Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość bobesh
Wkurzają mnie spamiarze i naciągacze. Z powyższej "kasy-na-rozruch" § 4 Usługi 1. Usługodawca świadczy na rzecz Użytkowników, drogą elektroniczną usługę odpłatną Wysłanie Wniosku. 2. Z usługi Wysłanie Wniosku może skorzystać każdy Użytkownik, który wypełni formularz rejestracyjny udostępniony przez Usługodawcę na Stronie Serwisu Internetowego oraz dokona jednorazowej płatności za realizację usługi. itd. Ciekawe ilu naiwnych już wysłało sms-y za wysłanie wniosku na księżyc. Amber Gold to przy nich leszcze :}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same głąby tu są. Jakaś pała co chce sprzedawać Pierr Cardin poprzez forum kafeterii w tym drętwym topiku.Będę miała coś oryginalnego, a nie chińszczyznę hahahah. Nic nie będziecie miały. Idzcie robić do Lidla póki czas. Może brutalnie się wyrażam, ale taka jest prawda. Trzeba na biznes patrzeć realnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjbutik
Strona na razie się rozwija więc nie ma za dużo rzeczy, wrzucane są automatycznie a stronę internetową traktujemy jako dodatek zwłaszcza, że była robiona przez nas samych więc wystarczyło tylko wykupić domenę. Jak tam idzie handel obecnie u Was? My sprzedajemy w bardzo dobrym miejscu , samo centrum miasta i jak na razie jest ok. Idzie nadspodziewanie dobrze, czas pokaże co będzie dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej bedzie kicha i pojdziesz z torbami jak reszta tych naiwnych bab. Got the message?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
post powyżej troszkę jak wypowiedź sfrustrowanej osoby. ale.... niestety troszkę w tym racji jest. Pełno jest tutaj osób, które piszą, że nie chccą chińszczyzny i będą mieć towar inni niż wszyscy. Prawda jest jednak taka, że większość sprzedaje tanią chine z wólki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak w wólce da się znaleźć również dobre rzeczy. Mam już swoje punkty i jak jadę po towar to chodzę po konkretne rzeczy które wiem, że mi się sprzedają plus jakieś kilka rzeczy. Ale to wszystko się poznaje, w jednym boksie są lepsze swetry, w innym lepsze kurtki itd... Trzeba szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam odziez outletowa, bershka, merlose, laredoute itp, bardzo tanio w ofercie wiekszosc to jeansy bluzeczki i sukienki. Posiadam 150 sztuk calosc sprzedam za naprawde mala sumke, prosze pisac konrad.g.inf@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam nadzieje,ze jeszcze tu jestescie. planuje otworzyc box na wgo z odzieza dosc wysokiej polki jaka mozna zakupic np takim miejscu tz galeria lafayette.wysoka jakosc ceny atrakcyjne co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślimy, żebyś najpierw nauczyła się pisać poprawnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kamili (la-fayate) czesc, a jakie firmy bedziesz miala? producent wloski, francuski, polski? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattiaaa
Mam do was pytanie:) Chcałabym zaopatrzyc swój butik w spodnie jeansowe które teraz są na czasie... z dziurami , dzetami i cyrkoniami, poszarpane itp tylko nie piszcie ze Ptak czy Warszawa bo tam ceny tych spodni sa bardzo wysokie. ja sama kupiłam sobie kila par na targach gdzie sprzedaja je bugarzy i ormianie... Może wiecie gdzie oni sie zaopatruja??? Jeżlei ktoś mogłby sie ze mna podzielic taka informacja to bede wdzieczna. I z góry dziekuje za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bułgarzy i Ormianie szmato pisz wielkimi literami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Bułgarami nie wygrasz. Oni zaopatrują się u swoich, a jak wiadomo swój swojemu da inną cenę niż Polakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję osób chętnych do stworzenia własnej sieci konsumentów. Masz ogromną szansę dorobić lub stworzyć własny biznes. Nie szukam sprzedawców ale osób, które potrafią wykorzystać swój potencjał i są przy tym przedsiębiorcze. Praca nie polega na tzw. „chodzeniu od domu do domu”i wciskaniu ludziom różnych rzeczy. Wystarczy internet i trochę wolnego czasu np. godzinka dziennie na początek. Nie rezygnuj ze swojej stałej pracy! Pokażę Ci jak w ciągu kilku miesięcy zarobić naprawdę niezłe pieniądze… a później, kto wie, może nie będziesz już potrzebował pracy „na etacie”. Praca polega na reklamie FM GROUP - budowaniu własnej grupy dystrybutorów - konsumentów. Działamy w ponad 60 krajach i dalej się rozwijamy! Jeżeli jesteś zainteresowany, proszę skontaktuj się ze mną, a wszystko Ci wyjaśnię i zdradzę tajemnicę jak zostać wolnym finansowo! Pamiętaj! Pracujesz ile chcesz, pracujesz z kim chcesz, firma niczego Ci nie narzuca, żadnych ukrytych kosztów! Zapraszam na moją stronę www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ANIAMANIA - czy mogłabym poprosić Panią o kontakt luxuryitalia@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaFashion
Czesc, szukam fajnych kamizelek na zime! Z lisa i krolika. Ktos morze udzielic info.? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Myślimy, żebyś najpierw nauczyła się pisać poprawnie usmiech.gif blad literowek w nazwie wlasnej piszac z iphona nie sposob popelnic blad piszac za pomoca slownika. Jezeli chcesz komentowac to pisz w swoim imieniu ,a nie innych uzytkownikow. czy ktos wie jak jest sprzedaza na wgo?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce otworzyć butik, powiedzcie gdzie kupujecie ubrania? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaFashion
SZUKAM :Futra, Kamizelki na zime! Prosze o Kontakt !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam mały sklep z odzieżą i kiepsko mi idzie czy znacie jakieś namiary na fajne hurtownie prosze o kontakt na e-mail JUSTYNA050505@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bułgarzy też zaopatrują się na Wólce Kosowskiej co poniedziałek jest ich tam setki biorą chłam ,który nie schodzi i dlatego mmają niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaFashion
SZUKAM KURTKI / KAMIZELKI NA ZIME! Prosze o pomoc Kontakt P_KPL@hotmail.com Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemotoja
chce otworzyć sklep z odzieżą gdzie najlepiej kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fantastyczny top: wszyscy wołają o pomoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy czegoś szukają albo próbują sprzedać chłam hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Czy któraś z Was orientuje się gdzie można dostać ciuchy "made in italy" w hurcie najlepiej w okolicach mazowsza? oczywiście tak napisane jest na metce (skąd są de facto to nie wiem), chodzi mi o tuniki, narzutki, spodnie dresowe. Większość rzeczy jest bawełniana. Od razu mówie, że w Wólce Kosowskiej nie ma, są dużo gorszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wólce też są włoskie rzeczy. Ale może akurat twoich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluzy Jack Daniels
Sprzedam bluzy damskie Jack Daniels szare i czarne, rozmiar S/M i M/L. Hit sezonu. Cena netto 28zł. Minimalna ilość zamówienia 20sztuk. Zainteresowanych proszę o podanie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BLUZY JACK DANIELS proszę o zdjecia kate1981@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , planuję wyjazd do Włoch po towar (pierwszy raz) własnym samochodem . Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt marta232325@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×