Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość Modaxxl
jak dzisiaj u Was handel?? U mnie pustki,ludzi nie ma, normalnie tragedia. Gdzie jeździcie po towar?? Bo ja to do Głuchowa. Chodzi mi głównie o osoby które handlują XXL, gdzie się zaopatrują,jeśli to nie tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
ja mam (jak pisałam) xxl tylko jak "złapię". kiedyś było stoisko xxl na ptaku koło kawiarni, kilka razy tam wzięłam fajne duże rzeczy (bardziej młodzieżowe duże) ceny mieli kosmos ale rzeczy ładne. nie wiem czy dalej są. Głuchów to jest ten pierwszy od piotrkowa czynny w pon i piątki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja powinnam się cieszyć z moich utargów. Tylko nie wiem czy mogę się do Was porównywać. Jestem zwykłym sklepem odzieżowym damskim nie żadnym butikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
każdy zadowolony z utargów jest tu mile widziany ;) powieje nam optymizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
dziendobry ja to dziewczyny xxl nie chandlujem bo te baby to takie obeśne spaślaki i chiba sie nie myjom bo śmierdzom. A na chłopów xxl nie prowadze bo mi nie schodzi. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile metrów macie lokal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsklep
Witajcie , jestem tu zupełnie nowa . Mam od niedawna niewielki sklepik z odzieżą z Anglii. Na początku było super a teraz jakiś koszmar. Moje miasteczko to ok7000 mieszkańców. Zastanawiam się w jak dużych miejscowościach wy macie swoje sklepy? Bo staram się wybadać czy to naprawdę kwestia ilości mieszkańców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam doświadczenia w tak małych miejscowościach ale wydaje mi się tak na logikę, że to tak może wyglądać. Chociaż to też zależy od innych uwarunkowań. Jeżeli w takiej miejscowości jest gmina, bank, szkoła itp. to zjeżdża się okolica i wtedy jest lepiej. Ja mam sklep w miasteczku 70000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest kwestia wielkości miasta oraz lokalizacji sklepu - czy masz w głównym punkcie miasta, który przyciąga ludzi albo w jakims miejscu typowo handlowym gdzie ludzie przychodzą. Faktem jest, że po roku czy dwóch kończy sie "efekt nowości" i ludzie przyzwyczajaja sie do punktu i wtedy masz załamanie sprzedaży. Po prostu przychodzą, patrzą co jest, mniej więcej wiedzą czego można sie spodziewać i odkładają zakup "na później" bo przecież też będziesz i coś kiedyś kupią, ale niekoniecznie teraz. Na zasadzie "nie zając nie ucieknie". ja mieszkam w bardzo dużym mieście i też sklepy co jakiś czas znikają z rynku - kilka lat pohandlują i odwrót. a miasto jest naprawdę duże - ludzie kupują albo nie i nie masz na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Dziewczyny! 3 dni i nikt się nie odzywa. no ja nie wytrzymam. nudy, pustki, wieje, pada, zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chujnia nie handel!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam idzie?? z ktoś ? macie jakies sensowne utargi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćModaxxl
hej. u mnie też wieje,pada i ludzi jak na lekarstwo. Wczoraj utarg jeszcze wmiarę,ale dzisiaj ...zostawię bez komentarze. a u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myles
On another call http://www.daveegertonband.co.uk/index.php/about-us/meet-the-team embedded outside 800 mg zoloft beef Ron Newsad, a distributor for Dayton, Ohio-based Heidelberg Distributing Co., said state regulations prevent Wal-Mart from discounting alcohol in his territory. Instead, the retailer has offered mail-in rebates and $10 store gift cards -- paid by the beer companies -- when shoppers buy beer with cross-promoted merchandise such as grills or lawn chairs, he said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
no ja czekam albo na poprawkę w przyszłym tygodniu, a jak nic nie ruszy to dopiero nadzieja w mikołajkach. w sumie to zostały jeszcze dwa tygodnie tego biednego listopada i na horyzoncie mikołajki i Święta. dwie szansy na lepszy handel. taką mam nadzieję. bo potem styczeń - śnieg, mrozy, to dopiero będzie ch...a ;) do butik94: dajesz radę? za Tobą miesiąc handlu więc trzeba to uczcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristopher
I'd like to change some money online intagra Cameras now account for more than 60 percent of its overalloperating profit and it had counted on its strength in high-endinterchangeable-lens cameras to offset evaporating demand forcompact cameras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edmond
Some First Class stamps http://www.mrh-project.eu/index.php?page=general-info clomipramine 150 mg Plants vs Zombies 2 has been presently made available for the iOS devices without any cost. It can be downloaded from Apple’s iTunes store. To sustain it uses microtransactions. No official word has yet been received either from PopCap or from EA whether the game will be made available for the Android platform and PC anytime soon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quaker
How many weeks' holiday a year are there? smart program prescription drug accutane Standard Life has recorded a 28 per cent increase in UK pre-tax operating profit for the first six months of 2013, from £126m last year to £161m this year, driven by a rise in profit from new fee-based business.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćModaxxl
Hej. jak tam idzie handel?? u mnie miernota, a pogoda paskudna,wieje,pada/....tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Witaj. Cieszę się że jesteś (i że piszesz po ludzku, a nie kolejny spam). Dzisiaj była środa, więc można tydzień "podsumować", nic jutro lepiej nie będzie. Pracujesz w soboty? U mnie beznadzieja listopadowa. Dzisiaj lało ludzi brak. Ciekawi mnie co u butik94, pamiętam ją od pierwszego wpisu jak podała wiadomość na forum, że zamierza otworzyć swój sklep. Bo my co handlujemy od dłuższego czasu podchodzimy do tej listopadowej sprzedaży już na spokojnie, ale butik94 ma świeży towar, świeżych ludzi i nowe spojrzenie. ale milczy... ja jak pisałam - czekam na mikołajki i święta, to jedyna szansa na jakieś lepszy handel według mnie. byle przeczekać przyszły tydzień, obecny już spisałam na straty. pytałam kiedys który bazar to głuchów bo się nie znam? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik94
Hej dziewczyny ! Jestem trochę załamana bo utargi są dużo mniejsze niż w październiku. Od poniedziałku ruszam z promocją to może przyciągne trochę klientki. Nic dziwnego , że nie ma ludzi jak non stop leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Hej! Dobrze że jesteś. Jeżeli to nie sekret - jaka ta promocja? No i drugie pytanie - osttanio pisałaś, że Twój drugi wyjazd po towar do Łodzi trochę rozczarował - czy byłaś jeszcze raz? coś lepiej? ja dosatję maile ze zdjęciami z ofertą od jednej firmy i przez jakieś 3 tygodnie nie było nic ciekawego a dzisiaj to nawet nawet. Więc może mają jeszcze jakieś ciekawe wrzutki towarów?? ;) pozdro. leje wszędzie, dzisiaj to już było kompletne lanie... wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ModaXxl
Nicky tak ja handluje w soboty, ale tylko do 13,a Ty? Rowniez czekam na mikolajki i swieta i wyczekuje polepszenia. A mozesz sie podzielic co to za firme masz z ofertami? ☺ skad jestes? Butik rowniez jestem ciekawa jaka promocje robisz jesli to nie tajemnica to podziel sie. Gluchow to ta gielda co od 5jest chyba czynna, ta dalej od Lodzi Jest gdzies na necie jakies inne forum gdzie mozna normalnie porozmawiac z ludzmi o handlu? Wiem ze kiefys powstalo drugie forum, ale zgubilam adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
ja handluje w soboty do 15tej ale zastanawiam się ostatnio czy potrzebnie. Kiedyś jeździłam na pierwszy plac od piotrkowa, czynny był w pon i piątki. ale dawno tam nie byłam, teraz to głównie ptaszydło... Zastanawiam się jaka ta promocja u Butik, bo mi do głowy prezychodzi tylko wyprzedaż albo ulotki i też wyprzedaż. no chyba że pojedziemy Magdą Gesler i polecimy z kanapkami w miasto? ale robić przecenę teraz przed mikołajkami? innej promocji nie wymysliłam... aaa, innego adresu na inne forum o handlu nie mam, a tu pusto albo jakieś głupoty ze świata wypisują. listopad odpuściłam, czekam na grudzień, to już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donnie
I'd like to open a personal account http://www.all-climb.de/index.php/ig-klettern-allgaeu Megalis Online In addition to the green light from 200 senior party officials next week, SPD leaders have promised all of their 472,000 members a vote on a final coalition deal, introducing a further element of uncertainty into the political outlook for Europe's largest economy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiawf
Jeżeli ktoś myśli o rozkręceniu własnego biznesu powinien poszukać różnych dofinansowań albo inicjatyw wspierających młodych przedsiębiorców. Jest dużo ofert, ja osobiście korzystałam z http://programaktywizacja.pl/ i mogę Wam polecić, mam przynajmniej z głowy opłaty za księgowość :) a co myślicie o sklepie internetowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego szukają u was klienci? u mnie już sukienek. a ja mam pełno kurtek nie sprzedanych..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też od niedawna prowadzę własny butik i na początku miałam sporo wątpliwości, ale mysle, ze się opłaciło. Wazne jest żeby spr jaką masz konkurencje. Ja np. mam butik w ch, ale moje kolekcje sa bardziej oryginalne niż w sieciówkach. Z resztą jakościowo też są zdecydowanie lepsze. Wszytstkie materiały na sukienki i marynarki kupuję w hurtowni tkanin Migro tex z łodzi http://migro-tex.pl/. Mają bardzo solidne materiały, sprawdzane z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modesto
I'm in my first year at university http://www.muruniiduk.ee/products Tricor Malaysia Iowa State's Babcock said a simple reform would improve SCOdramatically. Revenue guarantees should be based on pricesexpected at planting time rather than harvest, he said. Pricesrise sharply when crops are bad, creating an offset for pooryields.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlenaKonatancin
Witam, spróbuj dogadać się z www.fashioncentrum.pl . Tam mają mnóstwo rzeczy. Jest to hurtownia. Niektóre rzeczy mają mega, rzadko dostępne na rynku a fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×