Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Bonser
I work for myself http://denali2013.org/teachers-section/ motilium oral suspension "Zuma must understand one thing and that is apart from the white minority running his economy, Malawians are among the few black Africans working in key sectors and helping to build his country," Lilongwe resident Edgar Banda said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keven
I quite like cooking http://www.euniceproductions.com/pixelmaniacs/ purchase priligy “So far … no one is out there talking about national defense,” he continued. “The economy’s important, immigration’s important but the fact is if we don’t survive as a nation, none of that matters.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernie
Who's calling? http://www.all-tech-mechanical.com/cooling-services/ order clomid from canada Schools also made strides in improving nutritional quality of the foods they served, including serving whole-grain foods daily, replacing deep fat fryers with convection ovens and steamers, serving a variety of fruits and reducing fat content in milk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bertram
I hate shopping Clotrimazole Gel "I have reluctantly concluded that any possible confirmation process for me would be acrimonious and would not serve the interests of the Federal Reserve, the administration, or ultimately, the interests of the nation's ongoing economic recovery," he wrote in his letter to Obama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augustus
History robaxin vicodin "We found containers which presumably contain sophisticatedmissile equipment. That is not allowed. The Panama canal is acanal of peace, not war," Panama's President Ricardo Martinellitold local radio on Tuesday.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boyce
Could I take your name and number, please? etoricoxib msd While the Yankees are looking ahead to the future when it comes to the luxury tax, Cashman is quick to point out that all heâs concerned about right now is putting together the best team he can for 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky i jest cos na ptaku? Ja dawno tam nie bylam. Bylam w piatek w gluchowie i powiem, ze nie bylo co dla mnie teraz kupic, normalnie tragedia. Jak tam handel? U mnie wczoraj masakra, w sklepue pustki, nie wiem gdzie Ci ludzie sie podziewaja, tez listopad na straty juz spisalam. Nicky a czym handlujesz? I z jakiego woj.jestes jesli to nie tajemnica ☺ Kurcze tu zawsze same reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
No witaj, to nawet nie reklamy to jest jakis paskudny spam i wirusy... ja jestem z południa (małop.) a handluję damską... nie samym duzym rozmiarem ale z nastawieniem na duże i raczej dojrzałe panie. czyli planowo wykresliłam młodzież albo biorę tej młodziezy bardzo mało. w chwili obecnej interesuja mnie tylko bluzki długi rękaw i swetry . kurtki to już poszły, sukienek typowo sylwestrowych nie mam. szukam fajnych, ciekawych swetrów, dobrych gatunkowo i najchętniej w dużych rozmiarach. to na teraz. główny problem - do łodzi mam kawałek i nie pojadę po 5 sztuk... a czasami naprawdę nie ma tam co kupić, to znaczy są takie okresy że wchodzi np. wiosna i można cos ciekawego upolować... a czasami całe ptaszydło stoi czy leży... wtedy nic nie kupisz mozna się nachodzić... pamiętam kiedyś miałam kolorowe spódnice zostały mi tylko zielone i różowe bo te dwa kolory nie szły... a na ptaszydle facet ma już tylko te dwa kolory i bardzo chwali że przecena i atrakcyjny towar... ona ma 50 zielonych spódnic, ja 3, no i jak mamy pohandlowac?... już sie przywyczaiłam ale szukam innych miejsc na zaopatrzenie, uważam że łódź jest nastawiona tylko na klienta "rosyjskiego" - czyli takiego co przyjeżdża co pół roku i kupi co jest bo musi kasę wydać... ale na regularne zakupy co dwa tygodnie to moim zdaniem nie ma tam co liczyć - towar wisi ten sam dokąd nie opchną... mam nadzieję że na święta dopadnę jakieś ciekawe sweterki i coś pójdzie bo potem to tylko przeczekać styczeń i luty. znaczy jak przyłoży śnieg albo mróz to przynajmniej u mnie nie ma co się wygłupiać - przy minus 15 to nikt po sklepach nie chodzi. poza wyprzedażą, ale jak ja nie lubię wyprzedaży... brrrr.... ciekawi mnie ta promocja u butik 94, masz pomysł jak ona może wyglądać? poza -20%... pozdrawiam. nicky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nodaxxl
Nicky tez jestem ciekawa co tam u butik,jak jej idzie co za promocje ma, bo nie mam pojecia jaka moze miec. Ja sie zastanawiam, czy jakiejs nie zrobic na te rzeczy ktore mi zalegaja. Tez do gluchowa mam spory kawalek bo jestem z woj.lubelskiego, teraz jak bylam to poprostu bylam zrozpaczona bo tyle przejechalam, dzien zmarnowalam a kupic nie bylo co. Tak jak mowisz najgorsze jak jedziesz kolejny raz i maja to samo co poprzednio bo niesprzedalo im sie i wciskaja kit, ze nowa kolekcja i tak swietnie schodzi. Teraz jak wracalam to wstapilam do wolki kossowskiej i mieli duzo tych samych rzeczy tylko ze taniej, masakra. Musze na ptaka sie wybrac tylko nie wiem na ktore hale warto isc. Jak sadzisz bedzie jutro handel? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
nie wiem jak się nazywają te hale na ptaku, bo ja tak bardziej "na pamięć" chodzę... pierwsza po prawej jest tak zwana chińska - nigdy nie byłam (błąd, brak czasu i ... zdrowia, zostawiam na koniec a potem mi sie nie chce) potem jest taka "środkowa" moim zdaniem rzeczy fajne ładne ale cenowo z górnych półek. na mojego klienta za drogo. a ostatnia jest taka wielka hala po lewej - nazywa się to chyba hala A i Hala B i hala C - tam dla mnie jest najciekawiej. ale to musisz sama sobie obejść i poszukać co Ciebie interesuje... jak radziła butik : trzeba na dwa dni i spkojnie pochodzić... oczywiście ja nie mam sił - wpadam i wypadam. kiedyś jeździłam na ten czynny w pon i piątki - od chyba od 6 rano? - ale pewnego dnia stwierdziłam że stoisk ubywa, a towar też słabo idzie... teraz szukam mniejszych punktów blisko mnie (kraków, katowice) - takie czasy... wolę dać za towar drożej ale nie jechać aż do łodzi, wtedy mogę kupić mniej sztuk i wrzucam na sklep i mam "nową dostawę". a do przecen towaru to ja bardzo niechętnie jestem nastawiona : zbyt często słyszę - mnie się to podoba ale zaczekam aż pani zrobi przecenę. nie chcę uczyć klientek czekania na przecenę i robienia zakupów za -30%. ale każdy decyduje sam jak prowadzi ten cyrk... ciekawi mnie co to za promocja u butik94, ponieważ przyglądam jej sie tutaj od jej pierwszego postu i zapału i entuzjazmu do prowadzenia sklepu. pytasz czy będzie handel? w tym tygodniu jeszcze nie. ja czekam na przyszły tydzień... a potem na świąteczne prezenty... i zapadam w zimowy sen aż do wiosny... brrr... odsnieżanie chodnika rano, jak ja tego nie.... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clifford
What university do you go to? Order Nortriptyline Online yi IT'S NOT the view from the CN Tower, or the Rocky Mountains, it's not the cobblestone streets of Montreal or the Islands in Toronto, but the shiny floors of Dublin Airport's arrival hall which are a sight for sore eyes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmodaxxl
To skoro nie robisz przecen to co robisz z nietrafionym towarem? Chyba ze takiego nie masz, bo ja to niestety czesto taki trafie i nie wiadomo co z nin zrobic. Nastepnym razem pojade na ptaka, moze tam cos ciekawego znajde. Z tego co pamietam to on chyba codziennie czynny? Kurcze tu zawsze bylo tak pusto, ze nie ma z kim pogadac? U mnie juz ludzie zaczynaja szukac czegos na swieta i oczywiscie pytanie czy do swiat bedzie cos nowego. Jak dzisiaj handel? Bo u mnie nawet dobrze, czego sie dzis nie spodziewalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
nie napisałam, że nie robię przecen tylko że ich nie lubię... po prostu daję towarowi "szansę na sprzedaz" a na przecenie oferuję to co akurat mi odpowiada, nie jest to nowy towar. dlatego mam pewne swoje zasady, według których dobieram towar do swojego sklepu. bardzo zależy mi na klasyce i na gatunku - czasami patrzą na mnie dziwnie ale czytam skład na metce. bardziej zależy mi np. na dobrym składzie niż na najnowszym kolorze... no takie mam swoje jazdy przy wyborze towaru, nie jestem łatwym kontrahentem, wydziwiam... owszem, czasami można kupić u mnie fajne rzeczy w bardzo dobrej przecenionej cenie. ale jak przywiozę towar we wrześniu to nie ma co liczyć, że się go kupi przecenionego o 30% 2 miesiące później w takim kolorze jaki sie chce... pamiętaj, że butik94 otworzyła dopiero około 10 października a 23 listopada przecena?? ale wiesz, każdy dba o swoje małpy... a to moje małpy i mój cyrk... nie twierdzę, że wszyscy moją robić tak jak ja. po prostu korzystam z możliwości swobodnego kształtowania tego mojego zajęcia. no chyba że butik94 ma promocję inną niż przecena? ale tego nie wiemy i pewnie się nie dowiemy. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmoda xxl
Nicky nie denerwuj sie ☺ zle Cie zrozumialam, sadzilam ze w ogole nie robisz przecen, ale widze ze tak jak ja z tymi przecenami robie. Butik zamilkl to pewnie i sie nie dowiemy co to za ciekawa promocja i jak jej idzie w tym kiepskim okresie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis jedna rzecz sprzedana...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza jedna niz zadna, hehe. A ile tak srednio dziennie badz miesiecznie sprzedajecie? Butik gdzie sie pidziewasz? Odezwij sie jak Ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
u mnie rano śnieg, skrobanie auta. w sklepie norma czyli nieciekawie. wybieram się po towar tylko wybrać się nie mogę. chcę się wybrać wtym tygodniu żeby na przyszły było. trochę poszukałam po necie ale nic ciekawego nie trafiłam. a jeszcze dostałam smsa że zamykają stoisko i tylko czynne do 26.11... jedna rzecz - też dobrze. jak to mówią - jedna szmata mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dobrze ruszyło się 1200:):):):)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej. U mnie też rano skrobanie samochodu rano to już norma. Zimno na dworze to i ludzi w sklepie mniej,ale przynajmniej chodzą zainteresowani,a nie tylko Ci co zwiedzają z nudów. Ja powiem,że od poniedziałku u mnie nawet nawet, bo ludzie już szukaja na mikołajki i zaczynaja się rozgladać za szmatkami na święta. Ja jeszcze mam ten problem,że niestety ale nie mam ogrzewanego lokalu,już nie wiem jak sie dogrzewać aby ocieplić sklep i żeby bylo w miare ciepło i niedrogo :/ A jak tam u Was handel?? ruszyło juz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! ruszyło się ,to masz przerąbane ze nie masz ogrzewania u mnie cieplutko w lokalu:) mam lokal 60m:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też dziś ładny handel ;) no wreszcie mikołajki... 1000 jest. wykonane zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie dzisiaj do d**y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się u mnie też.. do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też do d....y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, dobrze zrozumiałam- 1000 zł to jest dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik94
Jestem dziewczyny ale nie miałam czasu wejść bo próbuje się rozliczyć z urzędem i szlak mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakim urzędem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ModaXxl
Butik z jakim urzedem? Opowiadaj co tam u Ciebie, jak Ci idzie ☺ Mnie zus wykancza, a pidobno od stycznia znowu podwyzka. A nie wiecie czy teraz sa jakies zmiany w skladkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik94
Kurde ja się tak rozpisuje a za każdym razem tylko początek się wyświetla. Mam bony ze zniżka -10 % i -20% wrzucam je do kopert , żeby każdy otworzył a nie od razu do kosza wyrzucił ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×