Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość kolorowesnymam
Alekso... w takich miejscach US chyba nie robi zakupu kontrolowanego . kara za nie wydanie paragonu czy faktury jest duża gdy sprawcą jest właściciel firmy , lub gdy sprzedawca zezna ,że pracodawca polecił mu nie dokumentować sprzedaży. jeżeli pracownik zezna ,że zrobił to bez wiedzy właściciela , że np chciał zapłatę za ten towar sobie przywłaszczyć , bo np pracodawca zalega z wypłatą , to dostanie mandat np 200zł . faktem jest też ,że wielu nie chce faktury , bo sami potem sprzedają na lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Znajoma była tam kiedyś w czasie kontroli US to 99% stoisk pozamykane, a dlaczego? Bo cynk dostają." Dokładnie! Tez mnie to dziwi, że nikt się za to nie weźmie, tylko ciągle nam podatki podnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
Alekso , małe to twoje miasto , pewnie ciągle ci sami klienci cię odwiedzają. to co tu czytam , masz wystarczające doświadczenie by rozszerzyć działalność . może warto byłoby otworzyć drugi sklep w sąsiednim mieście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w takich miejscach US chyba nie robi zakupu kontrolowanego . " Wiem, ze robią, bo rozmawiałam ostatnio z dziewczynami z jednego stoiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprzedajesz przez internet? może wystaw rzeczy na allegro, w tym przypadku ważne są zdjęcia , mi się bardzo podobają te co był w tych linkach co podawałam, ciekawie to wyglądało a nie masz możliwości przeniesienia sklepu do większej miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nawet miasto nie jest :) Rozglądam się za czymś sensownym, ale raczej w jakiejś miejscowości lub małym miasteczku, bo w najbliższym większym mieście otwiera się za chwilę następna duża galeria, a małe sklepy padają. Trudny rynek tu jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a sprzedajesz przez internet? może wystaw rzeczy na allegro, w tym przypadku ważne są zdjęcia , mi się bardzo podobają te co był w tych linkach co podawałam, ciekawie to wyglądało a nie masz możliwości przeniesienia sklepu do większej miejscowości?" Przeniesienie nie wchodzi w grę, bo jak pisałam mam swój lokal, ale myślę nad następnym sklepem. Przez internet też mam zamiar sprzedawać. Pisałam już wcześniej o tym, że złożyłam wniosek o dofinansowanie na sklep internetowy, ale wszystkie formalności są jeszcze w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze, że wszyscy wiedzą co się dzieje, że nie wystawiają faktur a nikt z tym nic nie zrobi! Ale to przecież tylko Polska więc cóż można wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
dla mnie to trochę nie realne bo przecież jak biorą towar z zagrbanicy nikt im bez faktury nie sprzedaży, no chyba że kuoujecue sama cinszczyzne to wtedy tak chinczyk wystawi fakture za 5 dolca zeby na cle nie placic i vatu , bo takot by imsie nie opłacało to robic , majac zagraniczna fakture do rozliczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Unii, a dokładniej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, więc składałam w ARiMR - działanie 312: Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"eurolifestyle dla mnie to trochę nie realne bo przecież jak biorą towar z zagrbanicy nikt im bez faktury nie sprzedaży, no chyba że kuoujecue sama cinszczyzne to wtedy tak chinczyk wystawi fakture za 5 dolca zeby na cle nie placic i vatu , bo takot by imsie nie opłacało to robic , majac zagraniczna fakture do rozliczenia" Osobiście rozmawiałam kobietą, która importuje z Francji i Włoch i mają bardzo pozaniżane faktury stamtąd. Więc później, żeby nie nabijać sobie zbyt dużej sprzedaży, zaniżają lub nie wystawiają faktur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ciekawe jak to robią, mnie żaden zagraniczny hurtownik nie chciał wysłać ani zaniżyć faktury, owszem chinczyk tak, to bez problemu ale w Europie nie ma takiej opcji. Jakim cudem dostałaś z Unii na sklep internetowy mnie powiedzieli ze nie ma takiej opcji na sklep internetowy nie dają? Jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aha o o jaką kwotę sie starasz jesli mozna wiedziec oczywiscie>??" 90 tys. Maksymalnie można dostać 100 tys. na jednego pracownika, ale jest to na zasadzie refundacji, a refundują 50% wydatków netto. U mnie większość tej kwoty byłaby na wykończenie lokalu, reszta na sprzęt, wyposażenie i oprogramowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
duże firmy handlowe , zawsze wystawiają faktury. nie ma możliwości by od takiej kupić bez dokumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze nie dostałam, jestem w trakcie formalności, na razie przeszłam ocenę formalną. Trzeba mieć firmę w miejscowości do 5 tys. mieszkańców :) Wniosek składa się w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a to pewnie dlatego , ja skłądałam przez profesjonalna agencje doradztwa ale z miejsca odrzucili ze na sklep internetowy nei dostanie sie ani grosza z unii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ,że ja nie mieszkam w takim ..;p ale niby sa jeszcze mikroprzedsiębiorstwa i rozwój przedsiębiorczości, nie pamietam dkoladnie jak to sie nazywalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euroliefstyle, ,,to moglas skladac na stacjonarny, moze by sie udalo, a jakby dali to czemu nie probowac.. z jakiego programu korzystalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
chcialam z funduszy unijnych nie pamiętam już jak to się fokładnie nazywa na max trader pl, skłądałam wniosek przez nich oni to załatwiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Link do galerii z przykładowymi zdjęciami odzieży marki YSATIS (www.yzatis.gr) http://www.facebook.com/album.php?id=153113658085028&aid=33835 Z góry przepraszamy za jakość zdjęć, ale przy obecnej ilości asortymentu nie jesteśmy w stanie zrobić zdjęć odzieży "na manekinie" Kolejne zdjęcia jeszcze w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
witam jak już tu wcześniej pisałam otwieram portal hurtowy , jest nadal w budowie , bo są dopracowywane moduły , testowane funkcje itd. poza naszymi wcześniejszymi , stałymi klientami , zarejestrowało się bez przeszkód jakaś ilość firm .jednak wiele osób rejestrujących się podaje dane , które system odbiera jako błędne i nie chce wygenerować loginu i hasła . Tu chodzi o NIP , który nie istnieje w rejestrze . z uwagi na naprawdę dużą ilość takich rejestracji , zastanawiam się co z tym zrobić ? czy to są osoby nie mające działalności , ale które dorabiają sobie handlując np na allegro itp , albo te które chcą czasem kupić towar bez faktur , czy to tylko zwykli ciekawscy , albo potencjalni klienci detaliczni itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
NIP nie ma nic wspolnego z dzialalnoscia ma sie jeden na cale zycie, chyba ze to jest spolka cywina lub jakas wyzszego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
do aleksa mam takie pytanie odnosnie dofinasowania ,z tego co tam patrze to dofinasowanie dla rolnikow ,na rozwoj ,mogla bys przeslac mi dokladnego linka gdzie mozna znalezc dofinasowanie do przedsiebiosrtwa juz istniejacego coco21@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
nie o to chodzi wiem ,że jest tak ,że każdy kto chociażby raz podjął pracę zarobkową , został zgłoszony do ZUS , ma NIP. ale tu chodzi o NIP zwiazany z regonem , czyli NIP powiazany z konkretna firmą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
co do posiadania NIPu na całe zycie , to za chwilę ma się to skończyć . w sejmie jest ustawa , która ma spowodować pozostawienie NIPów tylko osobom prowadzącym działalność gospodarczą , inni będa posługiwać się tylko peselem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czar__ama
podobne wzory również mnie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×