Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
No to jaką macie marżę ? Dla mnie 100-200% na biżuterii to norma i żeby nie było towar ładnie schodzi. Na ciuchach już gorzej, bo ja nie mam tanich ciuchów z Chin, więc jak kupię sukienkę w hurcie np. za 70zł to max. mogę ją wystawić za 140zł. To nie jest działalność charytatywna, koszty stałe są spore, zus, opłaty, życie , jakoś trzeba na to zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outlet arena
Witam serdecznie , nasza hurtownia ma do zaoferowania nową odzież typu outlet . Kolekcje pochodzą z 2012 i 2011 roku . Piękne wzornictwo i wysoka jakosć tkanin zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających klientów . ----- CENY JUŻ OD 10 ZŁ NETTO ----- Aktualnie w naszej ofercie posiadamy odzież damską , męską i młodzieżową marek : DIESEL , GAUDI , FORNARINA , RICH &ROYAL , OVS , LUSSILE , MADLEN , BODY ACTION , CLAUDIO CAMPIONE , DANIEL HECHTER , KITARO , TOMMY HILFIGER , JOOP i wiele innych . Prowadzimy również sprzedaż obuwia i torebek . Przykładową galerię zdjęć można zobaczyć na fan page - facebook pod nazwą : Outlet Arena - Hurtownia Odzieży Katowice . ( prosimy o polubienie nas :))) Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres : outletarena@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba na niesorcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana odzieza obowiem pierre Cardin Moncler itd....Prospekt kontakt jussiemilio@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujesz regały sklepowe w bardzo korzystnej cenie... ZAPRASZAM na stronę http://dametcw.pl lub allegro (sprzedający: bogdan_nowgrzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, poszukuje we wloszech fajnych hurtowni badz fabryk. macie jakies namiary? nie mowie o outletach typu the mall bo bylam wczorajponiewaz ceny nie rzucaja na kolana zeby zabrac na tym. jedynie zeby kupic sobie cos tanszego niz w polskich markowych sklepach. czy wiecie gdzie dokladnie zaopatruje sie WGO? czy naprawde sa to wloskie rzeczy czy moze chinskie hurtownie we wloszech? czasami na gieldzie mozna kupic sliczne rzeczy stad poszukuje ich zrodla we wloszech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam adresy, ale niestety się nie podzielę i wątpię, że ktoś Ci coś poda. Takie rzeczy szuka się samemu. Bynajmniej ja poświęciłam sporo czasu na dotarcie bezpośrednie do dobrych fabryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myslalam ;) jestem na miejscu i szukam,szukam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto szuka ten znajdzie, znaleźć dobry kontakt to 90% sukcesu. Nie zrażaj się niczym, najlepiej od razu mów czego szukasz i za ile. Ktoś w końcu się tym zainteresuje. Dobra jest rozmowa bezpośrednia. Tam skąd ja biorę towar najważniejsze jest podejście, że jak jak zarabiam na dobrej jakości i cenie to oni również. Nie wszyscy to potrafią zrozumieć. Powodzenia, będzie ciężko, ale pewnie dasz radę coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaakka90000
ktos ze stałych bywalcow w wolce kosowskiej orientuje sie czy maja teraz w sobote otwarte?? dzwoniłam do kilku polakow mowia ze maja zamkniete ze robia sobie długi weekend.. natomiast nie wiem jak inni..przez tel mowia ze otwarte ale nie wiem czy sa swiadomi ze piatek to swieto itd..a jade az Gdyni wiec nie chce w ciemno jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedź w inny dzień, część będzie miała zamknięte, na pewno nie będzie to normalny dzień handlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaakka90000
pewnie gdybym nie miala tak daleko to bym nawet sama jechała.. a ze jade az z Gdyni t nie dam rady jechac cała noc potem do 12 robic zakupy-co tez niezle daje w kosc a potem jeszcze wracac do nocy.. jade z mezem i akurat teraz sobote ma wolne i pasuje nam.. no nie wazne.. dzwonilam jeszcze w kilka miejsc i maja otwarte wiec mysle ze nie bedzie tak zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Jesli Ktos ma fajne oferty włoskich ciuszków. Na Hurt Prosze o podesłanie na email. Pozdrawiam Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok COS znalazlam! :P w zasadzie to co chcialam. jezeli chodzi o fabryki/hurtownie niskiej polki. mam tylko dwa pytania. jak jest z kupnem? moge to kupic jako osoba prywatna czy musze na fakture? w jakie dni funkcjonuja? co z weekendem? z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pytanie o fakturę to chyba żart? jeśli chcesz sprzedawać faktycznie to zawsze musisz mieć faktury, coś można ukryć, ale to nic nie da. dochodowy, vat, zawsze faktura to koszt. im więcej faktur tym mniej podatku. nie możesz prowadzić działalności nie mając towaru na stanie. jeżeli chcesz sprzedawać sporadycznie i mało to ok, ale jeśli stale to faktura musi być. przejdź jakieś przeszkolenie u księgowej, żeby za 3 mc nie było końca twojej działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle działa nadal
Czy już nie działa? Dostaliście przesyłki od 2010 roku od tej firmy Eurolifestyle. Napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos z was prowadzi ciudcholand?jak wam idzie ?ile na tym zarabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prowadze,idzie ok,na waciki mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie nad ciucholandem pod namiotami ? Miejscówka jest bardzo dobra, samo centrum miasta. Mam już własny butik z odzieżą damską a od wiosny planuje dodatkowo założyć ciucholand bo ludzie naprawdę chodzę do takich sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co wychodzisz chociaz 1500 zl na czysto w ciucholandzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodze nieco wiecej i nie handluje niesortem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedz mi jeszcze prowadzisz swój sklep w jakims wiekszym miescie czy w mniejszej miejscowosci?ile masz konkurencji?i powiedz mi czy w zimie jest znacznie mniejszy ruch i utarg czy nie ma róznicy czy to lato czy zima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miasto wojewodzkie..na ulicy 10 lumpeksow..obroty wieksze w miesiacach letnich..ty prowadzisz czy tez zamierzasz??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadze sklep z odzieza nowa i przyznam ze obroty nie sa najlepsze odkad kolezanka obok otwarła ciucholand i rozwazam czy nie sprobowac otworzyc jeszcze ciucholandu moze by mi troche lepiej szło bo jak widze ile ludzi ubiera sie w ciucholandzie i jaki utarg ma kolezanka to coraz bardziej mam chec sprobowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i otworzysz sklep kolo kolezanki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,nie narazie bym jeszcze prowadzila sklep z nowa odzieza a chialabym otworzyc w innym miejscu i zobaczyc narazie jak pojdzie zeby nie zostac bez niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a obroty spadły po otwarciu ciucholandu??jak daleko jest od Twojego sklepu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak i to prawie o połowe,kolezanke mam za sciana,wszystko jest w jednym budynku,obok jeszcze apteka i fryzjer ale oni to akurat nie konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko otworzyc lumpeks,ludzie i tak beda przychodzic a z nowa odzieza napewno nie pociagniesz długo...i oczywiscie towar najlepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×