Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość @triumph-nowy model
A ja dostalam od swojego chłopaka zestaw bielizny na Walentynki .Biustonosz , majtusie i koszulkę w kolorze malinowym i z wzorem w seksowne usta . Nie wiem ile to kosztowalo , ale warte grzechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notak!!!
Ale sklepy Triumpha też padają . Dwa z czterech w moim mieście się zwinęły. Chyba większą szansę mają te w dużych miastach i w galeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIMBI29
czy ktoś z was handluje bielizna damską taką z wyższej półki cenowej ? byłbym zainteresowany tematem , jakieś wskazówki , jak i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notak!!!
Na wyższą polkę musisz duzo zainwestować,jakieś 100 tys minimum,żebyś mial klientele i odpowiednie utargi. Wiem bo moja kumpwla w tym biznesie siedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
dziewczyny szukam jakichś fajnych kurtek wiosennych widzialyscie jakieś fajne ??? Jutro jadę do wgo napisze wam jak bylo w zeszłym tyg bylam w wolce i maximusie i bez zadnych rewelacji... Za ile kupujecie kurtki czy plaszcze wiosenne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam bieliznę. Bazuję na Chińskiej bo droższa mi nie schodziła i zrezygnowałam. Mam majtki, biustonosze, rajstopy, getry, piżama koszule, szlafroki. Dobrze schodzą mi majtki wyszczuplające, w sezonie stroje kąpielowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYTAJCIE DOKŁADNIE NAPISAŁAM ŻE KUPIŁAM PAKIET OUTLET A TO ZNACZY ŻE NIE MA PEŁNYCH ROZMIARÓWEK TO SĄ KOŃCÓWKI SERII DLATEGO POTEM JEST PROBLEM ZE SPRZEDAŻĄ BO JAK PANI SIĘ SPODOBA KONKRETNY WZÓR TO JEST JEDEN ALBO DWA Z ROZMIARU A TEGO WŁAŚCIWEGO NIE MA.OGÓLNIE TRIUMPH JEST BARDZO DOBRĄ FIRMĄ. MAJTKI WYSZCZUPLAJĄCE U MNIE TO HITY WIOSNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtki wyszczuplające
majtki wyszczuplające to się sprzedawały 2-3 lata temu teraz to nie hit tylko wysprzedaż jakiś resztek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtki i płaszcze wiosenne
kurtki i płaszcze wiosenne po co dzisiaj był już upał, 15 stopni , od razu się wejdzie w krótki rękaw już, jak zwykle co roku, kurtek wiosennych się nie założy ani razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wracając do tych metek... - czy mogę do ubrań firmowych typu Zara, Vila - które kupiłam powiedzmy w pakietach i nie mają metek dodać swoje metki z informacją o cenie i rozmiarze i będzie OK? Ciekawe, czy można gdzieś zdobyć i kupić firmowe metki? Bo jednak "zwykłe" przy markowych rzeczach kojarzą mi się z lumpeksem ... Jak Wy sobie z tym radzicie? PS. A pomysł z bielizną mi się podoba. Jest duże zapotrzebowanie. Tylko musisz mieć naprawdę zróżnicowany towar i duży wybór - zarówno duuuuże rozmiary, jak i te malutkie, bo i z małym biustem czasem jest problem kupić coś fajnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie akurat majtki wyszczuplające dobrze schodzą i oszczędź sobie głupie teksty:) średnio mnie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita28
Dziewczyny dzięki wielki za wskazówki i podpowiedzi. Ja jak pisałam wcześniej oprócz bielizny damskiej chcę położyć duży nacisk na bieliznę męską. Wszystkie wiemy, że bielizny damskiej jest dużo wszędzie. Z bielizną męską już tak nie jest. Czy waszym zdaniem 50 tys. zł na rozkręcenie interesu wystarczy? Dodam, że pracuję też w innej branży, wykonuję pewne zlecenia na komputerze i mam z tego średnio 2 tyś. miesięcznie. Myślę, że mogłabym wykonywać te zlecenia siedząc w sklepie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Martita28
daj sobie spokój z męską bielizną , szkoda zachodu i miejsca w sklepie , w porównaniu do damskiej ,na męskiej nie zarobisz za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Martita28
bielizna to specyficzny towar , na sto kolekcji wypuszczonych na rynek , jedna się przyjmuje na dłuższy czas , trzeba mieć doświadczenie by mieć w swoim sklepie trafioną ofertę , taką by każda klientka znalazła to czego szuka . dobrze by było gdybyś miała kogoś kto wprowadzi cię w branżę , kto szczerze doradzi jakie modele zakupić , jakie rozmiary w jakich fasonach sprzedają się najlepiej itd ale z reguły każdy uczy się na swoich błędach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gonia
wylacza capslock na poczatek.... to jednak kupilas pakiet nieschodzacych rozmairow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały sklep z odzieżą
witam mam w planach otworzyć mały sklep z odzieżą dziecięcą, dla dorosłych, trochę bielizny, rajstop itp. , jednak przeraziła mnie wiadomość, którą przeczytałam tutaj, że potrzeba minimum 20 a niektórzy nawet mają 50 tys. złotych.:( Ja mam tylko 10 tys. i chciałam zacząć od małego zatowarowania sklepu. Czy to wystarczy? Czy odpuścić sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 10 tysiecy to nawet nie wyr
za 10 tysiecy to nawet nie wyrobisz zysku na następny towar, zależy jaki masz metraż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały sklep z odzieżą
mały sklepik, łącznie z zapleczem 15m kw. za wynajem nie będę płacić przez pół roku, bo to punkt mojej sąsiadki i powiedziała, że mi odroczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały sklep z odzieżą
jeszcze mam pytanie, ile procent sprzeda się zakupionego towaru w ciągu miesiąca, bo muszę to wszystko obliczyć i nie wiem jak. Czy mogę liczyć np. 50 % czy mniej czy więcej? czyli zakupuję towar za 10 ty. sprzedaję z tego np. połowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzooo mało
10 tyś to bardzo mało na towar, zdecydowanie za mało, aby cokolwiek sensownego kupić i rozkręcić sprzedaż: bielizny, odzieży dziecięcej i dla dorosłych. Nawet jak na taki mały metraż to jest to bardzo mała kwota. Raczej zrezygnuj, albo poszukaj dodatkowych funduszy. Może być tak, że sprzedaż tylko 10 % tego co masz na sklepie. Ja na 50% sprzedaż generalnie bym nie liczyła. Raczej mniej niż więcej. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały sklep z odzieżą
dzięki za odpowiedź, a tak cieszyłam się, że wreszcie będę miała coś swojego:( nie mam od kogo pozyczyć:( trudno, muszę zrezygnować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jestescie
zacznij od sprzedaży internetowej na to nie potrzeba pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to 10 tyś. na zatowarowanie 15 m2 wystarczy na początek. Wiadomo że od razu tłumów nie będziesz miała, ale jeżeli przywieziesz ciekawe rzeczy to i klienci się znajdą i z czasem się rozkręcisz. Tym bardziej że nie musisz się martwić czynszem. Ale to jest tylko moje skromne zdanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i jej starczy:
może by jej starczyło na zatowarowanie, ale jeśli sprzeda z tego np. tylko 20% , do tego licząc że zarobi na tym ok 30%, to czy starczy jej na zapłacenie zusu i podatku?? a gdzie jeszcze zarobek dla siebie i pieniądze na nowy towar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i jej starczy:
rachunek jest prosty = NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
jak ty to liczysz????????...że co, że w ciągu miesiąca utarguje 2000 zł???...czyli 100 zł dziennie??? jak się nie wie, to lepiej nie zabierać głosu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 tysiecy ok
10 tysiecy ok a wyposazenie, sklepu, manekiny, dodatki, kasa, fiskalna czy tam coś do wystaiwania paragonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały sklep z odzieżą
to ile dziennie można wyciagnąć utargu?:) punkt jest w dobrym położeniu, ale jest to mała miejscowość także nie wiem jak to policzyć:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×