Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość asinus
Jak ktoś pyta o Parkową to za każdym razem z "uporem maniaka" będę im robiła anty reklamę. Moje wcześniejsze komentarze można przeczytać na poprzednich stronach. Mój przypadek kwalifikował się do nagłośnienia w mediach ale nie mam takiego charakteru, więc może chociaż w ten sposób mogę odradzić dziewczynom Parkową. Jednak zdaję sobie sprawę że nie mogę oskarżać wszystkich lekarzy, którzy tam pracują. Ja osobiście nikomu nie będę plecać dr Mossakowskiego. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!! gdzie można wykonać badanie stopnia czystości pochwy na NFZ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota _71
Czy ma ktos telefon do gin. Gacuty na ul.Kołodziejską 17 i może ktoś wie w jaki dzień przyjmuje i o jakiej godzinie . Kiedyś prowadziła moje dwie ciaze jest super, pracuje też w szpitalu . Kontakt mi sie urwał a musze zasiegnac porady.Z góry dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krata
Senka - myślę że w każdym gabinecie który ma kontrakt z NFZ ja chodzę na Słonimską do Mikołajewskiego, i jeszcze nigdy za nic tam nie płaciłam ....a czystość miałam robioną setki razy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika78
M. Janucik Gacuta tel: 857327565 - dodzwonić sie ciężko, proponuję wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika78
mam skierowanie na badanie stopnia czystości (mam stracha) i chcę mieć to szybko za sobą, więc... ...mam pytanko : gdzie umówię się np. "na jutro" i nie będzie z tym żadnych problemików. no i ile to mniej wiecej będzie kosztowało, jeśli polecicie poradnię, która nie ma umowy z NFZ. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba1
hej dziewczyny! też szukam dobrego ginekologa, który zajmie sie mna podmiotowo a nie przedmiotowo!bylam u arciszewskiego -cham i nic wiecej!! usuwal mi nadzerke laserowo i jestem niezadowolona, bo pozniej inny lek mi powiedzial, ze sa mniej inwazyjne sposoby, o ktorych pan arciszewski nie wspomnial nawet. Poza tym jego podejscie pozostawia wiele do zyczenia-zero wywiadu, ciagle zmienia temat, nie odpowiada na pytania, po prostu traktuje pacjentke jak przedmiot!!po zabiegu, ktory mial byc bezbolesny, a nie byl!! dostalam wstrzasa anafilaktycznego, czyli podskoczylo mi cisnienie, serce wali nierownomiernie, zimnym potem sie oblalam cala, rece mi sie trzesly i w ogole czulam sie fatalnie a pan dr zamiast mnie uspokoic i zalagodzic cala sytuacje, zdenerwowal sie okrutnie i zaczal krzyczec, ze jestem 1 na 1000 ktora tak reaguje, podal mi rekoma pielegniarki zastrzyk i po sprawie!! a jak przyszlam do niego na wizyte kontrolna, to nawet nie pamietal z czym do niego przychodze.Jak sie dowiedzial to zbadal mnie i stwierdzil ze wszystko jest ok! wizyta trwata cale 3minuty razem z badaniem!!!!!!!Odradzam wszystkim - najwazniejsza dla tego czlowieka jest KASA, KASA I JESZCZE RAZ KASA!! Wczesniej jak bylam w ciazy to robilam u nich usg 3D z nagraniem na dvd i ze zdjeciami kolorowymi. Zaplacilam 200zl i mam 2 rozmazane fotki na ktorych moja coreczka na podwojny nos, czolo itp i nagranie czarno-biale zwyklego usg. Wiec ocencie same ta klinike i jej szefa!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota _71
Dziekuje Ci mamba1 , bo tez pan Arciszewski kazał mi przyjsc na usuniecie nadrzerki ,powiedział ze bedzie ten zabieg trwać 20 min. i bedzie bezbolesny. Ale juz teraz napewno sie tam nie wybioreArciszewski- to fakt -co pisze mamba1 . Mój problem ten pan też zbagatelizował, powiedziałam mu że mam problem przy braniu tabletek Jeanine i chcem zmienic poniewaz dostaje okres i trwa on tydzień i nastepnie tydzień przerwy i znowu krwawie dwa tygodnie. Zapytałam jaki może być powód takiej reakcji organizmu to pan dr. nie potrafił mi odpowiedzieć ,tylko przypisał mi plastry antykon. -ZERO DIAGNOZY. Plusem jest to ze nie trzeba stac za receptami w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram się do dr Oniszczuk, ale nie jestem zdecydowana czy umówić się na wizytę w Eskulapie. Może ktoś wie ile kosztuje wizyta?Podobno pani dr przyjmuje także w przychodni akademickiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margosk
Hej Karola w Eskulapie wizyta u Pani Oniszczuk kosztuje 65 PLN. Plecam fajna lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani2
a ja chodze do doktora wasilewskiego na krakowskiej. koles jest super ;] a ze jestem mloda to opiekuje sie super ciaza, i interesuje sie pacjentka. i najlepsze ze za free bo z NFZ przychodnia jest ;] naprzeciwko kosciola rocha ;p polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty1123
hej dziewczyny, mam do was pytanie. W sierpniu kończę 18 lat i zamierzam wybrać się do gina w najbliższym czasie. Chciałabym pojść do przychodni mającej umowę z NFZem. Nie jestem z Białegostoku i nigdy się w tym mieście nie leczyłam. Czy moge wybrać dowolnego lekarza, czy tylko jakiegoś z DSK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krata
a dlaczego tylko z DSK???? nie wiem, ale wydaje mi się, że w każdej przychodni powinni Cię przyjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty1123
a nie wiem, tak mi sie jakos zdawało. jeżeli moge wybrać sobie dowolnego lekarza to bardzo fajnie, bo upatrzylam sobie panow Ostapiuka ewentualnie Biedryckiego. a czy wiecie jakie dokumenty i dane trzebabędzie posiadać aby zarejestrować się w przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w Bialymstoku jest wspanialy i kompetentny lekarz: dr Wołczyński.Kobiety z calej Polski do niego jezdza.Ja sama mam ok 450 km.Polecam bo warto!!!!Wspanialy czlowiek i świetny lekarz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krata
byłam dziś u gina - w 6 tyg po zabiegu ....wiecie, że mnie nie zbadał!!!!!! tylko czystośc pochwy - wyszły drożdżaki :(:(:(:( a na badanie kazał za 3 miesiące przyjść :O Co wy o tym myślicie??? mam iść gdzie indziej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia89
hmm ja mam problem z włożeniem tamponu-choć próbowałam z wielką determinacją,a teraz muszę to zrobić i zastanawiam się czy jest sens iść do ginekologa...jak długo czeka sie na wizytę u pana Dąbrowskiego(ul.Przejazd)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
ja nie chodze na ulice przejazd ,ale mysle ,że jak zadzwonisz do nich po prostu to Ci o tym powiedza.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy znacie dr Nowak czy jakoś tak . Podobno przyjmuje na Grottgera gdzieś w nowych blokach koło XI LO na NFZ i jest dobra Dajcie znać?? może warto pójść za darmo a nie kase płacić prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Wiktoria
Do doktora Dabrowskiego na wizyte czeka sie ok.1-2 tygodni. Dzisiaj zadzwonilam i mam wizyte dopiero na 21 sierpnia,ale wyjezdzam,wiec przelozylam na 30 sierpnia. Ale ogolnie bardzo go polecam. Zrobil mi wszystkie badania,bada piersi,pyta o wszystko,podczas badan mowi co robi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-g-a
czy ktos może mi pomóc i powiedziec ile kosztuje wizyta u prof. wołczzynskiego bo wlasnie sie do nieg wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga m-g-a wizyta połączona z USG kosztuje 100 zł. Byłam w poniedziałek i tak właśnie zapłaciłam. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edajta
powiedzcie mi dziewczyny jaki jest ten wołoczyński? Odpowiada na pytania? Piszecie że wizyta kosztuje 100 zł z USG? Czy zawsze robi usg? Aha i jeszcze jedno jak trafic do niego? To jest jakas klinika czy prywatny gabinet? Któredy wejscie od białówny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfg
witam ja rowniez szukam dobrego lekarza. bylam u dr ostapiuka tylko raz w sumie mily lekarz zrobil mi usg i zbadal piersi ale bez cytologii, na bolesne miesiaczki przepisal mi 4 rodzaje lekow mimo ze mowilam mu ze ma mchory zoladek,nastepny lekarz dr Bielecki zrobil mi usg piersi i dopochwowe oraz cytologie jesli chodzi o kierowanie na badania nie trzeba sie o nie upminac ale mam wrazenie ze sam wymysla choroby :( powiedzial mi ze mam miesniaka ktorego nie widzial dr Ostapiuk,ktorego tez wykluczyl dr Biedrycki sama nie wiem co mam wiec szukam dalejlekarza ktory postawi w koncu dobra adekwatna do mojego stanu zdrowia diagnoze :) jesli chodzi o domitrza to kolezanka sie u niego leczy i mowi ze jest ok :) ale kazdy lekarz moze traktowac roznie swoje pacjentki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita22000
hey dziewczyny. bylam dzis u dr Klubowicza na Parkowej moje pierwsze wrazenie to takie sobie jesli chodzi o niego nie zbadal piersi, wszystko szybko robil a wywiad lekarski to slaby. zrobil cytologie wiec zobaczymy na wyniki jak cos nie tak to zapewne pojde do niego. pozdrawiam ps osobiscie byłam u dr Marka z ul. Przejazd i jestem z niego bardzo zadowolna jak moje inne kolezanki ktore do niego poszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novynetkka
hej kobietki czy któraś ma namiary do dr oniszczak,mam pytanie to kobieta czy facet ?i do doktora wołoczyńskiego bo nie wiem którego wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
mam problem bo chciałam bym rodzić państwowo ze wzdlędu na kasę ale nie wiem gdzie można urodzić przyzwioicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
ostrzegam nie idzice kobiety na zabieg ani na żądną operację do arciszewskiego. Okropnie poczułam się jakbym była w państwowym komunistycznym szpitalu. Ordynarny anastazjolog, nie kulturalne pielęgniarki nie umią nawet powiedzieć dzień dobry, przekładano mi godzinę operacji i tak wylądowałam na sali gdzie się przejmuje porody i tak kilka razy przychodziły pilegniarki to lekarze z dzidzusiami to o żadny spaniu nie było mowy a rano słyszałam wyznania pilegniarki co ona kupiła na raty(słowo tak głośno mówiła że nie dało się nie usłyszeć). A lekarz powiedział że będzie tak pięknie że będę miała dobrą salę.Brak podejścia do pacjentki byłam tak zdenerwowana że nie pamiętalam daty urodzin mojego dziecka.Żadnej opieki po zakończonyej operacji. A na drugi dzień pielegniarka bez konnsultacji lekarza powiedziała że mogę wyjść i czekała ponad godzinę na dokumenty.Jest droga i beznadziejna klinika p.dr Arciszewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×