Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

hej Ewil jasne ze hodzimy do tego samego ginekologa i znamy sie napewno :)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
GABRYSIA 19788 Gabrysia interesuje mnie bo mam podobny problem powracające drożdzaki i grzyby. Cytologie mam najczęściej II stopień. Nie mieszkam na stałe w białym i a wiesz jak lekarze nie chcą się angażować wolą przepisywać tabletki. Powiedz mi czy posiew wykazuje jakie mam bakterię. To dla mne ważne aby powiedzieć lekarzowi o skierowanie na takie badania. Odpisz będę ci bardzo wdzięczna bo mam tego dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia19788
azz posiew dokładnie wskazuje jakie są bakterie i ile. Badanie to pozwala na dobór odpowiedich leków. Stopień czystości II nie jest zły i zazwyczaj ma go każda kobieta która współżyje. Pamiętaj, że drożdżaki powinny być leczone zarówno u Ciebie jak i partera, leczenie tylko kobiety mija się z celem . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
GABRYSIA 19788 A posiew jest refundowany przez NFZ. Jak wiesz to odpisz. Dzięki za wyjaśnienia wiele mi to dało i napewno pomoże Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia19788
azz jeżeli będziesz robić w państwowej poradni to zapewne bezpłatnie, prywatnie zależy u jakego lekarza ja akurat nie płaciłam było to wliczone w koszt wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Dzięki GABRYSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikk78
witam. mam pytanko. czy ktoras z was byla u dr.grzegorza mrugacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikk78
na ul.akademickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 77
witam i o zdrówko pytam, zwłaszcza te panie które musza o nie dbac u ginekologów.chciałabym podzielic sie własnymi obserwacjami z wizyt u 3 lekarzy z kliniki p. Arciszewskiego. jestem bardzo niezadowolena z wizyty u dr. Lenczewskiego, był bardzo 'nieobecny" czułam się olewana. Natomiast jestem zadowolona z wizyt u dr. Karwowskiego i dr. Lipskiego. Kulturalni, rzeczowi i cierpliwi. I przede wszystkim wyzdrowiałam.Ostatnio kontroluje sie u dr. Karwowskiego, planuję ciąze i myśle ze wybiorę go na lekarza prowadzącego .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi pomarańczowe
hej mam 15 lat.Do jakiego ginekologa w Białymstoku mogę się wybrać? ale sama:) bez mamy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi pomarańczowe
hej mam 15 lat.Do jakiego ginekologa w Białymstoku mogę się wybrać? ale sama:) bez mamy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana111
Chodzę do dr Biedryckiego juz kilka lat, jest świetny. Wczaśniej trafiłam do przychodni na Antoniukowską tam mi kobieta powiedziała, że mam nadrzerkę i najlepiej jak ją zacząć za kilka lat. Chyba jak by mnie rak wysłał w niebyt. A Biedrycki w 3 dni zrobił mi zabieg. Wizyty są zawsze profesjonalnie, badania są robione w terminach. Prowadzę u niego ciążę, dał mi skierowanie na badania prenatalne bo miał fundusze z unii, jest ok. Mam pytanie bo chcę rodzić prywatnie. Jakiego lekarza polecacie z Zamenchofa. Jak dr Nowak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
Przekonałam się do dr Lipskiego ana111 więc śmiało mozesz u niego prowadzic ciaże ,mojej siostrze uratował dziecko ,nie bedę wdawała się detale ,ale tez prowadze u niego i jest ok.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któraś z was prowadziła ciążę u dr Oniszczuk?? a potem rodziła w PSK?? odezwijcie się!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia123
Co sądzicie o pani dr Annie Kluz-Kowal, przyjmuje na ul. Niedzwiedzień?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anan111
Rodziłam w PSK, to koszmar. Jeżeli dostanie się wam jakiś młody lekarz na stażu to możeci tylko żałować. Lekarze, nie będą z wani przy porodzie chyba że im zapłacicie. Musicie się zastanowić czy wolicie rodzić w niezbyt komfortowych warunka, płacić za znieczulenie (jeżeli będzie potrzebne). Poród prywatny nie kosztuje dużo, a znieczulenie kosztuje w zależności od szpitala od 300-500zł. Rodzimy raz, dwa razy w życiu czy nie warto wspominać tego z zadowoleniem? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d2905b
Hej. Słyszałam dużo dobrego o dr Oniszczuk i chcę się do niej wybrać. Mam pytanie - czy przyjmuje ona tylko w Eskulapie? Chciałabym się do niej zapisać na NFZ, jeśli to możliwe. I czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o przychodni studenckiej? Gdzie, jak, nr telefonu? Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lafontie
Dziewczynki, czy któraś z Was wie, kto w Białymstoku umie się zając porzadnie kłykcinami kończystymi i nie odwala fuszerki typu samaruj kobieto kremami a samo przejdzie? Szukam dobrego lekarza bo nie mogę zwalczyć tego wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana111
Dzięki ewil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lafontie
Zostaje bez odzewu moje pytanie? Pewnie któraś z Was też na cierpiała, więc może się podzieli ze mną doświadczeniem w tym temacie? Brodawki na narzadach rodnych to kłykiny kończyste, czyli wirus HPV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek82
Witam!!Jesli chodzi o kłykciny ostrzegam przed udaniem sie na zabieg na parkowa.Nie polecam dr.Pieciukiewicza.Ja miałam usuniecie przez elektrokoagulacje i gdy chciałam sie dowiedziec cos o tym zabiegu,powiedział ze sie bedzie goic 2 góra 3 tygodnie,a mi sie juz goi 3 miesiace bez rezultatów wiekszych.Zrobił to na odwal,czasami mysle czy mnie przypadkiem nie okaleczył!!Oczywiscie straciłam kupe kasy,a teraz mówi,ze tak ma byc.Wybieram sie do innego ginekologa tylko tez zastanawiam sie do kogo,a od parkowej z daleka-miła obsługa i atmosfera to nie wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek82
Do lafontie!Wiem,ze z tym hpv to ciezka sprawa i wykancza psychicznie,ale chciałabym Ciebie ostrzec i załuje,ze ja tego wczesniej nie wiedziałam,nigdy nie zgadzaj sie na elektrokoagulacje,to ogromne cierpienie,ja przez miesiac normalnie nie mogłem pójsc do wc,teraz jest troche lepiej,ale zastanawiam sie czy w ogóle kiedys bedzie dobrze.Dowiedz sie o usuwanie ich laserowo!!Ja uzywałam tez wczesniej kremu Wartec,ale on mi nic nie pomógł.Jesli bys chciała o cos zapytac to pytaj ja odpowiem!!I jesli bys dostała namiar na ginekologa,który wie cos na ten temat to ja poprosze,bo musze zasiegnac opinii inego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kłykciny usuneła dr Oniszczuk w Eskulapie. polecam Nic nie bolało, szybko sie zagoiło i nie powracają na szczęście;) Teraz jestem w ciązy i czekam na opinie jak dr Oniszczuk sprawdza się podczas prowadzenia ciąży. Bo tak babka jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwile
dziewczyny mam do was takie pytanie. mozecie mi powiedziec ile trzeba czekac na wizyte u dr kluczyk????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia88
Hej! Mam pytanko. Zapisałam się na wizyte do dr Oniszczuk w Eskulapie. I z tego co piszecie to ona kieruje na cytologie? nie robi tego sama? ile potem ewentualnie czeka sie na wyniki. ciemna jestem w tym temacie, dopiero się uczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lafontie
Idę na usunięcię kłykcin na Parkową, skierowanie państwowe na laserowy zabieg. Byłam już na Parkowej na zabiegu i baaardzo chwalę sobie obsługę, miła i rzetelna, fachowa, tylko nie pamiętam nazwiska doktora. test-hpv.pl polecam stronkę bo o niebo lepsza od tej z kampanii społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lafontie
smutasek, a na czym plegał ten zabieg, który miałaś? I jaki jest teraz jego rezultat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
Witam! Czy ktotas z Was moze mi odpowiedziec na pytanie jak powinna "wygladac"szyjka macicy pare dni po zaplodnieniu?Jest wysoko i twarda,czy raczej nisko i miekka?Chodzi o 21 dc.Dziekuje z gory za odpowiedz,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little joke
rozmiękczenie zasinienie, ale to nie Ty oceniasz tylko lekarz prowadzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti8
Znacie może dr. Mazurka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×