Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Salon Mody XXXL - jawinex
PRODUCENT ODZIEŻY DLA PUSZYSTYCH Witam serdecznie drogie Panie, zapraszam wszystkie sklepy i indywidualne klientki do naszego sklepu internetowego www.sklep.salonmodyxxl.pl, w którym oferujemy odzież w dużych i bardzo dużych rozmiarach. Ceny przystępne (jak na Polskiego producenta !!!). Sklepy po dokonaniu rejestracji mają dostęp do cen hurtowych. TRANSPORT GRATIS DLA WSZYSTKICH PRZY ZAMÓWIENIU JUŻ OD 100 ZŁ. Serdecznie zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtownia odziezy
z najświeższej dostawy mam sweterki St Olivier damskie w trzech kolorach , minimum zakupu 10 sztuk , [po 19,99 zł brutto i kurtki Gov po 59 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtownia odzieży
poproszę o zdjęcia tych kurtek i sweterków maria24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
betka-b@gazeta.pl.... ja tez chetna na oferty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ hurtownia odzieży można prosić o namiar na sweterki? ania.michalska@googlemail.com dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
Poszukuję hurtowni ztanią odzieżą dziecięcą, zapraszam do współpracy, może być to odzież chińska, turecka, ale nie szajs, interesują mnie rabaty, lub osoby sprowadzajaca bezpośrednio towar, oferty proszę przesyłac na e-mail: marwa3576@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
PILNIE proszę o ofertę kurtek i płaszczy ZIMOWYCH damskich i młodzieżowych na carmen60@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
elessi bylam teraz w POtaku i jest tam kilka boxow ze swietna odzieza wloska ...polecam Chcialam wszytskim podziekowac za rady i namiary w ptaku bardzo sie przydaly.Jestem z towaru bardzo zadowolona i co najwazniejsze schodzi;))) teraz tylko musze oplacic czynsz i zaczac zbierac pieniazki na nastepny wypad...Pozdrawiam Zycze udanych utargow Wrescie optymistyczne mysli powrocily bo ruszylo sie nie jest nie wiadomo jak swietnie ale jest dobrze,mniej stresow ,nerwow takze zaczynam sie cieszyc:) Mysle nawet o otwarciu jeszcze jednego w pobliskim miasteczku..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Mi się wydaje, że dobrym pomysłem byłoby rozpoczęcie współpracy z jakąś znaną firmą DE facto, GREY WOLF, AGGI itp., Miałybyście stałą dostawę towaru, niezłe rzeczy w dobrych cenach, reklamę, szyldy, różnorodność towaru i przede wszystkim to czego nie ma na Ptaku czy w Wólce. Współpraca na zasadzie stoiska partnerskiego. Tak abyście mogły przyciągnąć klientki, które chcą kupić coś więcej niż chińszczyznę czy made in italy, o outletach nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
do missy 08 czy w Ptaku był już duży wybór kurtek zimowych? czy dalej jedynie jesienne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
sklepowa - bylo troche tego wiekszosc z tymi dzymi kolniezami z korzucha ale uwazam ze jeszcze warto poczekac bo az takiego wyboru nie bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
dzięki missy, to rzeczywiście trzeba czekać, a ja mam codziennie nalot w sklepie na kurtki zimowe a nidzie nie można ich kupić! to przejście lata odrazu w zimę jest tragiczne w skutkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniulka08
Przy okazji prowadzenia sklepu możesz prowadzić ten jednocześnie siedząc za ladą sklep internetowy, zawsze coś dorobisz jeszcze do biznesu, zapraszam do mnie, w razie jakiś pytań, ja niedawno taki założyłam:) www.galeriamody.aletarg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka0055
Poszukuje dostawców hurtowych. Proszę o oferty (bluzki,kurtki,spodnie,płaszcze,suknie - głównie ciążowe i XX...L). email: jolka0055@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka0055
Do Jagna: proszę o ofertę jolka0055@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka0055
Do Jagna: proszę o ofertę jolka0055@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jolka055
oferta poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o której najlepiej jutro wybrać sie do głuchowa ??? Ostatnio byłom po towar w Wolce nie powiem ale na tyreckich stanowiskach dostałam bardzo ładne tuniki i sweterki 25-30 zl i fajne spodnie bardzo przypominające waggona z wszytą szeroką gumą w cenie 51 zl a na hale chinskie wogóle nie ma sensu wchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagna Głuchów otwarty jest od około 5.30... I ja zawsze jestem o tej porze. Czynny jest do godziny tak 9.00. Ale jeżeli jedziesz po kurtki to lepiej być jak najszybciej bo później już nie mają rozmiarówek i co lepszy towar jest przebrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi co robicie z towarem co nie ma metek, albo na metkach nie ma po polsku napisane jak prać itp... U nas ostatnio chodzi PIH i podobno czepiają się tego i wlepiają mandaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ( moniulka08 ) Ciekawy ten sklep galeriamody. Podaj swój e-mail mam pytanie apropo sukienek Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sezon w pełni. Zapraszam na naszą stronę, towar sprzedaje się rewelacyjnie. www.vogahurt.pl Największym powodzeniem cieszą się tuniki np. z koralami w komplecie za 27 zł, rękawki obszyte futerkiem: http://www.vogahurt.pl/bluzki.html i płaszczyk bombka, mamy juz rezerwy więc za tydzień nowa dostawa z Włoch. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katya_cz1
Szukam sukienek dzianinowych , może wie ktoś gdzie można kupić niedrogie i ładne. Proszę o oferty również na sweterki i kurtki zimowe na adres fiona_cz1@wp.pl . Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×