Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość outlet
bielizna marki sorbet,resort,sloggi,intimates

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modny styl
Jestem importerem odzieży damskiej z Turcji zapraszam na stronę www.modny-styl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na import to bardzo
drogo, np tunike nr 4418 na allegro rok temu kupilam za 29 zl no ale w detalu a ty sie oglaszasz jako importer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modny styl
Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizująca się w imporcie odzieży damskiej (tuniki, bluzki, sukienki) Współpracujemy z wieloma producentami odzieży. Koncentrujemy się na zaopatrzeniu sklepów dużych oraz małych. Doświadczenie oraz doskonałe kontakty biznesowe pozwalają nam zaoferować Państwu, odzież bardzo dobrej jakości, niską cenę oraz szybka dostawę zamówionego towaru. Importujemy tylko najnowsze kolekcje. Zapraszamy na naszą strone www.modny-styl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do modny styl
nie sa to niskie ceny;) w detalu kupuje po tyle bluzeczki czy tuniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_Jot
bo hurtownik powinien mieć marży max 20 % , a wielu z nich dokłada nawet 100 % ... chore to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wy sobie nakładacie
tak wy sobie nakładacie 300 procent marży a od hurtowników wymagacie 20 proc. , tak jak osoba wyżej 120 narzutu , 10 bluzek sprzeda , a hurtownik musi na to 120 sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!!!
popieram, chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_Jot
wystarczy trochę wysiłku włożyć i dowiedzieć się jak kształtują się ceny dla dużych hurtowników , a potem wyliczyć jaką marżę stosują hurtownicy i od zdzierców nie kupować . z reguły hurtownicy z dużym kapitałem idą na duży obrót i małą marżę i od takich tylko opłaca się kupować , reszta to pośrednicy szukający frajerów , którzy towar mieszczą na powierzchni 20 m , wielu takich jest w necie ale i w Ptaku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wy sobie nakładacie
jak się nie chce samemu wysilić i poszukac i sprowadzić z zagranicy bezpośrednio to trzeba i odopowiednio płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i racja
Ja w ptaku juz nie kupuje gdy sie zorientowalam jake marze maja .Detalistom dokładaja 20 proc bo wiedza ze drozej to trudno sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania9000
Czy ktoś z was kupuje spodnie jeansy, ale większych rozmiarach? Gdzie można takie znaleźć (chodzi mi o hale na ptaku, rzgów, tuszyn czy wólka, albo jakich marek), w jakich cenach się kształtują? Z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania9000
Coraz więcej klientek szuka dżinsów w rozmiarach np. do 50. Nie wiem gdzie takie szukać, żeby miały ciekawe fasony i przyzwoitą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_ma
Klientki może i szukają takich rozmiarów jak 50, ale nie koniecznie kupią... To tak samo jak ze spódnicami, bluzkami XXXLLL, niby chcą kupić a jak przywieziesz i spojrzą na siebie w lustrze to .... Większość kobiet mających sporą nadwagę po nałożeniu danej rzeczy myśli, że będzie wyglądać na rozm. 38, a tak się niestety nie da. Rzeczywistości się nie oszuka, zbędne kilogramy same nie znikną. :-) A co do marży hurtowników, w ubiełgym roku kupowałam kolczyki w jednej z hurtowni, przypadkiem zobaczyłam kilka tyg temu, że na allegro mają założone konto na inne dane i sprzedają w detalu taniej niż jak kupowałam u nich w hurcie... Bez komentarza, ale takie postępowanie przy porządnej hurtowni nie wydaje mi się w porządku. Nie wiem co chcą tym osiągnąć. Podobnie z hurtowniami odzieżowymi sprzedają taniej na allegro niż w hurtowniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czaro_ma
co ty opowiadasz? przecież otyłe osoby tęż chcą ładnie się ubrać , nago nie chodzą , problem w tym ,że najlepiej wyglądają w określonych fasonach i tkaninach , i takie trzeba im oferować , gwarantuję że mierząc taką sztukę jest zachwycona wlasnym wyglądem . wiele kobiet akceptuje siebie gdy latami jest otyła , ale poszukuje odpowiedniej odzieży i zapłaci za nią każde pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_ma
Owszem jest grupa klientek w dużym rozmiarze, które kupią ładne rzeczy, ale takich klientek jest niewiele i tego nie ma co ukrywać. Miałam u siebie "duże" rozmiary na sklepie dla kobiet w średnim wieku, ponieważ bardzo wiele kobiet prosiło mnie o wyszukiwanie większych rzeczy. Przywoziłam naprawdę fajne "duże" egzepmlarze z polskich firm, miałam szyte ładne spódnice na zamówienie z wiskozy itp, i efekt mojej sprzedaży był taki, że klientki oczywiście były zachwycone towarem na sklepie tylko po przymierzeniu zaczynał się "cyrk", że w tych rzeczach nie wyglądają szczuplej o 20 kg, a tak po prostu się nie da. Najlepiej schodziły rzeczy do rozm. 44, 46, powyżej tego to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_ma
Gdzie można kupić kolczyki "sowy"? Potrzebowałabym po 5 naszyjników różnych "sów", aparatów: czarny, czerwony, żarówki i inne. Ciekawe czy by się to sprzedało u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy słyszał ktoś o hurtowni EXTRA w Krakowie może ktoś tam brał towar jakie mają ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do modny styl
fajne ciuchy niezła cena i to brutto tylko jaka to hurtownia jak sprzedaje taż w DETALU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś mi doradzi
witajcie... mam pytanko chyba bede zawieszac działalność niestety koszty mnie przerosły i musze zwijac biznesik ...a zapowiadało się tak fajnie rok temu . Powiedzcie mi proszę jak wyglada zawieszenie działalności, może ktoś juz zawieszał swoja . Na razie nie chce całkiem zamykać. Wystarczy tylko pismo do us i zusu czy sa jeszcze jakies procedury ....a czy nalezy się bezrobocie po zamknieciu działalności . szukam korzystnego rozwiązania i nic mi do głowy nie przychodzi a wiem ,ze jest tu sporo osób które moga mi cos doradzić. Bedę wdzięczna za porade . Duzych utargów wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawieszenie to zamknięcie
a zasiłek to zależy czy płaciłaś duży zus przez 366dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes( z) łomem
Witajcie;) żałuję że prędzej nie przejrzałam tak bogatego w dobre rady i wskazówki forum. Pewnie głębiej bym się zastanowiła nad otwarciem swojego sklepu. No cóż.. ale działam już od listopada 2010 r. było względnie, ale się skończylo... LUTY był strasznie słabym miesiącem, nawet na opłaty nie zarobiłam. Przeraża mnie myśl że marzec może być podobny. Jestem młodą kobietką mam 23 lata, bardzo lubię modowe nowości i sukcesywnie wprowadzam je do mojej garderoby, panterki, paski, kwiatki... Jednak do mojego sklepu przychodzą również starsze osoby lub te proszące o większe rozmiary. Na kupowałam tych babcinych bluzek i tych większych i oczywiście jak wiszą tak wiszą, nie da się dogodzić tym babeczką tęgim... Może macie doświadczenia w tej kwesti, zastanawiam się również co najbardziej lubią takie kobitki po 40...??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothy55
Bardzo, bardzo Wam Panie dziekuje za te adresy hurtowni bo nie musialam sie z kolezankami za bardzo wysilac, zeby wyszukac, skad sklepikarki z naszej miejscowosci zaopatruja sie w tak piękny towar :D Byłysmy przez weekend na szalonych zakupach i wszystkie zgodnie przyznałyśmy że do zadnego naszego miejscowego, odziezowego sklepu już nie zaglądniemy ;) zakupy udane jak nigdy! P.S. Fajnie że u nas w Polsce w hurtowniach, można bez problemu kupowac w detalu hihihihihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outlet
zestaw 30 sztuk odzieży w drugim gatunku,w skład wchodzą spodnie,spódnice,sukienki,kurtki,płaszcze,bluzki,swetry,tuniki cena 600 zł info outlet@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powiedz dorothy
@dorothy55 dobrze się czujesz? bo mam wrażenie, że coś Ci zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×