Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
Wystawiamy fakture VAT, minimalne zamówienie 50 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEHO - producent czapek, akcesoriów i odzieży sportowej. W naszej ofercie: czapki sportowe, smerfetki, czapki zimowe, czapki z daszkiem, czapki bawełniane, personalizacja czapek (broda, wszywki, odznaki, haft). Stawiamy na najwyższą jakość, żywe kolory w odważnych zestawieniach, oryginalne znakowanie i dużo zabawy. heho.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butik94- lepiej sobie kebaba otwórz z tej dodtacji albo hamburgery...poważnie...jak ciuchami handluje od 10 lat...jak zaczynałem to co byś nie brała z hurtowni zawsze sie sprzedawało, przechodziłem chyba wszystkie etapy...od handlu najgorszym niesortem poprzez sorty cremy, nowe defekty , outlety końcówki, badziewie z Ptaka i Wólki itp....bywało róznie...czasem słabiej czasem lepiej...robiło sie po 2 tys zł z jednego 15metrowego punktu dziennie.....teraz jest masakra....branże już zmieniłem bo nerwowo nie wytrzymywałem.....rynek jest masakrycznie nasycony...wyybrzydzają , czekaja tylko na przeceny ...to juz nie to......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u was handel? też tak teraz wybrzydzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina z grudziądza
nie. u mnie bioro wszystko. a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
u mnie też jest teraz w porządku. wrzesień będzie dobry padnie w grudniu dopiero po prezentach świątecznych. ale to po prostu trzeba przeżyć tak to jest. pustki w styczniu do marca. trzeba będzie znowu spedzić z nudów zimę w egipcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie teraz katastrofa może dlatego że nie handluje młodzieżówka a młodzież do szkoły szła to miałyście ruch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wam teraz schodzi? u mnie o sukienki pytają..ale nie kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
jesień będzie u mnie schodzić. tylko sąsiadka powypisywała ceny jakieś kosmicznie niskie. wiem, konkurencja na tym właśnie polega, że każdy robi co uzna za dobre dla siebie. więc ja już niestety wiem, że nawet jak pohandluję to nie zarobię... pozdrawiam Was wszystie, sukienki to u mnie poszły w lecie, ale miałam ładne, chyba najlepsze w "naszej wsi". ale ja mam sklep w taim specyficznym miejscu, rynek znam od x-lat więc niewiele mnie zaskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
No u mnie sonsiatka też takie ceny robi że szok. Chyba se myśli ze jak na blusce bendzie mieć 10zl to dobrze. A jeszcze sie zapytam czy na zimę wchodzić w menskie kalesony? Co sondzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Janiny Odpuść sobie i przestań zaśmiecać to forum. To naprawdę nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super gość 123
Czego chcesz. Przecież Janina nie odstaje intelektualnie od reszty głupich bab z tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Kochana Janino, męskie kalesony to podstawa w Grudziądzu. Weź hurtowo 240 sztuk (20x12). Jak nie sprzedaż to ubierzesz, prać nie będziesz musiała. Czekam na kolejny wzruszający list od Ciebie. Twoja nicky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
A ty wiesz ile to piniendzy te 240 sztuk? Nie chcesz pomudz to nie pisz gupot. Sama se załusz te kalesony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Droga Janino, przecież w Grudziącu te kalesony to pójdą jak świeże bułeczki, nie obawiaj sie zainwestować, musisz się rozwijać. Jak nie masz na zakup 240 sztuk to nie wiem czym bidulko będziesz tam handlować... zima będzie ostra w tym roku, to towar potrzebny. Ja na pewno zainwestuję w kalesony za Twoją radą. Podaj jakiś namiar na te kalesoniki. Czekam na kolejny wzruszający list od Ciebie. Twoja nicky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
To niefajnie sie tak naśmiewać. Zamiast tyle kalesonów to nie lepiej kupić skarpet i majtek tesz i zwiekszonym asortymentem chandlować? Widziałam ostatnio takie fikuśne majtaski z napisem putin morze fajnie pujdom bo śmieszno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvok z doupy
nie wpuszczaj w maliny, z Putinem jest wtopa. Ale super idą z herbem grudziondza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Kochana Janino, majtki i skarpety to jest w Grudziącu asortyment podstawowy. Jak chcesz poszerzyć asortyment wymyśl coś nowego. Coś super. Spróbuj onuce. To bedzie prawdziwy hit tej jesieni w Grudziącu. czekam na kolejny wzruszający list od Ciebie. Twoja nicky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale śię uśmiałam tych onóc. Morze naprawdę bendom hitem. Chiba wejde w obuwie. Myśle czesto o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Obuwie to jest temat fajny ale jednocześnie trudny. Nie za duże marże naliczysz. Kupic musisz 10 - 12 par w kartonie. Ostatnie 3-4 pary sprzedajesz z dużą obnizką, żeby ich sie pozbyć. czasem lepiej trafisz z fasonem, czasem gorzej.... Przemyśl sobie dobrze, jak masz "luzy" finansowe to spróbuj, ale nie spodziewaj się na tym jakichś super zysków... No chyba że trafisz jakimś sposobem na prawdziwą żyłę złota w obuwiu, w końcu są sklepy tylko z obuwiem i funkcjonuja na rynku. Powodzenia. Ciepłej zimy. Twoja nicky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Buty pakowane po 12 to durzo. Ale w kartonie 12 lewych i prawych czy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
standard jest, że cztery prawe i osiem lewych, ale może się trafić i dziewięć prawych, dwie lewe i jedna środkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
hahhahah ale ten wyżej to gupek nie mogie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butik 94 jest teraz naprawdę słaby ruch w branży odzieżowej. Sieciówki - śmieciówki przejmują wszystko. Ludzie kupują śmieci bo ich na dobrą firmę nie stać. Moja podpowiedź jedź do Maximusa pod Wa-wą lub wólka kosowska. Szukaj stylu ala włoskiego. Dopóki naród głupi to będzie to kupował. Ja osobiście zajmuje się markową odzieżą. Mam sklep stacjonarny ale dziewczyny mają rację e-sklep przy tym to podstawa. Najlepiej na jakiejś platformie aby nie ponosić dużych kosztów. Ja jestem na shoper-ze. Jestem zadowolona. Mozecie do mnie zajrzeć www.togershop.pl. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butik 94 - odezwij się, powiedz czy otworzyłaś i czy jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik94
Jak dobrze , że są tu jeszcze normalni ludzie , którzy potrafią coś podpowiedzieć. Planuje otworzyć 11 października. Na razie nie myślę o sklepie internetowym. Zobaczę jak to będzie po kilku miesiącach i wtedy się pomyśli. Teraz kończę remont lokalu. Było dużo zamieszania bo potrzebuje na wszystko faktury aby rozliczyć się z UP. Wiadomo, że człowiek szuka najtaniej i w ten sposób dziennie miałam 5 kurierów i każdy wystawiał zla fakturę i musiałam prosić o nowa. Zostało juz tylko najważniejsze czyli jechać po towar. Planuje spędzić w lodzi 2 dni , żeby na spokojnie przemyśleć każdy zakup. Boje się ale jak ludzie podpytują co tu będzie i odpowiadam , że sklep z nową damska odzieza to wszyscy reagują pozytywnie, że przyda się u nas taki sklep a nie kolejny Szmateks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Wszystkiego najleprzego rzebyś sprzedawałe se dużo i piniendzy miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak u was? u mnie KATASTROFA jak na październik!! za ciepło czy co??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
a u mnie - jak na październik - wszystko w normie. znaczy tyle ile norma października przewiduje. teraz czekam aż zacznie padać i wiać - wtedy będzie KATASTROFA. do wczoraj opalałam się na słoneczku, dzisiaj juz same chmurki pooglądałam. czekam na nowe katalogi i targi butów w listopadzie. pozdrawiam butik 94.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem umnie wszystko stoi ludzie nie chodzą nie kupują.. masakra...czyli u mnie tylko taka chuj***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×