Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

do lagriffeoutlet "W czwartek jade do Prato zobaczyc maly stok rano i postanowilam poswiecic popoludnie na zwiady w hurtowniach -co tam w trawie piszczy i co ciekawego mozna kupic." Lagriffeoutlet daj znać, czy znalazłaś coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vestiario
Zapraszam do zapoznania się ofertami. Współpraca z hurtowniami (zapraszam importerów i hurtownie do współpracy). Towar dla osób prowadzących działalność : nowe oferty https://picasaweb.google.com/1121421775131266 83212/VilaMjwOutlet?feat=email# https://picasaweb.google.com/1121421775131266 83212/LeeWrangler?feat=email# https://picasaweb.google.com/112142177513126683212/Mjw2Biz?authkey=Gv1sRgCKeUj-auyqe4hAE# pozdrawiam vestiario@wp. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma say say ma fajne fasony, ale dość drogie jak na hurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość importer markowej odziezy wlos
Witam, jestesmy importerem odziezy z Włoch. Bezposrednim dystrybutorem, znanych marek włoskich. Mamy najnowsze kolekcje, towar jest dobrej jakosci, miedzy innymi marki: Amun, Lara Silvian Heach i wiele innych. Szukamy sklepow i butikow w calej Polsce zainteresowanych wspolpraca. Mamy koncowki kolekcji jak i pojedyncze egzemplarze. Mozliwosc szysbkiego sprowadzenie na zamowienie poszczegolnych kolekcji. Osoby i firmy zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel; OCHIO Edyta 604 753 255 Marta 606 912 283

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a mogła bym prosic wstęponie kilka wzorów na @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zainteresownych posiadam dwa atrakcyjne modele spódnic w rozmiarach od 38 - 44 w czterech kolorach ( ponieważ czyszczę magazyn na sezon wiosenno letni ) cena jest atrakcyjna 10 zł /szt - spódnice sa na podszewce jest także tzw panterka w dwóch odcieniach brąz i szary - ostatnie 190 szt z tego koloru ! ! ! Więcej zdjęć wysyłam na e-mail. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te sprzed trzech lat
te sprzed trzech lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nolka85
a mozesz mi sprawdzic po ile ta hurtownia ma spodnie? Też wczesniej ja wypatrzyłam ale tam zeby zobaczyc ceny trzeba sie zarejestrowac a przy rejestr. wymagaja nipu firmy a ja jeszcze nie mam działalności dopiero planuje otworzyc i interesują mnie w tej hurtowni spodnie, niewiele tam maja ale fajne;) czy mozesz mi luknąc ich ceny, bede bardzo wdzieczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nip masz swój własny
nip masz swój własny , zakłądając firmę masz ten sam co swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nolka85
no spoko ale tam trzeba podan nazwe firmy adres itp jak podalam firme firme meza ktora juz dwa miesiace nie istnieje (myslalam ze niebeda tego sprawdzac) to napisali mi ze firmy tej nie ma juz w ewidencji i nie podadza, a chodzi mi jedynie o ceny spodni tych z łancuszkami i te krótkie spodenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nip masz swój własny
Tylko jak zakładasz jednoosobową działalność Gospodaczą to NIP masz swój stary, jak np. spółkę z o.o. czy spółkę S.A itp. dostajesz nowy NIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nip masz swój własny
no tak, spółkę s.a. a co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1991
Spółka S.A. to Spółka Akcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Panie-Stock odziez klasa boutique: Degrad,Parakian,Viv,Sarah Pacini,Sonia Fortuna,Giorgio Kauten,Loren Vidal,Carla Conti,itp- Minimalna ilosc 50 szt.CENA 20 EURO faktura z Wloch-wysylka z Wloch-Dla zainteresowanych moge przygotowac oferte tylko Sonia Fortuna total loock-tez 50 szt.Cena uzalezniona od asortymentu od 6 do 20 euro. ilosc (min 50 szt)ze wzgledu na wysylke-(1 "szafa"). WYSYLKA NA KOSZT KUPUJACEGO. lagriffeoutlet@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ile macie dziennego
w say say mają STRASZNIE drogo, te spodnie z łańcuszkami mają chyba ok 280 zł za 3 szt S M L. Ja kupowałam je w wólce kosowskiej za 58 zł szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ile macie dziennego
Dziwię się , że ktoś u nich kupuje. Porównywałam ceny ich ubrań w wólce i Ptaku i mają od 15-40 zł drożej na sztuce niż ja kupuję. niektóre rzeczy mam tańsze w sklepie już z marżą niż te ich ceny hurtowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko oni mają pewnie
tylko oni mają pewnie oryginały a ty podróbki od chińczyków, ale wyglądają przecież tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo sami kupują w Ptaku
a pozniej wystawiaja niby w hurt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" spodnie z łańcuszkami mają chyba ok 280 zł za 3 szt S M L. Ja kupowałam je w wólce kosowskiej za 58 zł szt." Trochę przesadziłaś z tym 280 zł. 3 sztuki kosztują u nich 195 netto, co wychodzi 65 netto/szt. Ale fakt, że ja w Ptaku też widziałam taniej, bo po 59. I na pewno nie był to inny towar niż u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnie z łańcuszkami netto 195zł a z Vat- 239,85zł za trzy sztuki S,M,L , ale dla mnie szokiem była cena bluzek te szare z taka falbanką czyli bez szału podkoszulek z falbanką dwie szt. 56zł netto czyli w hurcie za sztukę 28 zł to po ile je zprzedawać przecież jak ja wystawie cenę w sklepie kolo 50zł to nikt mi czegos takiego nie kupi............. no i kolejny minus kupując musisz wziąć w tym samym kolorze np przy spodniach z łańcuszkami 3 pary .......!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 38 złotych
po 38 złotych , 10 złotych narzutu aż tak jesteś zachłanna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 38 złotych
a co wtym dziwnego przecież to hurtownia nie sklep normalne że nie sprzedają na sztuki , chcesz na sztuki idź do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kTOŚ POWYŻEJ CHYBA LICZYĆ NIE
W sumie to nie mój interes i nie moja marżą, ale skoro sztuka kosztuje 28 netto czyli brutto 34,44 zł. To jeśli ma być sprzedawane po około 50 zł. to marża wychodzi 15,56 zł. gdzie tu 38 zł. marży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kTOŚ POWYŻEJ CHYBA LICZYĆ NIE
Przeprasza, żle przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kTOŚ POWYŻEJ CHYBA LICZYĆ NIE
Gdyby sprzedawała po 38 zł. to by miała narzutu 3,56 zł :) żyć i nie umierać przy takiej marży hehehe... :) Ładne ilośći musiałaby sprzedawać żeby zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 38 złotych
no to jak netto top o 46 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojebusy SAY SAY
ja zakupiłam niestety te spodnie z łańcuszkami w zasranej pseudohurtowni SAY say a w Maximusie na stoisku w którym się często zaopatruję były po 56 złi nie żadna podróbka. pojebusy wypisują, że dostawy mają z Francji czy Włoch a to wszystko chińskie gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×