Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

kawa ja wolę kupować na Głuchowie, bo ceny są niższe. dużo polskich hurtowników spotkasz i tu i tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marta1902 mam jeszcze jedno pytanie bo ja narazie byłam tylko w ptaku a interesują mnie tylko polscy producenci czy jest ich więcej w głuchowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Q
do kawa 40 Rzeczywiście ceny zdarzają się niższe niż w Ptaku, ale dotyczy to raczej odzieży importowanej, choć trzeba być czujnym. Nie raz w Głuchowie przyuważyłam, że kilka stoisk dalej cena tej samej odzieży jest niższa o 1 czy 2 zł na sztuce, bywały różnice nawet 5zł. Dwa razy może zdarzyło mi się, że to w Ptaku było taniej. Polscy producenci często mają stoiska i w Ptaku i Głuchowie, ceny za sztukę są identyczne. Osobiście też lubię robić zakupy w Głuchowie, często jestem bardziej zadowolona z zakupów niż po samym Ptaku. Głuchów niestety ma kilka minusów - straszny tłok (choć jak byłam na koniec stycznia to alejki były niemal puste a sprzedający nadzwyczaj mili i sympatyczni), najeżdżające Cię zewsząd przeładowane wózki - ciasno - rzędy same w sobie nie są może za wąskie, ale każdy producent - importer wystawia ile się da na zewnątrz boksu, co skutkuje tym że skupiasz się częściej na tym, żeby nie wpaść pod wózek, kogoś nie przedepnąć, nie przewrócić manekina, niż na samej eksponowanej odzieży. Latwo przeoczyć coś ciekawego. - problem z parkingiem - zawsze wyjeżdżam wcześniej, żeby mieć gdzie zaparkować, o 6:00 jest już z tym ogromny problem ( w zeszłym roku woziłam ze sobą łopatę, żeby w razie co móc sobie odkopać ze śniegu miejsce parkingowe) - czynne tylko dwa dni w tygodniu - ja zawsze wyjeżdżam w nocy, jadę do Głuchowa a potem do Ptaka. Aha - jeśli chodzi o dzień - polecam zdecydowanie piątek - wielu polskich producentów nie dowozi po piątku towaru (albo ja mam pecha na takowych trafiać), rozmiarówki są już przebrane, jest mniejszy wybór. Chodzę tylko na Nowy Głuchów, na Starym byłam dwa razy , podobnie w hali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile wynosi składka do ZUSU
odprowadzana za pracownika zatrudnionego na pełen etat? proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki to materiał????
Na pewnej spódnicy w składzie mam taki materiał jak POLM?? Czy ktos wie, co to dokładnie za materiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki bank
polecacie na założenie konta firmowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle nie mbank
byle nie mbank , alior bank i lukas bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcia pochodzą z
zdjęcia pochodzą z chińskiej hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcia pochodzą z
ale widziałam je też w niemieckiej albo francuskiej hurtowni podobne ale niewiem jakiej dzisiaj bo mnie takie zupełnie nie interesowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REVIVALKA
Hej dziewczyny mam pytanie - czy w Polsce też jest teraz taki szał na kwiatki? Bo tu w Irlandii jest jakiś kwiatkowy obłęd im bardziej kolorowo tym lepiej - w PL w internetowych hurtowniach tego właśnie nie widzę i się zastanawiam czy też tak u Was jest i zamawiam kwiatki z Anglii :/ A swoją drogą to jakie teraz są trendy na wiosnę w Polsce - oglądałam rano w dzieńdobry TVN pajacyka jak się wypowiadał, że teraz to będą modne frędzle, kolory beże i pomarańcze - czy tak naprawdę jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcia pochodzą z
w niemieckich hurtowniach jest topów i sukienek z kwiatki od groma ohydne i wieśniarskie jak z odpustu wg mnie ale rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szał na kwiatki jest, najwięcej w tureckich hurtowniach, można oczopląsu dostać. Beże też bardzo modne, co do pomarańczu - trudno powiedzieć, natomiast dużo jest maliny, koralu i te kolory bardzo się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REVIVALKA mam pytanie jak zamawiasz towar z angielskich hurtowni jest on z matkami czy nie? I jak wyglada sprawa metek u ciebie?z góry dzięki za odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtownia nie musi miec
hurtownia nie musi miec tylko Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REVIVALKA
Z tych hurtowni co ja zamawiam to jest różnie bo miałam swetry z metkami ale to była żadna firma a większość to jest bez metek - ja kupiłam takie gotowe metki gdzie jest info o rozmiarze i cenie i na to naklejam swoja cenę i wpisuję rozmiar i jak narazie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REVIVALKA
Jeszcze o metkach - one niby są usuwane dlatego żeby potem nie można było zrobić zwrotów do sklepu na terenie UK no i chronić prawa autorskie ale nie zawsze uda im się ze wszystkich ubrań usunąć te metki - ja zamówiłam też kiedyś takie jedwabne topy które przysłano mi z nienaruszonymi metkami także bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem czy mozna sprzedawac ten towar z metkami, bo rozne wesje slyszalam, co myslicie dziewczyny?nie czepiaja sie o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalniePorażka
To zależy od przepsów w danym kraju, z tego co wiem to w Polsce można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas kwiaty sprzedają się świetnie - szczególnie sukienki. Mamy na stronie w zakładce sukienki. A bluzka w kwiaty a bokiem ma wszytą koronkę to hit tej wiosny. nr kat 0103 . . www.vogahurt.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do waggon
a nie ta twoja jest skórzana cała juz nie widze po nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co sobie podczytuje
szukam kogoś kto pojechałby do włoch po towar, myślicie,że to jest dobry pomysł? ktoś tam już jeździ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co sobie podczytuje
gdyby zebrały się np dwie lub trzy osoby byłoby raźniej i może łatwiej kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
witam, dziewczyny czytam sobie ten wasz topik i zastanawiam sie gdzie podziali sie ci co zarabiaja duze pieniadze na butikach bo jak narazie to same drobne "handlary" w tym rowniez i ja oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
dziewczyny przy sklepie o metrazu do 45 mk raczej nie oplaca sie odrozowac zaa granice. Koszty wyjazdu przewyzsza ta marze ktora naezucaja eksporterzy ubran. Takie wyjazdy oplacaja sie przy duzych dosawal a nie przy takej drobnicy jak nasza. Ale jesl ktos chce sobie wyjechac a przy okazji zrobic zakupy to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu kiepski masz towar
jedynie dwie spodniczki sa ok a reszty za darmo bym nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×