Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość nicky
do gość: to nie tak, że tylko u Ciebie jest "...". dla mnie taki stan w październiku to już norma, tak tu u mnie już jest... każdy ma swój teren i klienta. trochę się ruszy na 1 listopada, potem przed Świętami. trzeba to spokojnie przeczekać i myśleć o wiośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
do butik94: i jak otwarcie? ruszyłaś? napisz co i jak u Ciebie, ciekawi jesteśmy Twoich pierwszych wrażeń i czy jesteś zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariangie
Kochane jeśli mogę coś zaproponować... polecam wstawić biżuterię do butików, szczególnie teraz przed świętami. Ja już od zeszłego roku nie zajmuję się handlem (zmiana branży), prowadziłam przez 5 lat sklep na allegro (bardzo polecam). Mam mnóstwo towaru, który sprzedaję od 1zł (na allegro od 4,99, a stacjonarnie jeszcze droższy). Towar bardzo dobrze sprzedaje się na prezenty świąteczne. Inwestycja nie jest duża, a zarobek minimum 300%. Moją wiarygodność oraz ilość komentarzy można sprawdzić po nicku na allegro Mariangie :) Zainteresowanym prześlę zdjęcia na maila. Minimalna ilość zakupu to 1000szt. Mój e-mail: mariangie@op.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik94
Otarcie super! Ludzie byli ciekawi co to za sklep dodatkowo rozdawalismy ulotki z 10% rabatem. Jestem pozytywnie zaskoczona bo utarg zarówno w sobotę jak i w tygodniu jest dobry☺za tydzień planuje znowu jechać do łodzi bo wieszaki juz puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
do butik94: to super, że tak dobrze Ci idzie. może rzeczywiście w Twoim mieście / lokalizacji, którą wybrałaś ten sklep okaże się trafionym pomysłem. tylko pogratulować ;) bo my stali bywalcy na tym forum wiecznie tylko narzekamy że towar nie idzie, że kasa pusta. to jest taka nasza terapia f4roumowa wypłakać się innym, że jest beznadziejnie. młodzi atakują, starzy się chować! (u mnie oczywiście październikowa masakra, czekam na jakieś świąteczne odbicie). pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdve
Zobacz ofertę na stronie www.trynite.pl Prowadzą sprzedaż hurtową, nawet online. Możesz nawiązać z nimi współpracę. Ubrania mają bardzo dobrej jakości i są znane, więc klientek będziesz miał dużo. Moim zdaniem byłoby to całkiem dobre posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałabym otworzyć hurtownię z odzieżą włoską. Za 2tygodnie wybieram się po towar. I oczywiście BARDZO obawiam się czy będzie zainteresowanie. Co o tym myślicie, co cieszy się największym zainteresowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
do evita: no właśni8e tego ni8kt nie wiem co będzie "cieszyć się zainteresowaniem" ;) wszyscy tutaj, którzy mają sklepy codziennie odpowiadaj ą sobie na to pytanie... niestety nie pomożemy ale gratulujemy pomysłu i odwagi. ps. jak widzicie ja sie tu udzielam bo mnie sie nudzi. pozdrowienia dla Janiny z Grudziąca, gdzies nam nagle zniknęła. a tak bym sobie z nią pogadała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że dobra reklama może pomóc w interesie, dzięki niej ludzie dowiedzą się że w ogóle jesteś na rynku. Polecam www.service-media.pl gdzie robiłam reklamę swojej firmy. Mają bardzo fajne pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja własnie postanowilam, że otwieram własny butik. Razem z siostrą będziemy szyć ubrania według wlasnych projektów no i na zamówienie klientek. Czy znacie może jakis sprawdzonych dostawców tkanin z okolic łodzi? Jak na razie najwięcej pozytywnych opini słyszałam o hurtowni tkanin odzieżowych Migro – tex http://migro-tex.pl. Potrzebujemy głównie tkanin bawełnianych i na sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Każda podpowiedź i pozytywne słowo jest dla mnie ważne. Niestety to nie odwaga, ale sytuacja życiowa zmusza mnie do działania. Chciałabym rzeczy ładne,ale niedrogie. I tylko zastanawiam się jak to finasowo wyjdzie-choćby sama jazda po towar do Włoch. Z reklamy skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
do evita: to jest właśnie odwaga decydować sie na dzialanie w branzy odzieżowej obecnie. z reklam na tym forum korzystaj jak chcesz. migrotex reklamuje sie raz na miesiąc, na nikim nie robi to żadnego wrażenia. pytasz co sie będzie sprzedawać: jak patrzę w kalendarz to myślę: ZNICZE i CHRYZANTEMY. nie złośliwie - mają w tej chwili największe szanse rynkowe. Janinko gdzie jesteś? ciekawi mnie co porabia butik94. ja też cały czas myślę co zamówić, żeby poszło. może ktoś napisze na forum jakieś pozytywne info? ja szukałam ostatnio ciekawych sweterków i nic mi nie "wpadło w oko", szczególnie pod wzgledem składu. szukałam kaszmiru lub angory, takich lepszych w gatunku. i nic. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość nicky: jeśli chodzi o znicze i chryzantemy to masz rację. Ale dzisiejszy rynek tak naprawdę jest wszystkim przesycony.Każda branża nie jest łatwa. Broni się pasja, trzeba lubieć to co się robi. W takim razie poszukam we Włoszech ciekawych sweterków; może akurat ci spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nędza wczoraj sprzedałam tylko jedną bluzkę....nikt nie chodzi. jak u was? macie jakiś handel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
do evita: ale absolutnie nie kieruj sie tym co ja tu wypisuję, nie chcę zebys potem miała jakąś "wtopę" przeze mnie. ja oglądałam sweterki w krakowie na tak zwanej "tandecie" tam niby mają hurt ale ja tam tylko czasami w hurcie biorę. nie wiem naprawdę co Ci doradzić, czy sweterki to dobry pomysł. ja po prostu biorę "czasami" i akurat jestem taka pokręcona że najbardziej mi zależy na składzie na metce. patrzą na mnie jak na pokręconą ale ja nie bardzo szukam w składzie akrylu. akurat tak ten model ma ;) a że Tobie (drugi post) zeszła tylko jedna bluzka przez dzień - głowa do góry, to jest jedna bluzka na składzie mniej, może cos się polepszy na mikołajki i grudzień?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
do evita: a tak bardziej na poważnie : gdzie masz tę hurtownię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam obrót mniejszy niż rok temu o 100%..w październiku co jest grane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaStefan
Drogie Panie i Panowie :) Jeśli chcecie być niezależni finansowo, nie martwić się o przyszłość to zacznijcie zarabiać w internecie. Sama zarabiam tak od kilku miesięcy i mam na to czas mimo małego Dziecka i masy obowiązków domowych. Zarobki jak w każdej pracy zależą od Waszego zaangażowania i poświęconego czasu, mogą sięgnąć kilkunasty tyś. złotych! Można zacząć bez wkładu własnego! Dodatkowo jeśli masz swój biznes, sklep, firmę usługową, bloga czy cokolwiek co warto reklamować, dzięki programowi TrafficMonsoon zapewnisz sobie jeszcze większy ******* stronie. Większy ruch = większa liczba potencjalnych klientów = większy zysk. A do tego zarobisz na samej reklamie. Jeśli chcesz znać szczegóły napisz: istefaniak@gmail.com Tylko nieuzasadniony strach przed porażką Cię ogranicza. Weź życie w swoje ręce i nie bój się walczyć o marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
do gość: a tylko w październiku masz ten obrót mniejszy? sierpień wrzesień były jak zwykle? są tylko dwie opcje - albo masakrycznie pogorszył Ci się gust i aż tak nie trafione .... albo... coś nowego otworzyło się w pobliżu, jakiś prywatny sklep albo wyprzedaż w galerii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sierpień, wrzesień zanotowałam wzrost do poprzedniego roku, tylko ten nie szczęsny październik tak słabo poleciał...gust hm...? za dużo firm biorę żeby nie trafić...tu chodzi głównie o to że mało ludzi przychodzi...galeria jest ale nie te ubrania ja mam wyższą półkę...konkurencja no nie wiem...tylko może to gdzieś ktoś otworzył ale mi nic nie wiadomo...muszę przejść całe miasto w niedziele poszukać...dziękuje za odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość nicky:nie mam takiego zwyczaju,żeby za swoje nietrafione decyzje mieć pretensje do kogokolwiek. Także dziękuje za każdą opinie czy podpowiedź. Ja dopiero otwieram. Chcę jechać po towar i dlatego jestem tak zainteresowana tematem. Jestem z południa Polski: Bielsko-Biała. Czekam na początek listopada, bo w październiku już nie opłaca mi się robić żadnego ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
do gość 1: jeżeli wrzesień i sierpień ludzie "chodzili" a w październiku nie chodzą - musi gdzieś tkwić powód. pogoda nie jest jakoś strasznie masakryczne - przynjamniej u mnie nie leje jakoś szczególnie. Poczekaj na listopad i grudzień - jak sie nie ruszy w stosunku do października i dalej będzie polowa tego co w zeszłym roku - myślę że mamy większy problem. na razie pozdrawiam serdecznie i cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Kobitki nie jest źle bo zimno idzie. U mnie róch jest leprzy. w kalesonach coś drgneło. Códóf ni ma ale idzie wyrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
janina! janina! jak dobrze, że wróciłaś. i jak piszesz weszłaś w kalesony. gratulacje. sprzedawaj dalej. a butik 94 gdzie zaginęłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik94
Taka byłam zalatana , że nawet nie miałam czasu odczytać poczty. W niedziele byłam w Łodzi i powiem wam , że się trochę załamałam bo wszystko to samo co miesiąc temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butik 94 masz mode młodzieżowa? To fajne sukienki są z firmy o.n.e i by o lala znajdziesz te firmy w hali g na Rzgowie ostatni rząd i firma Norbi też jest fajne sukienki mają w ogóle w tej hali dużo dobrych firm jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
do butik94: a czego szukałaś? sprowadzają większe ilości i sprzedają dopóki im nie zejdzie... tak już jest. ogólnie jesteś zadowolona? podziel się opiniami po pierwszych dniach ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
A jak myslicie dziewczyny lómpeks z kalesonami by szedl? Bo chiba w to wejde. Na poczontku sie bojałam ale con tam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×