Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
tak tylko kurcze tam gdzie chce otworzyc to tez juz sa 3 lumpeksy i troche sie boje ale nie mam duzo do stracenia bo zawsze taka odziez wyprzedam po 2 zl czy 1 zl. a powiedz mi po ile kupujesz sort i jakie masz mniej wiecej ceny w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myslalam o dotychczasowej lokalizacji,..bo przy lumpeksie na nowych ciuchach sie nie utrzymasz,jaki masz duzy lokal? jaka klientela przychodzi?czy lokal własny czy wynajmowany? i z jakiego miasta jestes?? jak daleko to pomoge ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko obok niej juz nie otworze bo w tej miejscowosci i tak juz sa 3 wiec 4 to juz by bylo za duzo bo to mala miejscowosc,wunajmuje lokal 45 m,czynsz 1100 zl,głownie to przychodza klientki w wieku 30-50 lat.jestem z małopolskiego pomiedzy krakowem a nowym sączem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie???? skoro kolezanka otworzyla i ma obroty a jak bedzie 2 lumpeks kolo siebie to bedzie przychodzilo wiecej ludzi...tymbardziej ze ludzie wiedza ze jest lumpeks..a jakim towarem handluje kolezanka? kupilabys tam cos? i jakie ma utargi??ja jestem z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Zus maly czy duzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce za bardzo wchodzic z nikim w konflikty dlatego zdecydowalam ze jak otworze to w troche wiekszej miejscowosci czynsz ten sam,metraz tez ten sam tyle tylko ze nie bede miala ciucholandu za sciana i nie bede sie z nikim klocic przez to.w lecie ma około 10 tys utargu ,teraz około 6-7 tys,ma niesort ale ciuchy swietne same firmówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze pół roku mały zus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz moze na mojego emaila: karolinam1989@interia.pl nie bedziemy zasmiecac tu forum moimi rozterkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm..wiec jezeli chcesz otworzyc w innej miejscowosci to najpierw zrob rekonesans miejsca...poza tym jezeli masz otwierac to na wiosne bo teraz jak wiesz ida "cienkie " miesiace.przy tym czynszu i dobrym towarze i oczywiscie trafionej lokalizacji to bedziesz miala niswco wiecej jak na waciki i oczywiscie towar prima sort..a ile u niej kosztuje sweterek taki dłuzszy-kardigan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za idiotki... Już nikt rozsądny tu nie wejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rozsadek sie odezwał:) a moze ludzkie pojecie przeszło obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za utarg 10 tyś? miesięcznie czy dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle,ze miesieczny:) przy 27 dniach handlowych w pazdzierniku wychodzi po 370zl dziennie.-jak na lumepks to nie mam wiedzy czy to dobry utarg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żaden utarg, zus, czynsz, towar, podatki, paliwo, telefon, prąd itd. I co zostaje ?? nic. Dla takiego utargu nie warto nic otwierać. Poważnie. 1000 zł dziennie to jest minimum przy małym sklepie, żeby wszystko działało jak należy. Wiem, że większość myśli tak : sprzedam na 10 tyś i z tego 4 tyś mojej wypłaty, ale to tak nie działa. Jeżeli ktoś jest zachwycony, że ma 300 zł utargu dziennie to czas odwiedzić lekarza. Jestem przerażona waszą wizją działalności i znajomością praw handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla niej z 10 tys utargu zostaje juz po wszystkich opłatach 2500-3000 zl to jeszcze nie tak zle,to jest mała miejscowosc wiec nie ma sie czego wiecej spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierz w cuda, że z 10 tyś zostanie dla niej 3 tyś na czysto. To nie jest prawdą. Absolutnie. Sprzedaję od kilku lat, bardzo dużo i mimo, że mam ogromne utargi to moja wypłata jest na poziomie 4 tyś zł. Po prostu nie da się wziąć 3 tyś dla siebie z 10 tyś, chyba, że chcesz zamykać po kilku miesiącach albo popaść w długi. Podstawowy błąd: sprzedam na 10 tyś, moja wypłata to około 3 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja to wiem dokladnie ile jej zostaje,utarg miesieczny wynosi 10 tys,z tego ma zapłacic 1000 zl czynszu,400 zl zus,prad 50 zl,ogrzewanie 100 zl,6 tys na nowy towar i zostaje 3 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 tys na towar i tylko 10 tys obrotu???cos mi sie nie zgadza i to jeszcze na niesorcie? ktos kogos wkreca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich ja z innej beczki czy ktos wie kiedy najlepiej jechac w nocy do Wolki po podruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Posiadam w ofercie eleganckie końcówki kolekcji sukienek na każdą kazję dla kobiet ceniących styl i swobodę ; mixt modeli w bogatej kolorystyce - atrakcyjna cena ! e-mail : muflon82@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam koszty za transport, mechanikę lub elektrykę. Kontakt pod numerem 733-584-973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1111111111
Proszę bardzo o namiary na hurtownie z odzieżą modna i dobrą jakosciowo. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dopiero się zagłębiam w ten temat i potrzebuje kilku rad podpowiedzi... Czy może mi ktoś napisać od ilu sztuk w ptaku schodzą z cen? Tzn. Ile sztuk muszę kupić min.-max. aby mieć inną cenę niż w detalu. i jaką kwotę przeznaczyłyście jak zaczynałyście handel, pytam dlatego bo niektórzy mi doradzają abym inwestowała jak najmniej kupowała tylko po 2-3szt danego modelu a modeli żebym miała z 10. Czy coś takiego wypali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki masz sklep, czy jest duży czy też mały. W ptaku masz całkiem wysokie ceny jak na hurt, więc najlepiej zacznij ostrożnie. Zawsze później się będziesz rozwijać i dokupywać towaru coraz więcej. I też pamiętaj o tym jaką będziesz miała klientele. Bo z cenami też nie mogła się wygłupiać na początek. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy ktoś wie gdzie można znaleźć odzież włoską firmy kikiriki? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Dla osób szukających hurtowni outletu oraz odzieży damskiej i męskiej z Anglii. Zakupy na sztuki (żadnych mixów, czy pakietów). Mamy duży wybór sukienek. www.hurt.aoutlet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefanio
KikRiki made in Turcja.Pełno tego na Wólce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość England
Nie pchajcie się w outlety , nikt tego nie chce kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×