Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość koraliczek smoczek
hheheehe no cóz już nie takie młode przynjamniej ja-mam 26 lat;-)Mój facet jest po prostu sytudentem medycyny i nasłuchał sie troszke od lekarzy gineklogów tego i owego niestety. I zawsze mi mówi - czy Ty myslisz że lekarz to już facetem nie jest> Tak naprawede to jesli miałby mi pomóc facet to i do niego bym poszła, ale co mi szkodzi poki co uszanowaćjego prosbę. Ewa Nowak przyjmuje i prywtanie i na NFZ- na NFZ czeka się różnie - zywkle ok 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enrgetyczna
milaaa89 po postinorze mi np. okres spoznial sie 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaa89
eh mi sie spoznia już prawie 3 tygodnie i nie wiem co mam mysleć.. a ta pani doktor ile bierze za wizyte? 50zl? czy wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek smoczek
Podam Ci numer telefonu do niej- ale ona teraz zmienia adres-tzn juz bedzie przyjmowała na Krętej a nie jak dotychczas na Grottgera- wiec nie wiem czy ten telefon juz jest aktualny- adres zmienia od grudnia. 085 7323505 i km-696077488. Najlepiej zadzwoń i się spytaj bo ja nie wiem ile beierze za wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markusa
Nie polecam: dr Gacuty - nie zna się na USG, uwielbia kłaść na oddział z byle problemem. dr Przepieścia - od kilku lat leci już tylko na swojej świetnej opinii - dużo pacjentek minimum uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaa89
mi jak narazie usg robic nie trzeba wiec moge sie przejsc.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKarola
Hej,ja byłam niedawno u dr Pytko na Broniewskiego.Zrobiła na mnie dobre wrażenie.Czytałam wcześniejsze opinie o dr Pytko i mam wątpliwości czy ponownie do niej iść.Czy może lepiej wybrać się do dr Oniszczuk w Eskulapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianeczka123456
dziewczyny mam proźbę którego z lekarzy ( facetów) mi polecacie - tylko żeby przyjmował na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedryckiego na krakowskiej
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula_Krasula
hej dziewczyny, ostatnio bolal mnie brzuch i to cłkiem na poważnie i ciocia poradziła mi iść do swojego ginekologa DR ELŻBIETĘ SUCHECKĄ z antoniukowskiej która ma prywatny gabinet ale ma umowę z NFZ więc przyjmuje za darmo, była wspaniała zrobiła ze mną dokładny wywiad, delikanie zbadała kazała się jeszcze skutecznie skonsultowwać z innym specjalistą, nie faszerowała mnie nie potrzebną chemią, i chociaż bardzo się bałam zajęła się mną miło i w dodatku profesjonalnie, moja kuzynka leczy się u niej a ma od kilkunastu lat powracające guzki i chodziła po ginologogach w kilku miastach i dopiero ta ją dobrze zdiagnozowała i fachowo jej pomogła, i teraz agnieszka dojeżdża do niej60 km, bo kobieta jest rewelacyjna co potwierdzają walące do niej tłumy przyjmuje codzinnie o 8 z wyjątkiem czwartków bo wtedy od 11, NAPRAWDE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ost
w PSk u dr.Oniszczuk polecam pare postow wyzej tez sa wzmianki o tej Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila730
a jak to jest jak ktos jest z innego miasta to moze isc tu tzn w Białymstoku do przychodni na NFZ?? czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
możesz w białym się leczyć i być z innego miasta tylko nie wiem, nie ma problemu kiedy jest ta sam kasa-podlaska a jak inna to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila730
juz nie ma KAS:) teraz jest NFZ.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa22
Oczywiście,że możesz iść z NFZ.Musisz mieć przy rejestracji książeczkę ubezpieczeniową.A już myślałam,że nikt nie zauważył że kas chorych już nie ma:) i to dość dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila730
zauwazylam ze nie ma kas,,, ale wg nowej pani minister zdrowia znow bedzie cos podobnego bo bedzie 6 funduszy i znow to samo zamieszanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka1984
Hej. Jutro bede miala wypalane klykciny na parkowej pod znieczuleniem dozylnym, czy ktoras z was miala cos takiego? jak sie potem to wszystko goi? czy mocno boli? dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga_bi
Dziewczyny, wieki już nie byłam u gina, wybieram się niedługo i tylko do dr Małgorzaty Oniszczuk - POLECAM ją w 100%. Kobieta jest ciepła, ma szacunek do pacjentek a jednocześnie profesjonalna, jako jedyna bada piersi itd. NIE POLECAM Haliny Antychowicz-Kluczyk tragedia nie lekarz. Wypisuje leki bez badania, humorzasta, a szczytem wszystkiego jest to, że czeka się pół godziny pod gabinetem, wychodzi z niego położna, pyta co trzeba (np. pigułki) i po chwili wraca z receptą - zdarzało się, że lekarki na oczy nie widziałam. Skandal!! NIE POLECAM też ginekologów z Bema (stare i niekompetentne wredna baby), ani z Siewnej (nieprzyjemna atmosfera), NIE POLECAM też Ewy Klonowskiej-Dziatkiewicz, bo to wredna i chamska osoba, zero szacunku, zwraca się per \\\"ty\\\", nie słucha pacjentki, w ogóle ignoruje, okropność. NIE POLECAM też Ewy Czeczugi-Semeniuk, bo jest moim zdaniem kiepskim lekarzem. Tak samo Jolanta Świątecka - bardzo miła osoba, ale zupełnie nie trafia z diagnozą, zapisuje leki homeopatyczne, które są koszmarnie drogie a nic nie pomagają. Moja kuzynka całą ciążę zawdzięcza prof. Wołczyńskiemu i baaardzo go chwali. Ja niestety, nie mogę pozwolić sobie na prywatne wizyty i chodzę na NFZ. Przerobiłam już kilka osób i naprawdę dr Oniszczuk to super babka. Szkoda tylko, że w PSK są takie kolejki, a w Eskulapie trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puela
witam wszystkich! polecam dok. Zabielan przyjmuje na TBS-ch w przychodni {nie pamietam ulicy}prowadzila mi ciaze i jest naprawde super a a na dodatek za zadne badania nie musialam placic. nawet plytke z fotka naszego dzidziusia mamy polecam jest tam rowniez szkola rodzenia zajecia prowadzi pani Jola ekstra babka a dodatkowo pracuje w psk na patologii wiem bo lezalam tam niestety. polecam naprawde warto tylko jest jeden minus ze to na koncu miasta ale co tam naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie polecić mi specjalistę, który będzie w stanie zdiagnozować poronienia i pomóc w kolejnych staraniach o dziecko. To już moje drugie poronienie w tym roku o identycznym przebiegu więc na pewno coś jest nie tak... Byłam na Parkowej u starszego Tomaszewskiego ale jestem rozczarowana (mało słuchał co do niego mówię). Nie byłam pewna czy warto się po raz kolejny starać o dziecko bez zbadania przyczyn utraty poprzedniej ciąży ale podpuścili mnie że wszystko jest ok i kazali się od razu starać. Niestety wyszło to samo co poprzednio czyli poroniłam w 5tyg z identycznymi krok po kroku objawami Może to nie ich wina, podstawowe badania pewnie na nic nie wskazywały ale teraz chciałabym najpierw odwiedzić specjalistę, który pomoże znaleźć i rozwiązać problem żeby nie przechodzić przez to kolejny raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Do rybki75 a nie myślałaś aby iść do prof.Szamatowicza przyjmuje Dąbrowkiego, prof. Wołóczyński na WEsołowskiego albo prof. Kuczyński na Stołecznej. Oni sa specjalistami od leczenia niepłodności, ale myślę że mogą ci pomóc. Te wszystkie nazwiska znam od pani gin Olechno-Peszyńkiej z MieszkaI 8a. Chciałam mieć drugie dziecko to poradziła mi tych lekarzy. Znowu koleżanka poleciła mi zjadanie łyżeczki sienia lnianego(mielisz i zalewasz wodą, zrobi się papka i to jesz, zwmacnia i pobudza jajniki). Z pani Olechno jestem zadowolona to dobra lekarz. Powodzenia. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti73
Witam. Szukam dobrego ginekologa w Białymstoku, ktory zajmuje sie sprawami nadzerek. Miesiac temu mialam robiono konizację szyjki wlasnie z powodu nadzerki, ale chyba nie jest dobrze.. bo powinno sie zagoic, a dalej pojawiaja sie uplawy.. jak podczas nadzerki. Dobre opinie zbiera tu dr M. Oniszczuk, dr Wołczyński ( ten chyba bardziej od spraw zwiazanych z hormonami jest), dr E. Nowak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha88
Witam! Po pierwsze chce Wam dzięwczeta podziekowac za opinie na temat wszystkich lekarzy. Postanowilam sie wybrac do dr OSTAPCZUK tyle nie nie mam kaski na prywatna wizyte wiec PROSZĘ o dokladne namiary, tj. nr tel. adres godziny przyjec w ramach nfz. Czyli w miare możliwosci jak najwięcej! :D z Gory dziekuje. A! Mam nadzieje ze pomoge komuś swoja opinia, moze nie zbyt obszerna ale... Po 1. dr SOBOLEWSKI z Parkowej; wizyta 50 zl, moim pierwszym problemem bylo zapobieganie a konkretnie tabletki \"po\" badanie bez problemu bezbolesnie piksy kupilam w przychodni za 50 zl powiedzial ze jak chce to moze mi rownie dobrze wypisac na nie recepte ale wtedy w aptece to 70 zl Potem pobieglam do niego znowu z przerazajacym swedzeniem pieczeniem. Załamana. Pobadal przypisal leki ale niestety nie powiedzial co mi jest :| Potem sama wypisalam sobie u rodzinnego ta sama recepte przedluzylam terapie na wlasna reke bo nie mialam kasy na prywatna wizyte i problem minął.... do czasu Trafiłam na dr NOWAK ... Bóg dobry wie kto pozwolil na ten tytul :-( Za pierwszym razem mnie zbadala kiedy przyszlam na badnie kontrolne (na nic konkretnego sie nie skarzylam), chyba przypisala jakies piksy ( juz nie pamietam) ofcs tez nie powiedziala co mi dolega. Po jakims czasie przyszlam do niej kiedy wrocilo swedzenie i pieczenie. Opowiedzialam jej jakie mam objawy a ta z usmiechem na twarzy i BEZ ŻADNEGO BADANIA!! zaferowała wyrok: grzybica :-( Dostalam Pimafucin i przepis na udane zycie: zero cukru zero coli zero chipsow i mydło marsylskie ( ok 14 zl w mydlarni za kostke 100g) a i jeszcze zapytala czy kiedys mialam robiona cytologie.. Pomogło - na krótko po okresie grzybica wrocila do mnie a ja do Nowakowej i znowu.. zero badania zero wymazow Powiedzialam ze cytologii nigdy nie mialam to nawet nie zaproponowala zeby to nadrobic wypisala tylko recepte powiedziala ze tym razem silniejsze ze na pewno pomoga bo to taka szczepionka ;-> (chyba dla frycka ;-/ ) w aptece uslyszlam ze musze wyciagnac z kieszeni 100 ;| do dzis jej nie kupilam zreszta juz stracila waznosc. DLATEGO SERDECZNIE ODRADZAM NOWAKOWA ALE KTOS SIE UPRZE TO MOGE DAC NAMIARY Jedyna osoba ktorej sie zwierzylam ze swoich problemow i przezyc z pania \"doktor\" ( moj kolega i byly chlopak jednoczesnie ) polecil zebym odwiedzila innego lekarza, wiec wlasnie to zrobie :-) TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE CHORE, PRZYSZŁE I OBECNE MAMY I ZA TE KTÓRE PO PROSTU CHCĄ DBAĆ O SWOJE ZDROWIE I ŻYCZE WYŁĄCZNIE UDANYCH WYBORÓW NIE TYLKO W KWESTII DOBORU SPECJALISTY : ) Buziaki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka07
Witam! Z wielką uwagą przeczytałam cały wątek. Najprawdopodobniej jestem w pierwszej ciąży /3 pozytywne testy + brak okresu/ Mieszkam w Białymstoku od roku, wcześniej chodziłam do Bieleckiego na Bacieczkach ale nie polecam: bada szybko byle jak najwięcej pacjentek przyjąc. Poradźcie dobrego lekarza, który poprowadzi ciążę. Po waszych wypowiedziach zastanawiam się między dr Oniszczuk a Ostapiukiem. Potrzebuję lekarza , który przyjmuje na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwt
a ja polecam dr Komorowska - Januszek z zagumiennej. Bardzo delikatna i z doswiadczeniem:))) jak ktos chce to podam nr tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Do Martuchy88. Miałam ten sam problem. Byłam u wielu lekarzy i problem powracał. byłam na Mieszka I8a u drOlechno-Peszyńskiej powiedziałą mi dlaczego nie robili mi wymazu ale treaz nie pamiętam.Teraz tego problemu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha88
Do azz: to peszynska pomogla Ci sie pozbyc tego swinstwa? bo ja juz nie wiem do kogo mam z tym isc a nie chce testowac na sobie i swoim portfelu wszystkich ginow w tym miescie. BTW w poprzednim poscie mialam na mysli Oniszczuk a zrobilam fuzje 2 roznych lekarzy...sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam dr Swiatecka- przyjmuje prywatnie, ale w koncu trafilam na swietna pania doktor. Lekarz z powolania. Przyjmuje na skadowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha88
Do azz: to peszynska pomogla Ci sie pozbyc tego swinstwa? bo ja juz nie wiem do kogo mam z tym isc a nie chce testowac na sobie i swoim portfelu wszystkich ginow w tym miescie. BTW w poprzednim poscie mialam na mysli Oniszczuk a zrobilam fuzje 2 roznych lekarzy...sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
do martuchy 88- jesli nie chesz stosowac diety przeciwgrzybiczej to moze byc Ci ciezko sobie z tym poradzić. Nie wszytkie recepty na zycie są takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×