Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość kasia81
Witam wszystkich Ostatnio odwiedziłam Klinikę dr Arciszewskiego na Zamenhofa. Wcześniej czytałam o niej na forum, i postanowiłam zrobić USG 4D z nagraniem na DVD. Już na samym początku zostałam rozczarowana - byłam umówiona na konkretną godzinę, a przyjęto mnie z ponad godzinnym opóźnieniem (przez to spóźniłam się do szkoły...). Płytka z nagraniem DVD nie działała, więc udałam się znowu do tej Kliniki,, żeby coś w tej sprawie zrobili. No w porządku "zreperowali"ją, ale co się okazało! zamiast nagrania 4D było zwykłe USG które i tak mój mąż kręcił na wizycie. Byłam zła i strasznie rozczarowana, bo na filmie zależało mi w szczególności - badania i tak robi mi mój gin. Zapłaciłam 200 zł praktycznie za czarno-białe USG na którym i tak nic nie widać bo na nim trzeba się trochę znać żeby rozpoznać rączkę czy ucho. Tak więc odradzam wizyty w tej Klinice - raczej rozreklamowana, i jak widać nie solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letni deszcz
a czy ten dr Kuczyński na transportowej robi co jaki sczas badania?bo mi na tym zależy, czy bada piersi?acha i czy ma mozliwosc zrobienia usg? jak często robi cytologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewabladi
hej dziewczyny,mam pytamko,czy wiecie który doktor endokrynolog wypisuje chętnie recepty?chcem na meridie,ale nie mam sily robić tych wszystkich badań.i tak odrazu widać że jestem gruba.oczywiście chodzi mi o bialystok.bardzo prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaga
SENKA, ja chodze do dr Oniszczuk, ale do przychodni studenckiej, tak wiec mam za darmo ;) I tylko ja polecam. Bylam juz u niejednego gina, nawet u polecanego przez innego lekarza, ale wszystkie te spotkania okazaly sie pomylka. Do Oniszczuk trafilam przypadkiem. I teraz wiem, ze to moja doktorka. Na pierwszej wyzycie zrobila cytologie, zbadal piersi, wyslala na kolposkopie (wykryto nadzerke, ktora okazala sie zwykla ektopia grusczolowa) i na usg piersi (wykryla guzki, ktorych ja nie wyczulam). POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letni deszcz
Ponawiam pytanie plus mam dodatkowe- czy do Dr Kuczyńskiego trzeba sie umawiać telefonicznie czy mozna po prostu ot tak przyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do yaga dziękiza opinie o dr Oniszczuk. Ja wcześniej nie była u żadnego gina w Białymstoku, bo nie pochodze z tych okolic. Na tą panią trafiłam przypadkiem bo do eskulapu łatwo sie dostać i wygodnie do specjalisty i za wiele nie trzeba szukać. Faktycznie zrobiła mi wszystkie badania skierowała na usg piersi. Teraz bedzie robić mi krioterapie. mam nadzieję zę bede w dobrych rękach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinus
Do AISHA 1982 Ja bylam u Mossakowskiego z ul Parkowej nie wykryl u mnie ciazy pozamacicznej (a byla juz duza 10 tygodni) i z krwotokiem wewnetrznym oraz niemalze umierajaca wyladowalam w PSK. Na szczescie wszystko skonczylo sie szczesliwie. Zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
asinus wiesz moja szwagierka chodzila do niego caly czas i bardzo jej pomogl,wlasnie on ja w pewnym sensie uratowal.a twoj przypadek swiadczy o tym,ze zaden lekarz tak naprawde nie jest w 100%dobry.dla jednego pomoze dla drugiego wrecz przeciwnie,jak narazie ja chodze do wolczynskiego i jestem bardzo zadowolona.pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa812
A gdzie dokładnie przyjmuje dr Wołczyński i ile bierze za wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiezdecydowanaOna
Hej juz sie zamotalam. Chodze na parkowa, ale sama nie wiem czy oni az tak troszcza sie o pacjentki. Chce isc prywatnie gdzies. A jak jest w tym eskulapie? Wie ktoś moze ile kosztuje wizyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkkkkkkkkkk
Polecam dr Marka Dąbrowskiego- ma gabinet przy ulicy Przejazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkkkkkkkkkk
A, przyjmuje pacjentki w ramach NFZ-tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
też dr Marek Dąbrowski jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
wolczynski przyjmuje na rynku kosciuszki 13/13.wchodzi sie od tylu.bierze normalnie 50 zl,robi od razu usg.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chodze do Kluczyk, fajna babaka, czasami tylko ma humorki ale cóż lekarz tez człowiek. Na parkowej tez bylam, bardzo mi sie tam podoba, wszyscy sa bardzo mili i sympatyczni, tylka ta kasaaa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagniechaa
a ja mam problem ;P mam 17 lat (w tym roku kończe) i musze iść na badania do ginekologa... usg i te sprawy ech.. przykro mi o tym mówić ale niejestem pewna ale najprawdopodobniej jestem w ciązy.. ale nie dzięki chlopakowi.. tylko niznajomemu pijakowi ktorego spotkalam na ulicy... ale mniejsza z tym ;/ potrzebuje isc do ginekologa ale nie mam pojecia do kogo się wybrać. byłam u kilku publicznych ale potraktowali mnie jak śmiecia i wywalili za dzwi bo nie mam skonczonych 18 lat ;/ no i w tym problem ;/ Czy któraś z was może mi pomóc? dac jakies namiary nr telefonu do lekarz ktora przymnie prawie 17latke? najlepiej jeśli któraś będzie na badaniach to poprostu zapytać upewnić się.. bo do szpitala nie pojde bo bedzie w papierach ze w ciazy czy cos i co ja jej powiem? ze z gwaltu? ;/ ech... wiec wole prywatnego chyba lekarza... pomozecie? jak co to prosze o odpowiedz tu lub na gadu 10760923 lub mail aataa@op.pl bede baaardzo wdzieczna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra wrozka
Nie wiem czy nawet prywatnieprzyjma cie. Przed 18-stka musisz isc do ginekologa w dsk. Przeciez nikt nie wrzuci twoich danych do jakiegos publicznego katalogu. Wszystko bedzie w twojej karcie do ktorej ma dostep lekarz i nie oglosi ona calemu swiatu twojego stanu. NIe wiem jak to jest z informowaniem rodzicow- ale i tak przeciez musisz im powiedziec Trzymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagniechaa
wałaśnie dlatego poprosilam zeby jak któraś z Was pojdzie przy okazji teraz na badania jakies czy cos zeby sie zapytala. a w dsk nie pojde bo jest taka baba... o jesuu ze poporstu stach.. taka suka gruba i stara taka niedelikatna ze masakra... wole nie wiedziec czy jestem w ciazy niz do niej isc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiak
Jeżeli chodzi o Panią Nowak to mi tez przepisała homeopatię 5 rodzajów maści i kazała co godzina smarowac się inna a infekcja coraz bardziej nie dawała mi znać, poza tym wynalazła u mnie kłykciny i powiedziała że przyczyna ttej choroby może byc po stronie męża. bo moze mknie zdradziła. Załamka. Biegałam co godzine i smarowałam sie tymi masćmi no i nic w końcu trafiłam do doktora Mazurka powiedział że żadnych kłykcin u mnie nie ma dał leki dopochowoe i maść i po tygodniu wróciłam do zdrowia. Pani Nowak nie polecam- mam wrazenie że ma gdzies pacjętki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj29
Nie polecam Sucheckiej z Antoniuka. Przepisała mi z mety Dianę bez jakichkolwiek dodatkowych badań. No i nie wykryła nadzerki. Badania piersi -brak. Pytko z Broniweskiego nie mogę zarzucić niz powaznego, ale stracilam do niej zaufanie. Kazda wizyta kosztujeco najmmniej 50 zl, ale zazwyczaj więcej, a ta 50 złotowa trwa często dosłownie 5 minut - krótkie badanie i recepta. W miarę upływu czasu cena wizyty rośnie. Nigdy nie zrobiła mi badania piersi. Badania, które robi to cytologia i usg, żadnych innych nigdy nie miałam. Przepisuje dosc drogie leki, mimo, że maja tańsze odpowiedniki. Mam wrazenie chodzi jej głównie o kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczeksmoczek
oj to witaj w klubie. Jakbym siebie słyszała. Suchecka od wejscia przepisała mi Diane- zero badań i tak było przez nastepne 1.5 roku- zero badań , nawet zwykłych ginekologicznych , tylko przedłużenie rp na Diane.A jak obawiałam sie ,ze mam nadżerkę to w konću mnie zbadała i powiedziła ,ze jest ok . Miesiac później byłam u innego lakarza i okazało sie że miałam strasznie dużą nadżerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżaaaaaga
a słyszałyście cokolwiek o dr Marku Pietrewiczu? proszę o opinię pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeeeeeee
i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeeeeeee
dr Marka Dąbrowskiego, polecam , wykryje cos U KAżDEJ na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeeeeeee
czekam na wasze wrazenia z wizyty............ , ja miałam sporo gin ale u nikogo nie spedziłam tyle czasu na fotelu co u niego, bedzie szukał az coś znajdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeeeeee---a to on zawsze MUSI coś znaeźć\\/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani doktor Oniszczuk jest ok,co prawda trochę się zdziwiłam gdy powiedziala ze usg 3D jest szkodliwe dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do Mikołajewskiego na Słonimską ...to mój pierwszy ginekolog ...wydaje mi sie, że jest ok! Ma któras jakieś doświadzcenie z nim związane?? a teraz trafiłam w ręce Mossakowskiego z Parkowej, ma mi usuwac nadżerkę Co o nim sądzicie? widziałam jeden pochlebny wpis... po pierwszej wizycie mam pozytywne odczucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
znam taka jedna pania doktor ktora zawsze cos znajdzie,a to wcale nie o to chodzi!yeeeeeee nie obraz sie ale taki lekarz ktory ''szuka''zeby cos znalezc to jest do kitu.albo jest sie chorym albo nie...przynajmniej ja tak sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
a co do mossakowskiego to moge powiedziec tylko tak jak wczesniej-szwagierka moja chodzila i bardzo sobie go chwalila,pomogl jej i to bardzo,ale na wczesniejszej stronie ktoras z dziewczyn pisala,ze sie zawiodla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×