Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
dziękujemy za dobre rady,w razie potrzeby skorzystamy...a teraz idz i sprawdz wytrzymałość tych sznurów.....mam nadzieje że sa wytrzymałe!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się ścigacie;) Ja mam lumpeks. Za ścianą mi się ambitny butik otworzył. Woda na mój młyn. Oby dał rade i on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam lumpeks a obok duzy lumpeks sieciowy i tez daje rade. Każdy ma swojego klienta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
jak z wytrzymałością tych sznurów? polecasz tylko w ciemno czy znasz produkt dobrze? bo my tu tak tęsknimy za twoimi dobrymi radami zawistny misiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam odzieży dziecięcej do 3 lat nowej, sprowadzam ktoś coś fajnego chińszczyzna, wólka i ptak mne nie rajcuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
i co głupie pipy? Chinole dalej wam pociskają ten badziew? Przecież oni zarabiają na tych łachmanach dzieki waszej naiwności hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zombi!!!! Wrócił jako zombi???? Reklamował lipny produkt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
a ja dalej cisnę ten produkt i mam z tego kasę. i co mi zrobisz? china rulezzzzz..... a jak chodzi o ciuszki dziecięce ja kiedyś trafiłam na dobrze uszyte (krój + materiał) dziecięce ciuszki firmy ze śląska "golińscy". niestety nie chcieli sprzedawać bezpośrednio i odesłali mnie do hurtowni a akurat te nie były mi po drodze. w pszczynie chyba była ta hurtownia i jeszcze gdzieś dalej chyba rzeszów? ale same ciuszki były naprawde dobre możesz z nimi pogadać. może trochę cenowo droższe niż chiny ale dobry gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cisnij ale wielkom c**ełom kupę buraku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli będzie ktos potrzebowal materialu na wlasna odziez czy ta do sklepu na sprzedaz to ostatnio odkrylam swietna hurtownie www.migro-tex.pl naprawde niesamowite rzeczy można tam znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi hi.Ale reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
szukaj czegoś innego nie daj sie nabrać na lipna reklame kto potrzebuje regałów magazynowych do sklepu? chyba zwariowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisława sośnicka
czy sedes firmy marianex zwiększy sprzedaż majtek? ja wybrałam taki ze strony walkupewsedes.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaglądałam tu kilka miesięcy i jestem w szoku.....z takiego fajnego wątku taki się syf zrobił...no massakra normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
Od 1 stycznia 2015 roku obowiązują nowe zasady dot. obowiązku posiadania kasy fiskalnej. Musi ją posiadać m. in. fryzjer czy dentysta. Zobacz sobie tą grafikę, na niej w czytelnym skrócie jest wszystko wyjaśnione http://funno.pl/wp-content/uploads/2014/12/14 1863872784683000.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellmylove
A ja uważam, że biznes nie jest zły – trzeba trochę na początku zainwestować, ale potem się zwraca to. Co warto zrobić – poszukać jakieś hurtowni, w której można kupić fajny towar i potem sprzedawać. Ja prowadzę sklep z bielizną i sprowadzałam towar z http://www.hurtownia-rajstop.pl/ - na swój biznes nie narzekam, bo proponuję rzeczy fajne, niedrogie i eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
no to żeś doradził nam wszystkim, które prowadzimy nasze sklepy. trzeba znaleźć hurtownie i sprzedawać. normalnie ameryka. że mysmy tego wcześniej nie wiedziały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamzycitanczyc
No właśnie uważam, ze doradził, bo patrząc na jakość bielizny, którą oferują niektóre sklepy, reklamujące się jako ekskluzywne to można powiedzieć, że ich właściciele zeszli z drzewa dopiero i żyją w PRL jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie mogę kupić odzież by o la la i w podobnym stylu ? Tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzampopampo
jest super biznes sie odbił, zarobki jak kiedyś.. a na wyskie odbijanie polecam kochane www.trampolinyogrodowe.com.pl.... P o l e c a m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaas
Z tą bielizną dla kobiet z hurtowni to fajna sprawa. Moja znajoma otworzyła sklepik. Sama projektuje różne ciuchy i dodatki i sprzedaje. Część np. naszywek zamawia w Imarze. To na zamówienie wszystko robione jest, a potem umieszczane na bluzach, torbach itp. Z początku nie byłam przekonana do biznesu, ale widzę, że jej idzie i cieszę się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia4012
Myślę, że jeśli mamy plan i pieniądze na start, zbadamy rynek i preferencje potencjalnych klientów to dobrze wróży. Do tego warto pomyśleć o skutecznej reklamie i budowaniu wizerunku firmy. Może oprócz strategii w sieci pomyśl o wiadomościach sms/mms? Takie informowanie o promocjach, wyprzedażach, nowym towarze czy przypomnienia o ważnych wydarzeniach klienci dobrze odbiorą. Przetestuj sobie http://serwersms.pl/ a przekonasz się, że warto ciut zainwestować, by zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzieżangielska
Sprowadzam odzież z Anglii - nowa, ex markowa, damska i dziecięca, tylko pełne pakiety, i rozmiarówki ilości hurtownie żaden detal na sztuki, minimalne zamówienie 1000 zł brutto im większa ilość tym lepsze ceny . Kontakt i pełna oferta na odzhur@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresaoros
Fajna koncepcja na budowę wizerunku i zaufania klientów z tym marketingiem mobilnym, o którym pisała sylkia4012. Zajrzałam na serwersms.pl i ich pomysły. Przyznam, że taka forma komunikacji, reklamy jest stosowana w każdej branży. Możliwości ma wiele, więc warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×