Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość mały sklep z odzieżą
sklep będzie bez manekinów, zresztą nawet by się nie wmieścił. Mam zamiar tylko odmalować i skorzystać z tych regałów które już tam są + dokupić taki okłągły obrotowy wieszak. Rajstopy będą w takim pojemniku ułozone rozmiarówka. To nie będzie sklep dla bogaczy, tylko dla ludzi liczących się z wydatkami. Dlatego las vegas to nie będzie - znów mnie zachęciliście do działania. Czy mam mieć iskierkę nadziei? od roku nie mam pracy stałej, tylko dorywczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź towar w komis
weź towar w komis albo zacznij od dropshipingu zanim utopisz ostatnie oszczędności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały sklep z odzieżą
nikt mi w komis nie da:( co to jest ten drepshoping?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały sklep z odzieżą
dropshiping

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź towar w komis
Dropshipping model logistyczny sprzedaży przez internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłanie ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Podobnie jak w przypadku całego handlu detalicznego, sprzedawca osiąga zysk z różnicy pomiędzy ceną hurtową a detaliczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mały sklep z odzieżą proszę o kontakt na teddy.trade@gmail.com wyślemy oferte wraz z cenami. Pod koniec maja mamy dużą dostawę towaru,ceny najniższe wsród importerów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Do TEDDY TRADE-poprosze także o tę ofertę na maila: bozenka997@gmail.com. pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teddy trade
twoje reklamowanie jest już żenujące, a oferta body niemowlęcych naprawdę powalająca, żebyście jeszcze mieli czym reklamować się body phhh po 3 złote na alegro można taniej kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mały sklep z odzieżą niestety, dziewczyny mają rację... uważam też że na 15 m baardzo ciężko się handluje Myśle nawet, że im mniejszy lokal tym trudniejszy handel. Powiesz, że koszt niskie, no tak. Ale najniższe są gdy wogóle nic sie nie prowadzi.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nudy dziś u mnie. Wczoraj byłoładnie ciepło to pełno ludzi chodziło, a dziś ochłodzenie w pogodzie i klientach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrao _mała
Kilka/kilkanaście tygodni temu dziewczyna pisała na kafeterii, że właśnie ma bardzo malutki lokal i chciałaby w nim otworzyć sklep z tanimi kosmetykami do makijażu, chyba RUBY ROSE, nie pamiętam dokładnie. Może właśnie zamiast odzieży pomyśl o czymś innym. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki dzienny utarg...
...powinien, wg. Was, być w sklepie odzieżowym, żeby opłacało się w to bawić? Powiedzmy w sklepie o pow. 20-50 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mozecie mi pomoc w wyborze lokalu na sklep odziezowy: 1) 45mk, w cichym centrum handlowym, sliczny lokal 2) 75mk, raczej ciche miejsce, sredni lokal 3) 40mk, super miejsce, mnostwo ludzi, ale kiepski lokal i schodzi sie w dol jak do piewnicy cenowo bardzo podobnie, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepszym miejscem jest miejsce w podziemiu.Sama mam sklep w takiej lokalizacji i też w piwnicy.Ten sklep nie potrzebuje reklamy bo sam się reklamuje.Przed moim sklepem stoją zawsze manekiny i one wciągają klientki do środka.Dobry sprzedawca i dobry towar i sukces murowany.Sprzedawcę stawiam na pierwszym miejscu!Przetestowałam to i jestem tego pewna.Na 100 chętnych do pracy jako ekspedientka 1 posiada talent do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia0000
Dziewczyny kikla str wcześniej zapytałam o to czy ktoś orientuje się czy w ptaku są rzeczy takich firm jak: ammun, attentif, perzoni, say the maaca? Są to włoskie i francuskie ciuchy. Nikt nie odp. Proszę o info:) Gdzie można dostac te firmy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdam 7603
Ty zastanów sie dziewczyno czy sama podolasz z prowadzeniem biznesu. Jak mozesz podejmowac decyzje o wybraniu lokalu na podstawie jednej opini i to osoby z kafe zupelnie ci nie znanej. Tutaj wiekszośc z was narzeka, marudzi ze zle wam idzie a moze tak jak magdam poprostu nie potrafcie tym wszystkim kierowac??? Bo MagDAM NO POPROSTU ROZWALILAS MNIE, NO TEPOTA I GLUPOTA WYCHODZI OD CIEBIE USZAMI, ALE DLA MNIE NIEPOJETE JAK MOZNA WAZNE DEYZCJE PODJAC W OPARCIU O JEDNA SUGESTIE NIEZNANEJ OSOBY. MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osoby piszącej wyżej. To że tak rzadko ,,udzielam ,, się na tym forum ,to nie znaczy że nie śledzę go.Zaglądam tu często.Sklepy mam już od 7 lat i chciałam podzielić się moim doświadczeniem (zresztą tak cennym.) Udzieliłam bardzo istotnych informacji,których jestem pewna.. Ty jesteś tutaj z tego co obserwuję ,od ubliżania wszystkim.Szkoda mi czasu na komentarz twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa parodia!!!, dziewczynko osmieszylas sie swoja wogole nie potrzebna wypowiedzia,nic ci do mojego lokalu,pytalam o opinie dziewczyn z doswiadczeniem, i nigdy nie podjelabym dezyzji opierajac sie tylko na nich, wiec precz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się :)
ja też uważam, że trzeba patzreć gdzie najwięcej ludzi się przewija a nie tylko na wygląd sklepu. To co pisała Terenia o wystawianiu rzeczy przed sklepem to super pomysł. Mnie jako klientke zachęciłoby to do wejścia do środka. Co jeszcze ja lubię jako kupujący, to widoczną cene, bo czasami jak nie ma to nie wchodzę, bo myślę ze pewnie cholernie drogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większość z was
to niestety głupie cipy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadam sie z odpowiedzią
powyzej, glupie sklepikary ktore ciagnal od pierwszego do pierwszego i tylko narzekaja jak nie macie glowy do bizneu to zajmijcie sie sprzataniem, praniem, prasowaniem bo widze ze takie tepoty z was a madziu glupia jestes az milo sie posmiac ;) hehe powodzenia nieudaczniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdam
laiku mam ogromne doswiadczenie ale ty chyba nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panią Wielką Bizneswoman. Dobrze, że próbują, że pytają a "cipa" jest ta co siedzi i najmniej ma do powiedzenia na temat i szuka okazji by tylko zaznaczyć jaka to ona jest doskonała, zajmij się czymś kobito bo wszyscy już tu tobą rzygają, przepraszam za wyrażenie ale inaczej się nie da. Pozdrawiam Tych którzy żyją od 1 do 1 i się jeszcze trzymają :). Życzę tym co tak bardzo narzekają na butiki z ogromnymi marżami by te głupie butiki od nich nigdy towaru nie kupować. Bo po co kupować od hurtownika 50 bluzek, który potem pisze głupoty, że sprzedaje się z wysoką marża a sprzedawaj zwykłym klientom po jednej może wtedy będziesz szczęśliwa. Teraz do tych co im się nie udaje. Jest ciężko czasem trzeba podjąć decyzje o zamknięciu ale podziw się należy tym co miały odwagę na własny biznes może nie wyszło ale nie sztuka usiąść i krytykować sztuką jest założyć własną firmę stworzyć stanowisko pracy i chociaż przez chwilę ją utrzymać. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
żygaj sobie pustaku bo to nie ja pisze, jesteś tak pusta że nadajesz się tam gdzie twój nick na dworzec, nieługo otowrzycie lodówkę i też napiszecie że ja pisze, mądrzy ludzie tu piszą swoją drogą , że jesteście tępe i zacofane wierśniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ale glupie
z was pindy i wcale nie jestem zadna eiro costam, jak ktos ma inne zdanie od waszego zacofanego to odrazu jest euro... glupie glupie glupie, nic dziwnego ze zamykacie te wasze zapyziale zklepy skoro nawet nie potraficie wysluchac konstruktywnej krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepy pmyleczka mala
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze mała definicja: "Konstruktywna krytyka rodzaj krytyki, która charakteryzuje się tym, że osoba krytykująca przedstawia lub sugeruje jednocześnie sposób lub sposoby rozwiązania problemu poddanego krytyce. Można ten rodzaj krytyki zaliczyć do krytyki wyższego poziomu w przeciwieństwie do zwykłej krytyki pozbawionej tej cechy." Czy aby na pewno Twoja krytyka jest konstruktywna. Lepiej nie używać słów jeśli nie zna się ich znaczenia. Pozdrawiam i na tym kończę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×