Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość magdam7606
A ja chodzę od stycznia co tydzień,góra dwa i zawsze słyszę "jeszcze nic nie wiemy,może za tydzień" mam już dość.W porównaniu z 2010 to naprawdę smiszne pieniądze,ale zawsze to coś.Czekam jeszcze ostatni tydzień i jak nie to ruszam bez.Dziękuje ślicznie za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryn-dryn
a co to za grobowa cisza ? mam nadzieję , że biznesy się kręcą...przecież wiosna idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multibrandzik
Witam , mam fajne adidaski Next-a z UK dla dziewczynek 6-12 mcy -13zl. brutto ,śliczne biale z rożowymi dodatkami świetne do sklepów z odzieżą dziecięcą ,sprzedają się rewelacyjnie a wiosna tuż tuż :) będą też inne rozmiary 3-6 mcy i 12-18 mcy ,jeśli by kogoś interesowal ten temat prosze pisac na multibrand@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jesteśmy importerami odzieży niemowlęcej. Mamy w ofercie śliczne body , drukowane lub printowane w cenie 5.50 za sztuke ( cena całkowita ), w 4 pakach. Bawełna i krój jest najwyższej jakośći, ponieważ producent szyje je dla Cartersa na rynek amerykański. Zainteresowanych proszę o kontakt na teddy.trade@gmail.com prześlemy ofertę wraz ze zdjęciami Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki Marta
a wiesz na jakiej hali itp? Marta a moze bylas w Wólce? Czy mozesz mi powiedziec na czym polega roznica miedzy Ptakiem a Wólka? i czy wogole jest jakas roznica? czy tu i tu sprzedaja ten sam towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam dokładnie jak nazywa się ta hala chyba to było na G bis, ale nie jestem pewna. Nie wiem czy handlujesz bo na ptaku jest więcej eleganckich rzeczy typu sukienki, spódnice. Za to na wólce jest taniej. Spodnie jeansowe kupuje nawet o 5 zł tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
róznica pomiedzy wólką a ptakiem jest wybór dlatego ze w ptaku masz ogrom do wyboru a w wolce jedyna hala na ktorą mozesz sie wybrać to turecka bo na resztę nie trać czasu i to prawda jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taniej ale badziew???????
Interesują mnie najbardziej spodnie, kazdego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajzyjcie tutaj
jezeli chcecie dorobic,naprawde warto, inwestujesz 5 zl a zyskac mozesz wiele przy odpowiednim wkladzie. Rejestrujesz sie na stronie po zalogowaniu widzisz cola swoja siec poleconych, program jest tak skonstruowany, ze uniemozliwia zarabianie pieniedzy oszustom ktorym zal jest wplacic 5 zl, a chcieliby zarobic. http://dobryzarobek.pl/index.php?id=99e0541ff 86055fc59e083d7bd744f1e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajzyjcie tutaj
jezeli chcecie dorobic,naprawde warto, inwestujesz 5 zl a zyskac mozesz wiele przy odpowiednim wkladzie. Rejestrujesz sie na stronie po zalogowaniu widzisz cola swoja siec poleconych, program jest tak skonstruowany, ze uniemozliwia zarabianie pieniedzy oszustom ktorym zal jest wplacic 5 zl, a chcieliby zarobic. http://dobryzarobek.pl/index.php?id=99e0541ff 86055fc59e083d7bd744f1e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejze-e
wez spadaj z tym zarabianiem przez "nic nierobienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta ale tylko w Wólce?
Czy kupujesz tez w Maximusie itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHANEL, RAY-BAN
CHANEL, RAY-BAN mam kila sztuk okularów damskich nowych, kupione w Anglii jak ktoś byłby zainteresowany mogę sprzedać wszystko w całości lub osobno kontakt na maila lub gg 4722599 oke0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hej Był Ktoś z Was w tym tyg. na ptaku ? Jest juz towar wiosenny ?" Towar wiosenny jest już co najmniej od miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wrociłam z ptaka i mogę powiedziec ze towaru wiosennego zaczyna przybywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ewelina na jakiej hali kupujesz te spodnie? i chodzi ci o jeansy? ja ostatnio byłam w ptaku i spodnie jeansowe dostałam za 45 zł najtańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę wyjeżdzam po najnowsze kolekcje do słonecznej Italii :-) Mam nadzieję, że końcem tygodnia będzie już u nas. Zapraszam do kontaktu. Przeslę ofertę mailem, poinformuję dokładnie o nowej dostawie. voga@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina na wólce też masz spodnie poniżej 20 zł, ja kupuje nowsze wzory, które są od 40 zł w górę. Czasami kupie tańsze tak do 30 zł ale to rzadkość. Ja byłam w poniedziałek na wólce i było już pełno wiosennych rzeczy, dominują kwiaty kwiaty i jeszcze raz kwiaty. Teraz w poniedziałek pojadę na Ptaka więc sobie porównam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie znajdę takie ubrania jak mają w queen of catwalk? Oprócz oczywiście ich sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×