Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość do lucja7
Witam, Jeżeli byłabyś zainteresowana mam końcówkę odzieży z queen of catwalk oraz innej niemieckiej hurtowni - ostatnie 13 szt. w bardzo atrakcyjnej cenie. Podaję link ze specyfikacją zestawu: https://picasaweb.google.com/103562953501655548417/QUEENZESTAW13SztWartosc320PLN# Jeżeli byłabyś zainteresowana podaję adres e-mail: essiell@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czaje chcesz komus
nie czaje chcesz komus płacic wiecej zamiast sama wykonać dwa kliknięcia :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja już myślałam że przepłaciłam za spodnie troche mnie marta1902 pocieszyłaś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkarsa
ile kosztuje ksiegowa ktora zajmuje sie rozliczeniem e-sklepu z odzieza? moze wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płace 100 złotych
ja płace 100 złotych ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bylam w Prato na tzw chinskich hurtowniach z ta odzieza modna wloska ,ktora tak wszyscy sie zachwycaja...coz... chinszczyzna to chinszczyzna-moze miec wloska metke i kopiowac wloskie modele,ale i tak jest chinszczyzna to wcale nie taka tania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
@Laggi możesz podać przykładowe ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.mam takie pytanie czy większość z was sprzedaje odzież outlet?czy możecie zdradzić jakie osoby do was przychodzą i kupują?czy traktują taki sklep jak sklep z odzieżą używana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outlet
Sprzedam pakiet50 szt angielskiej odzieży outlet.W skład wchodzą kurtki,płaszcze,spodnie,spódnice,sukienki,bluzki,tuniki,swetry,różnych rozmiarów.Cena 1500 Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy outlet@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outlet
Sprzedam pakiet 50 szt angielskiej odzieży outlet w drugim gatunku W skład wchodzą kurtki,płaszcze,spodnie,spódnice, sukienki ,bluzki, tuniki, swetry,różnych rozmiarów.Cena 750 zł Nie wszystkie rzeczy z defektami. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy outlet@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do g,r
ja traktuję swój butik jak ciucholand tylko że bardziej ekskluzywny , takie przekonanie zaszczepiam u klientów , przynajmniej nie mam problemów ze zwrotami i reklamacjami , ale głównie zaopatruję się u dostawców , którzy nie traktuja mnie jak dojnej krowy i którzy wysilaja sie by miec sprzedawalne egzemplarze . kupuje tylko w necie i tylko tam gdzie jest dobrze opisany i sfotografowany towar i nie narzekam . moje klientki ciesza sie gdy im zalatwie towar ,czesto z pelnym ometkowaniem za male pieniazki...nie łaszczę się na pakiety , bo na tych nigdy nie ma interesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgodzę się
ja zawsze kupuję pakiety i nigdy nie narzekałam,też są ometkowane,a i zarabiam na nich dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outlet
Pakiet 30 sztuk nowej bielizny damskiej bez papierowych metek.W skład wchodzą różne rozmiary biustonoszy,majtek,kostiumów kąpielowych.Sporo biustonoszy w dużych rozmiarach cena 499 zł info outlet@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do g,r
w pakietach to się opłaca tylko sprzedającemu bo sprzedaje kota w worku , pozbywa się towaru ,który na sztuki nigdy by nie sprzedał . w pakiecie może trochę taniej wychodzi na sztuce ale w efekcie gdy częsć jest niesprzedawalna z uwagi na fason czy rozmiar ,to zarobek zostaje w bublach . kiedyś zakupiłam u różnych dostawców pakiety , doszłam do wniosku ,że to słaby biznes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do outlet
outlet...jakie marki bielizny są w pakiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w większości kupuję w pakietach chociaż ostatnio udało mi się wygrać kilka aukcji bardzo ładnych sukienek.Dlatego coraz częściej zaczynam kupować w necie na szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gr kupujesz na allegro
a potem w sklepie stacjonarnym sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr.Outlet
Niestety przez to,że niektórzy prowadzący sprzedaż outletu porównują ją do sprzedaży lumpeksowej ta branża stacza się po linii pochyłej,Wystrój sklepu ,ułożenie towaru i kiepskie stoki ,złe podejście włascicieli powoduje,że ludzie odbierają tĄ branże jak lumpeksy z metkami,to zabija tych,którzy mają pojęcie o co w tym biznesie chodzi.. ryba psuje się od głowy...jeśli chcecie handlować jak w lumpeksie i tak być postrzegani to wasza sprawa,ale uwierzcie ,że można inaczej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.r
tak sprzedaje w sklepie stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne :S
żałosne :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego żałosne?
przecież jak umiesz wyszukać perełki z róznych źródeł to potem wchodzi klientka do sklepu i oświadcza ,że ma problem co sobie kupić bo wszystko jej się podoba i z reguły kupuje kilka szuk bo tanie i ładne ,tak trudno to zrozumieć? w końcu każdy ma swoją metodę ,ważne by skutek był dobry powiem wam,że najważniejsze jest by mieć taki towar by krótko czekał na swojego klienta , szybki obrót gotówką , a nie robienie sobie dużych zapasów ,których ciężko się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne :S
ciekawe jak podatki placisz i z US sie rozliczasz bez faktur :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankazwielkopolski
Przecież wszystko co mają na allegro ja kupuje za nawet 30% ich ceny więc nie wiem czy to dobry pomysł kochana aby tak handlować... Ale skoro jesteś szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego żałosne?
ło matko ,przecież dla US istotne jest by płacić uczciwie podatki...towar możesz mieć na paragon , nawet na oświadczenie o pochodzeniu , albo i bez dokumentu , i wtedy nie odliczasz vatu , ale tworzysz dokument wewnętrzny i wprowadzasz towar do handlu , jeżeli jesteś vatowcem wartość sprzedaży jest twoja wartością dodaną do opodatkowania. ale wy macie dylematy...same kłody pod nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gr ;)
ale kupujesz na allegro te ubranka? Bo ja sama od dluzszego czasu zastanawiam sie czy nie kupowac na al. i sprzedawac w sklepie, tylko ze sprzedajac raz czy dwa razy drozej to niewiem czy mialabym klientow, wkoncu masa ludzi kupuje na alegro. A duży masz z tego zysk;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to, to nie trzeba mieć na wszystko co się sprzedaje faktury? Naprawdę zwykły paragon wystarczy?! -czyli powiedzmy, że mogłabym kupić bluzkę w Zarze, dostać paragon i na tej podstawie sprzedać tę bluzkę u siebie drożej? (oczywiście niech nikt nie krytykuje przykładu, nie zamierzam takich zakupów robić haha) Jutro jadę pierwszy raz do Ptaka, mam nadzieję, że będę zadowolona... Mam niestety mało czasu, obym go dobrze wykorzystała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.tak kupuje na allegro i do zakupu dostaje fakt.dam taki przykład który nadmieniłem kilka wpisów wcześniej.W tamtym tygodniu kupiłem 5 sukienek w dwóch fasonach w różnych rozmiarach.były to rozmiary 38 40 jednego fasonu i 38 40 42 drugiego.na każdą szt dołożyłem 100-120zł swojej marży.zostały mi tylko dwie szt.mogę tylko dodać że miałem te same fasony sukienek wcześniej w pakietach kupionych i dlatego wiedziałem że je sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.tak kupuje na allegro i do zakupu dostaje fakt.dam taki przykład który nadmieniłem kilka wpisów wcześniej.W tamtym tygodniu kupiłem 5 sukienek w dwóch fasonach w różnych rozmiarach.były to rozmiary 38 40 jednego fasonu i 38 40 42 drugiego.na każdą szt dołożyłem 100-120zł swojej marży.zostały mi tylko dwie szt.mogę tylko dodać że miałem te same fasony sukienek wcześniej w pakietach kupionych i dlatego wiedziałem że je sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjhergherio
To na ciuchy mozna robic dowody wewnetrzne ? Czyli co moge sobie kupic ciuchy w ptaku bez FV - a tym samym taniej bo nie dolicza vatu i normalnie uczciwe to sprzedac tworzac dowod wewnetrzny ? SERIO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możesz
nie możesz w Polsce nie kupuje sie w cenach netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×