Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość madeline2311
ja mam na oku pomieszczenie 40m2, gosciu chce za nie 300zl miesiecznie ale to prawie ruina. Czy ktoras z Was tez musiala remontowac lokal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie odnośnie wyglądu Waszych butików, sklepów. Jakie wieszaki, manekiny się najlepiej sprawdzają? :p Chodzi o to ,czy np. ubrania lepiej wyglądają na drewnianych wieszakach i np. postaciowych białych/czarnych manekinach itp. Jestem ciekawa, jakie rozwiązania tego typu możecie polecić. Ja zastanawiam się nad białymi albo drewnianymi wieszakami (ale te są sporo droższe;/) Ot takie mam "dylematy" hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
botox mogę Ci powiedzieć, że manekin postaciowy to podstawa, dzięki takim właśnie manekinom można jak najlepiej zaprezentować odzież. Jeśli chodzi o kolor to ja osobiście uważam, ze bardzo ładnie odzież wygląda na manekinach czarnych (jak z butików) ale zwykły manekin postaciowy też jest jak najbardziej na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja remontowałam lokal ale wynajmuje od miasta więc umówiłam się z nimi ze oni odpuszczają mi miesiąc opłat a ja remontuje. Zgodzili się. Z prywaciarzami jest ciężko ale proszę porozmawiać może się uda. Co do wieszaków fajnie wyglądają jak są jednakowe, przynajmniej jednakowe na rurce. bluzki wieszam na cieńszych ale swetry już nie bo się w ramionach wypycha więc lepiej użyć innego szerszego. Do spodni też są inne. Białe lepiej wyglądają niż kolorowe a drewniane to już luksus :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ile macie dziennego
do madeline 2311 a w jakim miejcu masz ten lokal? jakaś ruchliwa ulica? bo 300 zł to jak darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline2311
ogolnie to miejscowosc 10 000 tys mieszkancow, lokal jest kolo centrum. Pewnie dlatego 300 ze to ruina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisz z Panem umowę ze po wyremontowaniu nie może wypowiedzieć lokalu przez rok, ani podnieść czynszu :). Będziesz mieć pewność, że remont nie pójdzie na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się że manekin całopostaciowy jest najlepszy bo mozna na nim wszystko zaprezentować łącznie z czapką i rękawiczkami,,, wszystko wiąże się jednak z kosztem bo korpusowy manekin dostanie się za 80 zł a postaciowy 500 i więcej. Fajnie wyglądają czarne manekiny jak w galeriach handlowych ale to też kwestia gustu. Wieszaki najlepiej wyglądają drewniane, wszystkie jednakowe. Luksus jak są w kolorze venge, ale to takie moje gusta. do botox ostatnio w IKEA mieli promocje na wieszaki drewniane 8 szt po 15 zl. bo w necie i wszędzie indziej wychodzi po ok 3 zł za jeden, o wieszakach drewnianych do spodni to jużwogóle ból głowy bo są drogie jak "smok", za szt ok 6-7 zł Oczywiście to są takie moje spostrzeżenia i mogę się mylić, aczkolwiek przerabiałam to ostatnio więc się trochę orientuję. I tak wszystko zależy od końcowego zarysu naszego sklepiku, więc jeżeli jest pięknie urządzony, z ciekawym asortymentem i miłą obsugą to i plastikowe wieszaki pięknie wyglądają. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline2311
A moge powiedziec gosciowi, ze za to, ze wyremontuje lokal, nie bede placic przez pare miesiecy wynajmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ile macie dziennego
Jeśli tak jak napisałaś,że lokal to ruina to mi się wydaje, że właściciel powinien wyremontować ten lokal bo inaczej koszty będą takie,że wyniosą tyle ile przez 3 lata byś mu za czynsz płaciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIVE
CZY KTOŚ KUPOWAŁ ODZIEŻ UŻYWANĄ W VIVE KIELCE ? ALBO W HUTROWNI SONIA ? JESTEM CIEKAWA JAKA ODZIEŻ A NIE CHCIAŁABYM UTOPIĆ PIENIĄŻKÓW. BYŁABYM WDZIĘCZNA ZA ODPOWIEDZ MIŁEJ OSOBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline2311
Zastanawiam sie jakie sa miesieczne oplaty w zwiazku z prowadzeniem butiku? Napewno czynsz, prad... Ile mniej wiecej pradu placicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline2311
Green dworcowa, jakie sa jeszcze miesieczne stale wydatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli piszesz wniosek to ja wpisywałam paliwo. -Prąd -woda -nieczystości -ogrzewanie -ZUS - telefon i więcej nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM CHCIALAM OTWOŻYĆ SKLEP Z ODZIEŻĄ. W MIASTEM OBOK MOJEJ MIEJSCOWOŚCI SĄ FAJNE CIEKWE CIUCHY CHODZ SPORO DROŻSZE,A W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI WSZYSCY JADĄ NA CHIŃSZCZYŹNIE.... CHCIAŁABYM NAWIĄZAĆ Z KIMŚ A NWET NIE Z JEDNYM HURTOWNIKIEM WSPÓŁPRACE........ MOŻE KTOŚ PRZEDSTWI MI SWOJĄ OFERTĘ, ALBO NP ZDRADZI MI GDZIE WARTO SIĘ ZAOPATRZYC I DOSTANIE SIĘ COŚ CIEKAWEGO INNEGO NIŻ TA CAŁA CHIŃSZCZYZNA, KTÓRA NAS ZALAŁA MOJA MAIL nolka85@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam chinszczyzna
co tam chinszczyzna dzisiaj w realu były jeansy damskie po 14 złoty a dziecięce po 11 złoty żaden butik tego nie przebije a i ludzie coraz częściej nie mając na chleb będą tylko za tańszym patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktostamniewaznekto
Katarzyno realu do butikow, a po drugie to wyobraz sobie ze u mnie tez byly jeansy po 14 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam chinszczyzna
chyba z ouletu na kilogram wyjmowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam chinszczyzna
pewnie jeszcze gorsze szmaty niż te co sprzedaja ;) a poza tym nie mów o realu źle bo mają też dzisiaj oryginalną odzież Disneya w sprzedaży po cenach hurtowych z tej zimy nowe modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam chinszczyzna
więc nie chwal sie tak , bo masz to samo tylko 10 razy drożej , tylko inne metki przekleją po prostu a towar idzie wszędzie taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem ze towar wszedzie idzie taki sam?? bym nadtym dyskutowała.......... oglądam oferty hurtowni to sa fajne fasony ale juz sa w kilku sklepach a chcialabym miec cos orginalnego(jak w tym sklepie gdzie dzis kupiłam sukienke na wesele) fakt tania nie byla bo 189 zl ale jak c\sie chce miec cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_Jot
ilu klientów chętnych na tanie ,kiepskie ciuchy, takie po 14zł,trzeba znaleźć żeby zarobić na utrzymanie sklepu? ile marży można mieć na takim ciuchu? jakoś nie widzę interesu w prowadzeniu "butiku" ,który oferuje chińszczyznę lub tandetę za parę zł. taki towar jest może dobry na targowiska , sprzedaż z ręki lub łóżka polowego, bo małe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam chinszczyzna
zarabia się bo kupuje na kilogramy szmaty a sprzedaje na sztuki wtedy można sprzedawać po 14 złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktostamniewaznekto
a to cie boli kasiu z eurolifestyle ze real ma taniej disneya w realu niz ty w hurcie oferujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle .............
brawo wieśniaro piszesz tu ciągle bo tak się jąkasz że nie idzie cie słuchać w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W VIVE każdy towar można obejrzeć przed zakupem.Mają dużo promocji i specyficzny towar z Holandii.Moda nieco inna niż w Polsce Irlandii czy Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzza
Gość nolcia85
chyba pomyliły ci sie fora:) he to jak podacie mi anmiary na jakis hurtownikow z ciekawa oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×