Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość madeline2311
"Dziewczyny ile macie..." może Ty mi odpowiesz na kilka pytan:) Chce otworzyc butik o pow 40m2, w miejscowosci o liczbie mieszkancow 11000. Mam pewne obawy i nie wiem od czego zaczac. Ile pieniedzy przeznaczyc na towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline a chapiesz dzidkę?
może odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje ktoś odzież używaną
kupuje ktoś odzież używaną ? bo dostałam ofertę z Anglii i niewiem czy się opłaca nia zajmować, po ile tak przeciętnie kilo gram kupujecie, mówię o ex markowej używanej, odzieży angielskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do odzież turecka poprosze o oferte na maila nolka85@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miasto prawie 200 tyś
A ze sprzedaży internetowej ile masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasto prawie 200 tyś
sprzedaż w internecie oscyluje w granicach 18-20 tyś, oprócz stycznia gdzie było tylko 13 tyś, luty zaczął się naszczęście lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Ogladam sobie Vogue z lutego i....wlasnie sie dopatrzylam ,ze Max Mara do swojej kolekcji wybral jako "Modelke"-mezczyzne-hmmmm-nie wiem czy to trans czy to ma byc forma zaczepki komercyjnej,ale nie mam slow-wszystko juz widzialam...ale tego jeszcze nie.... Ladny chlopak...hahahaha-coz-chcialysmy rownouprawnienie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miasto prawie 200 tyś
A sprzedajesz przez allegro, czy sklep internetowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka12
Dziewczyny gdzie kupić fajne dżinsy do sklepiku takie niedrogie aby je móc sprzedawać gdzieś w okolicach 50 - 65 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w chinach ;)
w chinach ;) chyba tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markowa odzież używana to koszt od 35zł - 47zł/kg tzw. krem a nawet więcej . Jest coraz trudniej kupić odzież super ,adekwatną do ceny .Trzeba uważać , bo oszustów jest bardzo dużo.Trudny temat, trudniejszy od prowadzenia butiku z nową odzieżą Ja prowadzę sklepy od ponad 7 lat i przechodzę powoli na nowy towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam możliwość
ja mam możliwość po 39 złoty sprzedawać ze sprawdzonego z Anglii, biorą od nich nowych rewelacyjny towar , działają na rynku od 10 lat i mają same plusy ogólnie mówiąc, więc są dzę że i używana powinna być ok, skoro cena jest ok, dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ile
placicie wynajmu/czynszu na miesiac i za jaka powierzchnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Ty po 39 złotych możesz sprzedawać to ja bardzo chętnie od Ciebie kupię .Oczywiście pod warunkiem że jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam możliwość
jak coś to podaj e-mail to ci wyślę ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam możliwość
tylko że to są tylko hurtowe ilośći po 500 kg worki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHOLESALECONSULTANT
Załatwiam wszystkie towary z Chin taniej niż znajdziecie na alibabie. Wystarczy jedynie napisac mi czego szukacie a ja wyślę Wam ofertę wraz z ceną. Nawet ciuchy japan style są tu tańsze niż te na allegro. Proszę wysyłać zapytania : wholesale@consultant.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Teresa2
Poczytaj w tym temacie o eurolifestyle, bo to ona ci składa oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julekk
czy ktos umie policzyc ile wynosza odsetki od skaldek ZUS ktore mam opoznione? musze zaplacic za pazdziernik,listopad i grudzien kwoty 513,24 / 233,32 / 46,25 z odsetkami a wyliczenie tego w ZUs dlugo trwa aktualne styczniowe zaplacilam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ile
dziewczyny ile placicie wynajmu/czynszu na miesiac i za jaka powierzchnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odzieżówka w PL upada ?
Z przeprowadzonego 7 lutego badania wywiadowni gospodarczej D&B Poland wynika, że spośród niemal 270 tys. przeanalizowanych firm aż 54 proc. jest w złej lub bardzo złej kondycji finansowej - pisze "Rzeczpospolita". Źle wygląda sytuacja w branży budowlanej , która już w zeszłym roku była w tarapatach. Prawdziwy dramat panuje także w firmach zajmujących się produkcją odzieży. 73 proc. z nich jest w fatalnej kondycji. Niewiele lepiej jest w wypadku producentów żywności oraz wyrobów chemicznych - czytamy na rp.pl. Niestety, oczekiwania na najbliższe miesiące nie są optymistyczne. Firmy obawiają się negatywnych konsekwencji wzrostu podatku VAT. www.rp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Ja w starym domu handlowym za 28 metrow z oplatami okolo 2 tys za boks tak na mieście takie lokale około 4 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaBB
Ja akurat zmieniam lokal narazie płacę za 30 m2 1100 netto + media, w nowym lokalu mam pacic za niespelna 60 m2 1500 brutto + media

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ile macie dziennego
do madeline2311 to zależy jaką odzież chcesz sprzedawać w swoim sklepie, czy droższą czy tzw "włoską chińszczyznę". Radziłabym Ci się zastanowić poważnie bo to jest ciężki kawałek chleba zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ile macie dziennego
ja za niecałe 30 m płacę 2000 samego czynszu plus woda, lokal mam na bocznej ulicy. W centrum w moim mieście lokale są w cenach 3000-6000 zł. teraz to tylko mieć nieruchomości pod wynajem. z tego można jako tako żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Monia BB
W jakim mieście prowadzisz swój sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaBB
w Bielsku-Białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Monia BB
to tanie macie tam lokale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×