Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
nie silcie sie na reklamy bo i tak maly handel prawie juz nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie_w_banie
Mały handel w Polsce jest na wyginięciu. Sieciowe jest wszystko: stacje paliw, sklepy z ubraniami, mięsem, inną żywnością, drogerie, kioski fotograficzne - dosłownie wszystko. Chyba o to w naszym państwie chodzi, żebyśmy nie byli właścicielami a robolami. Sama chciałam kiedyś coś założyć, ale jak podliczyłam koszty to się okazało, że cenowo przegram z każdą sieciówką. Ktoś jeszcze wierzy w jakikolwiek własny biznes jeśli ZUS-u musi opłacić więcej niż zarobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fakt ze na początku jest ciężko ale jak już zdobędziesz stałych klientów to jakos Pojdzie. Ja mam sklep z odzieża damską która jest o niebo lepsza niż ta z sieciówek. Głownie to dzieki temu ze zamawiam tkaniny na moja odziez z dobrej hurtowni http://migro-tex.pl/. Jak macie możliwość to kupujcie od polskich producentów a nie tylko te chinskie ciuszki…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy, reklamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam u was handel u mnie lipa w lipcu i w ogóle końcówka czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie niestety też. Czerwiec był gorszy od tamtego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może być jeszcze gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może być gorzej bo małe sklepy już chyba tego nie przeżyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisiafdg
A mówiłam do Lidla na kasy won a teraz już nie ma miejsca dla was tępe dzidy hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd w ludziach tyle jadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załosne sam idz na kase a moze wlasnie jestes i siejesz jadem. Lato przetrwamy a jesieniom i tak zarobimy. A ty dzieciaku siedz sobie na kasie i licz ze ci sie zycie przydarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie mija rok od otwarcia sklepu i jest super, branża dziecięca. Sklepy odzieżowe w pasażu mają się świetnie , jedno mają tanio do 100 zł i łumy ludzi , drudzy drogo od 100 zł bluzki do kilkuset złotych sukienki codziennie tłumy klientek, działają już 20 lat na rynku, towar z ptaka przywozony . Świetna lokalizacja, dużo turystów . Za 4 dni będę obchodzić rok otwarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł_t
Sklepy internetowe cieszą się teraz dużo większym zainteresowaniem, niż stacjonarne. Zazwyczaj posiadają większy asortyment oraz niższe ceny. Tak, więc nie ma się czemu dziwić, że małe, lokalne firmy bankrutują. Aby móc utrzymać się na rynku, trzeba odpowiednio się reklamować. Podstawa to posiadanie strony internetowej, pozycjonowanie, obecność w mediach społecznościowych, marketing mobilny np. masowa wysyłka wiadomości sms poprzez system http://serwersms.pl i dobra strategia content marketingowa. Bez takich działań ma się dużo mniejsze szanse na powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
nie wysyłam sms przez reklamowany serwer nie mam strategii content marketingowej mam dobry gatunkowo towar, który podoba się mi i moim klientom i nie narzekam ale pracuję na to ponad 5 lat żeby teraz nie narzekać i czuć się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesesty jeśli chodzi butiki z odzieża to w czsach sieciówek ciężko jest się wybic. Ja tez prowadze tego typu interes i mousze powiedzieć ze się opłaca nawet ale to głównie zasługa tego ze przyjmuemy indywidualne zamowienia i mamy wysokiej jakości materiały. Tkaniny i dzianiny na odzież kupuje zawsze w tej hurtowni pod Łodzia http://migro-tex.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
no ty zajmujesz się sprzedażą czy szyciem? bo plątasz się w tych reklamach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośdjjdbdjb
gupie ciipy jesteśta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik94
Witam. Czytam te wasze wypowiedzi i nic konkretnego nie znalazłam. Staram się o dotacje z UP. Wszystko wskazuje na to, ze ja dostane ponieważ u nas w mieście jest mało chętnych. Lokal juz mam 40 m. Chce sprzedawać odzież dobrej jakości. We wszystkich konkurencyjnych sklepach jest ta sama chińska odzież , która po 2 praniach nadaje się do kosza. Dlatego ja chcę postawić na jakosc☺ Pytanie moje jest takie gdzie znajdę dobra odzież ? Nie chodzi mi o ubrania z górnej półki a o średnia klasę. Nie za drogie ale dobre jakościowo. Zastanawiam się nad Ptakiem ale przeczytałam kilka postów. , że nie warto. Co sądzicie? Dodam , że miasto ma ok 20 tys mieszkańców i jedyna sieciowa to diverse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha...naiwna jestes myslisz ze ci ktos takich informacji udzieli...zal...nie zabieraj sie za otwieranie czegos o czym pojecia dziecko nie masz długów narobisz i bedziesz sie wieszać...nie sztuka wziasc dotacje to nie darmowa kasa ...z tego dziewczynko musisz sie rozliczyc pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem żywym przykładem na to, ze sklepy internetowe z odzieza sa znacznie lepszym rozwiazaniem. Kiedys mialam normalny sklep ale spaljtowal bardzo szybko, postawilam wiec na innowacyjnosc. Nie mialam na poczatku praktycznie zadnych funduszy. Znajomy kolega mowil mi wtedy ze jak bede brac kredyt to tylko inwestycyjny w idea banku bo tam maja najlepsze warunki jesli chodzi o start nowego przedsiewziecia. Teraz mam splacony kredyt ktorego warunki faktycznie okazaly sie takie jak na stronie http://www.ideabank.pl/kredyt-inwestycyjny i juz mam zatrudnione 3 osoby bo nie nadążałam z wysylaniem paczek. Wazne tez zeby postawic na promocje, to duzo daje. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik94
Myślę, że jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to się nie udzielaj. Nie pytałam się o to czy popadnie w długi a o to gdzie szukać odziezy , wiec swoje bezczelne komentarze zachowaj dla siebie. Ja jestem nastawiona bardzo pozytywnie i rozczaruje Cię bo po przeczytaniu twojego komentarza nie mam zamiaru się poddać. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
jak chcesz jakość za rozsądną cenę to www.enny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie dziewczynko moim zdanie jest to bardzo cenna informacja dla ciebie. Nie zabieraj sie za cos gdzie jestes zielona... zrozumiesz to jak bedzie trzeba sznurek kupic...nie jedna tak skonczyła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbuj ale afirmacje ci tu nic nie pomogą... liczą się fakty słuchaj zawsze ludzi co maja do powiedzenia(nawet te dla ciebie bardzo na ten moment nie do ogarnięcia) a wnioski sama wyciągaj ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
butik94 - no widzisz właśnie na tym to polega żeby wiedzieć GDZIE szukać dobrej odzieży... na tym zarabiaja ci co prowadzą sklepy i taka wiedzę zbierali latami. nikt tego nie poda gotowego na tacy bo Ty chcesz sobie otworzyć sklepik na gotowo. musisz sama szukać towaru to potrwa latami... raz trafisz lepiej raz gorzej na tym właśnie polega prowadzenie sklepu. a nie na dotacji z UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postaw na coś kreatywnego - odzież z nadrukiem własnego autorstwa. To jest dobra myśl :) Aby jakośc była najlepsza zamów u sprawdzonych producentów. NA szybko znalazlam np. ideashirt.pl - pisza, że mają najwyzszą jakosć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam odzież TOP SECRET mix wzorów,kolorów ,rozmiarów Koszulki /bluzki marki TOP SECRET oraz trol mix wzorów,kolorów ,rozmiarów ,koszulki na lato różne modele ,towar wysyłamy w mix.wzorów rozm.od XS do XL ,W mix. koszulki z krótkim rekawem,z długim i na ramiączka towar z likwidacii sklepu część w opak część bez nowe z metkami. Cena 10 zł netto sztuka, Kontakt mii_malaaa @o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×