Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość azz
myślę ze grzybice u partnera trzeba leczyć kiedy są widoczne objawy . W moim przypadku kiedy miałam to świństwo to mój partner miał wysypkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salix
Ale przecież u facetów rzadko kiedy grzybica daje jakieś objawy tak samo jak i choroby wywołane Protisa i te grzybka tak krążą między partnerami.. i czasami mogą wywołać chorobę Tak czy inaczej będę musiała zastanowić sie nad ta Pania Nowak. Tylko ciekawe czy nie będzie robiła problemów z anty.. w sumie nie powinna, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
ale facet zaraża się od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frh
ale nie zawsze od tej zktora jest aktualnei w związku.. moze tak być ze zaraził sie od poprzedniej, u niego si enei ujawniło a kolejna zarazi i u niej się ujawni juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Witam:) Wcześniej brałam Diane 35 a od niedawna Syndi 35 ( wzięlam nowe tabletki po 7 dniowej przerwie bo maja niby ten sam sklad gestagenu i estrogenu ) tylko minimalnie inne substancie pomocnicze... Po 1 tabletce 2 opakowania tych nowych kochałam się z chłopakiem?? Czy wszystko jest Ok?? Dodad że to byl 4 dnień cyklu... Martwię się po dzięn po tym boli mnie brzuch bardzo i jajniki, nie wiem co mi jest:/ To może być z nerwow? Dodam że facet mnie zostawił po tym, nie byl wart ehh:((( Biorę Syndi 35 dalej ale panikuje... Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Prosze o szybka odpowiedź, dodam jeszcze że to był mój 1 raz, żałuje bo zaufałam mu i zalezało mi bardzo a tak wyszło:/ To moze byc stres lub np przeziębienie jajnika ( yak jakbym miała kolkę w lewym jajniku, prawy nic ) Co mi jest?? Błagam pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola87
będzie OK a czy któraś z was była u W.Ostapiuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola87
on przyjmuje w przychodni i prywatnie na Sienkiewicza proszę piszcie co o nim myślicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Ale czemu mam takie kłucie dziwne w lewym jajniku??? Stresuje się bardzo, miałaś coś takiego droga Jolu?? Boję się:( Jakby cos było to musze usunąć bo ojciec zxabiłby mnie a ten chłopak wykoirzystal:(:(:( Mam szkołe i studia jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Jola87-> Miałaś kiedys cos takiego? Co to może być? Boli mnie brzuch i kłuje lewy jajnik bardzo:(:( I mam gorąćzkę... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola87
a nie masz obrzmienia na jajniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Mam tak jakby, czuje się pełna, gorączka i ten ból jajnika lewego? Wcześniej miałam czasami tak ale przed okresem, dzis jest mój 8 dzień cyklu i tak mam. Byłam u gin i mam nadżerkę i stan zapalny powiedziała:/ To może byc od tego? :( Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Mam tak jakby, czuje się pełna, gorączka i ten ból jajnika lewego? Wcześniej miałam czasami tak ale przed okresem, dzis jest mój 8 dzień cyklu i tak mam. Byłam u gin i mam nadżerkę i stan zapalny powiedziała:/ To może byc od tego? :( Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Mam też tak jakby, czuje się wypełniona w podbrzuszu, kłuje ten jajnik i brzuch boli:/ Stosunek miałam ( nie4stety:( ) 4 dnia cyklu i podczas brania tabletek Syndi 35- pisze że działają tez ANtykoncepcyjnie. Nie wiem od czego tak mam?? Wykryto u mnie nadżerkę i stan zapalny, to może od tego? Lub przeziębienia jajników?? Bo to możliwe myslę:(( Chyba podczas brania tabletek i zaraz po okresie ciąża wykluczona jest? Okres miałsm regularnie 3 dni a 4 dnia seks. Teraz zaluje tego, kochałam go a On mnie wykorzystał:(:( Oby było ok... Bo nie chciałabym zabijać ehh Przewrażliwiona jestem, przepraszam. A ty co o tym myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola87
nadżerkę to i ja miałam ale to nie od niej masz takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola87
jeżeli masz takie objawy to zapalenie przydatków: może być ostre lub przewlekłe. Przy ostrym przebiegu schorzenia występują zwykle: silny ból skurczowy w dole brzucha, wysoka temperatura, nudności, a nawet wymioty oraz upławy o nieprzyjemnym zapachu. Kobiety skarżą się na ból w czasie stosunku i podczas badania ginekologicznego. Postać przewlekła choroby, mają często podwyższoną temperaturę, a także obfite, nieregularne lub bolesne miesiączki. Mogą także odczuwać bóle brzucha i krzyża oraz zmęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola87
Podstawą leczenia są antybiotyki przepisane przez lekarza. Zwalczają stan zapalny, udrażniają jajowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaaa89
Cześc wam. No ja właśnie się zaczęlam zastanawiać nad 1wszą wizytą- czas najwyższy... ostatnio brałąm tabletki postinor duo i okres spóźnia się 2 tyg, test robilam - negatywny, więc nie ma czym się martwić jednak zaczęłam sie zastanawiać nad pojsciem na badania kontrolne? jak narazie wybieram panią dr. Kluczyk, czytam o niej same miłe rzeczy. Czy będzie wyrozumiała? i wlasnie jesli jest te NFZ to czy każdy może iśc tam za darmo ? każdy każdy? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energetyczna
hej kobietki:) chcialabym sie wybrac do prywatnego ginekologa po tabsy, czy jest jakis w maire dobry na nowym miescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek smoczek
nie idz do dr kluczyk. Chodziłam i sam wielki niewypał . Czytałas chyba poczatki topiku. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaaa89
właśnie chcialam isc do tej kluczyk .. mile rzeczy czytalam a pozneij troche odepchnelo mnie ale no nie wiem.. wiec do kogo mam isc? zeby sie nie rzucala do mnie ze nie jestem dziewica i 1 wszy raz u ginekologa;/ bo moja kolezanka miala taka wredna babe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek smoczek
Wiesz co ja moge ci poleci babke do której chodze teraz ale wiadmo że czasem to co podoba się komus niekoniecznie innym. Ja chodzę do dr Ewy Nowak. Słyszłam tez że dobra jest dr Oniszczuk- w przychodni studenckiej ,lub chyba odpłatnie w eskulapie. Dr Gacuta- ona przyjmuje w przychodni w psk i ma też prywatny gabinet. Co do mężczyzn to było tu tez kilka pozytywnych opni ,ale zbytnio nie pamietam bo ja do facetów nie chodze. Bodajrze dr Bidrycki, Mikołajewski są ok. A Dr Kluczyk miała tyleż samo pozytywnych opini co negatywnych.ja żałuje z,e do niej chodziłam. Strata zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaaa89
Dzieki za pomoc ;) napewno cos z tego wybiore wole isc do kogos pewniejszego.. a do ginekologa faceta nigdy nie pojde.. mam jakis wstret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaL
no i teraz to was nie rozumiem.. dlaczego nie chcecie chodzić do facetów ginekologów... ja na początku kiedy zaczynałam chodzic do ginekologa... chodziłam do kobiet.... ale w koncu przeszlam sie do faceta.... i jest nieporównywalna róznica..... Facet zawsze jest delikatny, zawsze wszystko wytłumaczy nigdy sie nie zdenerwuje... ostatni raz u kobiety bylam to byla dr Makxymowicz w przychodni na Bema... o matkooo nigdy wiecej do kobiety nie pojde... nie dosc ze sie spieszyla jakby stygla jej kawa... to jeszcze miala pazury takie dlugie ze szok.. i nadusiła mnie tak mocno ze prawie wrzeszczalam na tym fotelu..a do tego przy badaniu rozmawiala sobie z panią z rejestracji o wakacjach gdzie pani z rejestracji stala naprzeciewko mnie i sie gapila... koszmar... cos strasznego... potem poszlam do Kupisza (starszy człowiek ) ale jakże przemiły , delikatny, zadnego skrępowania przy nie odczuwa sie, naprawde godny polecenia-on przyjmuje na Fabrycznej 39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek smoczek
no ja tez w mojej przesżłosci jako pacjentki u ginekologa chodziłam do faceta. Nie powiem ,ze źle bylo,ale własnie zdziwiałam sie ,bo wiele kobiet mówi ,ze oni sa delkikatniejsi i wogółe. No i pod tym wzgledem ja nie miałam dobrych doświadczen. Jak on mnie badał to zawsze mnie bolało niestety- nie wiem - może uzywał za duzy wziernik czy co ,ale własnie troszke sie rozczarwałam.Nie chce uogółniać, bo prawdopodonie tak tarafiłam. Zreszta zdecydowanie pierwsza rzecz u mnie w ocenie ginekologa to to czy zna sie na rzeczy, fachowość,i zainteresowanie.Do facetów nie chodze bo mój chłopak ma przeciwko temu troszke i chce uszanować jego prosbe i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaaa89
wlasnie mi chlopak nagadal takich rzeczy, ze az sie boje chodzic do facetow.. w sumie nie wiem.. nie chcialabym zeby jakis inny mnie dotykal chociaz to facet.. nie wiem .. moze kiedys sie skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaL
heheh oj baby widac ze jeszcze młode jestescie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaaa89
troche.. ;) a ta pani dr Nowak to jest prywatna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaaa89
a tak poza tematem to jak myslicie ile okres moze sie spozniac po postinorze duo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×