Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość senka
ja również słyszałam pozytywne opinie o dr Iwaniuk -Gacuta CZY KTOŚ ZNA NR TEL żeby do niej sie umówić prywatnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś cos słyszał o dr SYNORADZKIEJ ??? Moja mama ją bardzo chwaliła , jak również inni lekarze...Jednak jest to pani już na emeryturze o przyjmuje tylko 1 raz w tygodniu w sobotę..Gabinet ma na warszawskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mozecie mi podac namiary chodzi o adres dokladnie dr Grycz??:> i czy warto isc do niej pierwszy raz??? w ogole jak wyglada 1 wizytaa? bno troszke sie boje i hmmmj wstydze? tak rozebrac przed kims obcym....:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez 2 lata leczylam sie u doktora Biedryckiego-trzeba mu przyznac jedna wazna rzecz,a mianowicie ze czesto robi cytologie,natomiast innych badan w ogole,nie mowiac o badaniu piersi :( . Ostatnio bylam u dr Kluczyk- stanowczo odradzam- wywiad lekarski przeprowadzony kiepsko,badanie rowniez.Wypisala mi tabletki antykoncepcyjne Yasmin,ktore wypisuje wiekszosci swoich pacjentek,nie zrobila cytologii,nie zbadala piersi ani zadnych innych badan. Kilka dni temu bylam u dr Waldemara Ostapiuka-jak narazie jest to najlepszy lekarz jakiego spotkalam!Zrobil mi wszystkie badania,lacznie z usg dopochwowym, i dopiero przepisal tabletki antykoncepcyjne.A do tego jest niesamowicie sympatycznym czlowiekiem!!! Goraco polecam. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf
podnosze, chodze do Dr Kluczyk ale coraz wiecej mam zastrzezeń.Mam wrazenie ze interesuja ja tylko kiedy wyjde od niej ze swoim problemem. Chodze do niej ponad rok i nigdy mi piersi nie zbadala wiec juz chyab na to liczyć wogóle nie moge.MYslalm tez ze raz na jakis czas da mi skierowanie na chociazby badanie watroby -bo tabsy brałam-ale powiedzila mi tyle ,ze niema takiej potrzeby i ze współczesne leki jej nie uszkadzaja ,blablabla, jasne.A tak wogółe to mzoe i jets ok jak nic sie nie dzieje. Ale jak pojawi sie problem , czy grzybica czy coś innego to juz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarbar136
eh.. niestety dr klcuzylk taka jest.. ja czasami czekam wkolejce do neiuj 2 godizny zeby wypisala mi kolejna recepte i wizyta trwa moze 2 minuty..:/ A ten dr. Ostapiuk przyjmuje na fundusz czy prywatnie tylko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Ostapiuk przyjmuje w przychodni na Radzyminskiej 16 pok.105-to jest na fundusz NFZ, ale trzeba czekac ok 3 tygodni na wizyte.Ma tez swoj gabinet prywatny na Sienkiewicza 79a lok. 208. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheenka
Hejka Ja do dr Kluczyk chodzę blisko 5 lat. Badania mam robione co 2-3 m-ce przez problem z nawracającymi infekcjami (grzybica, stan zapalny itp). Byłam prywatnie na parkowej i jedna z lekarek poradziła mi na to proste sposoby, działające! Dr Kluczyk nie potrafi sobie z tym poradzić, przez tyle lat ani razu nie miałam zbadanych piersi, ani usg. Paranoja! Nie na tym chyba rzecz polega żeby samemu się dopominać o badania - od tego są lekarze. My pacjentki nie mamy obowiązku znać się na chorobach - nie studiujemy przecież medycyny! Takie jest moje zdanie. Osobiście uważam, że najlepsze diagnozy stawiane są u lekarzy prywatnych, bo z tego żyją. Ale oczywiście nie każdego stać - to zrozumiałe. Na Parkowej zapłaciłam w 2006r 50zł za wizytę, lekarka wypisała mi kilka recept, za które nie musiałam dodatkowo płacić! U Arciszewskiego kiedyś było tak, że płaciło się za wizytę + wypisanie recept(y) + np. jakieś dodatkowe badanie (cytologia lub in.) i dochodził jeszcze koszt leków, które trzeba było kupić w aptece. Koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf
do sheenka-ano własnie a mogłabys zdradzić kilka tych działających sposobów na grzybice i stany zapalne? plis , bo ja mam ostatnio włąsnie to samo ,a Dr Kluczyk nie jestt w stanie mi pomóc. Ostanio mi powiedziała ,ze ona leczy tylko obajway aprzyczyna może być inna. O kurcze przeciez to oczywiste, ale tzn że co , że ja mam sama znaleźć przyczyne i ona jest zwolniona od szukania. Gdyby leczenie polegało tylko na leczeniu objawów , to kazdy po lepszej lekturze mogłby sam siebie leczyć. Paranoja. A i owszem parkowa jest ok , miałam tam usuwaną nadżerkę, chyba trzeab będzie pomysleć o kolejnej zmianie. A mogłabyś podać nazwisko tej pani z Parkowej?Bo ja słyszałam tylko o facetach a wolałabym jakaś kobietke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheenka
Droga Pifpaf nie pamiętam nazwiska tej kobiety :( To starsza Pani ale tak przemiła ... że aż miło :-) Być może już jej nie ma, w końcu minął chyba rok, może niecały. Poszłam na Parkową bo się wkurzyłam na Kluczyk, powiedziała mi że to normalne że grzybice i zakażenia wracają i że nic się z tym nie da zrobić. Paranoja! Doktorka z Parkowej powiedziała mi żebym : 1. nie używała wkładek (bo swego czasu nosiłam codziennie - w czoło się teraz pukam jak o tym pomyślę). Poleciła mi używanie wkładek tylko przy końcu okresu 2. używać podpasek softplait, bo drainette podrażniają skórę i trzymają wilgoć 3. do mycia higieny nie używać żadnych płynów - twierdzi że to wymysł firm, najlepiej myć się mydłem dla dzieci, np. bambino, bobas lub 100% glicerynowe - choć takiego nie znalazłam Ja używam bambino i powiem Ci że najprawdę jest o niebo lepiej. Wcześniej co miesiąc miałam problem z nawracaniem grzybicy i stanów zapalnych 4. Tamponów, stringów i majtek ze sztucznych materiałów nie poleca, ale czasem jak trzeba to oczywiście można :-) A tak bawełna, bawełna, bawełna :-) 5. Jak się pojawi problem ze swędzeniem - początki - to można użyć Tantum Rosa, do nasiadówek lub do wnętrza - ja nie używałam, ale chyba spróbuję. Moja siostra kilka razy używała i była zadowolona - ale wiadomo, każdy organizm jest inny. 6. Orungal doustnie - drogi ale podobno skuteczny. Ja dostałam na receptę, kupiłam i do tej pory nie użyłam. Trzymam na wszelki wypadek, bo to wredne jak się pojawia to z reguły znienacka 7. Pokochać SPÓDNICZKI :-) zamiast spodni czy spodenek, przede wszystkim latem - musi być przewiewnie ;-) 8. Hormony - ja z antykoncepcjji nie zamierzam rezygnować a ma podobno duży wpływ niestety :/ Kobieta podała mi też przepis na domowy sposob walki ze swędzeniem ale oczywiście gdzieś kartkę posiałam w torebce i być może wyrzuciłam. Bodajże 1 łyżeczka sody oczyszczonej na 1/2 l wody - tym roztworem się myć - choć nie wiem, soda oczyszczona ... mam obawy. Tantum chyba byłby lepszy bo można stosować dopochwowo. Zastosowałam się do podpasek, wkładek, bielizny bawełnianej i mydła, jest o niebo lepiej. Pozdrawiam, mam nadzieję że choć troszkę coś pomogłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf
dzieki za odp. ja wlasnie odstawilam tabletki bo mysle ze to glownie od nich(mam nadzieje nawet)Ajak nadal bedzei zle to bede kombinowac dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veti
A ja trafiłam kilka lat temu na dra Kuczyńskiego z PCM na Transportowej, niechcący przyznam. Mam za sobą u niego już 2 ciąże i w życiu bym nie zamieniła go na innego. Żadnych problemów ze skierowaniami, jak ma jakieś podejrzenia (nawet do bicia serca), to skierowanko i idziesz, nie musisz błagac na kolanach. Jest po 40, naprawdę miły człowiek, nie do porównania z większością lekarzy. Poza tym na powitnie zawsze uśmiech ma na twarzy i nie wchodzisz do gabinetu jak na rutynowe spotkanie tylko jak...bo ja wiem? Na pogawędkę o zdrowiu? Przynajmniej ja to tak od kilku lat odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elas
Ja z racji wieku zaliczyłam mnóstwo ginekologów i nie miałam żadnych problemów ze skierowaniami na badania.Ostatnio chodzę do dr Beaty Maćkowiak Matejczyk.Jest super tylko trochę droga , ale robi wszystkie niezbędne badania i na dodatek konsultuje w zakresie onkologii ginekologicznej--------jakieś torbiele,mięśniaki,nadżerki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja w sprawie grzybicy, ponieważ pytałyście - może to trochę nie w temacie ale leczyłam sie u różnych ginekologów przez jakies 3 lata na grzybicę. Zaden nie pomogł na dłużej, w końcu miałam tak ze grzybica zaraz po wzięciu tabletek które przepisał lekarz powracała. Można zwariować. No i w końcu udałam się nie do ginekologa a do lekarza medycyny naturalnej. Słyszałam o nim dobre opinie więc poszłam. Byłam u niego w sumie 3 razy, wizyta kosztuje 30 zł ale nie zawsze każe płacić. Wydałam dośc dużo pieniędzy na kuracje którą mi przepisal, tzn dietę i leki homeopatyczne oraz ziołowe. W sumie to pewnie z 400zl. Ale uwaga: JESTEM ZDROWA. :) Leczenie przeszłam w maju i czerwcu zeszłego roku. do tej pory nie powrócił żaden objaw grzybicy. Byłam potem u ginekologa i okazało sie że jest czysto (jak jej powiedziałam ze miałam grzybice przez dwa lata i się obawiam że powrociła, bo miałam upławy, a po takim stresie to każdy upław wydaje się chorobą to powiedziała ze chyba wymyslam bo jest czysciutko ). Jak ktos zechce namiary na tego lekarza to podam. Pozdrawiam, Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf
oj rachela to super , jak mozesz to przeslij mi na mejla jego namiary salsa@autograf.pl. ja sama juz pomyslałam z,e jesli po dwóch cyklach od odstawenia tabsów po okresie nadal będą mi te grzyby wracały- bo one mi praktycznie tylko po okresie atakuja, to szukam lekarza homepopaty. Bo oni przynjamniej poszują przyczyn. Wiec jak njabardziej prosze o jego namiary.A co do ginekologów to i tak chyab znó będę szukać, bo po tym jak mnie ta kluczyk potraktowała mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Wiktoria
Juz dwa razy bylam u doktor Kulczyk i nie polece jej nikomu.. Za pierwszym razem dala mi pigulki 'na probe', zero badan, nawet glupiego cisnienia mi nie zmierzyla itp. Dzisiaj bylam drugi raz bo mialam przyjsc pod koniec opakowania i powiedziec jak sie po nich czuje. A ze czuje sie dobrze to poprosilam o recepte. Pani doktor nawet nie raczyla mnie przyjac do gabinetu. recepte wypisala mi jej pomocnica. a ja myslalam,ze moze jak pojde drugi raz to cos wspomni chociaz o tych podstawowych badaniach, a tu lipa. Przyjmuje na moim osiedlu,wiec nie mam daleko, slyzalam o niej pozytywne opinie,ale mimo to chyba zmienie lekarza. Tylko na jakiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam u dr Małgorzaty Oniszczuk w Eskulapie. Wizyta 55zł, stwarza wrażenie miłej i kompetentnej. czy ktoś u niej był???jakie macie opinie, czy na dłuższą mete moża do niej chodzić?? mam nadżerkę i zastanawiam sie czy dalej u niej sie leczyć. prosze o opinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
hej dziewczyny,dwa razy bylam u dr wolczynskiego,staramy sie z mezem o dzidziusia juz dwa lata.jak do tej pory zaden lekarz nie pomogl:(za tydzien mam pierwsza inseminacje.czy ktoras z was przeszla to?prosze podzielcie sie ze mna czy jest to sensowne...dr wolczynski jest bardzo doswiadczonym a zarazem milym czlowiekiem i tak bardzo bym chciala zeby mi pomogl!pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letni deszcz
aisha , trzymam kciuki, zawsze warto próbowac, a z tego co słyszałam to Białystok przoduje w tego typu sprawach.Powodzenia. grunt to pozytywne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
dlatego wlasnie letni deszczupostawilam na bialystok.mam nadzieje ze tym razem bedzie dobrze,bo poprzedni lekarze tylko mydlili oczy i nawet zadnych badan nie robili,a dr wolczynski jest naprawde czlowiekiem godnym zaufania i polecam go w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki jest gienio
na bialownej??? bema?? tbs??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plis napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeanine23
hej! Ja polecam dr Kuczyńskiego. Przyjmuje na Transportowej w Podlaskim Centrum Medycznym. Trzeba sie tylko zarejestrowac i juz. Bezpłatnie! Facet jest świetny. Jeśli któraś z Was kiedyś sie krepowała wizyt to przy nim to zniknie. Człowiek jest bardzo otwarty, miły, uprzejmy, z poczuciem humoru. Od razu rozładuje napięcie i stres pacjentki. Polecam! Pomimo że jest facetem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale dalko jak dla mnie
nikt nie wiem jacy sa lekarze na bema bialowny i tbs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
slyszalam tez ze bardzo dobry lekarz to mossakowski z parkowej,przyjmuje prywatnie i na kase chorych,ponoc rewelacyjny.moze ktoras z was byla u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanetka
Czy moze ktos podac dokładny adres i numer telefonu do przychodni studenckiej na mickiewicza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×