Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość Anulaaa
Ja rowniez pochwale DR Bierdyckiego! Specjalista w swojej dziedzienie. Milo, sympatycznie, profesjonalnie. Wzbudza zaufanie, w jego gabinecie czuje sie komfortowo. Polecam wszystkim!!! Dodam tylko ze gabinet jest na NFZ wiec wizyty za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafred
Polecam dr Marię Gacuta.Sympatyczna, tłumaczy łopatologicznie ,a i kasy nie zdiera jak nie ma potrzeby, Jednym słowem ludzka kobieta.Sprawdzona przez kilka moich znajomych.A propos czy może ktoś coś wie na temat dr Sztromajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilbird
bardzo dobrym ginekologiem jest Waldemar Ostapiuk polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaa
A co sądzicie o Dr M. Pytko , przyjmuje na Broniewskiego . Koleżanka mi poleciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
Ja jak dotąd byłam tylko u jednego ginekologa ...dr Mikołajewskiego na Słonimskiej (zdaje się że to osiedle Piasta, choć jak dla mnie to bardziej Bojary) Badanie bezbolesne... zbadał mi piersi przy pierwszej wizycie i wykrył nadżerkę. Przepisał jakis tam środek na stan zapalny, zrobił cytologię i kolposkopię. Przepisał kolejne dwa środki - i jak skończe je brać znów mam przyjść na cytologię i kolposkopię ...potem zobaczymy co dalej Mam wrażenie że jestem w dobrych rękach. Ale nie mam porównania z innymi lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do przychodzni studenckiej na mickiewicza!!! do dr gacuty babeczka jest swietna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przychodni na Waszyngtona sa swiete babki- polecam Klonowska-Dziatkiewicz i Ostapiuk. Jeszcze Czeczuga jestOk. One wszystkie przyjmuja tez w przychodni studenckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któras rodzila u Arciszewskiego w klinice?? Potrzebuje opinii czy to prawda ze poród jest refundowany przez NFZ i sie nie placi?? Czy obejmuje to równiez nie ubezpieczone pacjentki? A jesli nie to ile sie plci za poród bez ubezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigula
Nikt w Białymstoku nie zna Prof. Wołczyńskiego, Prof. Szamotowicza i Dr. Domitrza???? z Kliniki na Skłodowskiej Curie.. Kobitki zjeżdzają do nich z całej Polski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigula
Fakt, trudno się dostać, ale z poważnymi problemami chyba warto poczekać w kolejce.. Szczególnie jeśli chodzi o leczenie niepłodności. Wizyta 100 zł Łocznie z usg dopochwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam od lat jeżdzę do dr Oniszczuk,ona na Nowym Świecie i na Białówny przyjmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria 2006
Hej, a może któraś z was szłyszała opinie na temat doktora Lemancewicza. Wiem, że przyjmuje na Waszyngtona 15a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janus
hej. Czytam sobie wszystkie info o ginekologach, bo przymierzam się do zajścia w ciążę. Nic mnie tak nie poruszyło jak chwalebna opinia o pani Pytko. Więc napiszę kilka słów, bo chociaż minęło 6 lat od spotkania z nią mam gęsią skórkę, gdy ktoś z bliskich zastanawia się nad nią. Może w przypadku błachych problemów jradzi sobie, ale nie sądzę, żeby pomogła gdy, chodzi o ciążę, która przebiega z zastrzeżeniami... 7 lat temu zaszłam szczęśliwie w ciążę. Zapisałam się do niej prywatnie i buliłam dużą kasę, a wizyty częste, bo już po 4 tygodniach okazało się, że ciąża zagrożona. Miałam bóle, jestem niedużą osóbką, ciąża nie miała miejsca, bolało. Usłyszałam, że to normalne. 2 tygodnie później, miałam atak i pojawiło się zwiastujące poronienie plamienie. Taksówką dotarłam do niej cała w potach. Dopiero wtedy doszła do wniosku, że powinnam brać lek podtrzymujący ciążę. Nie było lekko. o nie. Ból był prawie przez cały czas, No -spa też. Ciąża rosła, Usg ok. Niestety pani Pytko z wilekim przekonaniem po 16 tygodniu, gdy już czułam ruchy dzieciątka postanowiła odstawić lek podtrzymujący ciążę, co jak potem okazało się było wielkim błędem. Pytałam czy napewno, czy może jeszcze trochę, tym bardziej, że wybierałam się na Święta do męża za granicę. Poruszyłam też temat wyjazdu, czy teraz, gdy nie biorę leku powinnam jechać, czy nie. Usłyszałam, że nie widzi problemu, skoro to prywatnym samochodem....tydzień po odstawieniu leku, 3 dni po podróży, znalazłam się w karetce i jechałam ulicami Brukseli. w Święta wywoływali poród, bo dzieciątko "wypadło...". Lekarze w Brukselii nie rozumieli dlaczego nie założyła takiego szwu na szyjkę macicy, co powinna, przy tym problemie, który mnie dotyczył....Powiedziałam, że nie wiem, ale dziecka mi nie zwróci. Znam też opinie innych osób o niej, nie są pozytywne. Umie robić dobre wrażenie, ale to wszystko co umie. Mam duże doświadczenie jeżeli chodzi o ginekologów, mam co porównywać. Zgadza się, że Synoracka jest nie delikatna, a Biedrycki wzbudza zaufanie. Pani Pytko podziękujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memkaaa
odnośnie pani Kluczyk... hmm ja odniosłam wrażenie ze jestem 150 przypadkiem podczas nudnego dnia, nic nie wykryła, nie zrobiła zadnego badania, piersi nic, wszystko według niej ok. A bóle mam nadal. Czemu więc tak zachwalana jest ta pani? Rzeczywiście dyplomy na ścianie robią wrażenie jak sie na samolocie leży:/ nic poza tym, szukam innej, bardziej kompetentnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelien
elf - u arciszewskiego pracuje moja kuzynka. klinika jest prywatna ale z tego co slyszlam to po prostu jest tam super. z porodami nie wiem, mozliwe ze sa juz refundowane. jesli tak to absoltnie skorzystaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tez
meemka- jak znajdziesz daj znac. tez chodze do tej Kluczyk- niby tak strasznie zle nie jest,,,ale z kolei rewelacja tez nie.Dla mnie maly szczegol niby ale wazne-dlaczego tak malo gineklogow bada piersi kobietom? Chodze do ginekloga od 4 lat, w tym czasie byłam u 3 róznych. tylko Raz zbadano mi piersi i tylko dlatego ze sie o to upomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxtryxx
siemka zy ktos wie cos na temat dr Sucheckiej z antoniuka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxtryxx
a moze powiedziecoie mi cos na temat tabletek cilest?? czy maja jakies skutki uboczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie też
ano hejka ja chodziłam do dr sucheckiej.To był mój pierwszy ginekolog. Kobieta bardzo sympatyczna, ale niestety chyba przez rutyne nie zwraca zbytniej uwagi na swoje pacjentki. Przynajmniej ja tak sie czułam.Przyszłam do niej po tabsy- zaproponowała Diane-bez żadnych badań. Potem chodziłam tam blisko 1.5 roku . Kiedyśobawiałam się ,że mam nadżerke - bo u mnie to rodzinne- powiedziała ze zbada mnie przy nastepnej wizycie jak przyjde po kolejne przedłużenie Diane. Potem jak zbadała to powiedziała ,ze wszytko jest ok. dwa miesiące póżniej zmieniłam lekarza- małam dość brania Diane-okazało sie ,ze mam strasznie dużą nadżerkę która musiała rozwijać sie juz od dłuższego czasu- taką która nadawała sie tylko do "wypalania".A jesli chodzi o Cilest- skutki uboczne jak wszytkich tabsów. Ale jesli masz problemy z trądzikiem to lepiej ich nie bierz, wzmagają tylko objawy trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxtryxx
a moze cos na temat... dr.Dąbrowskiej ze słonimskiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiucha
xxtryxx ja tez bylam u tej co piszesz na antonikumu i szczerze to nie jest ona zaciekawa... jest niedelikatna i strasznie niemil... bylam u niej kilka razy ale teraz chodze do kluczyk i jestem bardzo zadowolona:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _klempaa
A ja chodzę do dr. Pieciukiewicza- przyjmuje na Jałbrzykowskiego (chyba, obok kościoła Zmartwychwstania, na wysokim stoczku)- jest bardzo miły, kompetentny i nie zdziera kasy bez potrzeby :) Serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia7
Hejka! ja tez szukam dobrego ginekologa! Chcialabym juz sie przygotoeac do ciazy a mam tez problemy z tarczyca. Znalazlam w necie namiary na dr.Kinalski Maciej, dr hab. nauk med. Spec. ginekolog położnik, endokrynolog przyjmuje na mickiewicza. Mam takie pytanie: czy moze ktos zna tego lekarza? czy tam sie placi czy refundowane, no i czy jest dobry?? Bede bardzo wdzieczna za informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecammm
Polecam prof Wołczynskiego.Leczylam sie u niego.Ma bdb podejscie do pacjentki.Szkoda ze mam do niego bardzo bardzo daleko,mieszkam na poludniu Polski.Byłby moim ginem " na wieki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia7
Slyszalam jeszcze ze dobry jest dr. Zbigniew Kowalczuk z ul. Siewnej Bardzo prosze o jakies informacje i opinie na jego temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukalam i znalazlam
sfcia7 tylko ni idz do tego na siewnej.. jest beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia7
no to ladnie a ja wlasnie dzi u niego bylam i powiem ze jestem zadowolona... a dlaczego odradzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×