Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość W SAY SAY
trzeba wszystko na fakturę także na netto ceny to w ogóle się nie patrzy. wszystko z vatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 38 złotych
ale chyba do Maximusa zadarmo nie jedziesz, wiec na jedno wychodzi czy zaplacisz drozej 5 złotych czy wydasz 100 złotych na benzyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 38 złotych
przeciez teraz wszystko się w chinach produkuje tylko metki wszywa inne, więc czego się spodziewać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojebusy SAY SAY
akurat do maximusa mam 20 km, także jeśli chodzi o benzynę to jest to nieodczuwalny wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 38 złotych
a w Maximusie same chinczory a tak wyzywasz say say od chinskiego towaru :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to se zarobił
Policjanci z Pruszkowa urządzili "nalot" na hurtownię w podwarszawskich Falentach. Okazało się, że 50-letni właściciel handluje olbrzymi ilościami lewych towarów. Torby na kółkach na zakupy, kosmetyczki, portfele, etui na komórki, kuferki na kosmetyki i skrzyneczki na biżuterię - wszystkie te przedmioty to najprawdopodobniej podróbki. http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Lewizna-za-17-mln-zlotych,wid,13145883,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki byłam własnie po towar w Ptaku i zastanawiam sięnad Głuchowem czy któraś może mi napisać czy jest tam to samo co w Ptaku i czy warto :) tam jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czy ja wiem czy jestem zachłana podając cenę netto? i doliczając do detalu 100% nażutu? zamierzam mieć mały sklepik, czytałam tu że nie raz hurtownicy nażucają 100% marży a ja bedę miała do tego sporo opłat....... przy droższych rzeczach to owszem można nażucic mniej nież 100% ale, jak będe zarabiała na jednej rzeczy 3 zł to moge juz teraz zrezygnować...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaa
nażut??? co to takiego??? narzut raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie pytanie... czy na pomorzy albo okolicach jest jakaś ciekawa hurtownia odzieży żeby miedzy zatowarowaniem w ptaku dokupić coś trochę bliżej,,, Mam bardzo daleko do łodzi dlatego byłoby mi troszkę lżej gdybym miała coś bliżej, tylko źe wszyscy tylko o Łódź albo wawa piszą. Jezeli ktoś chciałby się czepiać to piszę odrazu: tak w necie jest dużo hurtowni ale chodzi mi o jakieś dobre opinie, jeżeli ktoś chciałby się podzielić swoimi spostrzezeniami to będę wdzięczna. anezob1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale marza 100% nie istnieje, a narzut 100% to chyba normalka ja przynajmniej tak myslalam,wiec zachlanna nie jesteś,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam bo ktoś mi wcześniej zarzucił żę jestem zachłanna:)) a to chyba nie forum na poprawianie dysortografów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jesteśmy importerami odzieży niemowlęcej. Mamy w ofercie śliczne body , drukowane lub printowane w cenie 5.50 za sztuke ( cena całkowita ), w 4 pakach. Bawełna i krój jest najwyższej jakośći, ponieważ producent szyje je dla Cartersa na rynek amerykański. Zainteresowanych proszę o kontakt na teddy.trade@gmail.com prześlemy ofertę wraz ze zdjęciami Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiąć i napisz ot milion razy
usiąć i napisz ot milion razy to się wyleczysz z dyosrtografii , to nie dysortografia tylko lenistwo i bezmózgie siedzenie przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalniePorażka
Ja nie mogę, ktoś kto pisze usiąć zamiast usiądź chce pouczać o ortografii hehehe... Żeby było śmieszniej jeszcze dwie literówki i to wszystko tylko w jednym zdaniu. 3 błędy w jednym zdaniu i do tego jeden którego bym nazwała "wielbłąd" i to według mnie właśnie jest "bezmózgie siedzenie przed kompem" jak to sama określiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
a Wy jestescie takie zaje..... i wszystko potraficie!! swego nie widzicie a innym wytykacie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiąć i napisz to milion razy
literówki nie mają nic wspólnego akurat z ortografią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
tez świadczą o LENISTWIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
Moze inaczej,to "bezmózgie siedzenie przed kompem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianka82
"Uczył Marcin Marcina, a sam głupi jak świnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalniePorażka
Mi chodziło tylko o to że poucza innych pisząc: "usiąć i napisz ot milion razy to się wyleczysz z dyosrtografii , to nie dysortografia tylko lenistwo i bezmózgie siedzenie przed kompem" A sama napisała usiąć zamiast usiądź. Aby się z kogoś nabijać i wyśmiewać to samemu wypadało by trzymać poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
Strzał w dziesiątkę !!! BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że siedzą tu na forum osoby które chcą prowadzić swój biznes, a zajmują sie głupotami TYLE NA TEMAT NIKT NIE JEST IDEALNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalniePorażka
do nolka85 Podejżewam że około 90% przeglądających ten temat posiada już własny biznes. Ale fakty są takie że niestety coraz mniej tutaj wartościowych postów, dlalatego coraz rzadziej tu zaglądam a tym bardziej się udzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam ;-) Idzie wiosna, nowe kolekcje - a z razem z tym super handel. Tego wszystkim życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina es.
Cześć dziewczyny, mam do zaoferowania markowe produkty angielskie w niskiej cenie. Obuwie, odzież dziecięca i dla dorosłych. Oryginalne adidasa, pumy reeboka, nike, fila, dunlop i wiele innych. Zainteresowanych zaprasza na stronę sklepiku http://londonay.com/A9EJ należy wybrać LONDNONAY MARKET. Tam znajduje się odzież. Nie musisz się logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karoliny es widze ze sprzedajesz te odziez tez czytalam o tej pracy? ile przesyłka kosztuje? dlugo sie tym zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO vestiario
PRZECIEŻ TO JAKAŚ KATASTROFA Z RĘKĄ NA SERCU PO 3ZŁ ZA SZTUKĘ BYM TEGO NIE KUPIŁ .... KTO TO KUPI GDZIE TO SPRZEDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie czy w Głuchowie jest to samo co w Ptaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×