Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
macie może sprawdzone hurtownie we Włoszech odzieży typu please???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, poszukuje hurtowni bądź osób, które sprowadzają odzież z Włoch, chce nawiązać współpracę zakupując towar przez internet, email na podstawie zdjęć, interesuje mnie odzież ale również bardzo dobrej jakości włoskie obuwie, proszę o kontakt osoby,które mogą cos zaproponować,pilne : jola21x@gazeta..pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym miesiącu zaczynam swoją przygodę z butikiem, miałam nadzieję na kilka info, ale odechciało mi się po przeczytaniu tego chamstwa na forum. Aż chce się niestety napisać, że to "takie polskie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbsh
Nie zważaj na chamstwo tylko pytaj :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiam
Hej, zamierzam w najbliższym czasie wybrać się do wólki.kosowskiej mam pytanie czy wszędzie w boksach wystawiają faktury? Jak jest z targowaniem się hurtowym u handlarzy? A czy są duże różnice cenowe míedzy boksami? :-) :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeważnie jest tak, że wystawiają faktury na życzenie i z ceną jaką chcesz. Ceny są różne, czasami różnica 2 zł, czasami 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, faktury wystawiaja na życzenie, tylko trzeba dopłacać vat, u jednych cały,a u innych pół, zalezy od boksu. Targować się nikt Ci nie broni, jesli trafisz na kogoś normalnego to wytargujesz,jak trafisz na jakiegos gbura to jeszcze Cie obgada w swoim języku :P Niestety ale już sie przekonałam, że nie warto kupywać odrazu jak cos sie spodoba, wielokrotnie idąc dalej,bądz na nastepne hale spotykałam taki sam towar, ale w niższej cenie. Niby3-4złtańsze na sztuce ale juz na paczce, czy na ilus sztukach nalatuje spora sumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można pracując w handlu pisać "kupywać" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
witam :) orientujecie się skąd można sprowadzać fajne torebki damskie, tj. Castella, david jones? i czy w Polsce można w hurcie zakupic takie marki czy koniecznie trzeba robić zagraniczne wyprawy" planuję otworzyć DG internetową związaną z handlem galanterii, nie chciałabym zaczynać od taniej tandety chińskiej... Mam przeznaczoną pewną kwotę na tę inwestycję, Mieszkam w dość sporym mieście, jest dwóch producentów galanterii. Wiem że można jechać po towar do Włoch ale na obecną chwilę i przyszłość będą to dość za duże koszty... PS. Z pracą u mnie w mieście jest tragicznie, albo pracuje się za 5zł/h w sieci real (gdzie ciągła jest rotacja),za śmieszne pieniądze u prywaciarza, na umowę śmieciową albo jeszcze mieć kupę lat doświadczenia w młodym wieku gdzie u mnie w mieście jest to nie realne, bądź wyzysk godzinowy za niewielkie pieniądze :( takie są przykre realia.. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"PS. Z pracą u mnie w mieście jest tragicznie, albo pracuje się za 5zł/h w sieci real (gdzie ciągła jest rotacja),za śmieszne pieniądze u prywaciarza, na umowę śmieciową albo jeszcze mieć kupę lat doświadczenia w młodym wieku gdzie u mnie w mieście jest to nie realne, bądź wyzysk godzinowy za niewielkie pieniądze smutas.gif takie są przykre realia.." ' ' następna gazela biznesu się wypowiedziała:D Szok. Do tej roboty trzeba ludzi inteligentnych, a nie tipsiary po zawodówkach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro taka/i inteligętna/y jesteś to po co się tu udzielasz? żałosne są twoje wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem inteligentna, fakt:classic_cool: :) Mam sklep, więc sobie czytam, a jakże... I zastanawiam się jak wy z klientami rozmawiacie z takimi brakami:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjjj i znowu się zaczynyna. Pani "inteligentnej" dziękujemy. Nie wnosisz nic nowego, tylko bez sensu krytykujesz. Wyobraź sobie, że są też klientki "mniej intelinentne" i u "inteligentenej sprzedającej" nic nie kupią. Nudzisz się w swoim sklepie? To zrób coś abyś miała mniej czasu na krytykowanie innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie jak tam idzie w październiku handel? U mnie po bardzo dobrym sierpniu i wrześniu trochę osłabło. Niby ludzie coś kupują ale jednak trochę mniej niż w poprzednich miesiącach. Jak to u Was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas full wypas opcja: ludzie się ubierają na święto zmarłych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodniopomorskie
U mnie może nie full wypas ale jest względnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zadań pytanie troszkę w innym temacie. Powiedzie ile pakcie za ogrzewanie ile to jest metrów i jak ogrzewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również poproszę o ofertę wraz z cenami na emaila monikaStojanowska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaakka900
ja mam 100m2 i place calosc wynajmu 1200zl z ogrzewaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza Sulechów
Mam zamiar otworzyć sklep odzieżowy.Jakie zyski można osiągnąć z takiej działalności?Mieszkam w Lubuskiem 18 000 ludności , blisko Zielonej Góry.Mam kwotę około 40000 , czy ta suma wystarczy na zatowarowanie sklepu (60 metrów).Jest już kilka sklepów w mojej miejscowości , i z tego co widzę nieźle prosperują. Mam zamiar w tą niedzielę wyskoczyć do Ptaka , ale słyszałam że lepiej jechać w tygodniu czwartek ,piątek i być tam z samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Odpuść sobie. Fokus w Zielonej Górze ma zbyt dużą siłę oddziaływania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna wariatka.Albo mąż bogaty , albo dotacja na dwa lata. Miałam kiedyś w zielonce sklep odzieżowy i fakt Focus niszczy handel w koło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza87
Witam, Jest tu może ktoś z okolic Wrocławia kto jeździ po towar do ptaka, wólki lub Tuszyna i może zabrać mnie za odpłatą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22222
Witam, mam zawieszona działalność, czy podczas zawieszenia mogę sprzedać środki trwałe np. laptopa, czy musze wykazać podatek dochodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że super październik. Ubierają się na maksa. Całe siaty dźwigają. Szczególnie w czwartki, jak jest 8 zł za kilogram szmaty. Zastanawiam się tylko, czy ona jednocześnie 10 bluzek na siebie zakłada? Pewnie, że otwierać sklep. 40 tys. wystarczy. A jak zabraknie to dołożysz kolejne 40. W końcu, jak ktoś kasą s.. to niech robi z nią co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam inne pytanie, gdzie przenieść firmę, do jakiego kraju? Dziś księgowa przysłała mi łącznie do zapłaty podatków 21 tyś, dużo i mało, a jak dobrze pójdzie to z własnej działalności będę miała emeryturę w wysokości 600 zł, albo i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką macie marżę na ubraniach,a jaką na biżuterii jeśli nią też handlujecie? Czy marża 70-100% na ciuchach i 100-200% na biżu jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy króras z was prowadzi ciucholand czy wszystkie macie nową odziez?jesli tak to jakie macie zyski na ciucholandzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu ile tej marzy 100 200% kobieto zejdz na ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×