurt to gdzie sie zaopatrujesz w towar???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dzisiaj
głownie Niemcy , Anglia, Holandia, czasem Francja, Włochy i Austria , na życzenia i zamówienia prowadzę też sprawy sprowadzenia kontenerów z Chin,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10dnidamrade
jaka jest minimalna kwota gdybym chciala cos sprowadzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dzisiaj
nie mam minimalnych kwot, większość jest w pakietach zależy o co pytasz odzież czy coś innego? odzież mam i na sztuki i w pakietach, różne opcje mam, minimum cenowego nie ma, dostawa bezpłatna od 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi.d
Hej dziewczyny ponawiam pytanie. Czy jest ktoś z Wrocławia lub okolic kto chciałby jeżdzić po towar do łodzi lub nadarzyna ? Jeżdzić samemu to duży koszt na spółkę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do u mnie dzisiaj
czyli w odzież hurtowo też można u Ciebie się zaopatrzyć? jeśli tak to w jakiej miejscowości masz hurtownię? maria24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dzisiaj
prowadzę tylko działalność internetową , na cała Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do u mnie dzisiaj
to poproszę o adres Twojej hurtowni maria24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dzisiaj
email poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ u mnie dzisiaj czy mogę prosić o więcej info na temat ciuchów? Czy masz też większe rozmiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "posluchajcie dziewczyny" kmp33 @wp. pl Jestem bardzo, ale to bardzo zainteresowana, więc jakbyś i mój e-mail im podała będę przeszczęśliwa! (ps. prosze niech hurtownia eurolifestyle nie wysyla mi co chwile swojej oferty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dzisiaj
do aniaMi tak mam większe rozmiary też podaj email to ci wyślę adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dzisiaj
duże rozmiary sprowadzam głównie z Anglii i ostatnio nowe wzory z Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ posłuchajcie dziewczyny i @ u mnie dzisaj mój mail ania.michalska@googlemail.com będę bardzo wdzięczna, bo jestem już załamana brakiem sensownego towaru!!! Prowadzę "sklepik" typu outlet teoretycznie od rozmiaru 22. Właśnie kończy się mój 2 miesiąc i.... klapa :-( Wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dzisiaj
do aniaMi poszdeł email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też bardzo interesuą ladne ciuchy wiekszych rozmairach, wiec jakbys mogla podeslac i mi oferte bede b.wdzieczna (no chyba,ze to z eurolifestyle - tę ofertę juz mam i dziękuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę prosić
@ posłuchajcie dziewczyny i @ u mnie dzisaj ja także proszę o oferty na Emma-butik@p.pl dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę prosić
sorry ukradło mi literkę w adresie. Miało być Emma-butik@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyciulka@op.pl
Szukam namiarów na polskie i zagraniczne hurtownie outlet (zaraz, bershka, h&M itd. Polskie co maja sprzedaż w internecie juz znam). W zamian przekaże listę adresów www do hurtowni / producentów/ importerów w PL oraz zagranicą. Szukam i szukam wciąż tej jedynej wymarzonej :). Zastanawia mnie to skąd nasze polskie hurtownie outlet (co maja sprzedaz online) biora ubrania :]. Oj jestem w stanie dać wiele za takie info :]. Mam sklep w swoim miescie, chce poszerzyc swoją ofertę i mam nadzięję ze się to uda. Mail: kyciulka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jeśli kogoś interesują sukienki z satyny drukowanej mam w ofercie ostatnie 70 szt ( wzorki kolorki mazaja ) w cenie 50 zł /szt oraz troszkę innego modelu sukienki z szyfonu na podszewce ! Pozdarwiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do botox ) Jeśli szukasz czegoś ciekawego w dużych rozmiarach od 40-46 , 48 Mam atrakcyjny fason sukienki w połązceniu kolorów lub kolorze gładkim sprzedaję tego w setkach od kilku miesięcy ! W ofercie także nowe modele sukieneczek z dzianiny :) Coś dla kobiet na zimne dni pragnących dobrze wyglądać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do kyciulka ) Z tymi ciuchami to jest tak - producenci jeśli wiedzą co na dany moment idzie np. w galerii wchodzą do Zary - może H&M mniej i kupują dany model potem go odszywając ) i sprzedają a jak się nie sprzeda - moda jest zmienna i tak pójdzie jako outlet w "dobrej" cenie ! Trzeba być zawsze pierwszym - kto pierwszy ten lepszy a i tak nadzieja matką głupich ! Nigdy nic nie wiadomo ! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
Witam. Ja tez poprosze o oferty rozmiarów powyzej 44 rozm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyciulka@op.pl
Muflon82 - dzięki serdeczne za informacje :) . Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria24
ja też poproszę ofertę maria24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwilka
do posłuchajcie dziewczyny... vel - @ missy08 ja u siebie sprzedaje tylko odziez outetowa, chetnie wymienie sie z Toba adresami hurtowni :) moj mail manngosia@gmail.com pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyciulka@op.pl
Ja również z chęcia wymienie się adresami hurtowni :))))). Czekam na kontakt: kyciulka@op.pl Ponawiam również swoje pytanie : Skad hurtownie outlet biora towar :)- w zamian daje namiary na około 50 hurtowni/producentów / importerów w PL i zagranicą. Wciąż jednak nie znalazłam źródła ... Ma swoją teorie, ze np w Anglii sa firmy, ktore skupuja towar z centrów handlowych (h&M, zara, bershka itd) i sprzedaja jako outlet, od nich kupują np. te hurtownie w PL. Sek w tym jak ich znaleźć i skąd miec pewnosc ze towar tam jest taki jaki chcemy (skoro brak sprzedazy online) . No chyba , że macie namiar na swietnego importera , który sie nie ogłasza w internecie ;). ja przeszukałam naprawde duzo i nic konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×