Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

No i jeszcze mi się przypomniało... mam pytanie do dziewczyn które biorą clo. Powiedzcie mi dlaczego bierzecie w 3 dniu? Bo ja zaczynam w 5 i zastanawiam się dlaczego tak jest. Czy lekarze coś konkretnego wam mówili? Na ulotce też napisane że od piątego, więc już sama nie wiem, a korci mnie żeby spróbować inaczej czyli od trzeciego, ale nie wiem dlaczego tak wam zaopisują???? Pleasss o info :) No a teraz do pracki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pogoda u nad dzisiaj kiepska, zbiera się na deszcz, ale od jutra znowu powyżej 20 i jak się prognozy sprawdzą będziemy mieli przepiękny letni weeknd, więc pewnie zrobimy sobie pierwsze barbecu. U mnie miesiączka też się zbliża, ale tak jak w poprzednim cyklu nic mnie nie boli i nie dokucza poza bardzo tkliwymi piersiami i nadwrażliwością na krytykę. To ostatnie jest o wiele bardziej męczące dla męża, choć i on też już się nauczył jak takie miny omijać, więc nie jest źle:)) Czarna poczekaj jeszcze moment. Druga faza może trwać od12 do 16 dni, więc jeszcze trochę cierpliwości, a potem wszystkie będziemy trzymać za ciebie kciuki. Sama byłam zaskoczna, jak to wyczytałam, ale poniewaś był to jakiś bardzo poważny portal dla lekarzy, więc pewnie wiedzą co piszą. I faktycznie przytrafiło mi się po stymulacji, że druga faza trwała u mnie tylko 12 dni, załamka totalna. Na temat moich przygód z pregnylem dodam, że bardzo intensywnie na niego zareagowałam. Przez 3 dni czułam się jak w ciąży. Mdłości, zachcianki, robiło mi się niedobrze na sam zapach alkoholu, byłam okropnie wybuchowa i ze zmiennymi nastrojami. Po tym czasie, jak już hormony zostały rozłożone wszystko wracało do normy. Stwierdziłam, że jak już zajdę w ciążę, to zrobi się ze mnie koszmarne babsko, na to mój mąż, że on w takiej sytuacji się przeprowadzi na ten okres :D Pietra witaj i się nie daj zwariować, tym co ci wiek wytykają. Ja mam prawie 33 i nic. Daj sobie czas, bo pod wpływem takiego stresu ciąża faktycznie może się okropnie pokomplikować. Będzie lepiej, zobaczysz. Solaris, jakbym ja miała takie poranki... Pozazdrościć. Mnie witają malutcy mężczyźni z kilkoma ząbkami lub nawet bez w najczęście brudnych pampersach ;) Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris, nie mam zielonego pojęcia co z tym clo, ja w pierwszym cyklu brałam od 5 dnia, bo tak się złożyło z wizytą u ginekologa, natomiast usłyszałam, że nie ma za bardzo co liczyć na dobry efekt, bo to późno, potem brałam od 3. Może jednak ma to związek z długością cyklu? Skoro te leki stymulują dojrzewanie jajeczek, to dobrze jak współdziałają z naturalnym rytmem, a nie wszystko przestawiają. Dopytaj się jednak dlaczego, ale nie rób tego na własną rękę. Po co sobie szkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatje witaj!! :) No manuel ma tu na topiku pełny etat więc jeśli tylko chcesz to rozgość się siadaj i zamawiaj swoje ulubione trunki :) Co do clo to dzięki za info, zobaczę co jeszcze napiszą inne kobitki bo jeszcze kilka nas tu bierze. W sumie to mądre co napisałaś z tą długością cyklu, tyle że ja właśnie przez clo mam tak długi cykl, a nie własny. Własny maiłam tak 28 do 30, a po clo mi skoczył na 36 bo to drugi cykl na clo.. Dlatego się zastanawiam czy nie wziąść od 3 dnia, bo w zasadzie skoro wam to nie zaszkodziło to dlaczego miałoby mi zaszkodzić? Może wtedy i cykl będzie krótszy i wynik lepszy? Pierwszy był całkiem niezły, a drugi kompletnie nic.. Kurcze co tu zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Po pierwsze witam Pietre, bardzo Ci wspólczuje ale uśmiechnij się na pewno będzie dobrze. Doczekasz sie swojego maleństwa. Napelnij się nadzieja i bedzie dobrze. Genewa jak tam samopoczucie? Wiem dziewczyny że tak jest z ta drugą faza ze moze trwać od 11 do 16 dni ale u mnie jest względnie stala i trwala zawsze 13 dni no ale cóz zobaczymy. Jeszcze nie testowalam, poczekam. Solaris mi Manuel zrobil dziś pyszną kawke choć powiem szczerze że chcialabym druga już:) Zaklęcie wróżki jest bardzo fajnie:):) oby podzialalo na mnie w najbliżych dniach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam dziewczyny! zaklęcie extra zadziała na pewno! solaris ja clo biore od 5 do 9 dc, po dwie tabsy na raz. na temat długości cykli nie będę się wypowiadać, bo u mnie wszystko zwariowało: najpierw miiałam stałe 28 dniowe, a potem 34, 37 i ten ostatni 40 dni :-) jedyny plus to oszcędzanie na podpaskach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy a nie zaciekawiło cię dlaczego dziewczyny biorą clo od 3 dnia?? Chciałam teraz poszperać w necie cos na ten temat, ale nie za bardzo znalazłam. Piszą że biora od 5 ale też i od 3... Agatje napisała że od 5 może być za późno na wzrost jajek.. Kurcze zgłupieć można.. A tak w ogóle to wyskoczyła mi w googlach cała masa stron z kulturystyką... panowie to jedzą... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna?? Jak z tym testem??? Co postanowiłaś??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie robilam testu zrobię jutro, bo jakby co to pójde do gina bo jutro przyjmuje. Z objawów @ lub ciązy to nic nie mam, tzn pobolewa mnie brzuch jak przed okresem (chociaż nigdy nie bolał) temperatura 37,1 i 37,2 tzn jak zawsze. Ale to zadne objawy, mogą swiadczyć zarówno o @ jak i ciazy.Trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki , oj iwróżka juz sypie zaklęciami. Manuel, poprostu marzenie nie chłop!!Te ruchy , spojrzenie , czuje je na sobie . A jaką kawunie parzy. pietra witaj , trzymaj się , głowa do góry , ja mam więcej lat niz Ty i nie trace nadzieji . Nie wolno!! Buźka Solaris , Agatje, Czarna, pafnucy:-)) Ja teoretycznie powinnam dzisiaj dostac okresu , ale ani widu ani słychu. Prawdopodobnieznów mi się opóźnie . A może to cos innego. Wczoraj na aerobiku chciało mi się wymiotowac , ale to pewnie dlatego ze zjadłam za późno a nie z innego powodu. Zauważyłam , ze sa momenty ze robi mi się tak nagle gorąco. Kurzce moze ja już przekwitam:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia jakie tam przekwitam?!!? Normalnie lańsko ci sprawię za takie gadanie! :) Może to dzidzia ?? Z całego serca ci tego życzę!!!! Poza tym mówię ci poważnie że macierzyństwo w późnym wieku odmładza!! :) A tak w ogóle to niedługo czas na zmiany w tabelce bo z tego co pamiętam to wszystkie byłyście na początek maja.. mam nadzieję że zapełnicie tą drugą część!! :):) No kikunia z czarną! Myk myk do drugiej tabelki :) Tylko nie opuszczajcie nas później jak majka. Majko jak jesteś to wpadnij do nas, poopowiadaj jak się czujesz no i fluidy ciążowe tu rozsiewaj!! Kikunia i czarna mam nadzieję że zrobicie test i będa sliczne dwie krechy!! Jeju! Jak ja wam kibicuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris , dzieki za kibicowanie:-)) Myslisz że ja bym nie chciała. Teraz naprawde ta ciąża przydałaby mi się też ze względów ekonomicznych . firma się przenosi na zadupie , i bym nie musiała jeździć, tylko bym sobie zwolnienie załatwiła i już.Watpie , ze to ciąża. to wszystko dlatego , że nie biorę duphastonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia czasem tak bywa niespodziewanie jak się odstawi tabletki... Dziewczyny myślą że nie ma możliwości bo nic nie biora a tu mała niespodzianka w brzuszku :) Natura płata nam tyle niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem właśnie śniadanko , dzisiaj nie miałam czasu rano i musiałam sobie kupić w sklepiku koło firmy . I wiecie co, jest takie pyszne . jem kanapke z mielonka z puszki (nie jadąłm chyba z 5 lat) i na to pomidorek . No tak mi smakuje ze nie wiem . Przypomniał mi się czasy jak się jeździło pod namioty i się kupowało właśnie mnóstwo puszek zeby zaoszczędzić . I tak to smakuje własnie , jak taka kanapka na biwaku , pynia:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę kikunia że nie obce ci są wspomnienia namiotowe :D też jedźiłam prawie co roku. Było superowo!! często wspominam te czasy, śmiech, radość, zabawę.. Czasem to mam taką chęć żeby znowu wybrac się na taki urlop namiotowy, ale chwilę potem przypominam sobie że czasy się zmieniły i to bardzo. Teraz po prostu jest niebezpiecznie zostawić namiot i pójśc na plażę. kiedys było to normalne, był szacunek do cudzej własności. Wychodziliśmy wszyscy zostawiając namioty zamknięte tylko na zamek. Wracaliśmy wieczorek przebrać się a potem znowu wyjście i nigdy nas nie okradli.. a teraz? Teraz to po prostu kradną całe namioty, wyciagają śledzie i pakują do auta całą zawartość. i jak tu pojechac na takie wczasy??? Mimo że mają tak wiele w sobie uroku i bardzo za tym tęsknię ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie coś wygrzebałam o tym clo... Fkatycznie dr pisał że podaje się 2,3 lub 5 dnia. Tylko kurna chata nie powiedział od czego zależy wybór dnia!!! Jeśli tylko traficie na taką info to prosze dajcie mi szybko znać. Tak sobie myślę że za dwa tygodnie będę musiała zacząć brać.. oj chyba nawet wczesniej i ciągle nie wiem dlaczego akurat ten dzień a nie inny?????????? A może któraś w międzyczasie wybiera się do gina i mogłaby zapytać? Oszaleję normalnie. No chciałabym wiedzieć... Pogoda cos mi się chmurzy.. a zaplanowałam pranie zrobić. Chyba nici z planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
solaris zastanawiałam się nad clo, ale nic nie wynalazłam, no i stwierdziłam, że jak gina tak mówi i jest na opakowaniu to może jednak tak trzeba, u gina niestety nie będę, żeby zapytać, juto zaczynam z clo, jakbyś coś się dowiedziała to pisz czarna gina mi kiedyś powiedziała, że pierwsze objawy ciąży sa takie jakby się miało dostać okres, patrzy człowiek w majtki a tam nic, słowo w słowo tak ujęła :-) kikunia ,oj mnie też fasolka przydałaby się w związku z pracą..., ale staram się o tym tak nie mysleć, bo znów jak się nie uda to będę dodatkowo wkurzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panfnucy i perfumetko wpiszcie się do tabelki :) Ja za chwilkę zmykam i strasznie się z tego cieszę :) Jestem taaaka śpiąca 💤 chyba 💤 kropnę się po 💤 południu na kanapkę 💤 i może kimnę oko 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
ja do 15.00...a to jeszcze 45 min. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze ponad godzinę. Też mi się nie chce. Brzuch boli nadal @ brak, zaczynam się stresować. A kikunia co u Ciebie, przyla wredota @ ??? Lepiej żeby nie. Mierzysz temperaturę sobie??? Dziewczyny zeby wasze zaklecia i wróżby i zyczenia mnie dopadly w końcu. Wszystko się wyjaśni w najblizszych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dopiero teraz mogłam zasiąść na forum, tyle roboty dziś buuu. Czarna spóźnia Ci się @, dobra oznaka:D Nie stresuj się bo wtedy jeszcze bardziej boli brzuch:) A ja twoja temp? Myślisz o testowaniu?? Ciekawe co u naszej genewy? jak się czuję i czy udał się zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jul_ka nie spóżnia sie ale mialam w tym cyklu wczesnie owulację a faze lutealną mam zawsze 13 dni a dzisiaj jest 15 dzień fazy lutealnej i nic. Temperatura 37,1 37,2 . Dalej czekam i nie wiem czy moge testować. Większość ciąż testy wykrywają po 12-14 dniach od zaplodnienia. Będe tetsować jutro rano zeby bylo ewentualnie większe stęzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomnialam dodać ze jak mialam wcześniej owulację to potem cykl o jeden dwa dni krótszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam czarna, coś mi się ubzdurało że spóźnia Ci się @ A może to z powodu ziółek? bo one jak czytałam skracają cykl, mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym cyklu nie pilam ziólek. A jak na razie to wyglada że cykl mi wydluzy a nie skróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może faktycznie ziółka. Ja zeszły cykl miałam krótki pomimo, że brałam duphaston, dostałam @ jeszcze w czasie brania tabletek. A teraz nie piłam ziółek i @ przyszła po skończeniu brania duphastonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nadal bez @, ale nie podniecam się tym . Spodziewałam się tego .:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wim bo zawsze mialam regulary, czasami tylko przesunięcie jednego dnia. Czekam i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×