Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gwarek centrum hurtu tarnowski
i gory ? jakie place dla pracownika?? praca od pn-pt 10-20 i sob-ndz 10-18 mam dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaopatrzenie na zime
Czapki damskie, męskie dziecięce po 5,55 brutto, szaliki po 6 złotych , chusty jesienne po 6 złotych , oferta na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisiinka
sprzedam tanio sztuczna biżuterię. Cena do negocjacji. Na pewno się dogadamy :) proszę o kontakt pipi3223@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekiwalam lepszych utargow
jak na wrzesien beznadzieja,a u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapki dzieciece zimowe
prosze o oferte na benan@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 2.bb
stanowczo samemu osobiście, przeglądnęłam i ceny są o ok20, 30% wyższe niż na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Poprosze o te rekawiczki i szale na maila :):):) klodi.eko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
http://www.salonb2b.pl/forum/ , nowe forum dla małego biznesu, darmowa pomoc księgowej, można w spokoju pogadać o wszystkim można też reklamować się za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugamila
Coś tu jakas przedziwna cisza nastala. Gdzie cale towarzysto soe wynislo?Czyż by bunt i nowe miejsce na przechwalanie znalezione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylo milo
Bylo milo i sie skonczylo, ale to przez to chyba ze tu pisza takze wariaci i ublizaja. Szkoda ze opiekun forum nie reaguje. Moze zacznie i wszystko bedzie jak dawniej. W internecie jest duzo bespieczniejszych i milszych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikUSarmy
A ja tu będę podnosił temat żeby topik przeżył wszystkie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poullpoull
Witaj zaprasza do hurtowni BRITISH FASHION. To prężnie rozwijająca się hurtownia odzieży najlepszych Światowych marek. Ubrania oferowane przez naszą hurtownie pochodzą z końcówek kolekcji oraz nadprodukcji stanu magazynowego. Ubrania są nowe i nieużywane, posiadają wszelkie znamiona potwierdzające ich oryginalność. Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży między Wielką Brytanią i krajami UE. Poprzez wzgląd na kodeks handlowy, niektóre sieci handlowe usunęły metki przed transakcją między dalszym sprzedawcą. Są to jednak bardzo nieliczne przypadki. Większość asortymentu z naszej hurtowni posiada oryginalne metki. Nasze towary dostarczamy do państwa bezpośrednio z Wielkiej Brytanii. Zajmujemy się sprzedażą znanych i modnych marek z całego świata. Jako nieliczni na rynku Polskim oferujemy odzież z końcówek kolekcji w pełnych rozmiarach poszczególnych produktów np.: Obuwie. Rozmiar od 36 do 42, Pakiet 14 sztuk (mix. rozmiarów) . Umożliwiamy klientom prowadzenie ekskluzywnych salonów outletowych. 95% Polskich hurtowni outletowych oferuje pakiety z mixami w których bardzo rzadko zdarza się produkt w innym rozmiarze a już prawie wcale produty o takich samych rozmiarach. Nasza oferta wspaniale się nadaje do tego by pozostać partnerem w zarabianiu Twoich pieniędzy. Dzięki ciągłym badaniom rynku i obserwacji ludzi a raczej ich potrzeb uzupełniamy nasz asortyment. Chcemy by zawsze fasony były modne i na topie. Wyróżniamy się tym, iż działamy jak zwykły salon-sklep internetowy a w rzeczywistości prowadzimy hurtownię tak blisko Twojego biznesu. Już dzisiaj zostań naszym partnerem w sprzedaży. Każdy traktowany jest indywidualnie ponieważ u nas dostajesz swojego opiekuna zamówień, który staje się Twoim pracownikiem. Zapraszamy do składania zamówień w naszej hurtowni internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafarka
Gdzie sie reklamujecie? I czy sprzedajecie tez w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdka z tej strony
posiadam w ofercie sukienki z grubej dzianiny idealne na jesień i zimę. Ofertę ze zdjęciami wyślę mailem. Zainteresowanych proszę o kontakt; oferty.asia @ onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afabi1
Witam chętnie nawiąże współpracę z hurtowniami typu outlet, tylko znane, dobre marki, najlepiej włoskie......nie interesuje mnie odzież w Włoch za 10zł szt, tylko poważne oferty zainteresowani proszę o ofertę na maila afabi1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afabi1
podałam zły mail: afabi7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zapraszam na stronę www.vogahurt.pl Arakcyjne pakiety jesiennych tunik - 15 zł/szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2316
witam, proszę o ofertę sukienek z dzianiny EmodaXXL@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Środki trwałe w działalności..
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale czy jeśli prowadzę działalnośc gosp. i kupię telewizor za kwotę mniejszą niż 3500 zł to nie muszę tego zakupu wliczać do środków trwałych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
tak właśnie jest . całą kwotę możesz jednorazowo włożyć w koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do Aleksa nie mogę wejść na butiki , czy ty też tak masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
Aleksa , Amelia proszę zarejestrujcie się na nowym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mogę wejść na butiki, co się dzieje ostatnio z tymi forami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
ameliar ja też nie mogę wejść na butiki, co się dzieje ostatnio z tymi forami... http://www.salonb2b.pl/forum/ to jest postawione na nowo , niestety trzeba się na nowo zarejestrować , bo stare loginy nie działają butiki są na innym serwerze i ja nie mam tam dojścia , a bobesh zniknął od jakiegoś czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgoPoznan
Poszukuje wspólniczki z dobrym gustem do otwarcia boxu na WGO Poznan, hurt odzieży Francja-Włochy. Znam super miejsca, siedzę w tym od 3 lat. Ja inwestuję, daję dostawców, jedziemy razem po odzież, "Ona" wybiera towar i sprzedaje. Podział zysków 70 dla mnie / 30 dla niej. Są chętne? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×