Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość do a ktoś na spodnie
sory japanstylefashion@consultant.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się nad kupnem pakietu tej firmy ale waham się.jak sprzedaje sie tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggapp
WITAM!!! szukam odziezy H&M nowa do sprzedazy czy macie jakies namiary lub znacie ludzi co maja dojsca PILNE piszcie efeni@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlara
dziewczyny co kupijcie na wiosenna kolekcje? Czy ktoras ma moze w asortymencie te wszystkie kwiatowe bluzki ktorych teraz pelno w wolce? Jak myslicie sprzedaje sie to czy raczej nie??? Co jeszcze kupujecie. W Wolce maja piekne tuniki w tej hali tureckiej ale niestety ceny hurtowe to maja takie jak ja widzialam ze sprzedaja w detalu w sklepach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
g,r pakietu raczej bym nie kupowała (chyba, że możesz go sama skomponować). Wg. mnie są dwa "rodzaje" tej odzieży. Jest Rinascimento "stare" kolekcje, w cenach poniżej 50 zł/szt - mnie osobiście takie nie interesuje. Ja zaopatruję się w kolekcje katalogowe 2010/2011, gdzie płace za towar od 70-115 zł/szt (oczywiście nie wliczając w to płaszczy itp.) i towar ten sprzedaję mi się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumcajs z Guandelupe
do NOWA w tym temacie - hehe kolekcje katalogowe 2011 do 115zl sztuka??? chyba faktyczenie jestes nie tylko z nicka "NOWA" w tym temacie. Sam jezdze po RINA osobiscie do Wloch do dystrybutora tej marki i powiem ci jedna -ale za to bardzo wazna rzecz DZIECINO -> kolekcje 2011 z katalogu koszt co najniej 20-30Euro/szt i mowie tu o jakis bluzeczkach..... TY masz kolekcje 2010 w takiej cenie a nie z katalogu 2011. A o plaszczach to ja nawet nie wspomne - ok 50Euro sztuka w kupnie - bez VATu ma sie rozumiec. Kolekcja 2011 kurtki skorzane ok. 70-120 Euro sztuka w kupnie bez Vatu wloskiego. A za 15-20 Euro to sobie mozna kupic co najwyzej paseczek z NOWEJ kolekcji 2011 albo rekawiczke hehehehe. NOWE kolekcje zimowe znacznie drozsze - nawet o 20-25%, co nawet mnie samego troche dziwi ale takie zycie jak to mawiaja. A jezeli kupujesz od posrednikow w polsce W TAKICH CENACH JAK TO NAPISALAS to moge takze powiedziec tylko jedno - nigdy nie maja aktualnych kolekcji bo kupuja z przecen starsze kolekcje (min. sprzed roku). Dostaja znizke u dystrybutora ok. 50%. Juz dawno z nich zrezygnowalem bo szajs jako oferuja nie nadaje sie nawet na szmaty do czyszczenia podlogi. Wyobrazcie sobie, ze sa to ciuchy kompletnie przebrane z poprzedniego roku, widzialy je tysiace ludzi u dystrybutora i nie zostaly kupione. Nie sprzedadza sie w normalnych cenach. a do gostka, co sie pyta o pakiet - lepiej zapomnij o tym - sam szajs jestem tego pewien. Przerabialem juz przerozne warianty i dziesiatki posrednikow. Za kazdym razem bylem zawiedziony ich oferta ale moze mam wygorowane wymagania. Dobra rada dla myslacych - jedz sam do Wloch. Acha no chyba, ze nie jestes platnikiem VAT - wtedy masz, jak to w polsce czesto mawiaja, ZONKA. Wasz, szczerze oddany, rumcajs z Guandelupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Napisałam przecież, oprócz kurtek, płaszczy etc. Wiesz, akurat kupując chyba w listopadzie ostatnio Rinę, dostałam również katalog kolekcji Ticot Collection autumn winter 2010-11 i wyobraź sobie, że miałam na sklepie pozycje znajdujące się w katalogu:) No chyba, że katalog dostałam podrobiony przez mojego sprzedawcę :/ Mi po ilości, które biorę nie opłacałoby się jechać do Włoch. A mój "pośrednik" od którego zaopatruję się już jakiś czas nie przywozi całych stocków starego zleżałego towaru, którego nikt kupić nie chce, o dziwo wszystko co u niego z Riny kupiłam sprzedałam :), a uwierz mi moi klienci są na prawdę bardzo wymagający i nie kupią byle jakiej szmaty. Widać znalazłam dobrego dostawcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
miało byc Tricot Collection autumn winter 2010-11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fascynujące w Polsce
fascynujące w Polsce taniej niżu dystrybutora we Włoszech Rumcajs gdzie Ty jezdzisz i po co jak Polak Ci da to samo taniej buhahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
No dobra, niech będzie, że najwidoczniej wciska mi mój sprzedawca bubel, katalogi sam sobie drukuje w piwnicy, a ja daję się na to nabrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumcajs z Guandelupe
Rozumiem "NOWA" - tricot-pankracy collection costam..... :) Tym samym zrozumialem co mialas na mysl piszac do 115zl... Hmm w sumie daje to do myslenia. Jezeli ty kupujesz je za 115 (a to twoja najwysza podana cena) to on ma je po 70-80, wiec kupuje ciuchy z NOWYCH kolekcji RINA po 16-20euro, sa tez tansze po 10euro (bluzki i pewnie spodnie tez, sukienki tym bardziej) - TANIEJ niz we wloszech bezposrednio u producenta.... myslicie, ze nie? a jednak to jest mozliwe - jezeli wiara jest mocna, klapki na oczach mocno zaciagniete a artefakty w zasiegu reki (katalogi tricot-pankracy) :) Acha i zeby nie bylo, ze jakis posrednik lub hurtownik moglby miec rabaty NA NOWA KOLEKCJE bo bierze duzo wiec i dlatego pozniej ceny sprzedazy ma nizsze. Nie jest tak. W RINA nie ma zadnych rabatow nawet ja wezmiecie towaru za 10tys. euro dostanienie jedynie 3% upustu placac gotowka. Bylem, zobaczylem, zaplacilem.... Rabaty sa ale na stare kolekcje.... przynajmniej z poprzedniego sezonu. Tak, ze pozdrawiam sprzedajacych zawsze NAJaktualniejsze kolekcje :) Czesto widze przepiekne ciuchy RINA na allegro z dopiskiem NOWA KOLEKCJA XXXX. Tymczasem ciuchy te sprzedawane byly u dystrybutora ze 2-3 lata wczesniej. Ale ze jestem wyjatkowo sentymentalny to z przyjemnoscia ogladam te najnowsze dziela projektantow ze slonecznego poludnia i nawet czasem i lezka sie w oku zakreci wspominajac czasy gdy to ja je niegdys przywozilem i sprzedawalem moim zawsze zadowolonym klienkom... Wasz, szczerze oddany, czesto kopiowany lecz niedoscigniety rumcajs z Guandelupe PS. pozdrawiam swoje fanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trikot pankracy
trikot pankracy hahahaha nowa wymiata NOWA KOLEKCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Spisałam z katalogu, żeby nie było pomyłki, ale widzę, że jest tu masa osób "wszechwiedzących" także niech wam będzie, i tak te wypowiedzi nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia, niech Ci będzie kupuję stare kolekcje, i nie wiem jak wyglądają nowe:), w ogóle nie znam się na niczym i nie wiem co tu robię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa stara kolekcja czyli mam rozumieć ze sprzedaje sie dobrze ta firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
g,r sprzedaje sie dobrze, warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak yto obecnie wyglada bo juz od kilku lat do Rinascimento nie zagladam-nie interesuje mnie od kiedy teddy zaczal sie sorzedawac w polsce ne wlasnych sklepach razem z rinascimento za grosze,ale takie sa realia jak pisze rumcajs- rinascimento nie daje wiekszych upustow na ubiegloroczne kolekcje niz 30% chyba ze kupujesz ciezarowkami,ale i tak sa to ubieglorioczne kolekcje- czy w ramach jakiejs szalonek kampanii relkamowej sprzedaja dla dystrybutora w polsce za ceny nizsze niz we Wloszech nie chce mi sie wierzyc-jest to rzecz ,ktora mozna sprawdzic....bon ku zdziwieniu wielu z nas,ktorzy tu pracuja wiele firm sprzedaje taniej w Polsce niz we Wloszech,ale coz....moze imsie to oplaca w jakis sposob-jednak ja Rumcajsowi przyznaje racje-zyje tu,pracuje ,handluje i wiem jakie sa realia-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Nowa dalej
ale Nowa dalej będzie twierdzić ze ma najnooowsze kloekcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze,ze sie dobrze sprzedaje-nie ma co prowadzic trzeciej wojny swiatowej-tak naprawde to niewiele butikow stac byloby na sprzedaz swiezej kolekcji wloskiej odziezy-doliczajac koszty -czy wlasne-przyjazdu do Wloch-czy przedstawiciela,ktory tez za darmo nie pracuje-dodatkowo marze sklepu....coz takie sa realia-dlatego wlasnie zaczelam sprowadzac do Polski odziez z wyzszej polki stokowana w butikach.Zeby mogla miec jeszcze jakas sensowna cene io byla pierwszej jakosci nie oklamujac ludzi ze jest to nowa kolekcja-gdzie taka nie jest-moze sie zdarzyc ze jest-tam gdzie odbieram towar od dystrybutora na Toscanie na zakonczenie sprzedazy w sezonie jak to jest z Sarah Pacini i Lauren Vidal i tyle jak narazie.Moze i dostawca Nowej ma jakies swoje uklady-i poprostu odbiera pozostalosci-kto wie-nie nam oceniac pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la chatton
Dziewczyny, czy PTAK w niedzielę jest czynny od 9.00 do 15.00 ?? Jeśli tak, to rozumiem, ze wszystkie hale i boksy są normalnie czynne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Q
Ptak w niedzielę po godz. 13:00 zaczyna się zamykać. O godz. 14:00 większość stoisk jest już zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperacik
Jak ratować swój sklep? W lutym nie zarobiłam na czynsz..jeżeli w tym też tak będzię będę zmuszona zrezygnować;( czy u Was też tak słabo kształtuę się sytuacja? pomóżcie mam sklep od listopada 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperacik
w ostateczności będę musiała swój biznes przenieść na targ, ale tam też pewnie same stare babcie robią zakupy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Stara babcia to też kilent, jak każdy inny. Sporo babć kupowało u nas kolczyki na prezent dla wnuczek. Może nawet mniej marudziły i przeważnie prosiły po kilka/kilkanaście par. Luty/marzec ogólnie są ciężkie. A jaką masz odzież i lokalizację? Źle jeśli nie masz gotówki na przetrwanie najciężych miesięcy. Reklama sklepu? Promocje? Wyprzedaż? Ale to też raczej nie pomoże jak wszędzie zastój. Allegro też bym odradzała, odzieży jest mnóstwo. Ja bym Ci proponowała konkretną giełdę niedzielną, albo właśnie targ. Małe opłaty, dużo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Krótko masz sklep, tylko od listopada 2010. Z dotacji otwarty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
A co z xxxyyyy? tak dawno tu nie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Na pewno masz za mało towaru, ale za co kupisz towar jak nie zarobiłaś na czynsz.. koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyyy też sie zwinela
xxxyyyy też sie zwinela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
oooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Strasznie podrożała żywność, cukier, mąka, makarony, masło, ser.Tak samo energia itp. Na pewno przełoży się to na utargi w sklepach z odzieżą. Na czymś ludzie będą oszczędzać, najłatwiej na ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×