Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość japanstylefashion
Witam! Jestem Chinka. Mam na imie Yijing Wang. Sprzedaje rzeczy, ktore sa u was modne nawet po 3 czy 4 zł. W większości mam sukienki i bluzki po 6-9 zł. Hurt się opłaca gdyz wysylka troszke kosztuje lecz przy hurcie sie oplaca. Widze, ze w PL te rzeczy schodza na allegro bardzo szybko a w sklepach kosztuja po 25-40 zł. Mam tez suknie slubne po 100-200 zł. Mozna u mnie tez nabyc inne produkty jak chociazby dlugopisy, pampersy itd. Proszę pisać na: japanstylefashion@consultant.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinka ja kupić
2 palety ryża. Masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas na stronie nowe wzory. Zdjęcia oraz ceny, zapraszam :-) . , www.vogahurt.pl . Pozwolę się jeszcze wtrącić do dyskusji o towarze w sklepie. Moim zdaniem towar najlepiej zweryfikują klientki. Są czasem takie wzory, które są niebanalne, orginalne i na czasie. Klientki się zachwycają ale nikt nie kupuje. A bardzo często jest tak, że wzór standardowy, klasyczny - idzie jak woda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishstyle
Chinka ja kupić u ciebie kontener tych sukienek i bluzek po 6-9 zł, ja zapłacić za nie nawet 10 zł sztuka, ale wy mi na nich napisać Dolce&Gabbana, Armani, Chanel itp. Ja zapłacić jak wy mi przysłać ja nie glupia ze zapłace i tyle widziała pieniądze. Płace przy odbiorze towaru, możecie mi dorzucić do tego kontenera z 2 azjatki do sprzątania i do gotowania. Ja za azjatka zapłacić 7 zł za kazdy kilogram. OK. Chinka ? Ze mną zrobić dobra interesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebe
[zgłoś do usunięcia] eurolifestyle 00:15 botox3 POMOGĘ W PRZYGOTOWANIU LUB NAPISZĘ CAŁĄ PREZENTACJĘ MATURALNĄ. Mam bardzo duże doświadczenie i chętnie pomogę. Matura wcale nie musi być straszna! Forma współpracy - przez internet lub "na żywo" - jak kto woli. Cena - do uzgodnienia (około 120-150zł) ZAPRASZAM botox3@wp.pl o botox prawo łamiesz , ładne rzeczy niezłe ceny sobie liczysz, Twoje dane już mam oprócz tego , więc jeszcze jeden post z użyciem moich danych i napisze wiecej A TERAZ http://oferia.pl/usluga/item116415-przepisywanie-pisma-recznego-i-nagran I JESZCZE RAZ : o botox prawo łamiesz , ładne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahafail
polishstyle umie gorzej pisac po polsku niż japanstyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishstyle
Bo polishstyle tak pisać żeby chinka zrozumiec ;) Tą oferte to chince ktoś napisać za nią, a ona pewnie słabo polski rozumieć. I jak chinka robimy interesa ? A tak na poważnie to co jakiś czas ktoś się na forum pyta gdzie tanio kupić japanstyle żeby móc na allegro sprzedawać. No to wychodzi na to że wystarczy do chinki napisać, ale radziłabym być ostrożnym i nie płacić za nic z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahafail
Ale nikt Ci nie wyśle ciuchów jak nie zapłacisz :S A jeśli tak to podaj stronę do takich. Chętnie wezmę w komis japan style za 3 zł haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishstyle
Można komuś zapłacić z góry ale jak to jest jakaś sprawdzona firma która już działa już jakiś czas, ale nie firma kogucik z ogłoszenia na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak chcesz sprawdzić
a jak chcesz sprawdzić firmę działającą w Chinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do Vive ) Podaj e-mail ( podeślę ci coś więcej na temat interesującej cię odzieży ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishstyle
Łatwo sprawdzić czy dana firma jest zajestrowana w chinach, każda szanująca się firma ma jakjąs stronę internetową którą wearto sprawdzic i teraz dopiero możemy popytać lub poczytać na zagranicznych forach co o nich sądzą. Ja napewno bym nic nie kupiła w ciemno od kogoś kto nawet nie posiada firmowego emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak chcesz sprawdzić
buhahaha właśnie dopiero pisali o fłsszywych chinskich stronach internetowych, strona internetowa złotko nie jest dzisiaj żadnym wyznacznikiem że firma istnieje, fikcyjna strone internetowa i przyjmowac zamowienia mozna w minute zalozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak chcesz sprawdzić
a zagraniczne fora na pewno nie piszą o chińskich firmach których tam jest miliony zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishstyle
Przeczytaj ze zrozumieniem a póżniej zerknij do lustra i się sama ze siebie pośmiej. Nigdzie nie napisałam że jeśli ktoś ma stronę internetową to juz jest ok. Tak jak pisałam pierwsza spreawa to sprawdzić czy firma jest zarejestrowana w chinach jeśli nie wiesz jak to sprawdzić to twój problem a póżniej dopiero zaczerpnąć jęzeka na forach zagranicznych. Ale jakbym miała zakupić dużą ilość to mimo wszystko napewno bym jeszcze poleciała do chin żeby na miejscu zobaczyć co i jak. Znajoma która impoortuje buty z chin twierdzi że niestety nie można im ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishstyle
spoko :D spojrzę do lusta dziecko, bo to ma dużo wspólnego z tym topikiem :D a Ty baw się dalej w przedrzeźnianie :D to napisz do tej chinki i zobacz czy ma stronę a potem oceniaj i miej szacunek do każdego na forum rasistko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Wkrótce otwieram butik z odzieżą w małym mieście . Czy macie jakieś namiary na fajnych dostawców? Nadmieniam,że raczej nie będa to wielkie ilości- sklep jest mały ok 50 m2 i poza tym nie chce "zapychac" go towarem ma być przejrzysty:) NIe chcę tez jeździć do Ptaka bo towar z tamtąd ma większość sklepów w moim mieście Pomóżcie z góry dziękuje kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishstyle
Jak to pisała chinka to ja jestem japonka ;) Na tym kończę dyskusję w tym topiku, w każdym bądź razie mam nadzieję że nie dam się sprowokować już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polishstyle
Nigdy nie jest wiadomo kto jest po drugiej stronie. Może Ty nie jesteś człowiekiem tylko Elfem i sama prowokujesz swoim beznadziejnie gówniarskim podejściem więc się licz z brakiem szacunku do Twojej osoby skoro tak się sama zachowujesz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he probowałam napisać wiadopmość na ten adres który podała "chinka" i nici z interesu:) bo nie dochodza wiadomości na tą skrzynkę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pisałam i doszlo
ja pisałam i doszlo , tam jest spacja rozjeżdza się na cafe , nie kopiuj bezmyślnie e-maila tylko usuń spację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hercules
Ja napisałem i czekam na odp. Na bank skopiowałaś maila z kafe razem z odstępem i dlatego nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pisałam i doszlo
po "s" jest spacja, która się robi na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ja tęż takich ciuszków własnie potrzebuje:)) czy nie ma nikogo z taką ofertą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
dot.com, podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×