Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość Adamoski
Ale fajne jestescie fajne dziewczyny jak Boga kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka_wariatka
a ja mam zamiar zapisac sie do dr oniszczuk tyle ze prywatnie bo czekac mi sie nie chce :/ tylko wiecie moze ile kosztuje u niej wizyta????? jak do tej pory odwiedzalam na zmiane dr biedryckiego i wasilewskiego bo przyjmuja w jednym miejscu ( zalezy do ktorego mozna bylo sie szybciej dostac) i wiecie co wam powiem - dwa zupelnie inne spojrzenia na sprawe antykoncepcji hormonalnej!!! bralam tabletki prawie 4 lata i biedrycki twierdzil ze moge bez obaw brac dalej a wasilewski mi je kategorycznie odstawil... moja mama i babcia chorowaly na raka piersi - na szczescie mama pokonala to paskudztwo - i wasilewski tak mnie nastraszyl ze musze pojsc po porade do kogos jeszcze :/ poza tym mam nadzerke ale oboje twierdza ze nie trzeba jej leczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ewaaa_
Do patka_wariatka... Jeśli nic się nie zmieniło to wizyta u dr Oniszczuk kosztuje 65 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostapiuk
Jestem obecnie w 30 tygodniu ciąży i chodzę do doktora Ostapiuka i jestem bardzo zadowolona. Chodziłam do Urbana, Oniszczuk i Stojaka, bo szukałam kogoś kto dobrze prowadzi ciążę, niestety Oniszczuk bez badań robi od razu tragedię, straszy poronieniem i tylko stresuje, albo wręcz odwrotnie - nie reaguje i każe czekać bo samo przejdzie. Co do dwóch pozostałych, ech...jakoś się nie przekonałam, chociaż jak leżałam w PSK to na Urbana nie mogę złego słowa powiedzieć, tyle tylko, że jest trochę "suchy w obyciu". Ale, ile pacjentek tyle opinii o lekarzu :) A u Ostapiuka na miejscu jest usg i badanie moczu, także nie trzeba nigdzie chodzić i całego dnia marnować na badania, poza tym jeśli coś boli to szuka przyczyny a nie leczy obiawy, to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omor
idę do Ostapiuka 12 września mam nadzieje że się nie zawiodę i dobrze przygotuje mnie do planowanej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesza
temat jest o przychodniach ktore polecamy, ja natomiast zrobie antyreklame przychodni gin-med przy ul. bema. Z pania doktór chyba sobie nie porozmawiacie bo zbywa pacjentów i sprawia wrazenie jakby pracowala za kare, mialam tez wrazenie ze wrecz nabija sie ze mnie kiedy o cos pytałam. wspomne tez o pani połoznej-recepsonistce ktora chyba urwała sie z prl-u jesli chodzi o maniery:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellebutterfly
Do xzyz - oczywiscie ,ze nie musisz. Idż na NFZ najlepiej do lekarza- kobiety, będzie mniej stresu. Ja pamietam pierwszą wizytę u dr Gacuty - wspominam bez traumy i strachu, lub u dr Oniszczuk-bardzo miła kobietka, rejestrujesz sie w przychodni na Waszyngtona, musisz niestety troszke czekać. Powiedz,że masz 17 laty, wtedy kolejka powinna byc mniejsza, bo podlegasz jeszcze pod DSK. Ciężko tak ujednolicić listę na tych tylko dobrych i złych. Niektórzy mogą być przemili, ale z fachowością na bakier, a niektórzy rzeczowi i konkretni, co skepowane kobiety, może troszkę razić, ale nadrabiają ogromną wiedzę. Akurat znam dosyc dobrze śrdowisko ginekologów. Dr.EwaNowak -moim zdaniem ok,a jej umiłowanie do homeopatii-cóż,dobrze,ze najpierw pomyśli, zanim zacznie szprycować ciężarne silniejszymmi farmaceutykami.Ja jestem zadowolona z opieki dr.Artura Nowaka,rzeczowy,konkretny,uprzejmy.Poza tym każdy ginekolog ma swoją poddziedzinę,w której jest lepszy.I tak najlepsi specjaliści od USG położniczego np, to Lemancewicz, doc.Skotnicki i dr Leśniewicz, który też ma specjalizacje z genetyki medycznej.Różnego rodzaju infekcje bardzo dobrze leczą prof. Kuczyński i dr Pietrewicz-bo leczą przyczynowo, a nie kolejne dawki p/grzybiczych. Życzę Wam dziewczęta znalezienia dobrego lekarza i nie zostawienia u Niego bajońskich sum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinasl
witam.mam problem.staramy sie z nazeczonym od roku czasu o dziecko oczywiscie bez rezultatow.mimo tego ze mam 21lat uwazam ze musze jak najszybciej zrobic jakies badania aby jak cos sie leczyc poki czas.nie jestem z bialegostoku tylko z bielska.a na naszych ginekologow nie ma co liczyc!nic sie od nich dowiedziec nie mozna.szukam jakiegos konkretnego lekarki badz lekarza w bialymstoku ktora jest konkretna i zrobi mi i mojemu narzeczonemu jakies badania.nie szukam lekarzy z klnik bo wiem jakie sa koszty a narazie nas na to nie stac,tylko ktory przyjmuje na NFZ.poradzcie do jakiego lekarza mozemy sie udac,gdzie przyjmuje i jak sie skontaowac.Z gory dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellebutterfly
W Białymstoku są jedni z najlepszych specjalistów odleczenia leczenia niepłodności. Prof . Wołczyński - jest specjalistą mie tylko ginekologii, ale też endokrynologii i przyjeżdżają do Niego z całej Polski. Wiem,ze tym problemem zajmują się też dr .Dormitrz i dr. Świątecka i doc. Grochowski. Możesz umówić się na NFZ. Wszyscy pracują w Klinice Rozrodczości Szpitala Uniwersyteckiego w Białymstoku.Najlepiej zadzwoń i umówsię, ale kolejki na pewno będą. Poza tym w Polsce niestety( w dużej mierze,przez nadal konserwatywne lobby), niektóre procedury nie są niestety refundowane przez NFZ. WTwoim przypadku, może chodzi tylko o coś bardzo drobnego, więc nie ma sensu wydawania niepotrzebnie pieniędzy. Umów się na fundusz (wydaje mi się,że do dr. Świąteckiej, będzie najszybciej), w szpitalu na miejscu mają zaplecze do zrobienia wszystkich badań i wtedy będziesz wiedziała w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan
Odradzam porody na Parkowej. To jest zwykła fabryka... pieniędzy. Jak kobieta jest w ciąży i przeciętnie raz na miesiąc płaci za wizytę, to są uprzejmi, po porodzie to już "może sami państwo szew zdejmą". Sala porodowa jest na parterze, sale poporodowe na piętrze. Niestety niema tam windy i kobieta nawet po cesarce musi wędrować po schodach. Gdyby tak pieniądze na poród tam "zainwestować" w pielęgniarki w "standardowym" szpitalu, warunki będziecie mieć jeszcze lepsze. Jak przed porodem rozmawialiśmy o cenie i warunkach, to pierwsza wizyta po porodzie miała być w cenie porodu. Okazało się, że "źle zrozumieliśmy" Pana doktora, bo w cenie to było tylko zdjęcie szwów. Doktor Sławomir S. stracił klientkę dożywotnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie pójśc jaki ginekolog
Cześć dziewczyny . Czytam wszystkie posty od początku i mam mętlik w głowie. Mam 40 lat i jestem chyba w ciąży,2 testy pozytywne ,brak miesiączki 10 dni ,do piersi nie mogę się dotknąć bo bolą,podczas współżycia krwawiłam już tego nie robię,ale nie wiem do którego gina pójśc żeby mnie nie obstawił że ,, powinnam niedługo wnuki bawić a nie mieć własne dzieci" naprawdę boję się ,mąż mnie bardzo wspiera ,żle wspominam Urbana,Maksymiuk ,Bukrabę .Dziewczyny poradzcie,proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domciab
Witam wszystkich! Ktoś tu jakiś czas temu pisał o doktorze Biedryckim, który przyjmuje w przychodni na Rocha 3 (róg Krakowskiej). Zamierzam się do niego wybrać, w związku z tym mam kilka pytań: czy musze tam wcześniej założyć kartę? Czy można się do niego dostać od razu, czy też trzeba czekać na wizytę? Czy trzeba się umawiać wcześniej na wizytę na konkretny dzień i godzinę? Bardzo proszę o odpowiedź! Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivaaaaa
hey, ja wlasnie jutro ide na pierwsza wizyte do dr Biedryckiego, dokladnie na rocha, umowic sie trzeba np. telefonicznie ...ja na wizyte czeklam 2 mieisace...i sie doczekalam ...;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagaaaaa
ja uważam że dobrym lekarzem jest Wojtek Karwowski i Lenczewski. od usg to Lemancewicz. jeśli chodzi o Artura Nowaka to rzeczywiście jest uprzejmy,tylko,ze póżniej obgaduje swoje pacjentki,że gruba,pryszczata itp.... wiem bo z nimi pracowalam. mówilo sie tez o tym, ze jedną dziewczyna w ciazy tak sie zajmował, ze w koncu jej ta ciaze usunął ,nie wiem czemu ta sprawa nie ujrzala światla dziennego bo by poleciał... jeszcze mlody Leśniewicz jest dobrym lekarzem. tyle co wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1980
ja również mogę polecić młodego Leśniewicza- trafiłam do niego na dyżur na warszawską - niestety zanikało tętno dzisiusia, robił mi cesarke. prawie nie widać blizny :) ogolnie- miły, ciepły i co najwazniejsze nie zbywał mnie- tylko odpowiadal cierpliwie na moje glupie pyatania i wątpliwości ;) Bylam mile zaskoczona bo wczesniej slyszalem same złe opinie o lekarzach z ul. Warszawskiej- a ten jest naprawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisyrk
Domciab, doktor Biedrycki już od początku roku nie przyjmuje na Rocha. Teraz ma gabinet w przychodni przy ulicy Storczykowej 5 - niedaleko Carrefoura. Z tego, co wiem, to są tam dość duże kolejki, więc trzeba koniecznie wcześniej się zapisać. Numer telefonu do rejestracji pozostał taki sam, jaki był na Rocha. Gdzieś go nawet mam, więc jeśli będziesz potrzebowała, daj znać - poszukam. Ja zakładałam kartę przy pierwszej wizycie, więc nie ma potrzeby jechać specjalnie, by ją założyć. Powodzenia! Vivaaaaa, czy jak się rejestrowałaś nikt Ci nie powiedział, że gabinet przeniesiony? Doktor Biedrycki na pewno już nie przyjmuje na Rocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_s
prowadzę ciążę u dr.Kuczyńskiego i jestem zadowolona.Miły i wesoły humorki też miewa ale to przecież człowiek.Kojarzy pacjentki i to jest sympatyczne. Mnie wyciągnął z koszmarnych mdłości i dennego samopoczucia na początku ciąży.Dosłownie chodziłam po ścianach a teraz wróciłam do pracy i jest oki.Co do dr.Kluczyk zdania podzielone , chodziłam parę dobrych lat, ale fakt problemów ze zdrowiem nie miałam.Od pewnego czasu jest tam koszmarna pielęgniarka i to jest problem jeśli chcesz umówić się na wizytę. Krzyczy i w ogóle.Siostra prowadziła u Kluczyk ciążę i jest moocno niezadowolona. Ja ze swoją uciekłam do dr Kuczyńskiego - myślę że dobra decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_s
do Gdzie pójśc jaki ginekolog polecam drKuczyńskiego ul transportowa , Podlaskie Centrum Medyczne wizyty na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia12221
Błagam,dziewczyny,tylko nie dr.Lipski!!Wysyła co 2 tyg na USG,które przecież wiadomo,ile kosztuje i tyle.Trafiłam do niego,gdy pierwszy raz byłam w ciąży.Od początku widział nieprawidłowości(do czego przyznał się na którejś z kolei wizycie),ale zamiast dać mi skierowanie do szpitala,czy zlecić dodatkowe badania,wysyłał mnie na to nieszczęsne USG.Zdarł ze mnie kasę,a dziecko i tak straciłam!!!Nie zrobił nic,aby temu zapobiec!!!Nigdy więcej nie chcę oglądać tego człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carme_n
Historia moich brodawczaków!!! dwa tyg. temu byłam u dr. Oniszczuk w Eskulapie kt wykryła brodawczaki na całej szyjce macicy-skierowała mnie od razu na zabieg -krioterapia-300 zł , oraz poradziła zastrzyki od wirusa HPV - 3 co dwa miesiące każdy po 550 zł, do tego jeszcze inne lekarstwa ; z racji iż zaczeliśmy starać się o dziecko informacja ta była jak grom z jasnego nieba, bo siłą rzeczy na ponad pół roku starania trzeba było odłożyć; Oniszczuk generalnie bardzo mnie nastraszyła-powiedziała że jak zajdę teraz w ciążę może być poroninie lub wada płodu; diagnozę chciałam skonsultować - poradzono mi dr Mazurka -byłam u niego prywatnie na wojskowej - stwierdził, że na 90 % nie mam brodawczaków, bo jeśli faktycznie ich tyle jest to nie ma opcji byłoby widać na zwykłym badaniu, ale za dwa tyg zrobi mi jeszcze kolposkopie; pierwsze jego pyt. czy robiłam badania na obecność HPV z krwi - jak powiedziałam, że nie to się zdziwił bo niby na jakiej podst. zostałam skierowana na krioterapię; w międzyczasie byłam jeszcze w PSK; kolejki są tam niesamowite - najszybciej było do dr Jacka Szamatowicza; jego pierwsze pyt. czy mam cytologie, bo jeśli coś jest, to badanie cytologii to wykaże; cytologii przy sobie nie miałam więc mi zrobił - wynik za tydzień-czekam; prawdopodobnie odbiore wynik i wróce do dr Mazurka-rzeczowy człowiek - polecam; Swoją drogą to wszystko jest straszne co ginekolog to diagnoza; Moja rada- jeśli któraś z was jest skierowana na jakikolwiek zabieg - nie opierajcie się na opinii jednego lekarza; pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniolCiemnosci
Słuchajcie, mam pytanie... Mieszkam w Białymstoku, niedługo skończe 18 lat. Podejrzewam u siebie ciąże mimo, że testy wychodza negatywne to mam wciąż schizy. Co jest potrzebne żeby zapisać się do ginekologa prywanie? Bo państwow na wizyte dopiero miejsce jest w polowie października :( I jakiego ginekologa byście mi poleciły? Prosze o podanie jakichś namiarów. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_s
bez sensu jest czekanie w Białym jest tylu ginekologów na NFZ że na pewno któryś Cię przyjmie szybciej. Prywatnie nie byłam ale pewnie jakiś dowód tożsamości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_s
w porządku jest Kuczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggy4554
czy ktoś coś może powiedzieć o doktorze nowaku>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggy4554
chodzi mi o artura nowaka z zamnhofa bo zamierzam rodzić na zamenhofa ale nie mogę znaleźć za bardzo opinii na jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggy4554
chodzi o mi o artura nowaka z kliniki arciszewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
witam dziewczyny długo się nie odzywałam ,na świat przyszedł już synek ,rodziłam u Arciszewskich moim lekarzem prowadzacym był dr Lipski -powiem tak miałam wskazania na cc i termin na 22 wrzesien ale maluszek sie pospieszył i urodził się wcześniej ,owszem dr Lipski przyjechał bo było to w nocy ,zrobił cesarke ,szef jest ok kosmetyczny i cały poród bez zarzutu ,ale powiem tak jest tam wielu bardziej konkretnych lekarzy ten nie ma cierpliwości (jak sam zaznaczył i nie polecam go szczerze na lekarza prowadzącego .pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvbgrdtvtf
co kobitki myslicie o parkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza1111
O parkowej moge powiedziec tylko,aby omijac tam doktora Pieciukiewicza,mam tylko nadzieje, ze wiecej ten doktor nikogo nie skrzywdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×