Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Ja długo szukałam dobrego ginekologa. Jeszcze przed studiami byłam u dr Kluczek-odradzam, moim zdaniem porażka na całej linii-wypisała mi Diane-35 bez badania ginekologicznego, nie mówiąc już o badaniu krwi, piersi czy innych spraw:( Później wykryto u mnie nadżerkę, więc pomyślałam, że pójdę do niby najlepszej kliniki....Dr Arciszewski na nadżerkę przypisał mi globulki dopochwowe (nawet nie dał skierowania na kolposkopię)..a poza tym na siłę wcisną mi recepty na tabletki antykoncepcyjne, mimo, że mówiłam, że nie mam zamiaru ich brać (oczywiście także beż żadnych badań). Tego komentować chyba nie muszę. Stwierdziłam, że ja temu panu to już podziękuje i trafiłam do PSK do dr Oniszczuk. Kobieta jest świetna, a może lepiej-taka, jaki powinien być lekarz. Ona pierwsza zbadała mi piersi, skierowała na USG (wyszło także muszę robić USG min raz w roku jak nie częściej, bo mam patologiczne zmiany...), skierowała mnie na badanie krwi, no i kompleksowo zajęła się moją nadżerką-robiła mi krioterapię w Eskulapie. Później długo mnie nie było w Białymstoku, a po powrocie miałam już dość chodzenia do ginekologa. Wczoraj w końcu poszłam, na tą \\\"zapraszaną\\\" cytologie do pierwszego lepszego lekarza tuż pod moim blokiem-do dr W. Ostapiuka. Jak dla mnie super (narazie)-śmiałam się że tylko uzębienia mi nie badał....Co się zdziwiłam, za darmo zrobił USG dopochwowe z czym się w Białymstoku nie spotkałam:) Poza tym cierpliwie odpowiadał mi na moje pytania i potwierdził diagnozę dr Oniszczuk dot. moich piersi (czego nie usłyszałam o ani od dr Arciszewskiego, ani od dr. Tomaszewskiego na Parkowej). Tylko ma jedną wadę...tą samą co dr. Oniszczuk-masakryczne kolejki, jak się chce pójść z NFZ-u ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta 86
marek dąbrowski?ten mruk mam pco?i co gówno mi nie pomogł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta 86
CO SąDZICIE O JACKU SZAMATOWICZU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinus
do bialo- czarna Jak chcesz to mozesz przeczytac moj wczesniejszy komentarz na temat Mossakowskiego. Sorry ale po swoich przejsciach z nim, kiedy omal nie stracilam zycia byloby to nie moralne bym pisala o nim pozytywnie, co do Parkowej nic zlego nie napisze, poniewaz nie znam innych lekarzy, tylko Mossakowskiego. Ale jak pisze Aisha Mossakowski umie sie tez dobrze zajac pacjentkami. Ja sie zawiodlam i nigdy tam nie pojde, za zadne skarby. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinus
A co sadzicie o Sledziwskim z Eskulapa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeeee
uwaga na dr pytko - naciagaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeee
do Dąbrowskiego warto teraz pójsc na badania cyt. za friko a konkretniei kolposkopie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777222
a czy ktos ma jakąś opinię o dr Bieleckim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiak
Jacek Szamatowicz- ja się nim rozczarowalam, byłam na jedejn wizycie zrobił USD, cytologię - koszt 120 PLN, za 2 miesiące znowu poszłam bo podejrzewałam zapalenia z ogromna łaska mnie przyjął był zdziwniony co u niego robie po 2 miesiącach. Wymusiłam na nim zeby mnie zbadał i oczywiscie miałam racje zapalenie było i leki były konieczne za 3 minutki wizyty zaplaciłaM 80 pln DROGO - trzeba Go ciągnąć za język dla mnie porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiak
o Wołczyńskim słyszałam same dobre rzeczy dlatego sie do niego wybieram, przyjumuje na rynku kosciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta 86
tusiak daj znać jak było u wołczyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
ja chodze do wolczynskiego i to dosyc czesto.tam jest tylko jeden minus-duze kolejki i nie warto isc wczesniej zeby zajac kolejke.tam pierwszenstwo maja kobiety z tzw programu,a pozniej sa robione normalne badania.a co do samego lekarza,dla mnie to czlowiek nie tylko o zlotym sercu,ale i wspanialy lekarz.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta 86
tam pierwszenstwo maja kobiety z tzw programu_aisha co to za program powiedz proszę bo jak szamatowicz zawali sprawę to pójdę do wołczyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś coś słyszał
o dr. Zbrochu? Wydaje mi się bardzo sympatyczny ale kompletnie nic o nim nie wiem jako lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaL
ja tez wybieram sie pierwszy raz do Wołczynskiego... mam pytanie do Was? czy pomogl on którejś z Was w leczeniu nieplodnosci...tzn... ja staram sie od roku i nic.. czy Wolczynski nie bierze za duzo? bo jak chodzilam do Domitrza to tylko chcial kasy i za 5 minut wizyty z USG 150zl... przesadzil i wiecej do niego nie poszlam... ale moze sprobuje do Wolczynskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXELINA
DR GRYCZ PRZYJMUJE TEŻ NA WARSZAWSKIEJ W PRZYCHODNI WOJEWÓDZKIEJ. TO JEST BARDZO ATRAKCYJAN PANI DOKTOR, RÓWNIEŻ KOMPETENTNA, ALE TRZEBA CIĄGNĄĆ ZA JĘZYK ,ŻE BY SIĘ CZEGOS DOWIEDZIEĆ.ALE UWAGA ! PIELĘGNIARKI (OPRÓCZ TYCH Z REJESTRACJI) SĄ BARDZO NIEPRZYJEMNE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
z programu to chodzi o kobiety ktore szykuja sie do in vitro.wolczynski teraz bierze 100 zl za wizyte,w tym jest juz usg i cale badanie.jesli chodzi o leczenie bezplodnosci to lekarze z calej polski kieruja pacjentki do niego jako do"ostatniej deski ratunku".ja jestem po pierwszej inseminacji i narazie nic...:(ale ogolnie mowiac to lekarzem jest naprawde wspanialym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej babki
strasznie dużo sie teraz mówi o wirusie brodawczaka ludzkiego (HPV) jest szeroko rozpowszechniony i jest odpowiedzialnych za infekcje ,zakażenie wirusami HPV często przebiega bezobjawowo. U mnie gin stwierdził po cytologii obecność wirusa, który wywołuje tez kłykciny kończyste pojawiają się zwykle kilka tygodni lub miesięcy po kontakcie seksualnym z osobą zakażoną, ale mogą też w ogóle się nie pojawić (tzw. zakażenie utajone) jestem w dołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta86
aisha dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaL
Aicha.... mam pytanko... czy kazda wizyta u Wolczynskiego kosztuje 100? a inseminacja ile kosztuje? bo mozliwe ze tez się na nią wybiorę... trzymam kciuki za Ciebie oby sie w koncu udalo... a słyszał ktos cos o Koladzie? podobno tez zarąbisty lekarz..ze na NFZ to kolejki 5-cio miesięczne... i podono tez pomaga zajsc w ciąże.. i teraz wlasnie nie wiem czy isc do Wołczynskiego czy do Kolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abarakadabra
Aisha1982 🌼 trzymam kciuki, żeby nastepna inseminacja się udała. ja też mialam inseminację, a teraz mam ślicznego synusia. trzymam kciuki. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki ja miałam kłykciny kończyste - dr Oniszczuk mi je wykryła i usuneła, podobno mogą sie odnawiać , na razie czekam na wizytę kontrolną za 2 tygodnie, zobaczymy co powie pani dr wiele osob je ma i nie wie nawet o tym, zastanawiam sie też czy nie zaszczepić sie przeciw hpv Czy któraś z was już sie szczepiła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaL
Abarakadabra mam pytanko... gdzie mialas robiona inseminację? u Wołczynskiego moze? i ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginnnnnnnnn
czy któraś z was miała elektrokoagulacje na kłykciny czy to bolesne i jak długo sie do siebie dochodzi , a może są lepsze metody usuwania tego świństwa, u mnie są praktycznie nie widoczne bo w przedsionku pochwy dopiero po kolposkopii zauważalne, nawet nie byłam świadoma tego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiak
Cześć Berta - u Wołczyńskiego naprawde super- wszystkie podstawowe badania, które mogł na miejscu zrobić zrobił, dokładnie tłumaczy, jest przesympatyczny. Mam nadzije że tak dalej bedzie. Jak na razie bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginnnnnnnnnn - nie wiem czy to to samo ale w pn mam mieć usuwaną nadżerkę Mój gin umawiając mnie kazał położnej w karcie zapisać\" koagulacja + wycinki\" ...ale to dopiero przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abarakadabra
Sal, inseminację mialam robioną w tamtym roku i kosztowala 250 zł: 100 zl - ulepszenie nasienia 150 zl - sama inseminacja która trwa chwilunię, tylko potem trzeba jeszcze okolo 30 minut poleżeć, tak mi kazal lekarz. Nie, to nie Wołczyński robil mi inseminację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abarakadabra
Tusiak, mam pytanko, wspomnialas, ze trafilas do dr Mazurka, słysząlam o nim pozytywne opinie, co ty o nim sądzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiak
Cześć abrakadabra. U Mazurka byłam tylko raz ale byłam zadowolona, moja kolezanka i jej córka chodzi do niego regularnie i sa bardzo zadowolone, Wizyta kosztuje 60 PLN, konkretny i rzeczowy facet - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×