Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość NOWA w tym temacie
green-dworcowa - bardzo fajny sklepik, jedyne co bym zmieniła to dodałabym jakiś fajny ciepły kolor na ściany, żeby nie było tak "surowo", poza tym wszystko na duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no.no..no
dworcowa wystroj fajniutki tylko malo towaru,sklep swieci pustkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież napisała, że to jej stary sklep, teraz ma inny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
do dora1950: ja długo pracuję z ViceVersa - co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline2311
Mam kilka pytan do osob, ktore prowadza butik z odzieża. 1. Gdzie zaopatruja sie w odzież? 2. Ile wychodza miesiecznie na czysto? 3. Jak czesto jezdza po towar i ile miesiecznie przeznaczaja na to pieniedzy? 4. Jaki maja miesieczny utarg? 5. Czy starali sie o dotacje przy otwieraniu butiku? I wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bobesh na jakiej zasadzie współpracujesz z viceversa czy jest to opłacalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
sklep partnerski to zależy jaką kolekcję zrobią i jaka lokalizacja. Bo to co rewelacyjnie idzie w jednym mieście, w innym nie sprzedaje się wcale. Zależy z której linii produktowej, od konkurencji, różnych czynników - nie spróbujesz to się nie dowiesz. Generalnie coś w Yakanie chyba źle się dzieje, handlowcy odchodzą, nie ma nowych, nikt nic nie wie. Kontraktacje bodaj od 22 lutego to się coś wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do:bobesh Dziękuję za zainteresowanie się moim pytaniem.Mam dużo pytań.Napisz do mnie na dorota1950@op.pl.Bardzo proszę.Mogłabym otworzyć sklep franczyzowy ich firmy.U mnie handel odzieżą damską staje się coraz bardziej nie opłacalny i szukam jakiejś sieciówki.Dostałam od nich już zaproszenie na pokaz kolekcji do bydgoszczy na 24 02.Kontaktował się ze mną ich przedstawiciel ale sama nie wiem czy otworzyć sklep ich firmy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krado
witam jesteście mi w stanie podpowiedzieć gdzie mógłbym zaopatrywać się w dobrą odzież damską w dużych rozmiarach , mam na mysli duże od rozm 52 do 60 , dui szukaliśmy ale natrafialiśmy na towar słaby gatunkowo i taki dla starych babć , chcielibyśmy wprowadzić fajną odzież dla kobiet puszystych , widziałem kilka takich sklepów ale nie wiem gdzie oni się zaopatrują w towar , ktoś może mi podpowiedzieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahar9025@gmail.com
Turecki producent odzieży damskiej (bluzki, tuniki, topy, sukienki z wiskozy) oraz męskiej ( t-shirty, bluzy dresowe) poszukuje osób zainteresowanych współpracą Odziez zgodnie z najnowszymi trendami, ATRAKCYJNE ceny Zaiteresowanych prosze o emaila bahar9025@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vestiario
Witam. Zapraszam do współpracy osoby prowadzące działalność. Nowa kolekcja wiosna 2011 https://picasaweb.google.com/112142177513126683212/WybraneDoPicasa?authkey=Gv1sRgCMTm-Lya2JW9cA# Dla osób zainteresowanych prześle cennik.(proszę określić:) Mały hurt (dla butików) zamówienia min 10szt (wymagana pełna rozmiarówka) Duży hurt zamówienia min 100szt Detal - chwilowo niedostępny. Oferowane przez nas oferty są dokładniej opisane w cenniku. pozdrawiam vestiario@wp. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Q
do krado : Niestety polscy producenci w większości przypadków oferują taką właśnie odzież - często z brzydkich, byle jakich materiałów, o nieatrakcyjnych fasonach. Prowadzę sklep również dla tego segmentu - wierz mi - ciężka praca przed Tobą, sam wyjazd po towar potrafi być męczący. To nie stoiska ze standardem, gdzie wchodzisz i często po chwili wychodzisz z pustym portfelem i pełnym bagażnikiem ciuchów. Znalezienie czegoś wyjątkowego, atrakcyjnego w rozmiarze powyżej 52 często graniczy z cudem. Oczywiście zdarzają się perełki, najczęściej jednak zagraniczne i w cenach powyżej tych przyjemnych dla ucha - zwłaszcza klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krado
dziękuję za podpowiedz , domyslam się że to nie jest tani towar , trzeba za porządną rzecz zapłacić , ale nie mam pojęcia gdzie tego szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Q
do Krado : a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krado
okolice bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(do krado) Moda zmienia się na większe rozmiary - nawet ten 38 często zostaje ! Jeśłi to cię interesuje mam w ofercie sukienki ale max.do 48 rozmiaru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline2311
Mam kilka pytan do osob, ktore prowadza butik z odzieża. 1. Gdzie zaopatruja sie w odzież? 2. Ile wychodza miesiecznie na czysto? 3. Jak czesto jezdza po towar i ile miesiecznie przeznaczaja na to pieniedzy? 4. Jaki maja miesieczny utarg? 5. Czy starali sie o dotacje przy otwieraniu butiku? I wiele innych... Jeśli ktoś poświęci mi chwilę, będę wdzięczna. moje gadu 2708464

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądź naiwna
Mam kilka pytan do osob, ktore prowadza butik z odzieża. 1. Gdzie zaopatruja sie w odzież? 2. Ile wychodza miesiecznie na czysto? 3. Jak czesto jezdza po towar i ile miesiecznie przeznaczaja na to pieniedzy? 4. Jaki maja miesieczny utarg? Nie wiem kto przy zdrowych zmysłach udzieli ci takich informacji, zwłaszcza na pkt.2 i 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
A niby dlacezgo - ja jej odpowiem: Mam kilka pytan do osob, ktore prowadza butik z odzieża. 1. Gdzie zaopatruja sie w odzież? U producentów 2. Ile wychodza miesiecznie na czysto? Od -4000 (minus 4.000) do +10000 (plus 10000) 3. Jak czesto jezdza po towar i ile miesiecznie przeznaczaja na to pieniedzy? Dwa razy w roku - kontraktuję pół roku wcześniej, co chcę mieć a potem mi przysyłają. Zatem nie ma mowy o miesięczej kwocie na towar. 4. Jaki maja miesieczny utarg? od 10 do 50 tys. 5. Czy starali sie o dotacje przy otwieraniu butiku? Nie. I już jest odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline2311
Bobesh- dzieki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh i jutro ci przyjdzie Urz
heheh i jutro ci przyjdzie Urząd Skarbowy z kontrolą nie ma to jak ujawniać na necie takie rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak nie kombinuje tak jak Ty
Jak nie kombinuje tak jak Ty to nie ma się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Niechaj przyjdzie, nie żebym jakoś lubił Urząd Skarbowy, bo to zawsze jakaś dezorganizacja, ale nie obawiam się jakoś :}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh i jutro ci przyjdzie Urz
nie trzeba kombinowac żeby Urzą Skarbowy się doczepił oni zawsze coś znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka99
Co za dzien... U Was tez tak? Z zimna chyba sie wszyscy w domach pochowali. Nic sie nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas nie w Trójmieście piękne
u nas nie w Trójmieście piękne słońce świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ile macie dziennego
utargu? ja w granicach 300 - 600 zł Mam mały sklepik 30 m w miejscowości ok 25 000 mieszkańców. Jak jest u Was ile macie dziennego utargu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasto prawie 200 tyś
Utargi w sklepie stacjonarnym mam od 100 zł do 1400 zł, ale sklep otwieram tylko od 10.30 do 15-tej i w międzyczasie zamykam jeszcze na 10-15 min jak jadę zawieżć wysyłkę na pocztę. W sumie mam otwarte tylko w czasie jak przygotowuję wysyłkę, ja robię wysyłkę i w międzyczasie obsługuje klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×