Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość ewil
dziewczyny tylko nie tbs -znaczy nie dr Bielecki tam są przyjmowane pacjętki na sztuke,pisałam wczesniej ze w 6tygodniu ciązy przypisał mi antybiotyk bo stwierdził jakies zapalenie jajnika a ciąży nie wykrył robiąc usg -bez komentarza -umawiają na godzine a 2nastepne i tak odsiedzisz.Ajesli chodzi o Dr Lipskiego odrazu wyczułam że odwala chałture lekka .Tylko chcem rodzic u Arciszewskiego ,do jakiego więc lekarza sie przepisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia77
Do ewil:przepisz się do dr Karwowskiego,szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia77
Do ewil:przepisz się do dr Karwowskiego,szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
dzieki rudzia77-własnie polecono mi tez dr Lenczewskiego i znów mam mentlik w głowie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guana
ja również polecam dr.Karwowskiego chodze do niego na Zamenhoffa bardzo fajny lekarz ,prowadzę u niego ciąże i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
dziewczyny a dr Karwowski w jakim może byc wieku -chodzi mi ze jak młody po 30-stce to ja nie chce .A jesli chodzi o prowadzenie ciaży czy wszystkie konieczne badania zleca +waży ,mierzy ciśnienie i takie tam i czy nie lekceważy nie pożądanych objawów -wiem jestem cykor ale to z racji 1 zagrozonej ciąży którą miałam .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia77
Karwowski jest młody,bo ma 30 lat,ale myślę,ze nie ma się czego wstydzić.Ja wolę,żeby badał mnie taki młody,niż "osławiony"pan ordynator z patologii na Warszawskiej.Naprawdę jest bardzo delikatny,nie wiem tylko jak z ciążą,bo mojej niestety nie zdążył poprowadzić:(.A co do Lenczewskiego to też słyszałam,że dobry lekarz.Jakbyś się jednak EWIL zdecydowała na niego to wiem,że ma swój prywatny gabinet przy Piastowskiej,zawsze to taniej niż Zamenhoffa.A jak będę w ciąży to moją będzie prowadził Karwowski.Bardzo bym tego chciała.Tylko szkoda,że nigdzie nie pracuje na fundusz,to jego jedyny mankament.Pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
dzięki rudzia77 ,ale żle mnie zrozumiałaś ja się nie wstydzę młodego ginekologa tylko uwazam że starszy jest bardziej doświadczony tylko tyle.A uwierz mi to moja 2ciąża i przeszłam lekarzy na fundusz i prywatnie nie mało i takie mam po tych doświadczeniach opinie.A masz racje z patologii na Warszawskiej po badaniu przez pana ordynatora do dziś mnie trzęsie :(Wiem że na Zamenhoffa nie jest tanio ale chcem tu znaleśc lekarza i rodzic.Pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Dziewczyny litośććććććććććććććććć poradzcie. Znowu mam drożdze albo grzyby jakie badanie można zrobić na wykrycie jakie to są bakterie. Czy to jest refundowanie przez NFZ. Nie jestem z białego i chcem u siebie w mieście zrobić ale boje się żeby mnie lekarz nie zbył. Poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka87
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka87
Hej dziewczyny mam do was pytanie co sądzicie o doktorze Biedryckim ze storczykowej? Czy to dobry lekarz? robi wszystkie badania? bardzo nie polecam doktor sucheckiej z antoniuka strasznie nie miła i robi łaske że wogóle przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka87
azz można zrobić badanie na stopień czystości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Nadal mam problem...niedawno przeprowadziłam się do B-stoku i niestety nie znam żadnego lekarza:( Miałam sytuację awaryjną i musiałam iść do gina,poszłam do pierwszej lepszej babki(chodziło tylko o receptę),co prawda sprawia dobre wrażenie,ale to chyba nie jest takie ważne.Na kolejną wizytę tez się u niej zapisałam...no i bez żadnych badań,tylko krótki wywiad,przypisała mi tabletki anty (sorki zrobiła cytologię,ale to chyba nie jest badanie konieczne przy doborze tabletek anty) A badania?O tak przypisać? Chcę zmienić lekarza...mam małe problemy,ale wiadomo jak to jest zaczyna się od malutkich problemów,no a później to już tylko gorzej:( Czytam...czytam...czytam...nie wiem,chyba zapisze się do dr Karwowskiego. Już sama nie wiem do kogo mam iść (jak już płacę to niech to już będzie dobry lekarz:) ) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mruczek zapisz sie do dr. ...(nazwiska nie pamietam) przyjmuje on na bialostoczku. Na pierwsza wizyte sie czeka dosc dlugo, ale naprawde jest swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia77
A ja i tak będe się upierała,że młody lekarz podchodzi do pacjentki z większym sercem,bo ma jeszcze entuzjazm do pracy i nie jest ona dla niego milionowym przypadkiem.A starsi,pomimo wielu lat pracy i doświadczenia,popadają w rutynę i przeoczają oczywiste rzeczy.Ale oczywiście każda z nas ma prawo do swojego zdania.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
rudzia77 po co się tak dynerwujesz,jak sama potem napisałaś każdy ma własne zdanie .Po to chyba wymieniamy poglądy,oraz opinie,nie możemy tez twierdzic że młodzi są ok, a starszi fe ,bo jak w życiu nie mierzymy ludzi linijką ... A byłam u dr Lipskiego i przekonałam się że jest ok zadawałam dużo pytań i cierpliwie odpowiadał ,też należy do tych młodszej daty.To narazie druga wizyta i nie chce słodzic. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia77
Do Ewil: Ja się wcale nie denerwuję,tylko już taka jestem,że zawsze bronię swojego zdania do upadłego.Ale jeśli ciebie zdenerwowałam to bardzo przepraszam,bo ty nie mozesz się teraz denerwować.A jeśli byłaś u Arciszewskich wczoraj okolo 11 rano,to może nawet się widziałyśmy w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
kobiety chodzi wam o gina z białegostoczku ,nie wiem czy wam pomoge ale podobno dobry jest Ostapowicz -czy o tego chodziło Ci Devil69.pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,który doktor z Białostoczka??Proszę o nazwisko i może adres,nr.telefonu:)będę bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
Mruczek23 ja osobiście nie byłam u tego lekarza ale moje kolezanki z pracy do niego chodza i chwalą ,a mnie przestraszyły kolejki (ja chce szybko nie mam cierpliwosci) dr Ostapowicz a telefony mam dwa ale nie wiem czy aktualne i nie wiem który do przychodni a który prywatnie poprostu zadzwon i sprawdz -604 200 469 kom. a drugi 85 6514332 .Bo prywatnie też przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,chyba się do dr zapiszę.:) Jeszcze nie wiem na pewno,ale muszę iść do lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalia
Ostapiuk dla mnie to świetny lekarz, kilka lat do niego chodziłam, zawsze robił wszystkie badania, miał dla mnie tyle czasu ile trzeba, tyle że na część badań odsyłał odpłatnie. Numer do przychodni 85 6514332. Ostrzegam kolejki są przerażające. Dr Bielecki... broń Boże nie do niego. Masakra. Pięć minut dla pacjentki, nawet nie zdążysz zadać pytań które cię nurtują, bo gdy uważa że twój czas sie skończył to po prostu wychodzi z gabinetu niby coś tam załatwić w rejestracji. Jestem na niego uczulona. Wg mnie zupełnie niekompetentny. Teraz prowadzę ciążę u Lipskiego. Stwierdziłam że wolę płacić i mieć pewność że wszystko mam pod kontrolą. Jestem zadowolona. Mam regularnie robione usg, skierowania na badania, mogę o wszystko zapytać i zawsze otrzymam odpowiedź i nikt mnie nie pogania. Byłam na 3 wizytach i na razie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka87
A co sądzicie o doktorze Bidryckim czy ktoraś może się u niego leczyła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalia zgadzam sie z toba ze dr. Bielecki jest niekompetenty a wizyty u niego to masakra. Brak czasu dla kobiety a nie mówiąc już o nurtujących pytaniach.Wyobraźcie sobie ze byłam w ciąży i on nawet tego nie wykrył. Dlatego zapisałam sie do kliniki Arsiszewskiego i jest róznica niesamowita. Obecnie prowadzę ciąże u dr. Lipskiego.Dotej pory byłam na dwóch wizytach. Wizyty były ok, tylko martwiło mnie dlaczego mnie nie waży i nie robi cytologi. Ale za 2 tygodnie mam wizyte i pewnie sie wyjaśni:) Ale myśle że bedzie ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalia zgadzam sie z toba ze dr. Bielecki jest niekompetenty a wizyty u niego to masakra. Brak czasu dla kobiety a nie mówiąc już o nurtujących pytaniach.Wyobraźcie sobie ze byłam w ciąży i on nawet tego nie wykrył. Dlatego zapisałam sie do kliniki Arsiszewskiego i jest róznica niesamowita. Obecnie prowadzę ciąże u dr. Lipskiego.Dotej pory byłam na dwóch wizytach. Wizyty były ok, tylko martwiło mnie dlaczego mnie nie waży i nie robi cytologi. Ale za 2 tygodnie mam wizyte i pewnie sie wyjaśni Ale myśle że bedzie ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, post pszczóła to tez mój tylko nie moglam sie zalogowac pod nazwa nuczka-dopiero dzis mi sie udalo i chcialam byc rozpoznawana pod nazwa nuczka:)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
Witam nuczkę chodzimy do tego samego ginekologa hehe czy my przypadkiem sie nie znamy pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia19788
Witam. Jeżeli chodzi o panią dr. Kulczyk to szczerze nie polecam.Trafiłam do niej kilka lat temu po dobrej znajomości. Byłam pewna, że potraktuje mnie poważnie. Błąd wielki bląd. Badania podstawowe zrobiła, piersi zbadała ale tylko dlatego, że o to poprosiłam, miałam problem z cerą , przetłuszczające włosy i nieregularne miesiączki, nie miałam zrobionego usg ani żadnych badań dodatkowych typu krew. Dostałam Diana 35, jako środek na moje problemy, jak się późnieJ okazało preparat bardzo silny i nie wskazany młodym kobietom. Pomógł doraźnie, tylko podczas przyjmowania go było lepiej. Potem sytuacja się powtarzała. Jak pojawiał się jakiś problem np . drożdżaki, to leczenie było też słabe a zapalenia ciągle powracały. Odniosłam wrażenie, że pajent nie jest ważny i każdy jest traktowany tak samo obojętnie z jakim przyjdzie problemem. Słaby wywiad. Pozytywną opinię mogę natomiast przedstawić o dr.KOLADA przyjmuję w MSW i prywatnie naprzeciwko kliniki, jako facet jest bardzo sympatyczny, kobieta nie czuję się skrępowana podczas badania, leczy konkretnie, robi dokładny wywiad, usg dopochwowe, cytologię i posiew. Dopiero po wynikach przypisuje leki odpowiednie dla danej pacjentki.Jeżeli masz zamiar rodzić w najbliższej przyszłości podejście jest jeszcze bardziej dokładne. Natomiast 10 marca mam wizytę u prof. Wołczyńskiego , opinie przedstawię we wtorek. Słyszałam duzo dobrego a że mam już 30 lat i mam zamiar starać się o dziecko więc szukam specjalisty, który "zrobi ze mną " porządek jeśli będzie oczywiście trzeba, zanim pojawi się maleństwo na swiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia19788
Witam. Jeżeli chodzi o panią dr. Kulczyk to szczerze nie polecam.Trafiłam do niej kilka lat temu po dobrej znajomości. Byłam pewna, że potraktuje mnie poważnie. Błąd wielki bląd. Badania podstawowe zrobiła, piersi zbadała ale tylko dlatego, że o to poprosiłam, miałam problem z cerą , przetłuszczające włosy i nieregularne miesiączki, nie miałam zrobionego usg ani żadnych badań dodatkowych typu krew. Dostałam Diana 35, jako środek na moje problemy, jak się późnieJ okazało preparat bardzo silny i nie wskazany młodym kobietom. Pomógł doraźnie, tylko podczas przyjmowania go było lepiej. Potem sytuacja się powtarzała. Jak pojawiał się jakiś problem np . drożdżaki, to leczenie było też słabe a zapalenia ciągle powracały. Odniosłam wrażenie, że pajent nie jest ważny i każdy jest traktowany tak samo obojętnie z jakim przyjdzie problemem. Słaby wywiad. Pozytywną opinię mogę natomiast przedstawić o dr.KOLADA przyjmuję w MSW i prywatnie naprzeciwko kliniki, jako facet jest bardzo sympatyczny, kobieta nie czuję się skrępowana podczas badania, leczy konkretnie, robi dokładny wywiad, usg dopochwowe, cytologię i posiew. Dopiero po wynikach przypisuje leki odpowiednie dla danej pacjentki.Jeżeli masz zamiar rodzić w najbliższej przyszłości podejście jest jeszcze bardziej dokładne. Natomiast 10 marca mam wizytę u prof. Wołczyńskiego , opinie przedstawię we wtorek. Słyszałam duzo dobrego a że mam już 30 lat i mam zamiar starać się o dziecko więc szukam specjalisty, który "zrobi ze mną " porządek jeśli będzie oczywiście trzeba, zanim pojawi się maleństwo na swiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×